JEDNOAKTOVKA

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Vážení, v současné zmateném a tak i trochu přiblblém světě coronaviru jsem si všiml, že je vyšší zájem o společné akce. Jasně, všechny zahraniční setkání byly zrušeny, tak holt není kam vyrazit.

Proto mě napadla taková huráakce, která by neměla velké nároky na přípravu. Nyní nevidím jiný termín než 26. září. Ale třeba se termín ještě změní.
Takže v sobotu 26. září bude sraz kolem 10 hodiny někde. Vyrazíme někam a celý den budeme jezdit a poznávat třeba Polsko s častými zastávkami na občerstvení i oběd. Bude už asi chladněji, tak proto. Kolem cca 17-18 hodiny dorazíme někam na ubytování - předem si ho zajistíme - povečeříme, pokecáme atd. Až se vyspíme, tak vyrazíme k domovu, budeme to mít ne moc daleko.
V podstatě si nikdo nemusí brát v pátek volno - bo je to v sobotu a v neděli v poledne jsme doma. Pokud bude špatné počasí, tak se nejede. Zkusím podmínky domluvit s ubytovací "kapacitou".

Co vy na to?


20.8.-Opr. datum.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Radek7777 »

Jo, bohulibý nápad, rádi se srazíme, jenže je tu nebezpečí "sražení se" s jiným "srazováním"...20.9. má Milan v plánu "Veteránskou vyjížďku". :?: :?
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Jasně, sypu si popel na hlavu. Díky za upozornění. Tak dlouho jsem ty termíny studoval, až jsem to popletl. Tak 26.9-27.9.2020.
Omlouvám se. Snad už nebude sníh. Je to stejně jen návrh, protože asi bude problém s ubytkem. Zatím vše obvolané je obsazené.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Radek7777 »

Fajn, držím palce ať to vyjde. :)

Teď koukám, že jsi v prvním příspěvku změnil datum...teď si lidi budou myslet, že neumím číst nebo že místo do školy jsem chodil za školu a neznám číslice ;) :lol: :lol: ...takže kamarádi, původně tam bylo 19.září, možná neuvěříte, ale fááákt nejsem až takový trotl. :mrgreen: :mrgreen:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Malým písmem dole v mém příspěvku je proto napsáno: 20.8.- opr. datum. To proto, aby všichni věděli, že datum byl opraven. Bo někdo bude číst jen úvodní článek a už nedojde dále. Známe svoje lidi.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

Zajímavý nápad vyrazit k severním sousedům "někam" - jsem pro a myslím, že to vyjde. Jak tak pročítám příspěvek, tak už si to Alois s Radkem7777 vyjasnili, ale ta oprava data je óóópravdu velmi malá ;) . Já osobně budu mít trochu malý problém, protože zatím na 25.9. jsem zván na dvojnásobné oslavy kulatin - nejsou to holky z gymplu, ale z práce. Tak si budu muset dávat setsakramentský pozor abych to v ten pátek totálně nezazdil (abych nepřijel k ránu domů v "náladě" ) a abych ráno nezaspal :o 8-). Tož tak nějak - ale na druhou stranu je v pondělí 28.9. VOLNO !! co vy na to ??
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Problém bude. A to s ubytováním. Vše, co jsem zatím zjišťoval je plné. Tož nevím. Uvažuji taky o neděli a pondělí, když je volno. No, uvidíme.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Jediné ubytování, které jsem sehnal na tuto akci je na chatě, která má tyto ubytovací parametry-. Ale nevím, co zase vymyslí s coronakokotem, bo už se zavírají bary a noční podniky, roušky v obchodech atd. Nevěřím tomu pánubohovi, že by do toho nestrkal svůj stbácký nos a do té doby něco blbého nevymyslel. Takže pokud bude zájem, tak pište. Třeba to bude komorní akce.

Pokoj č.3 - 2 osoby + 2 přistýlky + umyvadlo, WC, sprcha
Pokoj č.4 - 2 osoby + umyvadlo
pokoj č.5 - 2 osoby + 2 přistýlky + umyvadlo
pokoj č.6 - 3 osoby + 1 přistýlka + umyvadlo
pokoj č.7 - 2 osoby + 2 přistýlky + umyvadlo, WC
pokoj č.8 - 3 osoby + 1 přistýlka +umyvadlo, WC, sprcha
pokoj č.9 - 3 osoby + 1 přistýlka + umyvadlo
Na chodbě je samozřejmě umístěna sprcha, umyvadlo a WC společné.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Radek7777 »

Pokud pojedeme, tak beru pokoj č.4. 8-)...upřesním během příštího týdne, řeším zatím něco jiného.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od petmil0717 »

Tak my předběžně hlásíme pokoj č.2, a ten estebak nás až tak dalece nezajímá, jako to, kde kde :?: je ta chata a co co :?: je to za chatu :D ;) M+P
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od petmil0717 »

OPRAVA pokoj č.3 :lol: :lol: :lol: M+P
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

takže pokud to vše úspěšně zvládnu, tak beru pokoj č.8. :o
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Tak já pokoj č. 7.
No stbák nám může zase zavřít všechny hotely, restaurace, zákaz shromažďování a či já vím, co se mu ještě bude hodit.
Chata se jmenuje Kozinec. A termín spíš neděle-pondělí 27-28.9.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

Pokoj č.9 pro Radka ( želvu).
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

V sobotu jedeme na průzkum ubytování a domlouvat podrobnosti. Uvidíme, co bude. Slovensko je zavřené a tak mám čáru přes rozpočet. Chtěl jsem vás vzít pěknými novými cestami do Polska.
Dle Miri1 bude asi vhodnější termín neděle až pondělí. Ale vše je ve hvězdách, bo covid.....
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

Vzhledem k tomu co zase vymysleli včera a dnes ráno uvedeno na netu - od pátku 18:00 hod omezení ve vnitřních prostorech týkající se max 10-i stojících lidí - zatím tedy "jen na stojáka", sedící mohou být dle kapacity zařízení (restaurace, bar, ...). Takže kdo ví co bude za týden ?? :shock:
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od ladislavek »

Ahoj všichni. Podařilo se můj stroj vyladit a tak se hlásíme na pokoj č.5 a pokoj č.6 rezervuji pro Milana a Pivoša i s holkami. Doufám že platí neděle, pondělí. V sobotu mám povinnosti už jiné. Těšíme se a doufáme že všechno klapne. čau L,M.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Tak, snad je to takto:

Pokoj č.3 - 2 osoby + 2 přistýlky + umyvadlo, WC, sprcha - Petrmil
Pokoj č.4 - 2 osoby + umyvadlo - Radek7777777777777
pokoj č.5 - 2 osoby + 2 přistýlky + umyvadlo - Dakar
pokoj č.6 - 3 osoby + 1 přistýlka + umyvadlo - Mylan+Pivoš
pokoj č.7 - 2 osoby + 2 přistýlky + umyvadlo, WC - Alois
pokoj č.8 - 3 osoby + 1 přistýlka +umyvadlo, WC, sprcha - Miri1
pokoj č.9 - 3 osoby + 1 přistýlka + umyvadlo - Želva

Na chodbě je samozřejmě umístěna sprcha, umyvadlo a WC společné.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Chata Kozinec je asi z roku 1938 a její vybavení odpovídá této době. Noví nájemci to nemají jednoduché, ale pokud bude vše, jak jsme se domluvili, mohli bychom strávit fajn večer. Pokoje jsou slušné, sprcha na chodbě taky, pivo Radegast, jídelníček velmi sporý (viz foto - fakt pomačkaný papír) a snídani nám udělají dle požadavku.
Doporučuji si vzít ručníky a mýdlo sebou, kartou nelze platit a ceny jsou následující: pokoj s umyvadlem 350 Kč/osoba/ noc, umyvadlo +WC - 400Kč/os/noc a se sprchou 450,-. Ceny jsou bez snídaně. Máme tam místnost pro 16 lidí a tam můžeme být neomezeně.

Problém je s příjezdem. Až před chatu pěkný asfalt, občas štěrk. Ale u chaty je to hrůza - viz foto. Sice jen cca 20 m, ale stojí to za to.
Parkování musíme vymyslet na místě, je několik variant.

Vyjížďka bude mít několik zastávek, mám domluvenu jednu prohlídku. V Polsku jsem prohlásil už nikdy více, leč Marta mě přemluvila, že konec dobrý, všecko dobré. Zkrátka polský bodel a cesty se pořád opravují. Domluvená restaurace v Polsku vypadá až moc nóbl, ale pěkné parkování a uvnitř fakt dobré.

Kurňa až teď se dívám na jídelníček, pokud je zloty 6 Kč, tak nevím, jestli si to můžeme dovolit. Kouknu po něčem jiném. To je fakt jak pro Goldwingáře.
menu_sierpien2020.pdf
(783.12 KiB) Staženo 108 x
A tento jídelníček vypadá lépe. Tak si vyberte.
100478296_914498845668449_7280375441129472000_n.jpg



Odjezd bude v 10.00 od pumpy Benzina na dálnici ve směru na Ostravu před tunelem. Od Lipníka se neodbočí na Klimkovice, ale jede se dále kolem GEIS po levé straně a po cca 2 km je pumpa.
BENZ.png
Přílohy
CESTA.jpg
CESTA.jpg (60.45 KiB) Zobrazeno 7648 x
JL.jpg
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

Takže prověrka ubytování dopadla dobře, tak nezbývá než věřit, že vyjde aspoň trochu slušné počasí - ale myslím si, že letošní akce proběhly všechny za dobrého počasí, tak i tato vyjde !! ;)
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Radek7777 »

Musím organizátorům poděkovat za snahu a píli, příprava perfektní, celá akce určitě zajímavá.....jenže nevím, kde sehnat narychlo zimní pneu na GW. Ono totiž počasí s námi hraje nefér hru a jestli vyjde předpověď rosničkářů, tak je to pěkně v pr..li :

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/z- ... i-40336918 :(

Doufejmě, že nebudou mít, jako v mnoha případech, pravdu a vše dopadne podle našeho přání. MILANE, VOLEJ PETROVI !!! :!: ...ale ne tomu do Kroměříže, ale tomu nahoru... :roll:
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od petmil0717 »

přátelé taky se na to dívám s obavami, ale věřím,že to tam Milan nahoře domluví, já tam nahoře známosti nemám jsem ateista :lol: ,takže volat mě opravdu v tomto přápadě ne!! ale i přesto, jsem ochoten se každý večer pomodlit. :lol: těšíme se, musí to vyjít.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

No dělám co můžu, ale zatím bych neplašil, vždyť je to až za 6 dní, nicméně někdy se ti odhadovači počasí trefí - tak nezbývá než věřit, že se to o den, či dva posune do dalšího týdne. A když to bude nic moc a bude něco shora svinit - tak budeme mastit karty na chatě a užívat si party, která se dostaví !! :lol:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Abych uklidnil počasové strašpytle, tak pokud bude počasí opravdu nedůstojné pro jízdu na motorce resp. golďasu, tak od pumpy vyrazíme přímo na chatu a budeme si užívat volna. Zahrajem si karty, pokecáme a hlavně-budeme pomlouvat ty, kteří s námi nejedou.
Uvažuji, kdo je z našeho kolektivu kompetentní se postarat o naši zábavu. Tak mě napadla Maruška, která je dostatečně hravá a mohla by nás všechny alespoň nějakou dobu bavit.


Koukám, co se objevilo na stránkách: http://www.kozinec.cz
Moc tomu nevěřte.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Byl jsem ujištěn, že je vše na chatě v pořádku, dokonce i záchod funguje a v chatě bude teplo. Předpokládám, že někteří donesou ochutnat antikovidovou dezinfekci, tak ano, ale nebudeme ji užívat v restauraci. Na pokoji je možno cokoliv.

Na večeři (v cca 18 hodin) nám po domluvě připraví:

1. Kuřecí medailonky, šťouchané brambory s cibulkou a slaninou, zeleninová obloha
2. Vepřové medailonky, šťouchané brambory s cibulkou a slaninou, zeleninová obloha

Prosil bych o výběr a v pátek potřebuji počty. Kdo si do pátku nevybere, bude mít vepřové medailonky.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

Tak za nás bych prosil 1x kuřecí medailonky a 1x vepřové medailonky.
Antikovidová dezinfekce určitě bude a budeme zase stěhovat nábytek na pokoji č.-------
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

málem bych zapomněl na Radka - želvu a Hanku - páč už je dost hodin na to abych je otravoval - objednávám jim totéž - 1x kuřecí a 1x vepřové medailonky.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Za nás 1xkuře a 1x vepř.

Na snídani budou párky a míchaná vejce. Nevím ale, kolik stojí snídaně. Možná 100,-Kč/osoba. Objednávám snídani pro všechny.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

Párečky a míchaná vejce budou naprosto v pohodě na snídani - OK ;) . Když jsem nyní kouknul na počasí (cca před půlhoďkou aktualizovali) -tak v neděli asi zmokneme (déšť v Bílovci i Oldřichovicích), v pondělí je už to bez deště - zatím. Jak bude doopravdy se ukáže s největší pravděpodobností až v sobotu, ale já věřím, že se to spraví. Teploty nic moc zůstanou, takže plavky tentokrát není nutno sebou brát. 8-) :lol:
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Marta »

Ahoj přátelé....neřeším žádné počasí. Prostě jedeme za každého...protože chceme být opět vsichni spolu!!!!Kdo ma přímotop...ať pribali..i v tekutem stavu..takže akci zdar a v neděli na značkách..
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Snídaně opravdu 100 Kč/os a vyklidit pokoje do oběda.

Připomínám, že se vyjíždí v NEDĚLI 27.9. v 10.10 hodin od Benziny na odpočívce Klimkovice směr Ostrava!
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od ladislavek »

Ahoj přátele. Doufám že ten svatý dostane rozum a ty kapky si nechá tam nahoře. Jinak Milan 2x vepř, Pivoš 2x vepř, Dakar 1x vepř a 1x kuře. Snídaně bereme a nějaký přímotop také. No a na večer něco slaného také. Tak čau a v neděli všichni spolu. L,M.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od petmil0717 »

takže my hlásíme 2x vepřové a snídaně samozřejmě,no my přespolní to máme poněkud dál, takže je možné, pokud bude velmi nevlídno,že přijedem v každém případě :) i kdyby to mělo být na čtyřech kolech. :cry: moc se těšíme ahoj v neděli :D M+P
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

Taky počasí neřeším - takže za každého počasíííí uvidíme se zas asííí :) . Nóóó vy dva z toho jihu z cukru nejste, tak ty čtyři kola si rozmyslete :cry: V neděli na odpočívadle Klimkovice.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Jídlo je již uzavřeno.

Vážení, pokud bude jaž takž počasí, bude po cestě jedna 10 minutová exkurze. Prosím vezměte si roušky.

Teď mi došly ceny:
Večeře kuřecí komplet/porce 189 Kč.
Večeře vepřová komplet/porce 225 Kč.
Přílohy
KOZINEC_UB.pdf
(265.42 KiB) Staženo 75 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Tak se mi nějak doslechlo, že snad někteří chtějí na tuto akci přijet autem. No, musím říct, že motorkáři jezdí na motorce a nevymlouvají se na - třeba déšť, který v neděli nebude. A v pondělí možná ano. Ale je možné, že některé "dámičky" by si nachladily prcinku, spadlo pár kapek na drdólky či napršelo do nosánku, tak zvolí čtyřkolovou alternativu. Je to každého věc.

Dle yr.no (t.č.) v neděli pršet nemá, v Třinci má být až 12 st., polojasno. V Polsku pršet taky nemá. Takže bychom mohli celou trasu absolvovat dle plánu. Objad v PL zatím nedomlouvám, bo se rozhodneme v Třinci, co bude dál.

V pondělí má trochu dopoledne pršet, kolem 12 až 17 stupňů. \ale zítra ráno se to vše může změnit.

Chápu, že chlapci vod Holomóca či Kromcla to májó dále o cca 80 km. Tož o to víc kořalky by si měli na cestu vzít.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od petmil0717 »

Hoši hoši, tak teda vy jste mi to pěkně nandali :o , z cukru opravdu nejsem a "dámička" už dávno neee ;) ,ale vy si prcinky a ručičky nenachladíte páč si je pěkně vyhříváte,a nachlazená prcinka není bůhvíco :( ,ale vašim argumentům se nedá odolat :lol: :lol: :lol: Miluš
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Opakuji: Tak se mi doslechlo, že jsou zde "dámičky" za řídítky, které uvažují resp. neuvažují motorkářsky.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

Přátelé vše bude v pohodě, protože všichni přijedou na motorkách a kdo nepřijede tak jeho chyba - on či oni budou tiše trpět doma :lol: . Takže vzhůru za další akci!!!
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Zřejmě poslední letošní akce utekla dost rychle a dle mého názoru vše vyšlo podle plánu.
Doufám, že všichni dojeli v pohodě a tak bych mohl konstatovat, že jsme si to užili. I na chatě se dost snažili a neviděl jsem žádný problém.
Takto bychom mohli ukončit letošní motosezónu a sám bych si přál, abychom v příštím roce nemuseli kličkovat mezi coronavirovými opatřeními jako letos a mohli se rozjet po celé Evropě resp. světě bez omezení.

Díky za bezva atmosféru na všech letošních akcích a snad budeme moci hodnotit rok 2020 na předsilvestrovském posezení.
Přílohy
IMG_8272W.jpg
IMG_8272W.jpg (89.99 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8276W.jpg
IMG_8276W.jpg (77.5 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8281W.jpg
IMG_8291W.jpg
IMG_8291W.jpg (85.98 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8292W.jpg
IMG_8292W.jpg (80.66 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8293W.jpg
IMG_8293W.jpg (78.79 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8301W.jpg
IMG_8301W.jpg (70.63 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8305W.jpg
IMG_8305W.jpg (95.93 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8309W.jpg
IMG_8309W.jpg (96.19 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8312W.jpg
IMG_8312W.jpg (73.96 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8321W.jpg
IMG_8322W.jpg
IMG_8322W.jpg (95.23 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8324W.jpg
IMG_8324W.jpg (79.21 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8329W.jpg
IMG_8329W.jpg (93.27 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8336W.jpg
IMG_8336W.jpg (63.98 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8342W.jpg
IMG_8342W.jpg (55.63 KiB) Zobrazeno 7354 x
IMG_8335W.jpg
IMG_8335W.jpg (90.99 KiB) Zobrazeno 7352 x
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

I já mohu potvrdit - byla to vydařená akce, nedělní počasí bylo taky fajn, pondělní odjezd domů už byl řízen počasím, kdy jsme kličkovali mezi dešťovými přeháňkami bez ztráty kytičky. Jako vícedenní výjezd - to byla opravdu asi poslední letošní akce. Večerní zábava byla jako vždy plná smíchu a dobré nálady, včetně nočního houkání motorek a vuvuzely :D 8-). Tak díky všem za pohodový víkend neděle-pondělí.
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od ladislavek »

Moc díky za super akci hlavnímu organizátorovi, za to že jsme viděli spoustu nového a míst kam se nedostane člověk jen tak. Večer byl v klasickém duchu a chata nám k tomu skvěle posloužila. Jako závěr sezony opravdu dost dobré a nezbývá nežli se těšit na tu další a snad lepší. tak ahoj všem na předsilvestru. L,M.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Alois »

Zapomněl jsem uvést velmi důležitou událost. Při večerním skotačení mi bylo oznámeno, že vedení klubu se ujímají samozvanci. Do funkce presidenta klubu Star-Riders se dosadil Mylan, pokladníka si udělal Pivoše, vycepresidenta si určil Dakara a jako zdravotníka nominoval Martu. Nutno říct, že vše proběhlo veřejně bez násilí (kromě toho, že mě držel pod krkem, ať držím hubu) a za tichého souhlasu všech zúčastněných. (myslím si, že kdyby něco někdo cekl, tak dostane po držťce).

Byl bych rád, kdyby zde někdo vystavil foto z těchto svobodných a nenásilných voleb do našeho klubu.
Přeji nově samozvoleným hodně elánu, radosti a energie při plánování a realizaci vyjížděk a vícedenních akcí.
Přílohy
Po volbě prezidenta. Že by vycepresident byl Milan?
Po volbě prezidenta. Že by vycepresident byl Milan?
20200927_185803W.jpg (186.36 KiB) Zobrazeno 7289 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Marta »

Přátelé....velkolepé rozloučení se sezónou...krásné prostředí Beskyd, chata stylová a na pařby našeho ražení vyhovující. Prohlídka zimního stadiónu s komentovaným výkladem byl pro nás velký zážitek, vyjížďka do Polska taktéž. Večírek neměl chybu, pilo se, zpívalo, tančilo na stole, s Petrem jsme zakončovali poslechem Labutího jezera...prostě SUPER akce. Mějte se krásně a těším se na další setkání...třeba tůra bez motorek...co vy na to..bando?
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od petmil0717 »

Bylo to krásné, poučné a velmi veselé zakončení sezony :lol: ,těšíme se ,že budeme v tomto duchu pokračovat i nadále. :D Děkujeme M+P
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Radek7777 »

Tak jsem ponechal volný prostor pro prezentaci jiných a teď jsem na řadě. ;)
Jinak velice kladné hodnocení za tento dvoudenní výjezd a jak již psali ostatní - jen chvála. :!: :D
R + M

20200927_105543.jpg
20200927_105804.jpg
20200927_124240.jpg
20200927_115100.jpg
20200927_115328.jpg
20200927_115622.jpg
20200927_122736.jpg
20200927_123521.jpg
Jéééé, ono je to studené!! :)
Jéééé, ono je to studené!! :)
20200927_122130.jpg
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Radek7777 »

...
Tak kde je ten prďola s tím píívem !!??
Tak kde je ten prďola s tím píívem !!??
...a okamžitě marš všichni ven !!! :)
...a okamžitě marš všichni ven !!! :)
P1050146.JPG
P1050129.JPG
A tož neříkej... :)
A tož neříkej... :)
P1050135.JPG
20200927_140844.jpg
A bude ňamka...
A bude ňamka...
...a taky, že byla a řádná! :)
...a taky, že byla a řádná! :)
Z Polska zpátky v domovině.
Z Polska zpátky v domovině.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od Radek7777 »

...
P1050148.JPG
P1050164.JPG
Jó, láska je láska. :)
Jó, láska je láska. :)
Hele, prcku, kdo tady velí ??!! :)
Hele, prcku, kdo tady velí ??!! :)
Předvolební agitace?...naštěstí jenom divadýlko. :)
Předvolební agitace?...naštěstí jenom divadýlko. :)
No táák, nelísej se k novému prézidentovi. :)
No táák, nelísej se k novému prézidentovi. :)
No, kdo má delší(ho)? :)
No, kdo má delší(ho)? :)
Závěrečná klasika...
Závěrečná klasika...
P1050126.JPG
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: JEDNOAKTOVKA

Příspěvek od miri1 »

Radek7777 si dal s obrazovou dokumentaci akce trochu načas, ale zato je tam celý průběh této vydařené akce, takže palec nahoru. Ještě, že to takhle s Maruš dokumentujete 8-). Tak jen houšť.
Odpovědět