Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Odpovědět
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od Kremil »

Čau děcka,
tož slavnostně vypisuji po nekonečném čekání "MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ JESENÍKY 2018", které se bude konat v termínu 29.06. - 01.07. 2018
Je to dost náročný termín na ubytování, páč jsou jaksi prázdniny, ale umíme čarovat, takže již jen nějaké doladění a mělo by to klapnout...
Po vás potřebuji nahlásit počet lidiček na těch jednostopých vozidlech, pokud někdo trojkolkuje, tak i více...
Pište mi to sem, já to nějak přelóskám...
Rezervace ubytování není třeba, pravděpodobně to budou chatky o více lůžkách, takže na nějaké separé asi nebude prostor... Kam kdo lehne už si vyberete sami na místě dle toho, jak kdo chrápe, prdí apod.

Místo a detaily upřesním po potvrzení majitele areálu...

Tak do toho děcka... :roll:

Dřepkins...
Křemil
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od Kremil »

Tedy čekal jsem nějaké připomínky, že to je pozdě a podobně, ale takový zájem jsem opravdu nečekal... hmm, tak počkáme, uvidíme. :roll: :roll: :roll: :roll:
Křemil
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od pompe »

Záujem máme a veľký, už sme sa nevedeli dočkať! Ale stále čakáme na podrobnejšie informácie... Tak šup sem s nimi .
Môžeš si písať : Pompe+Janka
BobyShrekOLD
Příspěvky: 87
Registrován: 24 kvě 2011, 16:26
Bydliště: Komárno - Slovensko

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od BobyShrekOLD »

Pompe to vystihol.
Pre poriadok : Musím sa pokúsiť preložiť nejakého doktora. Fandím si na 70 %.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od rosta »

Rosta a Růža se take hlásí. Čusík
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od Kremil »

Omlouvám se za dlouhé nepsaní detailů...

Takže základna bude opět v osadě Malajka v Karlovicích, kde už mnozí z vás byli, je to potvrzeno, takže můžete hlásit hlavy... Chatky po různopočtu lůžek, možnost stanování, širák je taky k dispozici... Nájezd libovolně v pátek, večer polknem...znáte to... sobota vyjížďka po tem našem krajovi, večer cosi možeme opéct na vatře, jakásik muzika též bude, neděle ráno nástup před nastoupenou jednotkou a rozvinutou zástavou, zjistíme ztráty, fókačka do detektoru lži a zmizte po ose... :) :) Na víc detailů včil nemám čas, páč jdu zase vozit lidi 24 hodin a to obden, tak mi ten mozek fakt moc nejede... Pompe nemohl jsem to vzít, sorry, tak brnkni, snad to včilkaj vynde... :lol: :lol: :lol:
Křemil
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od Marta »

No to to trvalo....kdo si počká...ten se dočká. Marta a Alois dvouluzko chatka. Vlajku a prapor privezem. M
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od pompe »

Pompe + Janka - 2 lôžka . Lôžkoviny sú tam ,alebo treba spacáky ?
BobyShrekOLD
Příspěvky: 87
Registrován: 24 kvě 2011, 16:26
Bydliště: Komárno - Slovensko

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od BobyShrekOLD »

Znovu pre poriadok:
Nezúčastním sa.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od miri1 »

Jak tak koukám - hlásí se zatím jen samí "kmenoví" členové, tak já s Ilonou taky nedorazíme - ale ne proto, že bychom byli nas...., že zatím není přihlášeno mnoho lidí :cry: , ale proto, že 30.6. budeme již ve Francii na dovolené a tam si budeme užívat hlavně vnuka, já si s sebou beru kolo, takže zase budu pátrat v Alsasku po nějakých starých hradech, protože se mi líbí jezdit po lesních cestách a po kopcích.
Tak všem ještě jednou sorry za naší neúčast a zase někdy příště ..... :?: :arrow:
čus bus Milan
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od Kremil »

Vážení přátelé, kamarádi... Hluboce se omlouvám všem, ale z důvodu dlouhodobé indispozice, rodinných důvodů a zdravotního stavu nejsem schopen toto setkání dotáhnout do konce... proto jsem nucen celou akci odpískat...
Děkuji za pochopení a snad se brzy uvidíme, tak jak jsme zvyklí..
Křemil
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mezinárodní setkání Jeseníky 2018

Příspěvek od Alois »

Co k tomu dodat? Za celou historii klubu jsme Mezinárodní setkání nevynechali. Děkuji vám Krnováci oběma za dosavadní ignoranci a neschopnost něco pro kamarády a přátele udělat. Klub bude fungovat dál i bez vaší neaktivity.
Odpovědět