Bezpečnost především

Odpovědět
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Bezpečnost především

Příspěvek od Radek7777 »

Zdravím všechny kamarády.
Protože mi záleží na tom, abych se s Vámi všemi potkával stále a dlouho :), mám pro nás všechny jednu velice zajímavou, poučnou a pro naši bezpečnost velice potřebnou AKCI:

Začněme spolu aneb kolama dolů 2019
Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR ve spolupráci s Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR, pořádá 2. ročník společného preventivního projektu zaměřeného na bezpečnost řidičů motocyklů, prezentaci nových bezpečnostních prvků motorkářům a zprostředkování praktického vzdělávání a zdokonalování řidičů motocyklů na začátku motorkářské sezóny.

V rámci společného projektu proběhne stejně jako v loňském roce 9 společných jízd s následnou bezplatnou ukázkou výcviku na polygonu. Přestože limit účastníků na jednu vyjížďku je stanoven na 250 motorkářů, předpokládáme, že samotných akcí na polygonech se zúčastní více zájemců a bude překonána loňská celková návštěvnost, která se zastavila na čísle 3500 příznivců motorek.

Pro nás na Severní Moravě jsou připraveny 2 cca 80km vyjížďky s programem:

28.4.2019 - start obec Hrabyně, památník II. světové války (GPS 49.8856136N, 18.0519103E) + Polygon LIBROS Ostrava

26.5.2019 - start obec Dobrá, plocha u nádraží (GPS 49.6704669N, 18.4186797E) + polygon STEEL RING Třinec

Pokud máte zájem, je třeba se URYCHLENĚ přihlásit na:
https://www.policie.cz/clanek/zacneme-s ... nT5YIOozsk

Pokud Vás to zajímá, NEVÁHEJTE, DOKUD MAJÍ VOLNÁ MÍSTA !! Já tam už jsem..28.4. . ;) :D

Radek
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Bezpečnost především

Příspěvek od Marta »

Ahoj Radku,
zajímavé...děkujeme za info. Vše co se týká bezpečnosti nás řidičů a všech novinek je vítáno.
M
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Bezpečnost především

Příspěvek od Alois »

Ahojte, dobrá akce Radku. Já už jsem taky přihlášen. Píšou kolem 3500 motorek, ale pozor. To je údaj CELKEM, ne na vyjížďce. A těch akcí je asi 10. Zkusíme, uvidíme. Pořád se mluví o spoustě mrtvých motorkářů, ale nikdo neřekne, že jich obrovské množství přibylo a kolik jich nehodu zavinilo.
Odpovědět