Helloween vzjížďka

Zamčeno
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Helloween vzjížďka

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando.
Zítra má být krásný den, tak vypisuji vyjížďku po naší krásné krajině. Odjezd v 11 hodin od pumpy v Bílovci. Vydlabané dýně sebou brát nemusíte. Stačí dýňová semínka a svíčku. A dobrou náladu. Těším se na vás. Marta
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: Helloween vzjížďka

Příspěvek od ladislavek »

den se opravdu vydaril a musim opet pochválit organizátora za ta krasna mista která jsem ještě nenavstivil. to počasí uz je opravdu podzimni ale jelo se na pohodu. skoda jen ze se nas neseslo vic tech skalnich ale chápu ze jsou i rodinne povinosti. tak uz se tesim na to predsilvestrovske setkani v plne parade a ucasti všech.cau a dik za pekny den vsem.Lada
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Helloween vzjížďka

Příspěvek od Alois »

Tak jak psal Láďa-i přesto se nás sešlo 6 motorek a jedni autisti, kteří náš přišli k pumpě pozdravit - Čeganovi.
Ti, co ani neodpověděli na smsku budou o to více závidět.

Na Mariaskale jsme zapálili svíčky, bylo nedávno všech svatých, pak do Klokočova. Tam nás Rosťa dovedl na Františkův mlýn. Pěkný komplex a aspoň víme, kam v létě zajet.
Motohanka nás měla čekat na Davidově mlýně, ale vzhledem k neočekávané situaci nedorazila. Dali jsme oběd a v pohodě pádili domů.
Bylo pod mrakem, ale díky častým zastávkám jsme se kecama zahřáli. Rebel přijel se sajdou a v ní musela být pohoda. I Adolf dorazil v plném zdraví a prý už může na plné pecky.
Nejvíce překvapil Láďa. Nečekali jsme, že z Otrokovic dojede. Ale motorkář se pozná.
Vyjeli jsme z Ostravy za slunka, na vyjížďce pod mrakem, ale zpět jsme do Ovy přijeli opět ve slunku.

Nevím, jestli už mám golďase zazimovat, třeba bude ještě chvilku pěkně. Díky všem přítomným se vyjížďka vydařila.

A musím dodat. Pompe nás lákal na Sirákov a rozhlednu Vartovna. Dobrý tip, ale bylo by to pro nás dost náročné. Tak v teplejším počasí to zrealizujeme.
Přílohy
U pumpy před vyjížďkou
U pumpy před vyjížďkou
IMG_9662W.jpg (77.78 KiB) Zobrazeno 4177 x
Vlevo goldwing se sajdkou
Vlevo goldwing se sajdkou
IMG_9663W.jpg (65.63 KiB) Zobrazeno 4177 x
Tak jsme se sešli - foto Mirek
Tak jsme se sešli - foto Mirek
IMG_9664W.jpg (66.17 KiB) Zobrazeno 4177 x
Rosťa indián
Rosťa indián
IMG_9669W.jpg (91.87 KiB) Zobrazeno 4177 x
Na parkovišti u Mariaskaly
Na parkovišti u Mariaskaly
IMG_9674W.jpg (102.31 KiB) Zobrazeno 4177 x
To nás fotila malá Simonka
To nás fotila malá Simonka
IMG_9681W.jpg (96.25 KiB) Zobrazeno 4177 x
Oběd v Davidově mlýně
Oběd v Davidově mlýně
IMG_9683W.jpg (75.2 KiB) Zobrazeno 4177 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Helloween vzjížďka

Příspěvek od Marta »

Ahoj všem. Pekne podzimní protahnuti. Obaleni jak pumpy na zimu jsme vyrazili zvesela. Paruky hraly a občas skoncily na jiných lebkach. Škoda, že Pompeovci to mají tak daleko. V létě se potkáme na půli cesty a pěšky dokracime na Vartovnu. Z ní jsou kouzelné výhledy. Milé bylo i pozdraveni a poprani šťastné cesty od našich novomanzelu.Opět nová zákoutí, čerstvý pstruh zakončil hezkou vyjizdku. Tak v sobotu si dejte do nosu husu a všem Martinum veselou oslavu svátku. Ladik najel 285 km...opět mě překvapil. Marta
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Helloween vzjížďka

Příspěvek od ruzenalickova »

Konečně jsem si sedla k PC a dala fotečky na naše stránky. Byla to moc pěkná vyjížďka, ani zima nebylo. Už jste napsali postřehy, já přidám pár fotek na rajče. Tak se budeme ještě kochat ... kdo bude chtít. Moc Všechny zdravíme, bylo nám s Vámi dobře. R + R
https://star-riders.rajce.idnes.cz/Posl ... dova_2017/#
Přílohy
Tlupa k pohledání... :) :) :) já fotím :)
Tlupa k pohledání... :) :) :) já fotím :)
IMG_5903.JPG (223.21 KiB) Zobrazeno 4140 x
Naše dvě Jožinky, kteří to pěkně zpískali... :)
Naše dvě Jožinky, kteří to pěkně zpískali... :)
IMG_5950.JPG (337.53 KiB) Zobrazeno 4140 x
Moje maličkost... Pavla Kotrbová...?)
Moje maličkost... Pavla Kotrbová...?)
IMG_5955.JPG (417.41 KiB) Zobrazeno 4140 x
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Helloween vzjížďka

Příspěvek od ruzenalickova »

Moji milí, malá oprava názvu naší krásné vyjížďky... :)
https://star-riders.rajce.idnes.cz/Hell ... dka_-_2017
Kdo chce ještě vidět, klepne znovu tady... opět moc zdraví šípková růženka... :)
Zamčeno