Kopaničárský plecháček 2019

Odpovědět
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Kopaničárský plecháček 2019

Příspěvek od pompe »

Na známost sa šeckým dáva ,že od 29.8. až 1.9. / štvrtek až nedela / roku pána 2019 sa uskutečný orientačno - poznávacie motodobrodružstvo f Podjavorínskem kraji . Včul nebudeme labzovat , ale ani na rici sedzet a budeme dejaké sprostosty vymýšlat . A to fšecko f tém najlepšém úmysle.
Neny to ništ pre srákory , ale pre teho , kdo odvahú oplýva .
Strava a ubytovanie zabezpečené, program interesantný , nároky primerané .
Zahájenie akcie bude vo štvrtok večer , v piatok a sobotu na vás čaká adrenalínová výzva a riešenie rôznych úloh . Každá posádka bude potrebovať buzolu alebo kompas .
V prípade nepriaznivého počasia bude kvalitný penivý náhradný program + ľahká pešia vychádzka + Čachtická strela na vlastnej koži.
prihlasovanie na fóre .
Čafte , Marek a Janka
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Kopaničárský plecháček 2019

Příspěvek od Marta »

Ahoj Pompeovci...čtu si plán na Kopanicarsky plechacek a ta kompas a buzola mě trochu překvapila..chvíli jsem měla pocit,že čtu pozvánku na orientační běh. Otázka zní. Můžeš pár těch kompasu půjčit někde u vás v CO?Protože další využití po akci už mít nebude. Já lítám po zahradě bez kompasu a v kuchyni se už vyznam po slepu. Soudim,že bude opět veselo...možná nám na krk poves i KPZ a gps souřadnice...ať nas místní lidé mají kam vracet...mějte se s Jankou bezva a krásný máj. M
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Kopaničárský plecháček 2019

Příspěvek od pompe »

No , ide o výzvu . A ďalšia méta je oprášiť si vedomosti o práci s buzolou , možno ešte s čias pionierov . Alebo si ich naštudovať . A tá najväčšia výzva bude čistý adrenalín ! Mňam !
Takže ,kto príjme tieto výzvy , zažije trocha dobrodružstva .
Čau, čau.
Odpovědět