CHřibská vyjížďka - osvobození

Odpovědět
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od petmil0717 »

Přátelé,kamarádi,nebylo by špatné udělat vyjížďku zase na druhé straně Moravy,tímto Vás srdečně zveme na motovýlet opět ve sváteční den :D .
Sraz v 11h na benzině Eurooil ul.Skaštická 1264 Hulín https://goo.gl/maps/krQpsnc4zmnrfbN5A . Neumíme to sice zařídit jako Milan :P ,aby bylo krásné počasí,nicméně předpovídají pěkně , ;) tak nezbývá než doufat , že tomu tak bude.Když bude otevřené okénko bude to jen plus,ale přesto jak se nám osvědčilo, svačinky sebou :D :lol: těšíme se na opětovné setkání.M+P
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od miri1 »

Tož pěkně, pěkně se nám to rozjíždí ta letošní sezóna. Počasí snad vyjde a bude asi i tepleji - takže pokud nebudou padat trakaře, tak jsme tam v onen druhý májový sváteční den. .... a co budeme osvobozovat?? :o jaké zbraně a střelivo vzít s sebou ?? :lol: :D
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od Alois »

No, chtělo by to osvobodit celý národ. A jaké zbraně a střelivo? Těžko říct, mi to tak připadá, že už jsou tam nahoře všichni střelení.

Ale POZOR, POZOR. UWAGA, UWAGA. Ve sdělovacích prostředcích informovali, že na webech se nesmí objevovat text s náznaky terorismu. A správce webu je povinen takové texty odstranit.

A co je to terorismus ? Terorismus je užití násilí nebo hrozby násilím s cílem zastrašit protivníka a dosáhnout politických (případně politicko-náboženských) cílů. Terči teroristických akcí jsou většinou civilisté. Mezi teroristické metody patří atentáty, bombové útoky, únosy osob nebo dopravních prostředků a další násilné akty.
Tímto vás všechny prosím, pokud se chystáte k nějakému teroristickému činu, nepopisujte ho na našem fóru, bo bych ho musel odstranit a já s cenzurou nesouhlasím a jsem proti ní. Už jsem ji zažil za komoušů.

Já uvažuji, že bych si vzal na záda historický Špagin z roku 1944, který je oficiálně znehodnocený i tu kartičku mám. Ale prý bych ho musel vézt v pytlu. Myslel jsem jako připomínku na II. světovou, protože osvobození od Hitlera se Rusům upřít nedá.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od petmil0717 »

Jen malý dodatek ,že se vyjížďka koná v sobotu 8.5.2021 svátek osvobození :lol: :lol: :lol: navrhuji tentokráte osvobození beze zbraní a střeliva!!!
Jsou povoleny jen těžké kalibry v tekuté podobě pro batůžky ;) :lol: a také třeba řísky a okurky :D (Lojziku to je provokace že :lol: ),tousty,chleba s máslem a salámem,jakékoliv sladkosti,veselou a optimistickou mysl,sluníčko a jako vždy super partu :D Toto všechno nás osvobodí od veškerého marastu. :D
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od Alois »

Pravdu díš. Dobře jsi to napsal.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od miri1 »

No jak tak koukám, tak se tu moc vyjížděk chtivých bikerů nehlásí - asi už mají letos dost naježděno a pro letošek na to kašlou :o :shock: .
..... však to střelivo bylo přesně tak myšleno......
Však se ukáže, kdo nakonec dorazí, ale sranda bude jako vždy.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od petmil0717 »

Hlásíme ,že okénko bude otevřené, bude k mání i nějaké to teplé jídlo,točené pivo atd.,ale samozřejmě je to sobota, čili určitě hodně výletníků,takže nejspíše fronty na vše.Už se těšíme :lol:
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od petmil0717 »

Omlouváme se :( ,musíme změnit místo srazu ,od zítřka dojde k uzavírce v Hulíně(dozvěděli jsme se až nyní) SRAZ bude na benzina robinoil Skály, Tlumačov 49.23069580219133, 17.520243315370987 .Má být ráno čerstvo,ale sluníčko bude hřát. Nás, ale hřeje mládí a slušné vychování :D :D
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od Marta »

Petře a Miluško...děkujeme za nádherný den a toulky jižní Moravou. Parádně zvolená trasa. Krásný kraj a návštěva kostela ve Zlámance byla třešničkou na dortu dnešního dne. Svatební pochod zahraný jen a jen pro Ilonku nám všem vehnal úsměvy do tváří a vůbec celý den byl celý o smíchu a přátelství...z těch malých společných okamžiků spolu v sedle vytváříme ty nezapomenutelné zážitky pro které žijeme a na které se těšíme celý rok. Děkujeme....P.S.koláče všech žen byly luxusní..ovšem kytka pro každou ženu od Ladi..byla milou tečkou krásně prožitého dne...
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od miri1 »

Takže i za nás ještě jednou veliké díky Miluško a Čáryfuku za fajn strávený den 👍. Výborně zvolená trasa, počasí ideální, celkový program dne na jedničku. Samosebou vše bylo okořeněno naší již osvědčenou partou ✌️🍾
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: CHřibská vyjížďka - osvobození

Příspěvek od petmil0717 »

Moc děkujeme za opravdu velkou účast na vyjíždce.Jsme rádi,že se Vám vyjíždka líbila :).,počasí bylo super, zážitky krásné a hlavně opět prima parta skvělých lidí.Svačinka byla dokonalá obzvláště koláčky od Pavlínky a buchta od Hanky!! Bylo i bezva,že se k nám (autem) přidal Laďa s Miluškou a nejen,že nás posilnili výborným pitím,ale od Ladi i šeřík a pusenka ke dni matek :D KRÁSNÉ :)byla to taková krásná tečka za velmi vydařeným dnem.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Čáryfučí kouzelná vyjížďka

Příspěvek od Alois »

Musím konstatovat, že se Čáryfuk a Miluška vytáhli. Pěkná vyjížďka, pěknou krajinou a cesty, jak to známe. Vždyť za posledních 5 let se nic neopravuje. Ale výběr excelentní, nemám co dodat. Budeme je muset pověřovat vyjížďkami častěji.

Všiml jsem si, že si Miluška povzdechla nad tím, že se na výlet skoro nikdo na fóru nenahlásil. Ano, je to blbé. Každý může napsat jen jedno slovo: JEDU. A víme všichni. Pro organizátory je počet účastníků dost důležitý. Zkrátka, jak říkala Marta. Každý by měl uspořádat nějakou akci a hned by věděl, o co jde.

A to nás bylo 11 motorek! Super. Oběd na ranči, lavičky, WC - zkrátka nemělo to chybu. A zase řysky!

Fotky dodám, jen co se mi povede najít čas na zpracování. A taky přidám jeden QUÍS.

Mějte se fajn a ĎÍKY!
Odpovědět