PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Letos to s termínem setkání není nijak zvlášť optimální, ale asi nelze jinak než ve středu 29.12.2021 v Bílově u Bílovce. Pokusím se to tam domluvit a doufejme, že do té doby nevypukne opět covidum deltum pandemicum stupidum a že stbák už bude po zásluze sedět za mřížemi, aby nám to nemohl zatrhnout.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od miri1 »

Já to měl včera jak se říká "v nose", protože včera jsme tam byli s Ilonou na večeři a já jsem se obsluhy ptal zda-li není zabukovaný nějaký termín ke konci roku pro S-R ( cca 27.12-29.12). Jelikož už tam paní provozní nebyla, tak jsem se vlastně nic nedozvěděl - a ejhle ráno je již vypsáno "předsilvestrovské setkání" :D ........ááále jak Alois píšeš - hlavně aby nám to zase nějaké stupido nezakázalo !!
P.S. - vaří dobře :lol:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Tak termín 29.12.2021 Sportcentrem potvrzen. Kontakt zde: https://sport-bilov.eatbu.com/?lang=cs

Je tam teď nová parta, tak uvidíme.

Předpokládám, že se tam sejdeme už tak v 16.00 hodin. Má li někdo nějaký nápad na zpestření setkání, nechť zde napíše či mi zavolá.

(Oprava termínu dne 27092021)
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Radek7777 »

Předsilvestr jasný, program určitě bude veselý, pokusím se něco připravit. Jen mám guláš v těch datumech - bude to ve středu 29.12. nebo ve středu 28.12.???? :shock: ;) :lol:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Radku bude to určitě ve středu 28.12.2021 nebo ve středu 29.12.2021 - oprava viz výše.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od miri1 »

pokud nedojde k uzavření restaurací jako loni, tak předsilvestr bude a já mám malé doplnění k průběhu této naší akce. V té zadní extrovně je k dispozici BT repro ( pro neznalé bluetooth), takže hudbu si budeme letos pouštět sami a taky sami vybírat skladby. To znamená, že lze hudbu pouštět z mobilu, tabletu, notebooku. V restauraci je wi-fi, takže lze přímo stahovat hudbu např. z yuotube, nebo mít hudbu na flashdisku či na SD kartě, nebo mít nahráno přímo na disku na některém z uvedených periférií.
Takže, kdo bude chtít připravit si něco pro všechny k poslechu a hlavně k tanci, tak meze se nekladou. Já osobně mohu vzít tablet, kde jako vstup mám micro SD karty. :D :lol:
Tak přemýšlejte a hlavně si již vytvářejte playlisty hudby !!
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Letošní Předsilvestrovské setkání vidím takto. Pokud bude, tak bude jen pro očkované nebo s testem mladším 72 hodin. Bohužel hospodští musí certifikáty ze zákona kontrolovat a obávám se, že to bude platit hlavně na večírcích. Stále platí, že max do 22.00 hodin. To bychom se mohli sejít třeba už v 15.00 hodin, ať podřystame kura.
Tož uvidíme.

Teď nová informace. Je tam opět nová parta, tak se budu domlouvat s nimi.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od miri1 »

....takže přátelé jedné stopy - pokud budou tyto podmínky platit i nadále a vše nasvědčuje tomu, že budou platit - tak letošní předsilvestrovské setkání bude bez nás :(
Více se k tomu nehodlám vyjadřovat, protože je to bezpředmětné !!
Takže, kdo se dostaví, tak Vám přejeme fajn pokec i zábavu ! .... a zase někdy příště :lol:
M+I
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Takže do hospody mohou jen očkovaní. Netušil jsem, že ani PCR test neplatí. Musím na Bílov zajet a domluvit se s novým vedoucím. Hyn za hukáže.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od petmil0717 »

Milí přátelé,tentokráte se bohužel předsilvestrovského setkání nemůžeme zůčastnit.Užijte si pěkný večer plný zábavy.
Zároveń Vám i Vašim blízkým přejeme, klidné pohodové svátky vánoční. V Novém roce pro všechny to nejdůležitější zdraví zdraví zdraví, ať se můžeme zase společně radovat a veselit na našich setkáních. Moc Vás všechny zdravíme!!!! :D Miluš a Čáryfuk
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ-účast

Příspěvek od Alois »

Vážení, termín setkání se blíží a já bych potřeboval vědět, kdo se akce zúčastní. Jedná se o to, že mám rezervovaný salonek a podle současné situace vidím, že asi nebude mít smysl rezervaci držet. Možná bude stačit zabukovat stůl v restauraci a kdo přijde, tak přijde.

Dejte vědět co nejdříve. Díky
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od ladislavek »

Ahoj skupino. Moc rádi by jsme se s vámi všemi setkali a pokecali, ale zatím nám to můj zdravotní stav nedovoluje. Nezbývá než věřit že se dá časem vše do pořádku a budeme moci novou sezonu již zahájit s vámi. Všem přejeme pěkné svátky, Nový rok, hlavně zdraví, pohodu a spoustu těch nejlepších přátel kolem vás. Mějte se krásně čau Laďa a Miluška.
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Martin »

Ahojte,
omlouváme se, ale letošní setkání bohužel musíme vynechat. Těšíme se na příští rok a spoustu kilometrů s Vámi.
Přejeme všem šťastné a veselé svátky a šťastný nový rok.
Martin a Pavlína.
olgamik
Příspěvky: 18
Registrován: 02 dub 2017, 19:35

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od olgamik »

Ahoj. Příjde vůbec někdo? Na salonek to nevidím. O.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Ale jo, pár nás bude. To zdravé jádro přijde už v 16.00 hodin.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Pěkné a klidné svátky

Příspěvek od Alois »

Přeji těm, kteří navštíví toto fórum:

Klidné a pohodové vánoční svátky. Do nového roku to nejlepší a hlavně zdraví, zdraví a zdraví. Pokud to vyjde, tak pak přijde i to štěstí, díky kterému se můžeme zase potkávat na cestách i necestách a točit pohodové kilometry v koloně nebo bez ní.
Ve volbách jsme se společně zbavili stbáka a po 70 letech i komunistů v parlamentu. Toto vítězství přišlo pozdě, ale přece. Doufám, že v příštím roce resp. v dalším období poznáme, že o nás a naši budoucnosti už nerozhodují zkurvení komunisti pod vedením stbáka, ale snad se časem dočkáme rozumu, spravedlnosti a odborných rozhodnutí. To přeji sobě i vám všem.
olgamik
Příspěvky: 18
Registrován: 02 dub 2017, 19:35

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od olgamik »

Děkujeme za přání, přejeme také všem hodně zdraví a těšíme zase na nějaká setkání. (Nešlo by to o vanocich bez politiky?) O + Z
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

O+Z - Je to na vás, udělejte si vánoce podle sebe. Klidně bez politiky.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Radek7777 »

Zdravíme všechny,
je nám líto, ale nebudeme účastníky z vícero důvodů.
Přejeme bezva zábavu a pohodu, do nového roku všem přejeme zdraví, klid, mnoho radosti a úsměvů jak v osobním životě, tak i na těch našich dvou (třech) kolech.

R + M
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Vážení,

letošní Předsilvestr byl sice v užším kruhu, o to více jsme si povykládali a těch pár hodin si příjemně užili.

Nikoho jsme nepomlouvali, na nikoho se nezlobili, některé výmluvy ohledně neúčasti jsme ani nekomentovali, zhodnotili jsme letošní akce, probrali pravidla pro organizaci setkání a čas tak rychle utekl, že jsme si ani vše nestačili říct. Dokonce jsme pro jednoho ze 3 našich Milanů navrhli přezdívku El Bunda, abychom předešli neustálým dotazům "kerý Milan".

Samozřejmě nejistá kovidová doba počet účastníků zredukoval a bůh ví, co ještě přijde. Viz zprávy z Německa, Holandska a pod.
Takže jsme se rádi setkali a povykládali. Uvidíme, co bude s Březnovým setkáním.
Vlastně jsme ani nemohli sdělit žádné podrobnosti o Mezinárodním setkání, jenom že bude a máme se na co těšit.

Všem našim příznivcům přeji hodně zdraví, zdraví a zase zdraví do dalších let!
Přílohy
IMG_9624 (1).jpg
IMG_9627 (1).jpg
IMG_9631 (1).jpg
IMG_9630 (1).jpg
PF_2022.jpg
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Marta »

Přeji všem krásný Nový rok a ať je celá letošní sezóna úspěšná a plná zážitků, na které budeme celý život vzpomínat!
Předsilvestr byl komorní. Ovšem o to víc intenzivní. Mohli jsme si konečně v klidu popovídat se Želvou, Haničkou a za malý zázrak považuji účast Vaška. Všichni víme čím právě prochází a bylo milé a krásné vidět jak se směje a že mu bylo mezi námi dobře. Čeká kluka ještě dlouhá cesta v procesu uzdravování a tak mu a Hance všichni držíme palce...
Heslo pro letošní sezónu...Covidu se nebojíme..motorkama jej předhoníme!!!
Pevné zdraví a na vše se dívejme s nadhledem!!!
Pusu všem posílá Marta
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od petmil0717 »

Krásné fotečky,děkujeme mnohokrát za přání a jen malá myšlenka: napadlo nejen nás,že jestli by nebylo dobré pouvažovat o tom,že by předsilvestrovské event.i březnové setkání nebylo lepší dělat někde,kde by bylo i možno přespat :?: .Přeci jenom pro některé 100km jet v noci domů :( ... a taky se musí vždy někdo(řidič) obětovat a vzdát se alkoholu ;) Jinak se moc těšíme na novou sezonu a přátelská setkání :D .Miluš a Čáryfuk
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Už se na tom pracuje.
Odpovědět