PASTVINY 2021

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Vypisuji zde otevřenou akci Pastviny, která se bude (možná - bo kovid) konat 9.7. - 11.7.2021.

Předpokládaný program:
Pátek - uvítací ceremoniál
Sobota: 10.00 vyjížďka cca 110 km, kolem 15.00 návrat, poté volná zábava - koupání u splavu, ležing, dřisting, pitting, pivving, jidling, planning, kemping, joking a konečně blbing. Možná i busriding. Pokud bude pršet, tak se nikam nejede. O to více vezměte dobrého moku.
Neděle - odjezd, kdo kam chce


Rezervace ubytování buď se napište zde a já to zařídím nebo každý indivindy.



Pro jistotu uvádím, že akce Pastviny bude opět v Autokempu ORLICE v Kostelci nad Orlicí, který patří místnímu AMK.

Cit. z webu:

Byl otevřen již v roce 1967. Leží na břehu řeky Orlice v těsné blízkosti moderního koupaliště a tenisových kurtů v rekreační oblasti města http://www.autokemporlice.cz.

Kemp je každoročně otevřen od dubna do poloviny října a jeho kapacita je 60 míst ve čtyřlůžkových chatkách a 70 míst pro stany nebo přívěsy. Pro svou polohu se stává často výchozím bodem výletů - jak pěších, tak na kolech a na lodích.

Nabízíme i ubytování na zelené louce v karavanech a stanech.

provozní doba: PO–NE: 8:00 - 22:00
ubytování: chatky, stany, karavany
vybavení objektu: společenská místnost, občerstvení - prodej základních potravin, půjčovna společenských her, televize, společné ohniště, dětské hřiště, oplocený areál, na zelené louce několik malých vyhrazených ohnišť, psi prosím na území kempu nechat na vodítku, Wifi pokrytí v okolí občerstvení, sprchy, WC, koupání, společná kuchyňka s varnou konvicí, lednicemi,elektrický vařič, přeprava osob, přeprava zavazadel pro cyklisty, elektřina
pro karavanisty: výlevka chem. WC, přípojka el. energie (230 V)
zábava: společenské a sportovní akce, turistické výlety
sportovní zázemí: vodní sporty – kánoe a rafty, Půjčujeme tenisové hřiště -150 Kč/hod., pingpong
vybavení chatek: před každou chatkou 2 lavičky + stolek, lůžkoviny – vyprání ložního povlečení 50 Kč/lůžko
stany: parkování u stanu nebo karavanu
koupání: moderní koupaliště, řeka
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Vážení přátelé Pastviňáři,
dle dnešní informace z Hotelu u Splavu v Kostelci mají už jen pár pokojů k dispozici. Proto neváhejte a rezervujte.
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od ladislavek »

Předsedo tak ti moc díky za informaci. Doufám že se všichni vejdeme a bude nával a veselo. Snad do té doby bude po hrůze a pojezdíme si v pohodě. Je tam krásně a věřím že vymyslíš super výlet. Ještě jednou dík a čau. Dakar a Milu.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od miri1 »

Alois díky za info - přestože nejedu tentokráte na Pastviny (protože jsme na dovolené), mám zajištěny 4 pokoje a zaplacenou zálohu v uvedeném hotelu pro čtyři páry, které tam byly už loni - však oni vědí o koho se jedná. .... a na závěr se třeba přihodí takové malé zpestření, že nám zavřou v létě hranice a nepojedeme nikam a pokoje budou již všechny obsazené ...... tááák my pak budeme doma prdět do gauče :D :lol: :lol: a vzpomínat na Vás jak si uživáte, ... anebo, že by se ........ :o :o
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od miri1 »

.....takže tentokráte to bude "HOTELOVÁ PÁRTY" :D :shock: a ne jen ledajaké posezení u ohníčku s opékáním buřtíků a jiných dobrot ?? Takže stavění a sbalování stanů, natahování karimatek apod. už asi odzvonilo ?? Vždyť za těmi řidítky se namakáme, takže proč si nedopřát trochu pohodlí.
...áááále což už, hlavně když bude veselo jako vždy!! 8-)
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Marta »

Ahoj moji milí....jen malá technická pro Milana a ty, kteří jsou v termínu Pastvin na dovolené. Přeji vám všem ať se na dovolenou dostanete a na gauči v případě zrušení zahraničí nemusíte být. Alois má 2 a já 3 stany. Rádi vám půjčíme...hihi. Přátelé si vždy musí pomáhat....
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od miri1 »

Ahoj Marto - díky za nabídku zapůjčení stanu, ale stejně bych ji nevyužil. Stany mám také dva, problém je se s tím vším tahat na motorce ;) :cry: ---- jo jo jo doby, kdy jsme jezdili se stanem a spacáky zabalenými v nepromokavém motorkářském vaku a upevněném ještě nad zadním kufrem u Wildy jsou už nenávratně pryč a budeme na ně jen v dobrém vzpomínat, že to mělo taky své kouzlo !!
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od ladislavek »

No tak děcka, za prvé je to všechno ještě daleko a do té doby se určitě uvidíme a všechno probereme, tak aby nikdo nemusel sedět doma na gauči ! ! ! Také není nikde napsáno že tam nebudeme sedět všichni ale naděje umírají naposled ! ! ! Dovolenou všem přejeme tu nejkrásnější a snad nám vyjde také i když ještě nemáme termín ani lokalitu. No a Pastviny nejsou jenom o hotelu ale jsou tam pěkné i chatky a to už přece stan není ! ! ! Tak čau všichni a snad brzy na viděnou. Dakar a Miluška.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Sotva jsme dojeli z Mezinárodního setkání, už je třeba chystat akci Pastviny. Trasu už mám téměř hotovu a je to cca 150 km. Oběd bude po 110 km, tedy po cca 3 hodinách od výjezdu, který plánuji na cca 10.10 hodin. Uděláme 1-2 mezizastávky a doufám, že se bude na co koukat.
Jen nevím, kdo všechno jede. Jak to vypadá, tak pojedeme ve čtverko.

Tak se hlaste, ať to mohu naplánovat a zajistit potřebné.
Doporučuji si ověřit rezervaci na čísle 604 139 816. Ale říkali mi, že kdo má zaplacenu zálohu, tak by to mělo být OK. Leč dle mých zkušeností důvěřuj, ale prověřuj.
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Martin »

Ahoj Luďku. je super že se tak staráš, klobouk dolů a děkujeme. Martin a Pavlína jedeme.
Mám napsat a tím pádem můžeš počítat taky Petr + Iva. ;)
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od miri1 »

takže aby byl seznam úplnější, tak pokoje jsem objednával pro :
Želva + Hanka,
Radek7777+Maruš,
Honza,
Dakar +Miluška
my letos nejedeme, protože jsme na dovolené...... a ta bude letos opravdu zajímavá
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Pokud tedy dobře počítám, tak nás bude třináct. Jedná se mi jen o zajištění obědu. Nebudeme jej rezervovat, jen oznámím počet a vybereme si z menu.
Zřejmě letos nebude žádné muzeum či jiné zkoumání nového, v minulosti jsme již v tomto kraji vše viděli. Měli bychom zvážit, kam se v budoucnu přesuneme.

Pojedeme po pěkných cestách i když jsme kdysi už kousek absolvovali. Letos to dáme celé a budeme si dělat kochací zastávky.

Nepamatuji si, kdy nám na této akci nepršelo. Buďme připraveni na všechno a je jasné, že za deště nejedeme.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Takže nebudeme bez muzea a jedno, asi to nejslavnější, přece jen navštívíme. A to Muzeum Krajky v....?
Je to po cestě a asi 15 min od kempu. Byla by to škoda nezastavit. Vstupné 60,-, důchodci a jinak postižení 40,-. WC tam je.

Vážení, blíží se zase nějaká verze kovidu a prý se mají změnit požadavky v okolních zemích. Polskem budeme jen projíždět kolem hranice. Tak si zjistěte, jaké podmínky musíte splnit aby nás pustili tam i zpět. Ti, co mají očkování za sebou jsou prý bez problémů. Já už se tím nechci ani zabývat, bo je mi z toho - jak sám na CNN Prima prohlásil - bývalého podnikatele, stbáka a jeho stupidních výmyslů, zle.
Lojza
Příspěvky: 28
Registrován: 25 čer 2019, 16:40

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Lojza »

Tip,možná jste byli, Muzeum řemesel Letohrad,kostel Neratov
jinak přeji pěkné počasí
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Díky za tip. Ano, už to tam máme celkem pročmuchané a v Neratově jsme byli 3x. I svatbu jsme tam zažili. I v Letohradě jsme byli. Ještě zámek v Opočně nám chybí.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Radek7777 »

Vážení a milí kamarádi,
tak mi nezbývá nic jiného, než vám všem popřát příjemný pobyt, veselou náladu, krásnou vyjížďku a bezva počasí, což vše zcela jistě bude...to vše proto, že musím neočekávaně svou (naši) účast zrušit a to ze zdravotních důvodů (klídek, Covid to není).:( Mrzí nás to, ale není jiná možnost.
Máme v hotelu rezervaci a složenu zálohu 500,- Kč, tak pokud by někdo pokoj obsadil, budu rád.

Mějte se bezvadně, užijte si všechno. :)

R + M
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Marta »

Kamarádi, letošní Pastviny byly luxusní. Počasí nám přálo a vyjížďka byla krásná. Návštěvou muzea krajky ve Vamberku jsem si splnila dětský sen...vždy jsem to chtěla vidět. Společná svačina na polské straně u motorek neměla chybu. ´Toulání po Polsku bylo milým pohlazením pro oči. Kopce a výhledy daleko do krajiny. Oběd výtečný na loveckém zámečku a stéle nás provázela dobrá nálada...čas utekl velmi rychle ...zpáteční cesta vedla přes Skřítek a jeli jsme společně se Želvou...klopil zatáčky až jsem se bála, že se převrátí..haha. Byl to příjemně strávený čas s bezva kamarády...jen letos ta Orlice byla po deštích opravdu divoká...tak aspoň společná procházka nám vynahradila koupání v řece. Za mě opravdu povedený víkend. Těším se na další setkání. M
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od ladislavek »

Ahoj skupino. Opravdu jde jen souhlasit s Martičkou, že letošní Pastviny byly super zájezd. Vyšlo naprosto všechno na jedničku s hvězdičkou a Alois opět připravil vyjížďku na jakou jsme u něj již zvyklí tj. dokonalá. Krajina super, výhledy ohromující a cestičky perfektní i s malou enduro vložkou. Za nás prostě asi nejlepší Pastviny co se jich účastníme. Alois, ale i všichni účastníci děkujeme za krásný víkend, který mohl být klidně i delší. Těšíme se na další setkání. Čau Dakar a Miluška.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od miri1 »

ahojte vespolek
je vidět, že se Pastviny opět vydařily tentokrát bez naší účasti ( dovolená - a i my jsme si užili přejezd hranic do Polska :o ). Tak nezbývá než se těšit na další rok, kdy akce Pastviny " snad - určitě" bude. Dodá někdo nějaké foto ? abychom viděli jak jste si užívali :lol:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Miri1, vzhledem k tomu, že Radek777777777777777777777 nebyl přítomen, tak kromě mě asi nikdo fotky nedodá a ani nic nenapíše. Však víš. Chléb a hry.

Ale musím konstatovat, že byla pohoda a klid, dobrá parta, vše dopadlo dobře. Akorát plánované koupání v Orlici se nezdařilo, bo den před příjezdem se Orlice vylila a byla by to bahenní koupel. To je škoda. Liják byl pořádný v celém kraji. Na silnicích bahno a písek, tak se muselo dávat bacha.

Na hotelu bylo dost místa, řekl bych tak polovina obsazená námi. Obsluha pěkná, leč ožralá a při placení chtěla Martu natáhnout o 1000,- Kč. V kempu žádný stan a spíš pusto a prázdno. Večerní procházka cca 2 km byla příjemná a myslím, že jsme šli všichni viz foto na mostě. Dakar nachystal pomazánku na pokoji s česnekem, cibulí i okurkou. Zkrátka full servis.

Vyjížďka byla z Mladkova do Polska a kolem CZ-PL hranic až do Lewin Klodski a přes Kociol do Olešnice. V Loveckém Zámečku oběd a myslím, že byl dobrý a pak po známé silnici do Kostelce. Celkem 160 km a až na tu cca 10km endurovložku byla silnice krásná a dobrá.
Muzeum krajky bylo fajn, netušil jsem, že všichni se budou zajímat o naši historii. I krajku jsme si upaličkovali na paličkovacím stroji. Pak večeře a podřist, prošli jsme se po kempu a viděli to prázdno.

No, myslím, že je třeba změnit lokalitu a už se na ní pracuje. Pokud si nerozmyslíme návštěvu zámků v Doudlebách či Opočně, tak bychom mohli příští rok být jinde. Blíže a v pěkné přírodě.
Přílohy
IMG_8619W.jpg
IMG_8619W.jpg (247.69 KiB) Zobrazeno 4253 x
IMG_8622W.jpg
IMG_8622W.jpg (204.21 KiB) Zobrazeno 4253 x
IMG_8623W.jpg
IMG_8623W.jpg (200.6 KiB) Zobrazeno 4253 x
IMG_8626W.jpg
IMG_8629W.jpg
IMG_8629W.jpg (222.01 KiB) Zobrazeno 4253 x
IMG_8639W.jpg
IMG_8639W.jpg (232.45 KiB) Zobrazeno 4253 x
IMG_8647W.jpg
IMG_8647W.jpg (156.76 KiB) Zobrazeno 4253 x
IMG_8649W.jpg
IMG_8649W.jpg (171.09 KiB) Zobrazeno 4253 x
IMG_8652W.jpg
IMG_8652W.jpg (228.84 KiB) Zobrazeno 4253 x
IMG_8657W.jpg
IMG_8657W.jpg (199.14 KiB) Zobrazeno 4253 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2022 !!!!!

Příspěvek od Alois »

Vážení Pastvináři,
pokouším se najít novou lokalitu pro akci Pastviny.
S pomocí Jardy se mi podařilo sehnat celkem dobré zázemí, kde bychom mohli pár let vydržet.
Problém je, že se potřebujeme přihlásit resp. rezervovat kapacitu už rock dopředu a to co nejvíce lůžek, aby nám zařízení mohlo vyjít vstříc.

Termín příštích Pastvin je 22-24.7.2022. Buďte tak laskavi a napište se sem, ať to mohu zabukovat.
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od ladislavek »

Předsedo tak pokud nebude konec světa nebo zase nějaký morybundus, tak my s Miluškou určitě pojedeme poznat něco nového. Musíme doufat že zdraví vydrží a s dobrou partou lidí nuda určitě opět nebude. Zdravíme všechny a budeme se těšit na hojnou účast ! ! ! čau Dakar a Milu.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Já přihlašuji sebe a Martu, Saďu a Mambu, Honzu a Šelmu. Doufám, že jsem na nikoho nezapomněl.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od miri1 »

Takže pokud nebude morybundus x- té modifikace, tak se hlásím já s Ilonou a pokud bude povolen vjezd i tříkolkářům tak přihlašuji i Želvu a Hanku :shock:
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Martin »

Pokud se nic nestane tak určitě přijedeme :D
Tak se hlásíme i my. Martin a Pavlína.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Vzhledem k tomu, že už jsem udělal rezervaci 10 pokojů a doufám, že ji mohu rozšířit dle potřeby, tak mi byla zaslána cenová nabídka. No, je to dost peněz bo polopenze je povinná.
Viz zde:
Dvoulůžkový pokoj 22.07.2022 24.07.2022 2 10% 1 600,00 Kč 160,00 Kč 1 760,00 Kč
Polopenze 22.07.2022 24.07.2022 2 10% 945,45 Kč 94,55 Kč 1 040,00 Kč
Místní poplatek 22.07.2022 24.07.2022 2 0% 84,00 Kč 0,00 Kč 84,00
Celkem je to 2884,- za 2 lůžko s polopenzí pro 2 osoby

Tak nevím.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od miri1 »

Mám ještě za úkol přihlásit Čáryfuka a Milušku. Takže se seznam pěkně plní - aby nakonec měli dostatek pokojů :lol:
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Radek7777 »

Doufaje, že do té doby na nás nespadne nějaký ten asteroid (morybundus může jít do... háje :twisted:), tak se hlásíme na 2 lůžko....a navíc musíme napravit letošní absenci. ;) :D

R + M
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od miri1 »

takže přátelé jednostopých přibližovadel - včera mi volal Ivoš - Pivoš, abych přihlásil jeho a Milana. Tímto tedy činím - na akci Pastviny se hlásí Pivoš a Iva, Milan a Bobika. Takže pokud se mi někdo neschoval někde mezi řádky, tak tímto by byla naplněna zatím zabukovaná kapacita 10-i pokojů ;) avizovaná Aloisem.
....... a potom, že nerostou........ ;)
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Zdravím všechny příznivce akce Pastviny 2022. Nemohl jsem se ozvat dříve, poněvadž jsme byli na dovo a já jsem zapomněl heslo k fóru a zablokoval jsem si přístup.

1.Takže 10 pokojů je pro nás rezervovaných na stejném patře.
2. Polopenze není povinná, ale já si ji objednám 14 dní před akcí. Jíst je třeba a snídaně se bude hodit a večeře jakbysmet.
3. Bude si muset každý zaplatit zálohovou fakturu a to co nejdříve.
4. Díky zhovadilostem EU nemohu to za vás zaplatit a nemohu ani zaslat do kempu vaše jména a příjmení vč. emailových adres.
Bo GPDR. Zde vidíme v praxi nařízení Evropské unie, kterak nám vychází vstříc. Idioti.
5. Takže si bude muset každý sám napsat do campu, obdrží fakturu a sám si ji zaplatí ze svého účtu.

Adresa je: recepce-zubri@starezsport.cz
Heslo: Star-Riders

Příklad dopisu: Do předmětu napište STAR-RIDERS

Dobrý den,

prosím o zaslání zálohové faktury za rezervaci 1 dvojlůžkového pokoje na akci STAR-RIDERS dne 22.7.-24.7-2022.

Děkuji

Jméno
Příjmení
Adresa
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2021

Příspěvek od Alois »

Byli jsme se podívat zde: https://zubri.sportujemevbrne.cz . Je to super lokalita, tak bychom tam mohli pár let jezdit.

Zatím má zaplaceno jen 6 lidí. Kdo chce s námi jet, ať si to rychle rezervuje, bo by už pokoje nemusely být.
Odpovědět