MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

Pozor, pozor hlášení motorkářského rozhlasu:
""ve dnech 26.8. – 29.8. 2021 se uskuteční MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2, které se bude konat v PENZIONU POD SMRKEM v obci Horní Lipová, jež je částí obce Lipová Lázně na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor.
Konec hlášení.""
:D :o 8-)
Takže kamarádi je to tady - konečně jsem se dostal k tomu, abych dodržel co jsem slíbil již loni - zase se vydáme za krásami Moravy, tentokrát do Jeseníků a okolí. Takže něco málo blíže k ubytování:
Penzion se skládá ze dvou ubytovacích objektů.
Budova "A" (kromě pokojů se zde nachází jídelna a bar) a budova „B“ (kromě pokojů se zde nachází sauna a vířivka). Všechny pokoje jsou zařízeny prakticky a pohodlně. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou.
Pokoje jsou dále vybaveny televizí, lednicí, lůžkovinami a ručníky.
V prostorách penzionu možnost připojení Wi-Fi zdarma.
penzion pod smrkem.jpg
https://www.podsmrkem.cz/

My budeme mít k dispozici celý objekt (budovu) B - na fotce označena elipsou a zelenou šipkou, původní starší budova A je označena červenou šipkou – zde budeme chodit na jídlo. Cena bude 720,-Kč na osobu a noc, v níž je zahrnuto ubytování a polopenze ( tj. snídaně a večeře). Snídaně bude tradičně formou rautu a večeře se bude dopředu vybírat ze dvou jídel dle aktuální nabídky.
penzion pod smrkem - B.jpg
Jelikož v naší budově je k dispozici vířivka a sauna, tak zájemci se mohou individuálně domluvit – není v uvedené ceně!
V budově B je ubytovací kapacita při obsazenosti 2 lidé/pokoj = celkem 32osob – více nás zřejmě jak jsem orientačně zjišťoval předem, stejně asi nebude. Skladba pokojů je celkem 8x dvoulůžkový pokoj (16 osob) a 4x studio – což je vlastně obdoba apartmánu – dvě samostatné ložnice a společné sociální zařízení (16 osob).
Jeden dvoulůžkový pokoj jsem si již tímto zabral – ostatní jsou k dispozici.
Abych nezapomenul – v naší budově jsou ještě 2 studia, ale jako průchozí – tak tyto do kapacity nepočítám ..... áááále, kdyby měl někdo zájem, tak proti gustu, žádný dišputát…….
Za budovou máme k dispozici jakési venkovní posezení s grilem a při nepřízni počasí máme v naší budově společenskou místnost.
Bral jsem tuto variantu protože má výhodu v tom, že pokud by musela být restaurace zavřena – samosebou mimo výdej jídla - tak máme kde vegetit, kdyby náhodou koncem léta opět přituhlo.
Společenská místnost, sauna, vířivka jsou v přízemí, ubytování je v 1. a 2. patře
V tuto chvíli nemá cenu psát něco o programu, protože vše je zavřeno a všichni víme jaká je situace s domlouváním na několik měsíců dopředu.
Pokud není něco zcela jasné, tak volejte +420 608 423 312, nebo pište na e-mail: milan.richtar@email.cz
Věřím, že s postupujícím jarem se situace bude zlepšovat a budu zde moci uvést nějaké podrobnější info.
A nyní je to již na Vás, kdo se příhlásí - opět nikam nemusíte psát - registrace budu evidovat já.
.....tak do toho
Milan
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od petmil0717 »

Super opět krásné místo jsi vybral Milane ,loni byly Jakartovice skvělé,takže putování Moravou 2 bude pokračovat určitě v tomto duchu.Moc se těšíme. :D M+P
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od ladislavek »

Hurá, hurá a je to tady ! ! Je vidět že slovo chlapa platí a slib dodržel. Lokalita vybraná perfektní a podíváme se do míst kde jsme s Miluškou trávili první rekreaci od bývalého podniku, kdy nás týdenní pobyt stál asi 300 Kč . To už je moc dávno. Tak už se budeme moc těšit a doufat, že problémy pominou a budeme moci pěkně spolu trávit další krásné dny v super prostředí. Organizátorům přejeme šťastnou volbu při plánování vyjížďkových tras a nezapomeň Mildo na to počasí ! ! ! Ale to ty umíš, to víme. Tímto také objednávám dvou lůžkový pokoj s výhledem na jelení louku. Děkuji za kladné vyřízení mé žádosti. Zdravíme všechny čau Dakar a Miluška.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Alois »

Supééér. Doufejme, že už bude v té době klid a vlny budeme dělat jen v autobuse!

Hlásím se na 1x dvojlůžko i s dámskou obsluhou, tedy s Martou.

A noste roušky a respirátory i na prdeli, ať nás nemohou osočovat, že za pandemii můžeme my!
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

PLATEBNÍ KARTY A ZÁLOHA:
Hovořil jsem s paní domácí a ta mi sdělila, že v dané lokalitě penzionu je problém se signálem mobilních operátorů a z toho důvodu fungoval, či nefungoval platební terminál a tudíž jej nemají. To pro nás znamená, že platební karty neberou a budeme muset platit HOTOVĚ !! ;) .
I když je to ještě brzo, tak nezapomeňte si vzít penízky sebou !
Po tom, až se situace s covidem uklidní a bude provozování penzionů umožněno, tak pak dám vědět kolik budeme platit zálohu.
Lojza
Příspěvky: 28
Registrován: 25 čer 2019, 16:40

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Lojza »

Ahojte ve spolek,
objednávám 3x studio pro tu naši bandu,doufám,že ten moribundus do té doby někam prchne.
děkuji a zdravím Lojza
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

jak jsem tak dal o víkendu řeč s Radkem - želvou, tak pravil, že by taky jel. Takže připisuji další zájemce - Radek a Hanka.
Takže se nám to pomalu začíná plnit.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Radek7777 »

Tak když už jede Radek-Želva, tak musí jet i Radek7777, samozřejmě + M1 + M2, takže 1x dvoulůžko. ;) :D
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

a máme další přihlášené - něco málo jsme plkali s Martinem o věcech podstatných i nepodstatných a dostali jsme se i k plánované akci - takže tímto jsou přihlášení Martin a Pavla.
Motohanka55
Příspěvky: 5
Registrován: 14 led 2021, 19:01

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Motohanka55 »

jeden dvoulůžkový pokoj Hanka a Vašek
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

máme tady další zájemce o akci - tímto jsou přihlášení Petr a Ivana. Takže pomalu se nám počet rozrůstá, což je fajn.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

včera mi volal Truny, že na akci přijedou, takže tímto budeme počítat s Trunym a Romanou.
Nevím, jak mohl vědět, že je volný poslední pokoj ??? :lol: ;)
Naposledy upravil(a) miri1 dne 09 čer 2021, 06:22, celkem upraveno 1 x.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

Takže jak jsem tak udělal součet všech, kteří se přihlásili ať přímo, či mi volali - tak musím konstatovat, že kapacita budovy "B", kterou budeme mít plně k dispozici je již plně obsazena, což je super :lol:. Další zájemce nemám již kde ubytovat !!
O víkendu jsem se konečně byl podívat na ubytování a musím konstatovat, že asi nikdo nebude mít výhrady k tomuto výběru penzionu, místa na motorky je hafo ( všude zámková dlažba) ....atd. Však uvidíte sami.
Jen doufám, že za ty necelé tři měsíce co zbývají do data konání se alespoň některé objížďky již odstraní, protože než jsme tam dojeli ( byl se mnou kromě Ilony i Radek7777 ), tak jsme najeli o několik desítek km více a časově nebudu ani mluvit :o :shock: Mluvím samosebou o cestě směrem od Bílovce přes Opavu.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

Čas běží jako by urvaný z řetězu a za chvíli tu máme další akci a proto mám několik doplňujících poznámek.
Tímto bych chtěl dát na vědomí zevrubný seznam toho, co nás bude v případě dobrého počasí čekat - uvidíme co nám nachystal ten s tím splachovadlem na konec prázdnin......
První den je v plánu návštěva Zámku Jánský Vrch v obci Javorník, kde mám domluvenou tzv. reprezentační trasu, jejíž součástí je i výstava dýmek (která má být jedna z největších v ČR) - druhá trasa přes hospodářské zázemí je limitována počtem a tam bychom nemohli jako skupina najednou. Pro někoho bude asi zádrhel se schody, protože nás čeká nějaká ta "stovka" schodů než se dostaneme k zámku na nádvoří. V Javorníku bude i oběd. Pak bychom se přesunuli do České Vsi, kde je malé motomuzeum a odtud na penzion.
Druhý den je plánu návštěva veterán muzea, pak sedneme na stroje a přesuneme se do Šumperka, kde bude návštěva muzea čarodějnických procesů a pak pojedeme do Hanušovic, kde bude oběd a posléze exkurze do místního pivovaru Holba. V restauraci, kde bude oběd je i malé muzeum pivovarnictví........ a pak tradá na penzion. Tento den bude trochu náročnější na časový harmonogram, takže pokud by vznikl nějaký větší skluz z jakéhokoliv důvodu, tak bychom museli program trochu upravit.
Naposledy upravil(a) miri1 dne 16 srp 2021, 06:47, celkem upraveno 1 x.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

PODMÍNKA - NUTNOST
Nyní jedna podmínka, kterou musí všichni splnit - protože všichni víme v jaké době dnes fungujeme, tak pro exkurzi do pivovaru - což je součást potravinářského průmyslu - je vyžadováno a bude kontrolováno splnění podmínek dle ministerstva zdravotnictví - tj. být plně očkován, být v ochranné lhůtě po prodělání nemoci , mít platný test (PCR nebo AG) - neplatí samotest !!
Tímto Vás všechny žádám o splnění této podmínky abychom neměli zbytečné komplikace.
Včera jsem byl ještě na Zámku Jánský Vrch a i zde budou namátkově kontrolovat výše uvedené.!!
Naposledy upravil(a) miri1 dne 16 srp 2021, 12:22, celkem upraveno 1 x.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

PLACENÍ POBYTU
- připomínám znovu, že jsme zrovna v místě, kde je velmi špatný, pro některé mobilní operátory vůbec žádný signál - platba za pobyt a vlastně veškeré platby co se týká pobytu na penzionu budou v HOTOVOSTI :? 8-)
Platební karty je možno využít všude jinde, kde se budeme pohybovati :) ;)
Naposledy upravil(a) miri1 dne 16 srp 2021, 12:23, celkem upraveno 2 x.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

TANKOVÁNÍ
Potrava pro naše jednostopé miláčky - jelikož součet délky tras na oba dny bude cca 200km, tak nemusíme nikde okupovat benzinové pumpy - proto všichni přijeďte s plnou nádrží a pokud by někdo přijel v takovém kvapu, že nestačí natankovat, tak přímo v obci Lipová-lázně je benzínka :lol: .
Naposledy upravil(a) miri1 dne 16 srp 2021, 12:23, celkem upraveno 1 x.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Alois »

No jak tak koukám, tak se máme na co těšit. Program úžasný a lokalita Javorník a Česká Ves jsou nádherné obce a kdysi tam byly i super silnice. Mám takový dojem, že jsme taky v Javorníku na náměstí měli u nějaké vyjížďky oběd.
A čarodějnice pozor, ať vás honič čarodějnic Boblig nenechá upálit na hranici. (Bohužel, tehdejší hony na čarodejnice byly inspirací pro dobu minulou pronásledováním nepohodlných lidí.)
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

OTEVŘENÍ AREÁLU PENZIONU
Přátelé - píšu, píšu co nás čeká, ale nenapsal jsem tu důležitou věc od kdy se můžeme srocovat ??
Nebudeme nikoho honit - otevření areálu penzionu bude od 16:00hod ve čtvrtek 26.8.2021. Takže nezapomeňte, že se scházíme už ve ČTVRTEK !!! :D. Od 18:00hod je již večeře.
Cca před hodinkou mi poslala paní domácí jídelní itenerář - takže dnes večer jej zde vypíšu a fšici si vyberou večeře na ČT + PÁ + SO a nahlásí co nejdříve - nejpozději do pondělí 23.8.
Naposledy upravil(a) miri1 dne 16 srp 2021, 12:24, celkem upraveno 1 x.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

AKTIVITA
Ještě jedna aktivita, kterou budete mít možnost využít během prodlouženého víkendu - schválně píšu do jednotlivých bloků, aby si to každý přečetl postupně, protože, když by to bylo vše dokupy, tak z toho vznikne guláš a když budete něco psát , tak na polovinu zapomenete. V pátek a v sobotu bude v podvečer k dispozici paní fyzioterapeutka (pokud se nic nevyvrbí, protože zákon schválnosti velí, že když se něco moc očekává, tak .......), která je schopná zájemcům provést měkkou masáž - tzn. rozmasažování lokálních bloků - neplést si to s celkovou masáží vleže !! Předběžně je domluven počet lidí 2-3 denně, čili, kdo zaváhá, tak ..však už víte co. Tuto masáž měkkou technikou si platí každý sám. Jedno místo si už blokuje Ilona ;). Taktéž tuto aktivitu musím nahlásit cca pondělí-úterý (23.8.-24.8.). Takže kdo má zájem, tak se hlaste.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

AKTIVITA 2
jelikož je v naší budově vířivka a finská sauna, tak bych potřeboval vědět jestli bude mít někdo zájem o toto využití - je to samozřejmě také za úplatu. Možno vybrat jednu nebo druhou variantu, pro fajnšmekry mohou být obě dvě :o :lol: Musím opět nahlásit do stejného termínu jako u předešlé aktivity - tak hurá do toho......
Naposledy upravil(a) miri1 dne 16 srp 2021, 18:41, celkem upraveno 1 x.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

VEČEŘE NA PENZIONU
zde je nabídka jídel na penzionu - snídaně budou tradičně formou rautu a zde je výběr na večeře:
čtvrtek 26.8.:
hovězí polévka s masem, krupicí a vejcem
1. pečená krkovice na houbách, jasmínová rýže, okurek
2. zeleninové rizoto s cizrnou, strouhaný sýr, okurek
pátek 27.8.:
uzená polévka s kroupami
1. svíčková na smetaně, houskový knedlík
2. zapečené lasagne s kuřecím masem a cuketou
sobota 28.8.:
frankfurtská polévka s párkem
1. smažený vepřový řízek, bramborová kaše, míchaný salát
2, pečené kuřecí stehýnko na způsob bažanta, jasmínová rýže, míchaný salát

takže vybírejte a pište co si dáte - jméno, den, číslo jídla
jak už jsem psal, tak první večeře je ve čtvrtek v době od 18:00-19:00 hod - ten kdo přijede později tak napište zda chcete večeři schovat ( možnost ohřátí v mikrovlnce ) a nebo nahlaste, že nebudete večeři požadovat, aby se zbytečně nechystala :?.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

OBĚDY NA VYJÍŽĎKÁCH
mám již i výběr jídel na vyjížďky - to ale budeme řešit tradičně večer před danou vyjížďkou a já pak počty jídel nahlásím - čili jako vždy. Nebudu Vás tímto zatěžovat nyní, protože pak nikdo nebude vědět co si vybral :roll: :lol:
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od ladislavek »

Hlášeni večeře na pátek 1,1 na sobotu 1,2. Děkujeme za kladné vyřízení naši žádosti. Čau Dakar a Mila.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Marta »

Ahooj...vše poctivě po odstavcích čtu...a už teď chci být s vámi všemi.
Výběr jídel. Alois 1.1.1.Marta 2.2.2.
Aloise jsem se neptala, ale znám jeho chutě...takže jsem rozhodla a basta fidli...
Program je krásný...ale nejdůležitější je být opět spolu...
Milane. Díky za organizaci...je s tím plno starostí, ale zase ty naše šťastné duše tě nabíjí a my už teď děkujeme za možnost být při tom....
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Alois »

Mám dotaz:
A když teda pojedeme po stopách čarodejnických procesů inkvizitora Bobliga a jejich pálení na hranicích a pod., pojede s námi i Maruška?
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Radek7777 »

Alois,
teda Ty máš ale odvahu, už jsi zapomněl, jak jsi dopadl v Polsku ?? :o :lol: Teď to bude ještě horší, si piš. :!: :lol: :twisted:
223358330_1692093071180467_4508000520126927576_n.jpg
Naposledy upravil(a) Radek7777 dne 17 srp 2021, 16:24, celkem upraveno 2 x.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

:) :shock: ,..... ale Maruš pokud se "pochlapí", tak to v klidu dá !!! vezme to přes Hranice n M. :o
..takže se zase všichni vrátíme v pohodě na penzion :mrgreen:
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od petmil0717 »

Hlasíme jídlo 1 1, 1 1, 2 1. Děkujeme už se těšíme ,že budeme všichni zase spolu.M+P
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Martin »

Ahojte, tak i my hlásíme jídlo.
Čtvrtek 1+1, Pátek 1+1, Sobota 1+1.
Děkujeme a moc se těšíme. Martin + Pavlína.
Lojza
Příspěvky: 28
Registrován: 25 čer 2019, 16:40

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Lojza »

Dámy košťata s sebou
Lojza
Příspěvky: 28
Registrován: 25 čer 2019, 16:40

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Lojza »

Objednávka dravců
čtvrtek 6x1 Jenda,Pospa,Pivoš,Lojza,Iva,Pavel
2x2 Bobika,Leona
4x polévka
pátek 11x1 Jenda,Pospa,Lojza,Pavel,Pivoš,Iva,Perník,Zdenka,Sada,Karin,Danek
4x2 Bobika,Leona,Mamba,Dan
4x polévka
sobota 6x1 Jenda,Pospa,Sada,Pivoš,Karin,Danek
9x2 Bobika,Leona,Lojza,Dan,Pernik,Zdenka,Mamba,Pavel,Iva


děkuji Lojza
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Radek7777 »

Takže menáž:
jsme jedničky :D , takže:

Čtvrtek: 1 (s pol) + 1 (bez pol)
Pátek: 1 (s pol) + 1 (bez pol)
Sobota: 1 (s pol) + 1 (bez pol)

R + M
Naposledy upravil(a) Radek7777 dne 21 srp 2021, 10:57, celkem upraveno 1 x.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Radek7777 »

8-)
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

jak tak koukám, tak o finskou saunu, či vířivku není zájem - takže tuto aktivitu nebudu hlásit.
Na masáž jsou zatím přihlášení, lépe řečeno či psáno jsou přihlášeny zatím jen dámy - Ilona, Hanka, Pavla a Bohunka.
Pokud bude ještě zájem, tak dejte do zítřka vědět, abych mohl nahlásit počty zájemců.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Alois »

Poslušně hlásím, že se na masáž hlásím!
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

No sláva - hlásí se první chlap.
Tak doufám, že to paní masérka nevzdá :o , protože to by bylo trochu nepříjemné, když jste tak natěšení.
Takže zítra ráno co nejdříve nahlásím - co zítra - hned jdu na e-mail a vyřeším hned !!
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

Dnes po ránu jsem měl v mejlíku potvrzení, že masáž bude !! a to bude pro zainteresované cool ! 8-) .
Časově bude paní připravená k nástupům na masáž pá + so od 17:00 hodin - což skoro bude znamenat, že první zájemci budou seskakovat přímo z mašiny a hrrrr ....... :lol:
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Marta »

Motorářské putování je již časem minulým..
3 dny v hvozdech Jeseníků byly úžasné a nic nám nechybělo. Jen sluníčko nám ukázalo zadel...ovšem my mu předel..
Vyjížaďka po krásných cestách. Výšlap 120 schodů na Jánský vrch .Prohlídka zámku. Zajímavá expozice v motomuzeu v České Vsi....muzeum Semerinku českého...Ovšem sobotní společný výlet vlakem do pivovaru Holba...tak to byl nejen pro mě velký zážitek. Pro některé to byla jízda po 40 letech. Mavání z okénka. Vtipy a občas panáček pro zahřátí. Zajímavá exkurze do pivovaru a vůně parní lokomotivy...to bylo radostí...každý večer smích a autobus!!!!Jistě bychom se pro skrytého pozorovatele občas jevili jako kandidáti do blázince, ale ta radost z každé jízdy je nakažlivá. Děkujeme Milane a Ilonko. A všem ostatním co se podíleli na organizaci..aby my byli šťastní...a všichni jsme byli..motorka je srdeční záležitost a každé setkání nám naše srdce blikají štěstím..těším se na další jízdu
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Alois »

Taaaaaaak a další putování máme za sebou. I když předpověď počasí vypadala hrozně, Milanovi se povedlo zajistit celkem dobré počasí a zvládli jsme skoro vše, co bylo naplánované.
Cesta do Hanušovic by se dala absolvovat i na motorkách, leč většina rozhodla, že pojedeme do pivovaru Holba v Hanušovicích vlakem. Pro některé větší zážitek než na motorce. Možná pro Želvu i životní, protože v kupé rychlíku potkal (po necelých 50 letech jízdy ve vlaku) Želvici, živou a dost při síle.

V pátek jsme trošku zmokli, ale v podstatě nikdo nebyl mokrý. Zámek zajímavý, muzeum taky a cesta po pěkných silnicích, jako bychom ani v ČR nebyli. Ubytování se nedalo nic vytknout, strava výborná, lokalita taky a zábava taková, jak jsme si ji udělali.
Myslím, že sobotní noční jízda autobusem předčila očekávání neznalých cestujících. Ententýky rozhodly, že řidič bude Milan, a na dvojsedadlech se děly i divné věci hlavně v tunelu a v zatáčkách.

Dle mého názoru byla akce super připravená a vše vyšlo, jak mělo. Díky Milanovi!

P.S. Omlouvám se za opakování, ale nevšiml jsem si příspěvku Marty.
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od ladislavek »

Mildo moc děkujeme za krásné chvíle na tvé akci a nelze než konstatovat že to bylo opět dokonale připraveno. Výlet se moc povedl, pivovar měl jen jedinou chybičku a to že nám nedali možnost ochutnat vzorky vyráběných moků. Ale to všechno se dalo dohnat při večerním veselí. Jídla bylo dostatek a ve velmi dobré domácí kvalitě. Opravdu asi není co vytknou a nezbývá nežli se těšit na další tak skvělou akci. Ještě jednou dík a čau Laďa a Miluška.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

Takže jak bylo konstatováno přede mnou, tak Motorkářskému putování 🏍️ již odzvonilo 🔔 a mně nezbývá nic jiného než požádat ostatní, kteří fotili, aby zde dodali nějakou obrazovou dokumentací 😄✌️. Předem díky.
A všem, kteří dorazili na tuto akci děkuji za účast !!!! :D :) :D
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

No jo Láďo - pivovar jsem objednával jako "normální exkurzi" - páč jsem předpokládal, že pojedeme na motorkách. Ale když jsem viděl jakou nefalšovanou radost vzbudil nápad, který jsem přednesl na čtvrtečním " uvítacím briefingu" - že se dá jet do Hanušovic vlakem, tak to se nedalo odmítnout 8-) :lol: !!!
Lojza
Příspěvky: 28
Registrován: 25 čer 2019, 16:40

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Lojza »

I za GW skupinu se připojuji s poděkováním Milanovi i všem ostatním za super atmosféru a vyjížďky jak na moto nebo vlakem ,ale i autobusem a pěšky,stihly jsme zkrátka vše.DÍKY za všechny Lojza
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Martin »

Velké poděkování Milanovi a Ilonce za nádherný prodloužený víkend v Jeseníkách. Další nezapomenutelné krásné zážitky mezi které samozřejmě patří i jízda vlakem :D Za nás zase klobouk dolů a ještě jednou velké díky. Martin a Pavlína.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od petmil0717 »

Vše již bylo v předešlých příspěvcích řečeno,moc moc děkujeme Milane i všem pomocníkům.Bylo nám tak krásně , že snad začnu skládat básně 😜😀
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

Zatím díky za fotky a doufám, že ještě někdo, kdo fotil 📸 nějaké zajímavé fotky zde uveřejní. Je zde krásně vidět jak jsme si užívali jak motorek 🏍️, tak i jízdy vlakem 🚂, ale chybí večerní jízda autobusem 🚌 !
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

Ještě se chci vrátit k jedné zajímavé fotce - je to pokud jsem dobře počítal - 22. fotka zhora. Je to na nádraží v Hanušovicích a s Martou a Aloisem držím lístek na vlak pro 29 lidí !!?? Když to pan průvodčí ve vlaku tisknul ( začal krátce po nástupu ve stanici Horní Lipová) a pobíhal s tím po peronech dalších několika zastávek, tak jsem si říkal, že to ani nestihne než vystoupíme........ a to mu jednou došel papír.
Doma jsem ten lístek změřil 📏 a jeho celková délka je přesně 391cm. To je na zlatou medaili 🥇!!
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od Alois »

Miri1 - co se divíš? České dráhy si mohou dovolit cokoliv a nemusí šetřit, bo stojí v rozpočtu s nataženou rukou a vždycky dostanou své. Za 12 let (dle mého pohledu) se na trase z Hanušovic do Jeseníka nic nezměnilo, je to rychlík courák. A kraje chtějí zrušit několik spojů, které je stojí ročně 52 miliónů. Ale předtím se do těchto tratí investovala miliarda. Není to na přesdřšťku? A kdo by měl po ní dostat? V posledních letech se dějí divné věci, které rozum nebere. A ten skoro 4 metrový lístek (nafotil a odvážil se prezentovat Martin) je dokladem absurdního počínání ČD.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 2

Příspěvek od miri1 »

když jsem kupoval jízdenku pro všechny, tak mi bylo řečeno, že tuto trať provozuje Olomoucký kraj - ne ČD - neptal jsem se za jakých podmínek a navíc Ol. kraj zakázal na této trati prodej hromadných (skupinových) jízdenek. Takže uvedené foto je výsledkem této logiky, filosofie provozu, zkrátka nazvěme to jak kdo chce .......... :lol: :evil:
Odpovědět