LETNÍ VYJÍŽĎKY 2020

Odpovědět
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

LETNÍ VYJÍŽĎKY 2020

Příspěvek od miri1 »

Zdravím všechny a při nastupujícím prázdninovém shonu bych Vás chtěl seznámit s plány vyjížděk na letošní léto co mám v plánu. Jelikož tento rok je poněkud zvláštní i co se týče motosezóny, tak chci ještě vypsat několik vyjížděk:
- Veteránská vyjížďka - tuto jsem sliboval již na loňském ukončení sezóny - pokud dojedeme na těch krásných starých strojích, tak bychom navštívili AutoMoto muzeum Oldtimer Kopřivnice a pak bych domluvil nějaké občerstvení U Floriána v Příboře.
- Chopper-cruiser vyjížďka - měli bychom vyslyšet ta ocelová srdce našich chopperů, že chtějí taky fungovat a provětrat se a ne jen stát někde v garáži. V úvodu stránek Star-Riders je krásná věta .............. je klub nadšenců cruiserů a chopperů Yamaha Star.. Samozřejmě, že lze jet na jakékoliv motorce.
-Větrný mlýn v Partutovicích - domluvil bych prohlídku větrného mlýnu s odborným výkladem, ve stodole je malé muzeum kol, je tam občerstvení s venkovním posezením - zamluvil bych pár stolů dle počtu v kterém tam dorazíme.

toto je plán, který má všechny připravit na to, že se bude ještě něco dít - připravit oldtimery všech značek i kubatur, na jinou vyjížďku vyrazit i jinou motorkou, tzn. prohlídnout garáž či stodolu.
podrobnosti, termíny, co nejdříve a co posléze a ostatní bychom mohli domluvit na Pastvinách, kde se sejdeme v hojném počtu :lol: :mrgreen:
Miri 1
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: LETNÍ VYJÍŽĎKY 2020

Příspěvek od Alois »

Noooo, to koukám! Zajímavé nápady. Budu muset vyhrabat ze země Virago a zajet na STK. A baterka bude už asi v háji. To potřebuji asi měsíc na přípravu! Dragstar snad nebude dělat problémy. Vyměnit všude oleje a filtry. Kde seženu filtry na olej?

Tož uvidíme.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: LETNÍ VYJÍŽĎKY 2020

Příspěvek od miri1 »

Tento hromadně vypsaný plán letních vyjížděk jsem rozepsal na jednotlivé vyjížďky s konkrétními termíny. Samozřejmě, že lze jednotlivé vyjížďky vzájemně přesunout a v případě nějakého mokrého hnusu padajícího nám na hlavy a na naše krásné stroje, lze tyto akce posunout - jen chtít. Tak koukněte na jednotlivě rozepsané vyjížďky a dejte vědět !
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: LETNÍ VYJÍŽĎKY 2020

Příspěvek od Radek7777 »

Je fajn, že jsi je rozepsal s termíny, ale asi neviditelným písmem...máme ten monitor nahřát nebo jak?? :?: :lol:
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: LETNÍ VYJÍŽĎKY 2020

Příspěvek od miri1 »

jednotlivé vyjížďky jsou vypsány v kapitole "VYJÍŽĎKY 2020" pod stejnými názvy jako jsou uvedeny v této kapitole. Vypsal jsem je samostatně pro větší přehled, kdo se bude hlásit na jednotlivé vyjížďky, protože kdybychom se všichni hlásili do "letních vyjížděk", tak v tom bude chaos. Takže znova a lépe :P
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: LETNÍ VYJÍŽĎKY 2020

Příspěvek od Radek7777 »

Sorry jako, chyběl mi k tomu návod a návody se mají cooo???....mají se číst. ;) :lol: Bral jsem to tak, že rozpis termínů bude tady v tématu "Letní vyjížďky 2020", když už jsou tady uvedeny tématicky. Tak jo, jdu na to jinam. :D

Tak jsem zpět, přečteno, podtrženo, odsouhlaseno. :roll: Jedeme všechny, ale v závislosti na počasí a osudu. Termíny nám vyhovují, chopper-cruiser bych dal na "šťastné číslo" 13.9., ale záleží na ostatních a na Sv.Petrovi. :)
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: LETNÍ VYJÍŽĎKY 2020

Příspěvek od miri1 »

Radku7777 - jako správný motorkář se hlásíš na všechny vyjížďky což má být a tak je to správné (slova klasika). Že bys nás všechny překvapil na některé z vyjížděk a dorazil na něčem jiném, než GL ?? :lol: :o . Já Ti fandím a uvidíme !! - zvláště na veteránské bude asi problém udržet "veteránské tempo - lážo-plážo".
Odpovědět