BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Při pohledu z okna to sice nevypadá, ale snad i letos začne naše moto sezóna a bude doufám dlouhá a úspěšná.

Tímto zvu všechny naše příznivce, známé, kamarády a členy SRCZ na Březnové setkání, které se uskuteční v pátek, 6. dubna 2018 ve Sportovním centru Bílov od cca 17.30 hodin.

Žádný program nebude, posedíme, pokecáme, naplánujeme akce a bude nám dobře.

Fotky a videa vítány, určitě se rádi podíváme.

Sportovní centrum Bílov
49°44'10.5"N, 18°0'9.9"E

Sportovní centrum Bílov
Bílov 67
743 01
Bílov
+420 603 736 722
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od petmil0717 »

Tak toto je teda pech :( , tento den si budeme užívat náš dárek od ježíška ve Zlíně na koncertě,to nás teda mrzí, táááák jsme se těšili, že se s Vámi všemi po dlouhé době uvidíme.Takže až na nějaké vyjíždce :D
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od miri1 »

Ahoj vespolek
právě jsem se vrátil ne z hradu, ale z týdenní lyžovačky z Rakouska - tak potvrzuji naši účast na březnovém setkání :lol: . Předpokládám, že bude velká účast, že po zimním spánku se už budou všichni motorkáři těšit.
.....tak zatím :D ..... Milan
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od vahon »

Ahoj, ahoj. Když počasí dá tak bych taky rád přijel. Zdravím Vás všechny. Laďa
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Marta »

Březnové setkání v dubnu bylo moc fajn. Sice jsem se dostavila s nemocí,ale libacka byla do vlasů...rýma jako vrata. Hanka přinesla krabici vetrniku a jen se zaprasilo. Přišli více přátelé klubu než členové. Lada Vahon se omluvil a ostatní byli nemi. Stačí sms či na stránky. Povídání ubihalo se smíchem a Zelva opět valil...to nejde stíhat. Seznamili jsme se s náplní letošního roku. Akce jsou na stránkách a vyjizdku může vypsat kdokoliv. Přinesla jsem vzorky triček,které necháme vyrobit dle velikostí. Barva černá. Materiál kvalitní. Logo klubu. Počty do výroby zadam po zaslání velikostí. Tímto spoustim akci trička a kdo čte...může objednávat. Blok se plni .Přeji krásné jaro a těším se na setkání...první větší je Vysočinou s Oldou a Farmerem. Jezdete opatrně!!!Zdraví Marta
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od vahon »

Já bych prosil jedenkrát velikost xxl. Děkuji předem a prachy pošlu jak bude potřeba,stačí poslat sms. Děkuji Laďa
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Toto setkání bývá spíše nepsaným zahájením sezóny pro členy klubu a naše kamarády. Účelem je sejít se, pokecat, vyměnit si zkušenosti třeba i o motorkách a naplánovat akce. Myslím, že setkání své splnilo, bylo fajn.

Musím pochválit Hančiny slavné větrníky, já jich snědl 8, slovy osm. Pak už jsem se styděl. Pivo bylo výborné, prostředí taky, tentokrát nebyla obsluha tak zmatená a servírka s těma velkýma ... očima nosila vše, nač jsme si vzpomněli.

Jak už psala Marta, naši členové nedali ani vědět zdali přijdou či ne. Některé jsme už skoro rok neviděli ani o nich neslyšeli. Věřím, že až budeme diskutovat některé otázky klubu, budou jistě hrdě hovořit o přátelství a kamarádství. A přitom nejsou schopni ani odpovědět na sms nebo napsat na fórum. O příspěvku na fungování našich stránek a fóra ani nemluvím. Ale třeba se mýlím. Možná už v tuto chvíli zvažují své pasivní členství v klubu.

Akcí je letos dost a ještě se některé rýsují. Tak snad se jich ve zdraví dožijeme. Posílat sms už nebudeme, vše je na fóru. A pokud se neumí někdo přihlásit, ať pošle holuba nebo dopis.

Na trička necháme naše insignie vyšít, takže by měla být zaručena trvanlivost.

Přikládám pár fotek.
Přílohy
IMG_0107W.jpg
IMG_0107W.jpg (129.04 KiB) Zobrazeno 3170 x
IMG_0108W.jpg
IMG_0108W.jpg (130.14 KiB) Zobrazeno 3170 x
IMG_0122W.jpg
IMG_0122W.jpg (129.29 KiB) Zobrazeno 3170 x
IMG_0125W.jpg
IMG_0125W.jpg (144.56 KiB) Zobrazeno 3170 x
IMG_0127W.jpg
IMG_0127W.jpg (101.12 KiB) Zobrazeno 3170 x
IMG_0130W.jpg
IMG_0130W.jpg (115.52 KiB) Zobrazeno 3170 x
IMG_0132W.jpg
IMG_0132W.jpg (89.48 KiB) Zobrazeno 3170 x
Odpovědět