MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Marta »

Termin uzávěrky se blíží. Tak se hlásím o 2 ks triček na nedělu. Dámské vel. L a se jménem Marta. Aspoň si je poznáme a až na akci nezjistíme ,že jsme z pradelni snury ve spěchu nacpali do tašky triko drahé polovicky..
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

......což je u nás úplně normální, že já si musím hlídat a značit své věci......
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Martin »

Taky prosím o vyšití jména na triko
Pánské vel. XL MARTIN
Dámské vel. L PAVLÍNA
Děkujeme.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od petmil0717 »

Prosím také o višití jména na velikost L - PETR, na velikost S - MILUŠ.

děkujeme M+P
Truny
Příspěvky: 19
Registrován: 19 říj 2019, 19:12

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Truny »

Take prosime o vyšití jmena XL MILAN a S ROMANA Děkujeme.
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od ladislavek »

Jména na trika XXL DAKAR, XL MILA děkujeme a těšíme se.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Radek7777 »

Upřesnění výšivky: XL - 1ks - Radek7777, L - 1ks - Maruš.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

SEZNAM TRIČEK: P=pánské, D=dámské

Želva: PXL -ŽELVA + DL-HANKA
Alois:P XL - 2ks-ALOIS
Truny: PXL-MILAN + DS-ROMANA
Martin: PXL-MARTIN + DL-PAVLÍNA
Radek: PXL-RADEK7777 + DL-MARUŠ
Miri1: PL -MIRI1+ DXL-ILONA
Petrmil: PL-PETR + DS-MILUŠ
Marta: DL 2ks - MARTA
Dakar: PXXL -DAKAR + DXL-MILA
Noname: PXL + DL
Jen trika bez nápisu: PXL + DL
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Martin »

Ještě objednáván pro Petra a Ivanu.
Pánské XL Petr
Dámské M Ivana.
Děkuji.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Prosím všechny o kontrolu triček. Zítra se objednávají.
Děkuji

TRIKA2.jpg
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

A konečný rozpis:
TRIKAIII.jpg
Migr
Příspěvky: 2
Registrován: 15 čer 2016, 07:44

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Migr »

Ahojky,
bohužel musím odvolat naši účast na setkání po 10ti letech. Vyskytly se nenadálé komplikace, a tak uvolňujeme pokoj 113A.
Parádně si to užijte.
Zdenda
Příspěvky: 15
Registrován: 13 kvě 2020, 16:23

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Zdenda »

Ahoj všichni.
Rád se zúčastním setkání a tímto zároveň děkuji za přístup do fóra.
Prosím rezervovat pokoj 201
pro: Zdenda + L
Kdo mně zná ví a kdo mně nezná, pozná :) . Jsem ten se zlatým GW 1200, ale přijedu asi na oranžové 1800 :)
Všechny zdravím a přeji zdraví :-)
Zdeněk
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Ale ale Zdendo, Ty jsi inovoval ? Oranžovou barvu tam mít nebudeme, kromě skorooranžové od Danka. Teď nevím, jestli na vyjížďku mám rozdělit motorky podle typu nebo podle barvy.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Pokud všechno půjde tak, jak nám povolují pandemické opratě, tak by naše setkání mohlo vyjít a očekáváme poměrně hodně motorek na vyjížďce. Prosím tímto všechny, aby si připomněli pravidla jízdy v koloně, které jsme kdysi v klubu z důvodu bezpečnosti jezdců zavedli.
Pravidla naleznete zde: viewforum.php?f=29&sid=4294c774e91107ff4f71b56fec5ec1d8
Zdenda
Příspěvky: 15
Registrován: 13 kvě 2020, 16:23

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Zdenda »

Ale ale Zdendo, Ty jsi inovoval ? Oranžovou barvu tam mít nebudeme, kromě skorooranžové od Danka. Teď nevím, jestli na vyjížďku mám rozdělit motorky podle typu nebo podle barvy.

Taky nevím jak moc jsem oranžový :-) . Posílil jsem na zahraniční srazy a oni zavřeli hranice :roll:
To by se Ti Lojzi hodilo udělat rozdělení podle barev, protože by jsi byl mezi černými KING, že :lol: :lol:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Jak říká Robert "s černýma jsou jenom problémy", tak to platí i o motorkách. Ale určitě nebudu na černé sám. Budeme dva i tři.
Vypadá to, že se hranice otevřou celkem brzo, ale s UA, BLR, RUM, SRB a pod. to bude asi horší. Se západem to půjde rychleji, tak uvidíme. A ty nenajeté kilometry určitě doženeš.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Pokoj číslo 107 si rezervuje EasyriderGS.

Termín setkání se blíží, tak doufejme, že všechno klapne. Chystám vyjížďku - kraj je to pěkný, ale ty cesty, jako v celé ČR - nic moc. Tak mazání na zadky sebou.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od miri1 »

Ale, ale proč by jen s černými byly problémy? pokud je mi známo, tak i s barevnými jsou problémy :evil: Abych to odlehčil, mám tři černé motorky, ale jen běžná údržba a servis.
Tak doufejme, že se nic nevyvrbí a vše klapne -je už to cca za měsíc.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

UBYTOVÁNÍ

Příspěvek od Alois »

UBYTOVÁNÍ. Zde je přehled ubytování. Doufám, že se tam všichni najdete. Volné pokoje jsou: 113A a 114B. Místo ke stanování ještě je k mání.
Přílohy
UBYT3.jpg
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

TRIKA

Příspěvek od Alois »

Poslední možnost úprav před vyšitím:
TRIKAIV_SEZNAM.png
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY

Příspěvek od Alois »

Tyto informace jsou pro všechny účastníky MEZINÁRODNÍHO SETKÁNÍ STAR-RIDERS:

Registrace začíná v pátek dne 12.6.2020 ve 14.00 hodin ve Valáškově Gruntu - Kozov 7, 783 25 Bouzov, GPS: 49.704464, 16.860739

Klíče od pokojů bude vydávat dle rozpisu na tomto fóru správce Gruntu - Petr (HD Fat Boy), kterému se ubytování a polopenze bude také hradit při výdeji klíčů.
Veškerá útrata se bude psát na pokoj a platit se bude při odjezdu.

Dne 29.5.2020 zaplatím za všechny přihlášené zálohu 500,-Kč na osobu. Těch 24 000,-Kč dám najednou za všechny proto, že to bude jednodušší, jistější a že vám všem nahlášeným důvěřuji. Pokud dorazíte, nebudete mi nic platit, záloha mi bude vrácena. Po 29.5.2020 bohužel je záloha nevratná a v případě, že se nedostavíte, záloha propadá. Do té doby lze ubytování i stravu zrušit bezplatně.

V pátek 12.6.2020 je večeře od 19.00 - masový špíz a šťouchaný brambor

Po večeři cca ve 19.45 hodin bude oficiální zahájení setkání.

Snídaně je od 8.00 do 9.00 hodin

V sobotu je odjezd na vyjížďku v 10.00 hodin, první 10 min pauza je po 32 km. Kdo ráno nadýchá alkohol v krvi v koloně s námi nepojede! Připomínám naučit Pravidla jízdy v koloně, bude cca 29 motorek. Celkem ujedeme asi 112 km krásnou krajinou, klikatými cestami, po hlavní silnici, pojedeme pomalu i rychle - přiměřeně rychle. Pokud má někdo známosti tam nahoře, ať domluví počasí. Bude li pěkně, tak i vyjížďka bude moc pěkná a zajímavá. V trvalém dešti se nepojede.

Návrat do Gruntu v cca 17 hodin. Večeře je v 18.00 hodin - Kančí se zelím a knedlíkem. Šípková omáčka jen vítězi rvačky. Kolem 21.00 hodin budou grilované klobásy.

V neděli se musí uvolnit pokoje do 12.00 hodin. Ubytování ve stanu je zdarma, platí se jen strava a účastnický poplatek.

Parkování ve dvoře. Pro některé motorky bude parkování uvnitř budovy, chráněno před deštěm. WIFI k dispozici. Signál GSM špatný.

Program setkání vyvěsím později.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od miri1 »

"takže nyní už nezbývá, než se zúčastnit !!" - 8-). Snad není nikdo z přihlášených, kdo by si "honil své ego" a pak zůstal doma.
Už se těšíme na tak velkou grupu bikerů.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Radek7777 »

Alois, díky za přehledné info, Je to stále zajímavější, ale s programem nás napínáš jak gumu na šicu (pro neznalé: šico/ponašemu/=-prak). :P Zajištěním počasí bych pověřil Milana (miri1), ten je kámoš s tím nahoře, určitě se s ním za pár otčenášů dohodne. :lol:
Těšíme se.
Čus bus,... a BUĎTE ZDRÁVI !!!
R + M
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

No to mě sice těší, že zde píšete, ale je vidět, že nedáváte pozor jako ve škole.
Registrace totiž není dne 13.6.2020, ale už 12.6.2020! Takže chlapci, máte mínus za nedávání pozoru!!!!
Marta je šprt, bo si toho všimla a má teda plus.
Byl to takový speciální chytáček pro začátečníky a pokročilé. (Pro ostatní - už jsem to opravil.)

A těšte se. Bo pokud pánbůzdraví dá a stbák do toho nebude zasahovat, tak je na co se těšit!
Truny
Příspěvky: 19
Registrován: 19 říj 2019, 19:12

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Truny »

Už se na všechny moc těšíme bude to super akce jako vždy. R+M
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Marta »

Ahoj...pomalu stříhám metr a začínám se těšit. V neděli jsme s Aloisem a Dakarem a Milu najeli přes 500 km autem a projížděli trasu, škrtali a naopak přidávali a vymetali jsme vám cestičku...Alois vybral krásný kraj a máte se na co těšit. Proviant je tedy navezen a Milan ať tedy domluví počasí...a už ať jsme opět všichni spolu. Zdraví Marta parta
zenaxvs
Příspěvky: 3
Registrován: 21 bře 2020, 17:58

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od zenaxvs »

Ahoj Alois,na základě tel. hovoru s Tebou v pondělí večer Ti sděluji písemně, že bohužel je nám to velice líto, ale z osobních důvodů se nemůžeme
zúčastnit mezinár.setkání STAR-RIDERS-10.výročí, takže pokoj č. 109 je k dispozici. Všechny účastníky zájezdu zdravíme a hezky si to užijte.
Budeme na Vás myslet. Zdraví a hezký večer všem přejí ženy.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Milane, obzvláště u Tebe mě mrzí vaše neúčast. Známe se déle, než je doba existence klubu. Ještě budeme mít další akce, tak se snad uvidíme tam.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

VOLNÉ POKOJE SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Volné pokoje k dnešnímu datu jsou:
109, 113A, 114B
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od miri1 »

Takže přátelé bikeři, jak jsem tak koukal na net, tak druhý týden v červnu má být nejlepší počasí, tak by to mělo vyjít. A pokud by to jaksi nechtělo vyjít, tak už nezbude nic jiného a budu se muset do toho " opravdu vložit a nějak to domluvit" :lol: ....už to pomalu tiká - takže už za čtrnáct dní budeme skoro v tom nejlepším a budeme se připravovat na cestu v RTO.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Jak tak koukám kolem sebe, tak musím konstatovat, že nevim.

Prodělali jsme pandemii, která se nekonala. Ale někteří na celé té maškarádě vydělají a bohužel, někteří museli umřít, i když žádný virus neměli. A spousta podnikatelů zavře své firmy, protože slíbená pomoc nepříjde a tak si každý bude muset pomoci sám. Jen ti blbci, co budou zase blbě volit, se budou mít dobře (upr. cit. z pořadu V.M. z ČT)

Bojujeme proti globálnímu oteplování, které žádné není. Jde jen o přírodní úkaz. Ale všichni za oteplování platíme a velkým dílem přispíváme v různých podobách na něco, co asi vůbec neexistuje.

Ten ožrala tvrdí, že horší než corona virus je sucho. A už pěkně dlouho chčije a chčije. A u nás na ostravsku nejméně, ale celkem dost. Zkrátka není to pětisetleté sucho, jak někdo v TV říkal.

Můj pes si pořád líže kulky dle pořekadla... když je zle, tak si pes kulky líže.... a přitom se ta moje černá rotvajleří huba má jako prase v žitě.

Dnes je posledního května a venku je cca 11 stupňů jako už cca 14 dní a prší celý den.

Tak doprčic, co se to děje?

A přece jedna dobrá zpráva. Milan si vzal počasí ve dnech našeho setkání na starost. Pokud tedy nevyjde, máme komu nadávat a můžeme jej za nezvládnutí situace hodit do bazénu jak stojí či leží. Měl jsem totiž obavy, že všechno zůstane na mě.

Jen připomínám, že na vyjížďce je povoleno resp. doporučeno troubit mávat a pod. na lidi kolem silnic a samozřejmě budeme projíždět městy a parkovat. Už si nacvičujte parkovací formaci, ať má i to parkování nějaký řád a šmrnc.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Sally radí a informuje:


Dotaz na Sally: Musíme přijet v pátek až ve 14 hodin?
Sally radí: Přijeďte kdykoliv, organizátoři tam budou už ve čtvrtek večer. Registrace začne až pátek ve 14.00 GMT+1.

Dotaz na Sally: Co je to parkovací formace?
Sally radí: I při parkování se dodržuje formace tj. stejné rozestupy mezi motorkami, přední kola zarovnány do stejné lajny, stejné typy motorek ve stejné řadě.

Dotaz na Sally: Stihnou se vyrobit trička?
Sally radí: Dnes se opravují ty, které zkazili a další se už vyšívají. Bohužel i nad profíky musí být bič. Ale asi nedodržíme avízovanou cenu 400,-Kč/ks. Trika i vyšívání podražilo a je tam navíc jmenovka.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Pokoj číslo 113A je rezervován pro JURKA.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Radek7777 »

Díky Sally za upřesnění ..a bude při parkování natažen provázek pro dodržení lajny předních kol??😜 ...a bude dost místa pro naše autobusy? 🤔😆
...těšíme se!!
R + M
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

TRIKA-FINITO!

Příspěvek od Alois »

Vážení, tak trika jsou vyšité, ale nejsou tak pěkné, jak jsem čekal.

Jsou totiž přímo NÁDHERNÉ ! Kontroloval jsem s dodavatelkou jen pár kusů dámských a několik pánských. Holky si totiž vyžádaly nikoliv unisex, ale přímo dámské trika. Ty se od pánských dost liší, jsou dražší a při vyšívání se musely dělat korekce. Ale obojí jsou opravdu krásné.

Při žehlení používají na výšivky nějakou vodorozpustnou fólii, která se po prvním praní rozpustí - jako posledně. Pak mi dodavatelka doporučila, abychom trika skládali tak, ať není sklad ve výšivce. Žehlit a prát normálně.

Nové trika bychom si mohli obléci v sobotu ať vypadáme jako z jedné mateřské školky. Ale každý ať je nosí dle svého uvážení.

Něco jsem uhádal, tak cena bude asi za pánské 450,- a za dámské 500,-Kč.

A jednu poznámku organizační. Zřejmě sem tam někdo přiveze ochutnat ohnivou vodu různé produkce. Správce mě upozornil, ať ji chutnáme na pokojích, u bazénu či ohniště. Celé "náměstí" gruntu patří restauraci, tak tam konzumace vlastního jídla či nápojů není dovolena.

Správce je velice vstřícný a rozumný člověk, mohu se s ním domluvit na čemkoliv, bude li potřeba.
Truny
Příspěvky: 19
Registrován: 19 říj 2019, 19:12

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Truny »

Tak hlasíme že mi musíme do práce,tak přijedem až kolem 18.hod. Když nás nezklame navigace a nebudem bloudit.Ale už se moc těšíme.na všechny.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Playlist kapely Old Premier:(hňápnutím na obrázek se písmo zvětší)

PLAYLIST_OLDPREMIER0001.jpg
PLAYLIST_OLDPREMIER0002.jpg
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Konečná verze rezervace ubytování:
POKOJE_GRUNT_F.jpg
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

A konečně je na světě program setkání:
PROGRAM.pdf
(216.95 KiB) Staženo 99 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Truny a ostatní. Někde jsem uvedl GPS souřadnice Valáškova Gruntu, tady jsou přímo z Gooooogle map ještě jednou:
Kozov 7
783 25 Bouzov
49.704474, 16.860701
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Marta »

Ahoj všem. Alois vám vše dopodrobna popsal a teď už jen krásné počasí. Vyjížďka je nachystana pěkná a jen vsuvka. Bydlíme 4 km od nádherného hradu Bouzova. Jistě tam mnozí z vás byli a je tam opravdu co vidět. Do naší vyjížďky se návštěva hradu z časových důvodů nevejde. Chceme vám představit okolí a krásu kraje. Proto můžete hrad navštívit před příjezdem na sraz či v neděli. Je to jen na každém z vás. Osobně se přikláním ať se podíváte. Stojí to za to...tak Milane modli se za počasí a na všechny se těšíme v pátek. Přibalit dobrou náladu...a smích na rtu. Ahoj Marta
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od miri1 »

Jak tak koukám, tak to vypadá, že to bude velká ale opravdu velká akce - a není se co divit - je to 10. výročí klubu, tak to musí jen svištět. Takže už jsme převelice natěšení !! :roll: . ..... a k tomu počasí není co dodat a modlení nepomůže a já k tomu mám vysloveně negativní vztah, meteorologové tomu nerozumí páč na neděli taky vyhrožovali vytrvalým deštěm až jsem nakonec zorganizoval vyjížďku na pstruhy a bylo super. Takže neklesejte na mysli ono se to nějak vyvrbí :D
Milan
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Radek7777 »

Milane, máš recht, nějak to dopadne s modlením i bez něho. Sněžit a náledí nebude (snad :P ) a trocha vody nám nevadí, nejsme z cukru, protože cooo ??? ...protože TA SLÁVA ZA TO STOJÍ !!!!!! :D :D :D
Je fakt, že "mentoregoooglové" se stále jen učí a pouze tuší, co bude a ta naše Matička Země si stejně udělá co chce. :P :D - viz Pstruhová vyjížďka č.2 - která byla opět báječná a plná smíchu! :D

Čus bus GW...a BUĎTE ZDRAVÍ !!
R.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Vážení a milí,
k počasí se nelze vyjadřovat. Nikdy by mě nenapadlo, že počasí může zblbnout stejně, jako naši představitelé. Tak že to nebudu komentovat a jak píše Radek, nějak to dopadne a bude dobře. Já myslím, že bude dobře za každého počasí, bo přijedou samí fajn lidi.

Nejen organizátoři se na vás těší, ale i hudba, personál gruntu a všude, kam se jen pohneme nás budou vítat s otevřenou náručí. Tak vzhůru do toho!
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od miri1 »

Když se všichni na všechny těší - tak co může být lepšího ? Takže to bude super!! :D :D . Tak zítra jsme tam!!
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Technické upozornění: NA HOTELU NELZE PLATIT KARTOU!!!
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

Vážení účastníci zájezdu,

jménem organizátorů vám všem děkujeme za účast a vytvoření bezvadné přátelské atmosféry po dobu 10. Mezinárodního setkání Star-Riders. Pokud jste všichni dojeli domů bez problémů, tak zde mohu jen konstatovat, že se nám setkání vydařilo na 100%. Dokonce i počasí stálo na naší straně a nejen to, i pivo Litovel 11 byla výborná, prostředí, perzonál, vyjížďka, kapela byla taky dobrá a závěrečný dlouhý ohňostroj se povedl.

Ještě jednou musím poděkovat Martě, Milušce a Dakarovi nejen za pomoc a investici volného času, ale i za výrazné sponzorování dárků, které jste dostali jako upomínku na setkání.

I ostatním několika sponzorům je třeba poděkovat za přispění na ohňostroj, na tekuté dárky pro vás a samozřejmě za naprosto bezkonkurenční cenu za ŘYSKY a klobásy a dal.

Rozdali jsme 3 poháry jako cenu pro nejlepšího baviče Harssta, nejzajímavější motorku - vyhrál Petr (správce gruntu) HD Fat Boy a Bohunce, za pomoc s organizací soutěží a jako bezvadné společnici po celou dobu setkání. Musím poznamenat, že motorky hodnotily JEN ženy a tajně, aby chlapi nevěděli. Pro zajímavost na druhém místě by byl Želva se svou novou tříkolkou HONDA. Dostal o jeden hlas méně než HD. Kdyby se dávala cena za překvapení, tak by ho dostal Želva za příjezd na této tříkolce, o které nikdo nevěděl. Myslím, že mnohým poklesla čelist překvapením - mi také.

Přivítali jsme dva nové kamarády Zdeňka a Jurka, kteří projevili zájem se s námi zúčastňovat našich akcí. Na chvilku nás navštívil Jarda na Africe a překvapil JVK na Moto Guzzi. Bohužel oba dva přijeli jen na chvilku.

Ostatní komentáře nechám na účastnících a těším se na fotky kolony, která byla moc pěkná - 27 motorek!!! A 47 lidí celkem!!!

A ještě jednou všem děkuji, oslavili jsme klubové narozeniny v intencích, s jakými klub vznikl.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Alois »

A pár fotek bez ladu a skladu:
Přílohy
IMG_7124W.jpg
IMG_7124W.jpg (93.06 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7129W.jpg
IMG_7129W.jpg (108.27 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7138W.jpg
IMG_7138W.jpg (83.63 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7139W.jpg
IMG_7139W.jpg (83.54 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7140W.jpg
IMG_7145W.jpg
IMG_7147W.jpg
IMG_7147W.jpg (104.91 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7148W.jpg
IMG_7148W.jpg (102.25 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7153W.jpg
IMG_7153W.jpg (97.65 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7158W.jpg
IMG_7158W.jpg (92.87 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7160W.jpg
IMG_7160W.jpg (84.41 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7165W.jpg
IMG_7165W.jpg (99.49 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7166W.jpg
IMG_7166W.jpg (76.17 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7171W.jpg
IMG_7171W.jpg (85.08 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7176W.jpg
IMG_7176W.jpg (74.17 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7180W.jpg
IMG_7180W.jpg (88.75 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7181W.jpg
IMG_7181W.jpg (84.88 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7182W.jpg
IMG_7182W.jpg (97.32 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7187W.jpg
IMG_7187W.jpg (97.14 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7191W.jpg
IMG_7191W.jpg (121.64 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7194W.jpg
IMG_7194W.jpg (106.98 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7199W.jpg
IMG_7199W.jpg (106.17 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7202W.jpg
IMG_7211W.jpg
IMG_7211W.jpg (127.39 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7214W.jpg
IMG_7221W.jpg
IMG_7223W.jpg
IMG_7223W.jpg (113.78 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7226W.jpg
IMG_7231W.jpg
IMG_7236W.jpg
IMG_7242W.jpg
IMG_7245W.jpg
IMG_7245W.jpg (65.69 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7260W.jpg
IMG_7260W.jpg (85.85 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7262W.jpg
IMG_7262W.jpg (101.56 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7281W.jpg
IMG_7281W.jpg (97.61 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7293W.jpg
IMG_7293W.jpg (98.73 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7302W.jpg
IMG_7316W.jpg
IMG_7316W.jpg (93.54 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7320W.jpg
IMG_7320W.jpg (72.79 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7322W.jpg
IMG_7322W.jpg (85.17 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7325W.jpg
IMG_7325W.jpg (98.53 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7335W.jpg
IMG_7338W.jpg
IMG_7338W.jpg (41.34 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7342W.jpg
IMG_7342W.jpg (80.33 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7343W.jpg
IMG_7343W.jpg (68.95 KiB) Zobrazeno 7423 x
IMG_7352W.jpg
IMG_7353W.jpg
IMG_7354W.jpg
Zdenda
Příspěvky: 15
Registrován: 13 kvě 2020, 16:23

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ STAR-RIDERS - 10. VÝROČÍ

Příspěvek od Zdenda »

Ahoj vespolek :!: . Děkuji organizátorům i všem dokola za vřelé přijetí :oops: a krásnou akci . Vuvuzelu slyším ještě dnes :lol:
Přílohy
stažený soubor (1).jpg
stažený soubor (2).jpg
stažený soubor (3).jpg
stažený soubor (4).jpg
stažený soubor (5).jpg
stažený soubor.jpg
Odpovědět