NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Odpovědět
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od miri1 »

Ahojte všichni
jelikož se nám prázdniny (léto) :o chýlí ke konci a tuto neděli má být pěkné počasí, a zatím jsme neměli vyjížďku jen za účelem se nabaštit - tak jsem vymyslel vyjížďku na Těrlicko, kde mají jeden penzion kde nabízejí kromě jiného široký výběr plněných bramboráků (již jsem to několikráte vyzkoušel), tak kdo bude mít zájem - sraz na "starém motobaru" alias na benzínové pumpě u STK v Bílovci - v neděli 25.8. v 10:30 hod.
těším se na účast všech
Milan
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od Alois »

No to je fajn. Můj žaludek se sice bouří, ale pokud pánbůzdraví dá a nic do toho nevleze, tak bramborák plněný bramborama bych si dal.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od petmil0717 »

Už se těšíme ,rádi pojedeme.V neděli ahojte :D :D :D M+P
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od Radek7777 »

Milane, bezva nápad...na bramborák plněný bramborama se těšíme...a doufám, že k tomu bude bramborový knedl a taky bramboračka. :o :lol: :lol:
Jedéééém!!!
R + M
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od ladislavek »

Děkujeme za pozvání na takovou dobrotu. Rádi se zúčastníme každé akce pokud je jen trošku času. Už je po Aničce tak musíme využít každý pěkný den na setkání s dobrými kamarády. Těšíme se na hojnou účast a opět plno smíchu. čau zítra Laďa a Mila.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od Radek7777 »

Díky Milanovi jsme si vychutnali opět báječný a veselý den. Trasa byla citlivě vybrána s užitím si zatáček, úzkých silniček i hezké krajiny kolem. Navíc jsme se díky němu dověděli, že dokážeme "lehce" na posezení sníst porci jídla určenou na dva dny. :o :lol: A jako třešničku na dortu nám na závěr našeho cestování ještě zařídil bezplatnou myčku pro naše miláčky.. :P ...nedopatřením jsme tou myčkou přošli i my cestovatelé, ale co by, nejsme z cukru, viďte? :mrgreen:
Doufáme jen, že naši kamarádi z jihu dojeli v pořádku domů, ale jsou to profíci, takže to určitě zvládli. :)
Přidávám jediné dvě fotky, které mám. :cry:
Díky Milane, prožili jsme krásný a zajímavý den.
R + M
Přílohy
20190825_045200.jpg
20190825_040731.jpg
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od ladislavek »

Mildo moc děkujeme za krásný den který byl po všech stránkách na jedničku. Jídlo opravdu vynikající a cesty které jsi vybral byly o poznání i o umu jak umíme krotit ty své miláčky. Myslím si že tohoto názoru nás bude více zúčastněných. Jen ta cesta domů měla trošku trhlinky v podobě vydatného deště a bouřky. Po krátké pauze pod mostem na dálnici jsme vyrazili a za deště jsme ujížděli směr domov. Jaké bylo překvapení když za Vrážiskem přestalo pršet a po pár kilometrech jsme jeli dokonce po suchu a to až domů. Závěr mě trošku naštval v podobě dojezdu na defektu zadní pneumatiky. Ale jsme doma a plní pěkných zážitku a už se těšíme někdy na další. Tak čau celá parto Laďa a Mila.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od Marta »

Ahoj děcka...
krásný den s milými lidmi. Milane měl jsi to perfektně připravené. Krajina překrásná, místy jsme měli pocit, že jsme v Rakousku. Celé to Těrlicko a Havířov...pohádkové scenérie. I ta závodní dráha...bezva nápad si ji projet na motorkách. Oběd...tož sníst 650g jídla ...to nelze zvládnout, tak jsme si to dali napůl a stačilo. Vynikající. Poočku jsem pozorovala paní kuchařku jak v horku na 5 pánvích připravuje tyto výtečné laskominy. Nedalo mi to a musela jsem za ní zajít a vyjádřit jí svůj obdiv. Hezké bylo zastavení v Žermanicích a poté jsme se odpojili a tak jsme za sucha dorazili domů. Bouřka byla pořádná....mysleli jsme na vás. Těším se na další setkání s vámi. Bylo nám moc fajn. Pa pa
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od Alois »

A tak jsem si myslel, že než dojedete domů, napíšu příspěvek a dám fotky. Leč bouřka zlikvidovala internet a ani v práci nám dopoledne nešel. Tak budu poslední a nemám, co bych dodal. Super akce! A klidně v tom Milane můžeš pokračovat. Velmi dobře jsi trasu vybral.

A ještě pár fotek.
Přílohy
IMG_5774W.jpg
IMG_5774W.jpg (222.51 KiB) Zobrazeno 2907 x
IMG_5778W.jpg
IMG_5778W.jpg (206.74 KiB) Zobrazeno 2907 x
IMG_5779W.jpg
IMG_5779W.jpg (211.42 KiB) Zobrazeno 2907 x
IMG_5782W.jpg
IMG_5784W.jpg
IMG_5784W.jpg (211.35 KiB) Zobrazeno 2907 x
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od petmil0717 »

Přátelé,
tak už jste vše krásně popsali,byla to opravdu krásná vyjížďka, krajina mě velmi mile překvapila,opravdu nádhera, cesty i cestičky :D super- Petr říkal, že je to jako zkouška jízdy v autoškole místy po cyklostezce :D Ale máme všichni skvělé řidiče,takže žádný problém :lol: .A k bramborákúm není co dodat prostě bomba!!! Milane mÓc děkujeme úžasné!! Ale ta bouřka fuj,fuj bojím bojím. :roll: M+P
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: NEDĚLNÍ VYJÍŽĎKA NA BRAMBORÁKY

Příspěvek od miri1 »

Ahojte,
díky moc za kladné ohlasy na akci"bramborák", jsem moc rád že se Vám všem líbilo, že jste si to užili i po těch ne zrovna širokých cestách :mrgreen: . A hlavně že Vám všem chutnalo!!! 👍. Za sebe mohu říci, že zase něco vymyslím. Tak zase někdy příště.
Milan
Odpovědět