MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Zveme všechny kamarády a příznivce jedné stopy na MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU, které se uskuteční v termínu 30.7 - 2.8. 2020. Termín vypisuji již nyní, aby jste měli dostatek času jej zaevidovat a zahrnout do svých plánů na rok 2020. Budeme velmi rádi, když se setkání zúčastní naši kamarádi, kteří v současné době tvoří naši motorkářskou partu, která svou přítomností na akcích Star-Riders tvoří veselou a příjemnou atmosféru.
Ubytování je již předběžně zajištěno, podrobné info včetně programu a přihlášek spustíme nejpozději na Předsilvestrovském setkání 2019.
Mějte se fajn - za organizátory zdraví Milan
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

No výborně! V tom případě posunu Pastviny o týden dříve 17-18-19.7., ať máme mezi akcemi týden volno.
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od ladislavek »

To se nám to ale pěkně rozjelo. Rádi se zúčastníme určitě perfektně připravené akce tou naší krásnou Moravou. Pořadatelům přejeme šťastnou volbu, velikou účast všech těch dobrých přátel, kteří se již pravidelně sjíždějí na těchto akcích. Doufám že jsi psal i svatému Petrovi ať pohlídá počasí. Moc se těšíme Laďa a Mila.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od petmil0717 »

už se nám naplňuje další sezona, to je fajn, máme se na co těšit,vše zaznamenáváme do diáře.To zase smíchem omládnem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Tak přátelé jedné stopy je už načase, abych napsal pár podrobností:
Akce Motorkářské putování Moravou se bude konat v Penzionu Nad stájí v obci Jakartovice.
nad staji -titulek.jpg
http://www.penzion-jakartovice.cz/
Penzion nad stájí se nachází v malebném a klidném podhůří Hrubého Jeseníku v obci Jakartovice. Tato obec se nachází mezi vodními přehradami Kružberk a Slezská Harta. K dispozici je stylová restaurace, zastřešené posezení s ohništěm, venkovní vyhřívaný bazén, osvětlené víceúčelové hřiště s umělým povrchem a krytá kruhová jízdárna.
Ubytování je již zajištěno - penzion bude z hlediska ubytování rezervován jen pro nás ( v průběhu dne jsme stejně pryč).Záloha se žádná vybírat nebude - tudíž nemusíte nikam volat, či emailovat a nikomu posílat peníze - evidenci a rezervaci budu provádět já. Platba bude probíhat až na místě samém.
Penzion má k dispozici 19 pokojů.Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivu a televizí. Každý pokoj má své vlastní prostorné sociální zařízení, připojení k WIFI.Cena ubytování je se snídani 515,- Kč na osobu a den (420,-Kč ubytování + 95,-Kč snídaně). Snídaně bude formou rautu. Večeři si budeme vybírat z aktuálního jídelníčku vždy ze dne na den následující. Pro ty, kdo budou mít zájem a myslím, že to budou mít všichni mám objednanou grilovanou kýtu a pro ty, kteří neradi maso, tak bude k dispozici něco lehčího z již zmíněného jídelníčku.
......a na závěr ještě něco málo z programu:
podíváme se do Pradědovy galerie dřevěných soch v Jiříkově, zastavíme se na Sovinci, podíváme se nebo lépe řečeno projedeme si trať Ecce Homo, další den se zastavíme na Červenohorském sedle.
Cestou se samozřejmě zastavíme na nějakou dobrotu, abychom v pohodě dorazili zpět na penzion, protože není nic horšího než hladový motorkář.
Podvečerní a večerní aktivity jsou již jen na nás, aleeeee...... samosebou musí být autobus RTO, nějaký dancing atd., zkrátka naše současná pohodová motorkářská parta si už se vším poradí :D :)
Další aktivity jsou v plánu, ale dnes se spíš řeší cosi jiného, než co bude za 4-5 měsíců.
Svatý Petr taky neodpovídá, protože stejně jako naši meteorologové neví co bude za počasí v půli léta (prázdnin).
Pokud není něco zcela jasné, tak volejte +420 608 423 312, nebo pište na e-mail: milan.richtar@email.cz abychom to neřešili na stránkách Star-Riders.
Tak a nyní jste na tahu Vy - hlaste se zde, volejte, pište na e-mail.
Mějte se fajn.
Milan
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od ladislavek »

Zdravím tímto organizační výbor této určitě skvěle naplánované akce. Při pohledu na plánovanou trasu a vyžití bude akce určitě skvělá a užijeme si to. Pokud nás ovšem nynější situace vůbec k nějaké akci pustí. Věřme tomu že do té doby bude snad po všem. Už teď se s Miluškou těšíme a hlásíme se tímto na seznam účastníků. Čau všem Laďa a Milu.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Vypadá to velmi pěkně, tak se s Martou určitě hlásíme.
A co bude v létě? Můj pes si už z boudy vytahal všechny teplé věci, takže se chystá pěkné počasí.
Pokud myslíte ten korunapičus, tak skoro s jistotou mohu sdělit, že v době konání této akce už tady nebude. A já bych byl rád, abychom se tam všichni a v pohodě setkali. A slavili a slavili a slavili........
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od petmil0717 »

Zdravíme také: Morava je naše láska, Jeseníky.... velká kráska ,kopce,lesy, louky ,stráně s velkou radostí vrhneme se na ně,těšíme se na partičku co zas bude za srandičku :lol: :lol: :lol: Milanovi děkujeme hlásíme se přijedeme :D M+P
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

Zdravíme všechny natěšené motorkáře,
tahle Milanova akce bude moooc pěkná, už se těšíme až vypukne! Jeseníky jsou nádherné, bude to luxusní pokochání. :), vyvolávají v lidech skryté, netušené vlohy - viz Miluščin básnický talent, těšíme se na její Chvilku poezie ve večerním programu. ;) :D
K Milanovu rozsáhlému a podrobnému obeznámení jen dodám: nic horšího není jen hladový motorkář, ale i ŽÍZNIVÝ motorkář. :lol:

Takže hlásíme se do týmu, mějte se fajn a hlavně BUĎTE ZDRÁVI !!
Radek + Maruška
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Ahojte všem
na akci se hlásí Hanka a Vašek, takže nezbývá než věřit, že v létě to bude již bez problémů a že se sejdeme - lépe řečeno sjedeme na akci. !!
Milan
Truny
Příspěvky: 19
Registrován: 19 říj 2019, 19:12

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Truny »

Ahoj na akci se take hlásime a už se moc těšíme. Milan+Romča Truny.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Jak jsem tak dával do kupy počty přihlášených, tak musím chtě nechtě vyhlásit STOP stav. :ugeek:, protože spousta lidí se přihlásila telefonicky nebo e-mailem.
olgamik
Příspěvky: 18
Registrován: 02 dub 2017, 19:35

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od olgamik »

Ahoj. Tak pokud je plno, přijedeme se podívat v pátek nebo sobotu ráno na otočku. Z + O.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Takže trochu upřesnění pro mlsné žaludky - ve čtvrtek na večerní mls máme všichni na výběr ze tří jídel:
- váleček z vepřové panenky na houbovém ragú
- kuřecí prsní steak na bylinkách
- grilovaný hlavnický sýr se šunkou
plus přílohy dle jídelníčku. Nic dopředu si nemusíte objednávat, stačí jen naladit chutě na některé z uvedených jídel a ve čtvrtek v den příjezdu si něco vybrat. :)
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Na páteční večer bude pro všechny grilovaná kýta jak jsem již avizoval dříve. Kýtu budeme brát jako celek, cena bude rozpočítána mezí všechny účastníky. :shock:
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Abych nezapomněl na to hlavní - ve čtvrtek začínáme od 15:00hod. Takže všichni zaplánovat do denního rozvrhu. :lol:
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Na penzionu lze samozřejmě platit veškerou útratu platební kartou. Pro ty, kteří platební kartu nepoužívají nevzniká žádný problém, protože peníze berou všude, to by byl zázrak, kdyby někdo nechtěl penízky :lol:
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Mám další pozitivní zprávu týkající se tohoto prodlouženého víkendu - domluva se správcem byla na jedničku co se týče konzumace ohnivé vody různé produkce. Konzumace ohnivé vody je povolena v celém areálu a tudíž nemusíme vymýšlet zastírací akce typu "potřebuji posunout na pokoji skříň", " máš telefon na pokoji č. xx " atd. Je vidět, že normální lidé ještě nevymřeli !!! :D :) Jen nesmíme napájet anebo ožrat ty krásné a věrné koně, kteří budou v areálu ustájeni. A že to je s tou věrností pravda, včetně toho , že koně jsou jedny z nejkrásnějších zvířat - mohu jako bývalý "koňák" potvrdit !!! 8-)
Truny
Příspěvky: 19
Registrován: 19 říj 2019, 19:12

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Truny »

Ahoj už se moc těšime,ale zatim musíme stale chodit do prace tak dorazime snad asi o něco pozděj.Utečeme o něco dřív. :roll:
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Ještě že nás Miri1 na Pastvinách upozornil, že akce začíná už ve čtvrtek. Nějak mi to nedošlo a já s Martou asi přijedeme až v pátek. Prapor SRCZ pro jistotu někomu dodám, aby mohl už ve čt viset.
Snad do té doby počasí dostane rozum a hlavní hygienička taky. Bo se u nás už zase blbne s rouškama a hospody otevřené jen do 23 hodin. Ti, kteří o tom omezení rozhodují, by si měli už vytáhnou hlavu z prdele. V celé ČR nakaženo 41 lidí a už se zase v SM kraji předháníme v cypovinách.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Tak už se to blíží - za týden budeme touto dobou odjíždět na první vyjížďku - tedy doufám, že hygienici nic zásadního co by nám bránilo v této akci nevyhlásí. Hlavně mají obavy z akcí nad 500 lidí, což se nás netýká. Když tedy nic nám bránit nebude z hlediska hygieny, tak kdo zajistí počasí, aby se to nepos...... úplně ?? Hlaste se a předhánějte se :lol: .
Jinak prapor SRCZ bude už ve čtvrtek viset jak se sluší a patří. 8-)
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Z dalších aktivit na této akci mám domluveno takové zpestření - bude možná krátká projížďka na koni, samozřejmě v areálu a bude to pro jistotu na lonži . Což pro ty, kteří nevědí co to je, tak krátce řečeno je to různě dlouhý provaz, na kterém je koník veden v kruhu pod dozorem. Tak popřemýšlejte, kdo bude mít zájem a ve čtvrtek dáme seznam do kupy ;) aby se obsluha připravila.
Původně jsem to chtěl nechat jako překvapení, ale aby se mohli potenciální zájemci natěšit, tak to už zveřejňuji nyní. Bude tam jen "malá podmínka" a to, že dotyčná osoba může požít alkohol až po jízdě !!.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Super. Ale já sa koňa bojím, bo su maličkáááá! Proto raděj koně pod kapotou nebo v salámu.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Jak Alois píšeš - koňský salám není špatný, koně pod kapotou jsou super, ale myslím si, že jsi nikdy neměl jednoho koně pod kapotou - teď můžeš mít jednoho živého koně pod sebou !! A nejen ty !
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Ale jasně, že už jsem jezdil na koních dokonce už tak od 6-ti let a bez sedla. Na tažných, když se jelo z pole s fůrou. I na huculovi jsem jel nedávno. A na houpacím taky.
Není nad pohled z koňského sedla. Mohu vřele doporučit. Je to super zážitek.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Je zajímavé, že na tuto aktivitu reaguje jen Alois, asi tato nabídka projet se na koni nikoho nezajímá ? :shock: Jak Alois správně píše nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu !! Tož uvidíme za pár dní, zda někdo ukáže, že má kuráž.
olgamik
Příspěvky: 18
Registrován: 02 dub 2017, 19:35

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od olgamik »

čauky. Abys neřekl, že se nikdo nehlásí, tak já poslušně hlásím. Už jsem sice dlouho na koni neseděl, ale snad to přežiju. To se asi nezapomíná. Z.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od petmil0717 »

Já tedy velmi vítám tuto aktivitu, je to mé letité přání svést se na kon,i ale zatím jsem neměla příležitost.Takže Milane máš potencionálního zájemce č.1 :lol: doufám,že nedostanu strach,přeci jenom mám respekt před těmito nádhernými zvířaty. ;) Těšíme se brzy naviděnou :D miluš
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Tak přátelé jsem velmi rád, že jste se alespoň někteří ozvali se zájmem o svezení na koni. Doufám, že Vaše očekávání ohledně této aktivity budou splněna !! :o
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

My jedeme s Milanem samozřejmě taky a na svezení na konících se taky těšíme! Očekávání určitě nezklamou, jsou to nádherná zvířata a jízda bude báječná. Doufejme jen, že se jim taky budeme líbit a nevyhodí nás ze sedel. :lol: Tak jako Alois jsem taky jezdil jako kluk na našich neosedlaných koních, takže to budou vzpomínky na mládí. ;) :)
Radek a Maruš
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Je vidět že přece jenom jste začali reagovat na projížďku na koni -jen připomínám, že to bude na lonži. :shock: Pokud se ukáže nějaký zdatný jezdec, tak budeme řešit na místě, zda by se nedalo projet po areálu.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Jen ještě bych chtěl připomenout - toto počasí je ideální pro vznik různé havěti, která ráda po večerech otravuje a obtěžuje a ještě dělá ostatní zlotřilosti jako je píchání a sání krve :evil: . Tak nezapomeňte vzít sebou různé repelenty a odpuzující prostředky, protože slivovice na tu havěť nezabírá !! :o
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Marta »

Milane a všichni, kdo jste se podíleli na organizaci této akce...jedním slovem nádhera. Výborně vybraná lokalita. Krásně připravený program. Skvělé zatáčky a počasí bylo vymodlene...děkujeme za čas, který jsme spolu strávili opět ve smíchu, tanci, vtipech...odvezli jsme si energie na rozdávání a krásné vzpomínky...děkuji za nás všechny. Marta
Lojza
Příspěvky: 28
Registrován: 25 čer 2019, 16:40

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Lojza »

Milanovi ,ale i všem zúčastněným,bo bez nich by to nebylo ono,za Olomouckou skupinu díky ,protože takový super prodloužený víkend nebývá pokaždé.
DÍKY
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od ladislavek »

Velké díky organizačnímu výboru této velmi vydařené akce. Je vidět že Milan má dobré zastoupení i u těch svatých nahoře a připravil nám přímo ukázkové počasí. Vyjížďky byly po pěkných cestách a k vidění toho bylo také dost. Myslím že se celá parta dobře bavila i ve večerních hodinách a zlatý hřeb v podobě nočního autobusu byl velmi vydařený. Ještě jednou veliký dík a čau Dakar a Miluška.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od petmil0717 »

Take Se přidávame k velkému podėkování Milanovi,akce byla ve všech smėrech skvėlá👍v nádherné krajinė s báječnou partou,spoustou zábavy a legrace.Lepší terapii pro tělo i duši neznám.🥰😊Děkujem.M+P
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

Jsem velice rád, že se akce líbila a jen doufám, že se objeví i nějaké to foto. Já bohužel nic nemám, protože když jsme pověsili klubovou vlajku a malou vlajku vlastní akce, tak jsem chtěl udělati první foto, ale aplikace v chytrém mobilu si postavila hlavu a ne a ne udělat foto. Tak jsem nainstaloval dalších několik aplikací s kamerou, ale ani jedna se neměla k činu, takže mám z této akce "0" fotek. :evil: :lol:. Vím , že fotek bude dost, protože ještě před akcí jsem " pasoval na dvorního fotografa" Radka7777. Tak sem s nimi.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

A stále nevím, zdali máte chytré nebo blbé mobily. Já na svém nemusím vlastně ani nemůžu nic instalovat a vše mi funguje. Zmáčknu a fotím nebo dělám videa apod. Akorát ty fotky i videa stojí za pendrek, tak raději nosím foťák. A ten jsem měl, takže nějaké foto dodám později.

Jinak pěji chválu v každém ohledu, fakt dobrá akce! Počasí jak vymalované, příroda taky, muzeum a kostel vynikající, trasa jakbysmet, obědová zařízení super a ubytko ve výborné lokalitě. A hlavně - dobrá parta! Akorát ta má prdel se pěkně vybarvuje od pádu z lavice. Ale za vlastní blbost se platí, tak bolí a barví se.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

Milanův nápad podniknout akci na čtyři dny byl perfektní, vše v poklidu, dvě báječné různě tématické vyjížďky, dva večery naplnily veselím a dobrou náladou všechny, prostě bezva relax. A to nádherné místo s koňmi, s bezvadným ubytováním, s bazénem !!! Krásno, příjemno, milo, nemělo to žádnou chybu. Prostě - celá akce velice precizně připravená, zajímavá, nabíjející energií, počasí ideální motorkářské - díky Milane, Ilono, Radku....a Sv. Petře. :D
Zvláštní poděkování místnímu manažerovi Honzovi, který nás seznámil s prostory i s historií areálu a s jeho (možnou) budoucností, připravil projížďku na koni a vše kolem nás. :)
20200730_163359.jpg
20200730_162342.jpg
Klasická vítačka. :)
Klasická vítačka. :)
...a chutná !!
...a chutná !!
Prohlídka areálu s koníky.
Prohlídka areálu s koníky.
...a jeden účastník ZASE NEDÁVAL POZOR !! :)
...a jeden účastník ZASE NEDÁVAL POZOR !! :)
Večer začíná.
Večer začíná.
20200730_213646.jpg
20200730_215621.jpg
20200730_220306.jpg
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

A když tedy "dvorní fotograf", tak bude dalších několik dílů fotek...s pomocí PROFIFOTO Maruš. ;) :D
Horní jezírko se pstruhy a s vlastním pramenem.
Horní jezírko se pstruhy a s vlastním pramenem.
20200730_220511.jpg
Ano, jsme u koní. :)
Ano, jsme u koní. :)
20200730_225237.jpg
Nezbytná "holubička", kterou jsem ale nestíhal zaostřit. :(
Nezbytná "holubička", kterou jsem ale nestíhal zaostřit. :(
První výjezd.
První výjezd.
P1040602.JPG (45.69 KiB) Zobrazeno 6129 x
P1040611.JPG
Jeden z našich bílých "strážných andělů".
Jeden z našich bílých "strážných andělů".
20200731_102704.jpg
Tankštele ain.
Tankštele ain.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

...a jedeme dál.
Cesta vede k Pradědově galerii pana Halouzky.
Cesta vede k Pradědově galerii pana Halouzky.
Kostel pana Halouzky.
Kostel pana Halouzky.
P1040649.JPG
Neskutečná krása.
Neskutečná krása.
20200731_113831.jpg
Ten úchop rohu mi něco připomíná. :)
Ten úchop rohu mi něco připomíná. :)
20200731_114223.jpg
20200731_115858.jpg
Odpočinek je třeba, galerie veliká.
Odpočinek je třeba, galerie veliká.
P1040648.JPG
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

...a další fotky mi nejdou načíst, prý "Dosaženo maximální velikosti příloh."....haló, pane administrátore!! :( :(
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Administrátor je v prdeli, bo zde v Tyrolích jim nejde internet, jen občas, asi na příděl. Tak dej jen 10 fotek na 1 příspěvek. a max velikost 1MB. A uvidíme.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

To vím, že jen 10 fotek, to dávám, jinak to nelze, jenže nejde je přidávat do dalšího příspěvku.
Necháme to až se vrátíte, kašli na internet, teď si hlavně Tyroly užívejte. 8-) Trénuj jódlování, předvedeš pak. :lol:
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Možná, že už to bude fungovat. Přidal jsem prostor. Ideální velikost je 600 dpi na šířku, pak to vychází na cca 250 kb/foto. Ale vtom problém není.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

...jdeme na druhý pokus... ;) tentokrát něco z kostela pana řezbáře Halouzky.
20200731_124510.jpg
20200731_124758.jpg
20200731_124813.jpg
20200731_125052.jpg
Andělé jim podobní s námi mají fůůůru práce, že?? :)
Andělé jim podobní s námi mají fůůůru práce, že?? :)
20200731_124837.jpg
Na další cestu se posilníme a pochutnáme si na koláčcích od Hanky Motomamky! Mňam...
Na další cestu se posilníme a pochutnáme si na koláčcích od Hanky Motomamky! Mňam...
...a zase kousek popojedeme...
...a zase kousek popojedeme...
...kam?...
...kam?...
....přece na oběd do Vrbna p. Pradědem.
....přece na oběd do Vrbna p. Pradědem.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

...a jsme doma...
Příjemné osvěžení před večerem pro naše vodní víly...
Příjemné osvěžení před večerem pro naše vodní víly...
A je to tady!
A je to tady!
Ilona a Martin - Megastarr večera. :)
Ilona a Martin - Megastarr večera. :)
20200731_221528.jpg
20200731_221533.jpg
20200731_223014.jpg
Dle mého nejvydařenější večer akce, dokonce i Želva tančil. :)
Dle mého nejvydařenější večer akce, dokonce i Želva tančil. :)
Sobota ráno - před námi krásná vyjížďka...
Sobota ráno - před námi krásná vyjížďka...
....kam? Uvidíte v dalším díle seriálu. :)
....kam? Uvidíte v dalším díle seriálu. :)
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Radek7777 »

Káva v Karlově Studánce a nadšeně očekávané Červenohorské sedlo !!!! Tam jsme se vyřádili. :) Fotky pouze z dojezdu, v rychlosti 150 km/hod se fotit nedalo. ;) :lol:
P1040708.JPG
20200801_133446.jpg
20200801_133619.jpg
20200801_133536.jpg
20200801_134529.jpg
Sjezd z Č.S. do Sobotína na oběd do motorkářské restaurace.
Sjezd z Č.S. do Sobotína na oběd do motorkářské restaurace.
20200801_143309.jpg
20200801_153224.jpg
20200801_142645.jpg
20200801_142602.jpg
Zazvonil zvonec a pohádky je konec...další díly našich báječných zážitků nás čekají. Motosezona pomalu končí, ještě se párkrát projedeme a bude pauza.
Ještě jednou veliké díky všem organizátorům akce a taky všem účastníkům, kteří si pozvedli náladu veselím a vzájemným přátelstvím. :) :) :)
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od Alois »

Tak koukám, že foto je tam.
Akorát jedna technická k fotce, kde Marta s Radym vali do sebe kolače. Už nebude Motohanka, ale Motomňamka. Bo ty vrtulníky jsou fakt mňamka. A není to konec,bo já mám ještě pár fotek. Ale dodám, až z domu. Bo wifi v pi...

Posíláme pozdrav z Tyrol, z Rakouska, kde byl motorkářský ráj. Ale bohužel cesty místy nic moc, spousta omezení na 50, 30 km za hod, vybudované nesmysly na cestách jako ve Francii a jen sledování tachometru, bo pokuty jsou vysoké. Zkrátka už to není to Rakousko jak bejvávalo. Leč stále platí: všude dobře, doma se nejhůř cestuje. Proto uvažujeme, že příští Mezinárodní setkání STAR-RIDERS uděláme v Rakousku.
Přemýšlejte, šetřete, zvažte. Myslím, že díky EU se situace rapidně zhoršuje a už nebude lépe.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU

Příspěvek od miri1 »

tak super, první várka fotek je zveřejněná 8-) . Dobrá práce pověřeného dvorního fotografa !!! (jeden popisek je zavádějící - kdo pozná který ?) Teď ještě uvidíme co dodá Alois.Díky za zveřejněné fotky.
Zajímavý nápad s příštím Mezinárodním setkáním, za mne a Ilonu palec nahoru. Potom může vzniknout zajímavý precedens - kam budou směřovat další Mezinárodní setkání ??
Odpovědět