Vyjížďka do Muzea Molke v Polsku

Odpovědět
FidostaBMW
Příspěvky: 6
Registrován: 14 úno 2020, 12:14

Vyjížďka do Muzea Molke v Polsku

Příspěvek od FidostaBMW »

Vážení přátelé jedné stopy. Kdo má zájem a chtěl by jet na vyjíždku 08.08.2020 z Bílovce, sraz u čerpací stanice Shell. Plánuji výlet do Polského Muzea Molke v 57-450 Ludwikowice Kłodzkie, jedná se o pozůstatky vývojových laboratoří a továrny z druhé světové války ( http://molke.pl/) Ceny za vstup je od 12 do 30 ZL dle trasy prohlídky. 1ZL=cca 6Kč. Délka trasy je asi 200 km a pojedeme na pohodu s jednou nebo 2 přestávkami. Odjezd 9.30 od čerpací stanice Shell v Bílovci.Jak jsem dneska zjistil NEDÁ platit kartou! JE PROTO NUTNÉ MÍT SEBOU HOTOVOST! V případě nepříznivého počasí se vyjížďka ruší.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Vyjížďka do Muzea Molke v Polsku

Příspěvek od Alois »

Bohužel čtu toto oznámení až teď. Super nápad. Být doma, jel bych. Zřejmě jsou všichni na dovolených, proto se nikdo neozval.

Navrhuji výzvu zopakovat koncem srpna. Pokud se jedná o budovy, o kterých byl nedávno pořad v tv, tak je to hodně zajímavé.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: Vyjížďka do Muzea Molke v Polsku

Příspěvek od miri1 »

Určitě zajímavý nápad, jinak mám u sebe dceru na prázdninách, tudíž na moto se nevlezeme a trike pro tři osoby zatím nemám. Tak jak píše Alois - snad někdy později, na druhou stranu jsem chtěl koncem srpna vypsat některou z vyjížděk, které jsem avizoval v Letních vyjížďkách 2020.
Odpovědět