TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Odpovědět
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Martin »

Obrázek


Zveme všechny kamarády a příznivce jedné stopy na motosetkání TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU, které se uskuteční ve dnech 1.8 - 4.8. 2019 v penzionu a vinném sklípku Krýsa v Kostelci u Kyjova. https://www.vesklepe.cz/

Penzion nabízí 18 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek a jeden apartmán až pro deset osob a všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC. Penzion je situován v příjemném údolíčku. Penzion i vinný sklípek jsme si osobně prohlédli a musím uznat že je to velice pěkné.
Cena ubytování je s polopenzí 750 Kč na osobu a den. Snídaně je formou švédských stolů, večeře výběr ze dvou jídel. První večeře bude jednotná a následující si vždy domluvíte den předem.

Ubytování rezervujte pouze emailem

Ing. Pavel Krýsa provozní, manažer info@vesklepe.cz
Do předmětu emailu uveďte motoakce

VOLAT POUZE PRO DOTAZY TEL : +420 731 178 483 Ing. Pavel Krýsa provozní, manažer

S majitelem jsme se domluvili, že rezervaci nám bude držet do konce února. Pokud se nás přihlásí dostatečně, budeme mít celý penzion pro sebe. Bohužel se jedná o velice žádanou lokalitu kde upřednostňuje pouze týdenní pobyty od pondělí do pátku a víkendy má už rok dopředu obsazené svatbami. Nám udělal výjimku a proto vás žádám aby jste se rezervovali včas, nebo ještě nejlíp co nejdříve.
Majitel byl velice příjemný a netrval na záloze při rezervaci. Dohodli jsme se že záloha 500 Kč na osobu bude splatná do konce února. Zálohu budu vybírat já a na konci února pošlu konečnou částku na jednou. Kdo bude mít dotaz klidně pište ,volejte, ptejte se.

Aby jste věděli co vás zhruba čeká.

PROGRAM

Čtvrtek - příjezd, ubytování vítání, večeře a HUDEBNÍ VEČER S COUNTRY KAPELOU na zahrádce s grilováním,povídání, volná zábava, víno ...i pivo bude.
Pátek - snídaně , 10.00 vyjížďka toulání po okolí s návštěvou krásných míst a zajímavostí., oběd a návrat kolem 17.00 hod. Návštěva místního vinohradu s výkladem. Večeře, večer zábava, hry a volná zábava u táboráku. Opékání špekáčku....víno...a i pivo.
Sobota - snídaně 10.00 vyjížďka toulání po nádherném okolí,návštěva krásných míst. ...Příjezd kolem 17.00 hod.
Večeře, večer proběhne degustace místních vín s jejich sklepmistrem, který nám o víně poví vše, co Vás bude zajímat. Posléze posezení u vína za příjemného doprovodu. dle recenzí, skvělého harmonikáře. Víno,ženy zpěv :-)
Neděle - snídaně, loučení a odjezd domů....

Rezervace kterou již máte prosím pište zde, nebo na email kotrbamartin@gmail.com nebo tel : 608170730 děkuji. ;) i případné dotazy.
Naposledy upravil(a) Martin dne 30 lis 2018, 17:51, celkem upraveno 1 x.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Tož Martine, to ses pochlapil. Jak milé a řekl bych kamarádské udělat akci pro náš klub! Smekám.
Bezvadná oblast a nejen co do pěstování vína, ale je tam co vidět, kam zajet, cesty dobré a to ubytko asi nemá chybu.
No, pokud pánbůzdravídá, tak my s Martou uděláme maximum, abychom mohli jet.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Marta »

Ahoj Marti...skvělý nápad. Vypadá to lákavě. Děkuji,že jsi na stránkách vypsal tuto akci a že organizujes pro nás toulky jihem Moravy .Rádi se připojíme a těšíme se na program a hlavně,že budeme všichni spolu. Kalendář akcí se plní...Vypadá to na pěkně nabitou sezónu. M
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Ahojte
tak i na tuto akci mám již rezervaci ubytování a vyřídil jsem ubytování i pro Radka a Hanku. Takže se budeme toulat jižní Moravou se všemi, kdo budou mít opravdový zájem o tuto akci a přihlásí se.
Jak tak koukám na program, tak to vypadá na nabitý prodloužený víkend.
hlásím tedy účast známé čtyřky - Milan a Ilona + Radek a Hanka.
zdar všem -
Milan
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od petmil0717 »

Rezervaci máme potvrzenou,2km odsud jsme měli chalupu tak zavzpomínáme :D krásné místo Martin vybral.M+P
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Martin »

Zdravím všechny kamarády a příznivce jedné stopy.
Tak už tu máme polovinu ledna a konec rezervace se blíží. Zatím je přihlášeno 14 lidí, o kterých vím, kteří mi napsali, nebo dali vědět.
Věci se ale mají tak, že penzion musí vydělávat a nás není zatím bohužel tolik přihlášeno, abychom ho z větší části zaplnili. Jak jsem psal v úvodní pozvánce, je tato lokalita velice žádaná a pro nás vedoucí udělal výjimku.
Proto mne z tohoto důvodu také majitel požádal, zda by bylo možné uspořádat na penzionu v sobotu 3 srpna svatbu. Upozorňuji, že zatím se ptal, protože rezervaci máme do konce února.
Jeho důvody plně chápu a dokonce mu i rozumím. Nám by to zkomplikovalo program, který máme přichystaný,ale pokud se chce vždy se to dá nějak udělat a domluvit.
Musím se omluvit, ale uzavírku rezervace budu muset ukončit již 31 ledna. Pozdější přihlášení na tuto akci již nebudu schopen garantovat ani zařídit. Myslím si že zbytek penzionu bude plně obsazen a to hned po tomto datu. Mrzí mne vzniklé komplikace, ale bohužel já je nemůžu nijak ovlivnit.
Pokud se nás ale přihlásí dostatečně, svatbu si budou muset udělat jinde. :) Domluvili jsme se, že tuhle otázku vyřešíme do konce ledna.
Tak jak jsem psal, zvaní jsou všichni přátelé a kamarádi. Ale zase pokud nás bude pomálu, třeba na svatbě ztratíme v davu :lol:
Tak všichni ahoj těším se na vás. Martin
Dotazy na email a klidně i telefon.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

Ahoj Martine, napravuju zmeškané oznámení, že se oba (s Maruš) zúčastníme a jsme přihlášení s potvrzenou rezervací p.Krýsou. Nevím, jestli máš ten počet 14 přihlášených od něj a jestli jsme v tom taky počítaní.
Měj se fajn, těšíme se...už aby byl srpen. ;)
Radek a Maruš
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Martin »

Nazdar bando,
tak ke dnešnímu dni už je nás přihlášeno 20. Pro kontrolu napíšu seznam. Kdyby byl někdo navíc, tak dejte vědět. :)

Martin + Pavlína
Milan + Romana
Milan + Ilona
Alois + Marta
Laďa + Miluška
Petr + Miluška
Radek + Hanka
Radek + Maruška
Zdenek + Olina
Milan + Jaruška

Tak už ať je zase teplo a vyrazíme :lol: Martin.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od rosta »

Zdravím Martine. R +R je už ubytováno od 29.12.18. Tak nás tam dopiš. Ahojky
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Martin »

Ahoj všichni,
tak konec ledna už je pomalinku zde a já budu uzavírat rezervace. Jak jsem psal v původní pozvánce rezervace je podmíněna zálohou kterou budu posílat za všechny jednotně. Částka 500 Kč na osobu bude odečtena při platbě ubytování na místě. Pro ty co ještě nemají zálohu zaplacenou, prosím posílejte na účet 379378453/300. Nezapomeňte napsat do poznámky od koho platba je, díky.
Pro ty co už mají zaplaceno to samo neplatí :D

AKTUÁLNÍ SEZNAM:

Martin + Pavlína
Milan + Romana
Milan + Ilona
Alois + Marta
Laďa + Miluška
Petr + Miluška
Radek + Hanka
Radek + Maruška
Zdenek + Olina
Milan + Jaruška
Rosťa + Růženka
Dušan + Mirka

Těším se na všechny Martin.
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Martin »

Všem se omlouvám, ale zadal jsem v účtu špatný kód banky.
č.ú : 379378453/0300
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Martin »

zdravím všechny ;)
dnes mi přišla dobrá zpráva, svatba se na penzionu nekoná. Pro nás to znamená, že program bude zachován tak jak je popsán v prvním příspěvku :)
Čtvrtek country , pátek táborák, sobota degustace, harmonika atd. Záloha za všechny přihlášené byla zaplacena, tak při platbě bude odečtena.
Kdyby se chtěl ještě někdo přihlásit, tak viz první příspěvek a určitě mi dejte vědět. Těším se Martin
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Škoda, mohli jsme nevěstu vyzvat do motorkářského kola a třeba by nakonec odjela s jiným ženichem na motorce.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

S mladou nevěstou na svatební noc??? :? Dej pokoj, v našem věku to už je o život. :lol: :lol:
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Ahoj Martine
můžeš si rozšířit seznam účastníků motoakce o Zdeňka a Janu. Přijedou v pátek dopoledne - ubytování mají zajištěno a potvrzeno.

Milan
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Martin »

Určitě ano. Budu se těšit.
Omlouvám se za pozdní odpověď, ale byl jsem mimo. ;)
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

Martine a to po slivovici nebo po marjánce??? :shock: :shock: ;) :lol:
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Ahojte všichni a hlavně dámy zbystří - na čtvrtek nezapomeňte na country kapelu a k tomu patří bohaté dekolty, tak vzít s sebou !! a neschovávat doma.Přece nebudete tančit v mikinách, kdo má jen kolty, tak i ty může vzít s sebou :o . Přátelé motorkáři už to bude za necelý týden jupí, to zase bude fajn.
Milan
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

A závěrečné troubení na vuvuzelu bude?
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

No jasněěě!! To už by mělo být tradicí....a nejlíp ve 2 ráno. :lol: :lol: :lol:
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Jsem samozřejmě pro - jestli bude vuvuzela ve dvě nebo ve tři ráno je už celkem jedno, ale na úplný závěr bychom se měli projet klasickým a krásným autobusem RTO a to bude opravdu cool 8-)
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

A kdo bude řídit? Zase já, že? A až nás chytnou policajti, tak vy všichni vystoupíte mimo zastávku a já budu v průseru.
olgamik
Příspěvky: 18
Registrován: 02 dub 2017, 19:35

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od olgamik »

Fotky na www.olgamik.rajce.idnes.cz/Kostelec.
Na forum mi to nejde vložit, neumím zmenšit.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Za mě zatím stručně. Časem dodám i fotky, ať se má Maruška na co těšit. A nejen ona.
Velmi zdařilá akce, hodně poznání a nových informací, pěkná vyjížďka, příprava super, služby - ubytko, jídlo atd. taky super. Zkrátka Martinovi se akce povedla a každý musí uznat, že naše akce nejsou jen o hospodách, ale hlavně o poznávání, ježdění a zábavě.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od petmil0717 »

Přátelé,kamarádi super akce se vším co k tomu patří ,vše bylo úúúžasné, Martine děkujem👍👍👍.😘 M+P
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Alois píše: 05 srp 2019, 20:33 Za mě zatím stručně. Časem dodám i fotky, ať se má Maruška na co těšit. A nejen ona.
Velmi zdařilá akce, hodně poznání a nových informací, pěkná vyjížďka, příprava super, služby - ubytko, jídlo atd. taky super. Zkrátka Martinovi se akce povedla a každý musí uznat, že naše akce nejsou jen o hospodách, ale hlavně o poznávání, ježdění a zábavě.....
Přílohy
K1391670_20190802100928_modW.jpg
K1391670_20190802100928_modW.jpg (109.63 KiB) Zobrazeno 8247 x
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od ladislavek »

Martine a Pavlínko jste jedničky ! ! ! akce prostě se vším všudy ! ! ! od vyjížděk přes jídlo a ubytování ! ! ! je vidět že se to v poslední době daří dotáhnout do dokonalosti a vaše akce je toho důkazem. Lokalita prostě zvolená perfektně a návštěva jak čajovny tak sklepů super. Jsme zase o něco chytřejší a naše jazýčky o něco mlsnější. Všem zúčastněným děkujeme za spoustu smíchu a prodloužení života. Tak čau zase někdy, někde v plném počtu Laďa a Mila.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Marta »

Děcka moje milé motorkarske...to byla opět jízda...smích,vejire,tanec i na stole..nahoře i dole.Postavilo to na nohy i ty..kterým to špatně chodí...jo víno dělá divy.Uzasna vyjizdka mezi vinohrady..poučné výklady v továrně na čaje a houkání policejních siren. Jela jsem na konci kolony a užívala si ten krásný pohled na vaše zadky. Martinku...moc se ti ti povedlo. Klobouk dolů kluku nás.Jen tak dále..Posílám všem pozdrav a vyjíždíme na dovcu. P.S.Vuvuzelu je zakázáno pribalit.A proč?
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Zase jedna velmi vydařená akce :) - díky Martine a Pavlo za vše co jsme za ty čtyři dny zažili a díky i všem ostatním, kteří se aktivně zúčastnili zábavy a nezkazili žádnou srandu to bylo super.. Vše už bylo napsáno přede mnou v superlativech s čímž souhlasím. Takže žádní hospodští povaleči nejsme - aktivně šmejdíme celý den až do roztrhání těla a vždy se dozvíme něco nového a poučného. Jen tak na okraj - fakt už nevím, kde až to dotáhneme na dalších akcích :? .....ale což už - jen houšť takových akcí do budoucna, když je dobrá parta, tak dobře bude vždy !! ;)
Milan
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Martin »

Díky všem za poděkování a pozitivní reakce na naši společnou akci. Jsme rádi, že akce byla vydařená a líbila se. Všem kteří přijeli děkujeme i my, protože se sešla parta bezva lidiček, kteří mají vášeň motorky a ještě k tomu se umí super bavit. Sejde li se parta opravdu fajn lidí a dobrá nálada není nikomu cizí, potom je to opravdu skvělé, megaskvělé :-´) Myslím , že jsme si to letos užili. A tím nemyslím jenom na téhle akci.
Člověk často přemýšlí zda naplánovat a zorganizovat příští rok další akci. Ale hned na to odpoví si sám. Pokud to za to stojí, tak určitě ano. A myslím si že letos to za to stálo!
Bude li to alespoň trošku možné, tak příští rok bude Toulání jižní Moravou II., aneb pokračování o kousek dál. ;)
Tak máme zase celý rok o čem přemýšlet. Nějaké nápady už jsou. :lol: M+P
Přílohy
IMG-8c61e73be1acf272b37af39fdd84c253-V.jpg
DSC_1050 (2).JPG
Rembo
Příspěvky: 29
Registrován: 19 srp 2013, 21:27

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Rembo »

PROHLÁŠENÍ
Zdravím všechny příznivce jedné stopy.
Před několika léty, no vlastně je to už cca 8 let jsme se s moji manželkou Ivanou seznámili s Luďkem. Začalo to tím, že slavil s naší partou svoji padesátku a pak my i s ním naše narozky a tak to začalo..... a pak Luděk založil svůj klub STAR RIDERS a začali jsme jezdit na jeho akce ikdyž jsme nikdy nebyli členové. Bylo to dobré období a dobrá parta nás nadšenců jedné stopy, kterých neustále přibývalo. Co se to stalo se STAR RIDERS? Kde je ta pohoda a radost ze setkání lidiček co rádi jezdí na svých miláčcích? Tak je to teď tak, že partička pár "vyvolených" rozhoduje o tom, kdo pojede a společné akce a kdo ne? Je to absurdní v tom, že jsou to ti, které jsme s Milanem Holáněm a Luďkem mezi nás dostali a kteří do té doby byli nějací jezdi samotáři....... Co si tito lidé tím řeší, nějaké své mindráky? Já tady na tomto světě nejsem určitě proto, abych všechny miloval a všichni milovali mě. Pořád je dost těch které bych rád potkával, normálně bez zábran závisti a nenávisti pokecal a myslím si, že jsou i ti, kteří by nás také rádi viděli. Za vše mluví poslední s vámi ztrávená akce minulý rok na podzim na Slovensku pořádaná Pompem, kdy jsme se fakt dobře bavili a všichni hodně nasmáli. Tak vy, kterých se to týká, si uvědomte že nemáte sebemenší právo rozhodovat o tom, kdo kde pojede a kdo se s kým bude bavit. A to ještě při té neskutečné drzosti, když celou akci pořádal Martin pro nás pro všechny. Stále věřím, že to bylo jen letní pomatení smyslů, a že to bylo s vaší strany naposledy. Pokud máte nějaký problém, tak to řešte se mnou a neventilujte své mindráky přes celou partu. Je to ubohé a trapné. Kritizujeme a posuzujeme druhé a měli bychom se především zabývat sami sebou
Pokud jste ovšem pochopili o čem jsem vlastně psal.

Měj se a užívejte krásné léto a život R.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

Nedá mi to, abych k tomu něco neřekl, i když tady mám krátkou historii a nejsem členem. V prvé řadě by sis měl uvědomit, kdo tuto atmosféru načal a kdo zkazil a zlikvidoval, pro velké společenství motorkářů z celé republiky, ten BÁJEČNÝ MOTOBAR. Byli jste to vy dva, takže se nediv...a určování, kdo smí a nesmí s kým kdo být a mluvit, jsem slyšel nejdřív z Tvé strany. Howgh.
Rembo
Příspěvky: 29
Registrován: 19 srp 2013, 21:27

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Rembo »

Děkuji ti za tvůj názor. To je přesně to, že víš tom všem velké kulové, ale soudit a kritizovat...... Nikdy jsem nikoho "neškatulkoval", Pokud se někde jelo, tak jsme se dohodli všichni celá parta. Přišel s tím někdo a já to jen organizoval. Ale to neznamená, že já sám rozhodoval o tom, že ten pojede, ten ne. Všichni mohli všem zavolat a neudělali to. tak je to teď všechno na mě? A třeba i vy ostatní jste mohli mít zájem a třeba sami od sebe mi zavolat jestli se něco děje nebo ne. Myslím si opravdu, že už to nemá cenu dále rozebírat. Já jsem chtěl říct tím, jen jak to vidím, protože to bylo dlouho ve mě, nic víc nic míň. Howgh
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Forum Star-Riders je veřejné, kdokoliv si jej může přečíst i bez přihlášení. Základním pravidlem pro aktivní účast ve fóru je slušnost a tolerance – viz. www.star-riders.cz. Nepsaným pravidlem a nyní už psaným je, že se zde budou používat přezdívky a pokud ji někdo nemá, tak jen jméno bez příjmení. Může být např. Jarda z Opavy. Bohužel Evropou obchází strašidlo, strašidlo v podobě Evropské unie – proto veřejně nemůžeme uvádět osobní údaje.

Rozhodně zde nebudeme tolerovat řešení osobních vztahů mezi členy a vůbec ne mezi nečleny klubu.

K Prohlášení Remba:
Klub Star-Riders v současné době prožívá naprostou pohodu, přátelství mezi členy a radost ze setkání s lidmi, kteří mají rádi motorky a poznávání neznámého nejen na našich akcích resp. na akcích pořádaných i nečleny klubu. O tom svědčí příspěvky na fóru po každé akci.

Je pravdou, že se v minulosti občas našli jedinci, kteří nijak zvlášť k aktivitám SRCZ nepřispěli, ale snažili se tuto pohodu svým jednáním rozdrbat. Řešení bylo tvrdé, ale účinné.

Proto apeluji na všechny nečleny a příznivce SRCZ, kteří mají nějaké osobní problémy a netýkají se klubu, aby nebyli tak zbabělí a neschovávali se za náš klub. Vyřešte si laskavě své problémy sami mezi sebou a nečekejte na někoho, kdo to udělá za vás. Nevnášejte zde manýry z mateřské školky. Dostáváte do nepříjemné situace lidi, kteří nemají s vašimi vztahy nic společného, vůbec je nezajímají a chtějí našemu klubu pomoci např. s organizováním akcí.

Každý měl dost času na své vyjádření a marně jsem čekal na zásadní rozuzlení. Ze zkušenosti vím, že pokud se příspěvek bude líbit, bude se mlčet. V opačném případě očekávám kritiku za mými zády, asi nedojde ke konfrontaci z očí do očí. Určitě mi nikdo nepřijde říct, že je posera a že se omlouvá za svoji neschopnost a bezohlednost.


V příštím roce bude náš klub slavit desáté výročí jeho založení. Někdy už byla nálada vše ukončit a jezdit si sami za sebe, kam a kdy chceme a vybírat si setkání, které někdo pro nás přichystá. Jak pohodlné.
Byla by to škoda. Po akcích nejen v letošním roce je vidět, že lidé se chtějí bavit, mají zájem dát své přátelství mezi sebe a přispět třeba i finančně k pohodě všech. A náš klub v tom bude pokračovat. Tak nám to prosím nekažte.

A nyní prosím jen o příspěvky netýkající se Prohlášení.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od petmil0717 »

Tak ještě pár foteček z akce,obzvláště vypichuji "AUTOBUS" :lol: :lol: :lol: ,vážíme si toho ,že ať už člen nebo nečlen dokáže zorganizovat takovou super akci a jsme za to vděční, super parta pohodových,báječných,veselých a přátelských.... lidiček. :D :D :D M+P
https://petmil0717.rajce.idnes.cz/Vinar ... ysa_8_2019
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Krásné fotečky z dobré akce. Moc by mě zajímalo, co ta Marta s Dušanem na sedadle pro řidiče dělali. Já tam neviděl, byl plný autobus.

Taky něco přidám, až se vrátíme ze Švýcarska, odkud posíláme pozdravy.
První fotka je z cesty do Zermattu, asi 80 km zatáček do nadm. v. kolem 2200 m. Celkem dost náročné. Druhá fotka pohled na Matternhorn. Je to krásná země, ale náročná na dopravu. Jezdí se pomalu a silnice se točí do různých výšek tam,kde to člověk nečeká.
Přílohy
IMG_5606W.jpg
IMG_5557W.jpg
IMG_5557W.jpg (60.95 KiB) Zobrazeno 8012 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Jak jsem slíbil, tak přidávám pár fotek. Pokud se sami sobě nebudete líbit, určitě fotku odstraním, ale snažil jsem se vybrat ty nejlepší-hlavně u Marušky jsem si dal záležet. Myslel jsem, že budu poslední, ale zatím zde moc fotek není. Čekal jsem, že hlavní organizátor s Pavlou něco přihodí. I ostatní fotili.
Přílohy
IMG_5236W.jpg
IMG_5236W.jpg (81.97 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5237W.jpg
IMG_5237W.jpg (89.56 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5247W.jpg
IMG_5247W.jpg (113.85 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5248W.jpg
IMG_5248W.jpg (78.54 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5249W.jpg
IMG_5249W.jpg (74.14 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5252W.jpg
IMG_5257W.jpg
IMG_5257W.jpg (74.37 KiB) Zobrazeno 7940 x
Le, jak kuřy!
Le, jak kuřy!
IMG_5262W.jpg (75.06 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5266W.jpg
IMG_5266W.jpg (82.85 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5271W.jpg
IMG_5271W.jpg (87.12 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5273W.jpg
IMG_5281W.jpg
IMG_5281W.jpg (73.91 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5287W.jpg
IMG_5287W.jpg (113.46 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5297W.jpg
Svatý Kryštof - ochránce řidičů.
Svatý Kryštof - ochránce řidičů.
IMG_5306W.jpg
IMG_5327W.jpg
IMG_5332W.jpg
IMG_5339W.jpg
IMG_5339W.jpg (71.19 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5347W.jpg
IMG_5347W.jpg (75.6 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5353W.jpg
Uvažuji, která je tam měla takové, jak Olina ukazuje?
Uvažuji, která je tam měla takové, jak Olina ukazuje?
IMG_5374W.jpg
IMG_5374W.jpg (106.86 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5388W.jpg
IMG_5415W.jpg
IMG_5420W.jpg
IMG_5424W.jpg
IMG_5424W.jpg (73.31 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5429W.jpg
IMG_5429W.jpg (67.99 KiB) Zobrazeno 7940 x
IMG_5437W.jpg
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

COPY

Příspěvek od Alois »

Vážené dámy a pánové, kteří si objednali cop.
S hrůzou jsem zjistil, že cena copu je jiná, než jsem vám všem ohlásil. Já ještě platil i s dobírkou a poštovným 398,-Kč, takže cop stál asi 300. Nyní je cena 499,-Kč - dle e-shopu vlasy-clip-in.eu-p98
ALE - snažil jsem se několik dnů spojit s majitelem-je na dovolené, který přislíbil cenu projednat s dodavatelem a tak uvidíme. Třeba to bude levnější. V každém případě bude poštovné a dobírkovné skoro zadarmo. Až mi zjistí cenu, tak copy 14 ks - objednám.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU-COPY

Příspěvek od Alois »

Tak vážení. Dle sdělení majitele e-shopu už nemají ani jeden kus : https://vlasy-clip-in.eu/prices-dlouhy- ... u-60cm-p98
Ale jen 9 ks sv. blond a 3 ks blond. Ty medové budou až v únoru 2020, jsou vyprodány, je prý o to obrovský zájem. Zákon schválnosti funguje a kdybych potřeboval objednat třebas toaletní papír, tak budou mít už jen předesraný. Zkusím se kouknout ještě jinam, ale už jsem kdysi sháněl a mají jiné s termínem dodávky neznámým. Takže to asi odložíme ad acta. Omlouvám se, ale to jsem netušil.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od petmil0717 »

Ahojky
Nemusíš se omlouvat, vždyť je velmi milé,že se tak snažíš nám ty copy sehnat, myslím si ,že počkáme do jara a třeba budou na novou sezónu.Snad budou se mnou souhlasit i ostatní zájemci (ono ani nic jiného nezbývá že :lol: ),
děkujeméééé :D
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Ahoj
i já si myslím, že se nic neděje, že copy nebudou na zbytek letošní sezóny - a příští sezóna bude s novými copy jupííííí :D :mrgreen:
Milan
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: TOULÁNÍ JÍŽNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

No nevadí...když se ale objednají už teď na únor, tak to bude jisté a v pohodě na novou sezonu...a pan majitel e-shopu (nezaměňovat s erotickým šopem :mrgreen:) bude taky rád, že má jistý kšeft a dá dobrou cenu. Díky Alois. ;)
Odpovědět