BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Březnové setkání Star-Riders a příznivců jedné stopy letos mimořádně proběhne v březnu a to v pátek 29.3.2019 ve Sportcentru Bílov.

Mohli bychom se sejít už kolem 17.00h, ať si stihneme všechno do půlnoci říct. Určitě budou nějaká překvapení a třeba přijde i kouzelník. Žádný program nebude, posedíme, pokecáme, naplánujeme akce a bude nám dobře.

Sportovní centrum Bílov
49°44'10.5"N, 18°0'9.9"E

Sportovní centrum Bílov
Bílov 67
743 01 Bílov
+420 603 736 722

Všichni slušní lidé jsou vítáni.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od miri1 »

Tak to je teda poprvé za dobu co jezdíme s Vámi, že březnové setkání není v dubnu, ale opravdu v březnu :o :o .
Bereme na vědomí a značíme do iteneráře na letošní rok.
Těší se Milan a Ilona
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Radek7777 »

Jak už zástupce velitelky nadhodil, že možná přijde i kouzelník, tak se to může stát skutkem, záleží ovšem na nás všech. Mělo to být překvapení, ale musíme se domluvit jestli ano či ne.
Máme možnost si vyslechnout slasti i strasti mladého dobrodruha Tomíka a jeho roční cesty z Thajska do Hranic n. Moravě na ( :o neuvěřitelné) tamní motorové rikši - tuktuk (250ccm tříkolka), najeto 13000km. :shock: Vrátil se loni v říjnu a pořádá besedy po celé ČR. Mám domluvenu jeho účast od 17:00 do 19:00 hod s přednáškou, fotkami a videi. Není to ovšem zadarmo, původní požadavek na 5000,-Kč jsem dohodl na 2000, což při naší předpokládané účasti cca 20 lidí činí...no, spočitejte si sami, nemám kalkulačku. ;) Sice bychom dali i plakát do restaurace, tak snad nějaký ten štamgast by taky přišel, možnost je i plakát na místní veřejnou vývěsku, takže by to MOHLO být i méně na jednoho účastníka.

Zvažte to mezi sebou a napište tady nebo na mail bigrad@seznam.cz do max 20.3. (výroba plakátu) jestli jste pro nebo to mám zrušit.
Radek
Přílohy
tomík na cestách_1.jpg
tomik-na-cestach_4.jpg
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Marta »

Ahoj. Nápad je to dobrý. Za mě určitě ano. Každá cestovatelska přednáška mě zajímá .Marta
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od ladislavek »

Velmi dobrý nápad a jsme také pro i když přijedeme později určitě přispějeme rádi na takové lidi. těšíme se na všechny ahoj Laďa a Mila.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Hola hola, nevšiml jsem si Radkové anonce,
tož já jsem pro, bo to kura může být zajímavé. Tak udělej plagát, ať není pozdě. Už jsme na to 4, tak se nějak podělíme. Máme to za A propít nebo za B se něco dozvědět?
Za B je správně. Propít.

Dejte vědět i lidem, kteří moc fórum nesledují.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od miri1 »

Ahojte vespolek,
jak tak koukám, tak se to pomalu ale jistě rozjíždí - já jsem pro, a jak Luděk píše varianty A a B, tak obě jsou správné - něco se dozvědět a přitom něco popít, ale tak, abychom stihli sledovat ty slasti a strasti mladého dobrodruha :D .
p.s. ještě se poptám těch, co na fórum nechodí :shock:

Milan
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Martin »

Ahojte,
tato akce bude určitě velice zajímavá a bezpochyby i dosti hodně poučná . Bohužel nám pracovní povinnosti nedovolí abychom přijeli. Pavlínka má celý víkend pracovní. Omlouváme se a tímto alespoň všechny pozdravujeme a těšíme se na další setkání. M + P.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od petmil0717 »

Zdravíme všechny,
velmi rádi bychom přijeli :D , ale stále ještě nevíme ;) ,jsme ve vyjednávání, zdali budeme či nebudeme muset v té době dělat babičku a dědečka :lol: . M+P
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od miri1 »

Ahojte
jak jsem napsal výše, tak jsem se poptal některých, kteří na fórum nechodí - tak všichni jsou pro poutavou a zajímavou přednášku mladého cestovatele - takže nic bych nerušil a klidně ať přijede na své cestovatelské rikši. Ba co víc neměla by to být jeho povinnost přijet mezi motorkáře na rikši tuktuk, abychom viděli i jinou techniku alias tříkolku ??!! 8-)
Milan
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Radek7777 »

Milane,
je jasné, že jsem se snažil, hned po dohodě o ceně, o dojezd s tuktukem, jenže...Tomáš na něm prováděl větší repasi a i když už bude v té době asi pojízdný, tak je tady větší logistický problém - ihned po ukončení besedy musí fofrem dojet do Oder na další přednášku a to jaksi s tuktukem fofrem...hm, to by asi neklaplo, jezdí sice téměř rychlostí zvuku (cca 75km/hod) :lol:, ale i to je málo, nestíhal by. :? Mám ale slíbeno, že se někdy s náma projede na nějaké naší vyjížďce. :D :D Naší kamarádi "rychlíci" budou spokojeni, ta rychlost pro ně bude famózní. ;) :lol:
Tož tak.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od rosta »

Zdravíme všechny. R + R také potvrzují účast. Moc se těšíme.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Pozor, pozor, sejděme se už v 16.30! Ať tam necouráme a přednáška ať není ničím rušena.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Marta »

Ahoooooj!!!!!!!!
Březnové setkání bylo super!!!
Musím poděkovat Radkovi za organizaci přednášky Tomíka a jeho dobrodružství tříkolkou napříč světadílem. Bylo to natolik zajímavé, že ty 2,5 hodiny byly málo. Poutavě vyprávěl..mnohdy jeho putování bylo na hranici zdravého rozumu. Úžasný kluk, který si chtěl i v tak mladém věku dokázat nemožné...do roka a do dne přijel do cíle a celé své putování dával do reportáží. www.tomiknacestach.cz z Bangkoku do Hranic na Moravě.Opravdu zážitek. Poté se pilo, jedlo...smálo. Alois přednesl plán akcí na tento rok a k mému uchu přiletělo i pár velmi zajímavých návrhů na víkendovky, které můžete vypsat a určitě se rádi přidáme..každý podle svého času. Milé bylo, že nás navštívily dvě úžasně prima holky , které dříve s námi jezdily jako batůžky- Mirečka a Daška. Děvčata zkrásněla, nové účesy..usměvavé a kecalo se o sto šest. Byl to moc hezký večer a už teď se těším na sezónu. Mějte se fajn a krásné jaro...Marta
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Radek7777 »

Tak jsme se zase po delší době viděli, pobavili a poslechli hodně zajímavého od Tomíka, fakt to bylo bezva a jak říká Marta, bylo toho málo. Což můžeme dohnat na nějaké další naší akci, pokud bude zájem z obou stran. Určitě se s ním ale jednou projedeme na nějaké naší vyjížďce. :D
Jen jsem byl zklamaný, že i přes snahu prezentovat tuto akci širšímu okolí Bílova (plakáty), nepřišla ani noha. Lidé jsou apatičtí... ale dobře jim tak, přišli o hodně. 8-) Hlavní je, že nám bylo fajn, opět další vydařené setkání, těšme se na další. :)
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Vidím, že si pořadatelé budou muset poděkovat sami navzájem. Čemu se Radku divíme? Že lidi nemají zájem? No zkrátka nemají, vždyť to víme. A když ano, tak jako by nám dělali milost, že?
Nakonec je možná dobře, že nikdo z cizích nepřišel. Předpokládám, že jsi nemusel moc doplácet z vlastní kapsy. Taky jsem čekal o něco větší zájem.

Ale Radku, bylo to opravdu super setkání. Tomík se vyznamenal, dozvěděli jsme se dost informací a dobře jsme se bavili. Děkuji Ti jménem všech přítomných!

Nejen přednáška o cestě na TUKTUKU, ale i zábava byla dobrá, tak jako obvykle na Březnovém setkání. Možná jsme nestihli vše probrat, tak se zase někdy sejdeme. Někteří účastníci hýřili nápady, co by se mohlo, tak uvidíme, zdali nezůstane jen u nápadů.

Připojuji pár fotek.
Přílohy
IMG_3001W.jpg
IMG_3001W.jpg (122.97 KiB) Zobrazeno 4132 x
IMG_3003W.jpg
IMG_3003W.jpg (125.2 KiB) Zobrazeno 4132 x
IMG_3009W.jpg
IMG_3009W.jpg (121.3 KiB) Zobrazeno 4132 x
IMG_3016W.jpg
IMG_3016W.jpg (144.52 KiB) Zobrazeno 4132 x
IMG_3018W.jpg
IMG_3018W.jpg (123.74 KiB) Zobrazeno 4132 x
IMG_3021W.jpg
IMG_3021W.jpg (126.32 KiB) Zobrazeno 4132 x
IMG_3024W.jpg
IMG_3025W.jpg
IMG_3015X.jpg
IMG_3015X.jpg (141.36 KiB) Zobrazeno 4130 x
Odpovědět