MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Odpovědět
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od miri1 »

Pozor, pozor hlášení motorkářského rozhlasu:
""ve dnech 25.8. – 28.8. 2022 se uskuteční MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3 "- termín jsem vybral zase až koncem prázdnin, protože je největší předpoklad, že již bude ve většině po dovolených a že bychom se mohli sejít tradičně v plném počtu. Takže, kdo bude mít zájem - pište termín do svých diářů ať už elektronických nebo papírových.
Co nejdříve dám trochu podrobnější info.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od miri1 »

takže něco málo bližších informací k uvedené akci:
ubytování bude ve stylu " kdo si pamatuje místo a hlavně číslo pokoje z roku 2020?" - - to proto, že ubytování bude opět v Penzionu Nad stájí v Jakartovicích.
penzion Nad stájí -1.jpg
Něco málo mám i k programu, který nás bude čekat :
hlavním bodem bude návštěva nově otevřeného muzea " Nákladních a užitkových tatrovek". Určitě jste již všichni zaznamenali, že 16.11.2021 se oficiálně otevíralo zmíněné muzeum v Kopřivnici, kde jsou opravdové unikáty, které Tatra vyrobila a některé z nich jsou jen v jediném exempláři.
Pokud nedojde ke kolizi termínů, tak jsem domluvil speciálního hosta, který je jedním z "duchovních otců celé sbírky" a který by nám udělal speciální a odborný výklad k expozici, včetně zodpovězení našich dotazů. Termínová kolize by vznikla v případě, že v termínu konec prázdnin - až polovina září Tatra pořádá veteránské srazy tatrovek a tento člověk je nepostradatelným členem těchto srazů. Termín ještě není znám, tak doufejme, že to vyjde. Vedle tohoto muzea jehož provozovatelem je Moravskoslezský kraj je depozitář Slovenské strely, což je další unikát, který je po nákladné rekonstrukci a jehož prohlídku bychom neměli vynechat.
Na pátek 26.8.2022 jsem domluvil DJ-e, který nám bude hrát dle libosti a námi požadovaného repertoáru. Toto disco se bude konat za každého počasí - protože bude v budově bývalé kruhové jízdárny. Jízdárna, jak ji známe z minulé akce již není a dle sdělení správce nebude!! , takže na koníky můžeme zapomenout. Dnes je z této jízdárny další prostor se stoly, výčepem a tanečním placem.
Další změny jsou ........ ale to až na místě ! :lol: :D
Další aktivity jsou zatím rozplánované, tak uvidíme jak všechno nakonec dopadne.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od Alois »

Noooo, to bude super!
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od petmil0717 »

Penzion i okolí v Jakartovicích bylo moc krásné.Takže se budeme moc těšít i na dobře připravujicí se program. :D
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od miri1 »

I když dnes začíná Mezinárodní setkání 2022, tak bych chtěl po zájemcich , kteří se chtějí zúčastnit Motorkářského putování Moravou aby se zde přihlásili. Jelikož došlo k personálním změnám v Jakartovicich, tak proto potřebuji vědět počet přihlášených. Nyní již vím, že nás nebude tolik, jako v roce 2020 a tím pádem neobsadime celý penzion (mám jej samozřejmě zatím zamluven celý) , ale zároveň při malé účasti nemůžeme blokovat i neobsazené pokoje - proto do 15.7. potřebuji znát kolik bikerů se dostaví 🏍️🍺. Přihlásit se je také možné telefonicky na mé číslo - všichni jej mají ☎️. Případné dotazy rád zodpovim na dnes začínajícím Mezinárodním setkání.
Lojza
Příspěvky: 28
Registrován: 25 čer 2019, 16:40

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od Lojza »

Lojza jede
děkuji
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od Marta »

Marta jede... :
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od Alois »

Pokud pánbůzdraví dá a nebudu na cestách, tož jo.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od miri1 »

Již dříve se mi telefonicky hlásili:
Saďa a Marcela
Martin a Pavlína - toto jsem již uvedl na Mezinárodním setkání.
Dále se ještě přihlásili - Zdeněk a Olina.
Takže počet účastníků se o trošku rozrostl 👍.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od Marta »

Moji milí. Letošních Jakartovic se nemůžu zúčastnit .Ubytování mám zrušené na své jméno a všem milým účastníkům přeji pohodu, klid a smích. Hezkou sezónu a ať máte radost z jízdy. M
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od miri1 »

Zdravím všechny, kteří se zúčastní příští týden Motorkářského putování Moravou. Chtěl bych jen připomenout, že nástup " na značky" je již ve čtvrtek 25.8. po 16:00hod. Ubytování již znáte, jen doplním, že cena činí 500,-kč na osobu a noc , cena za snídani činí 139,-kč, tzn. , že suma na osobu a noc je 639,-kč. Pokud někdo nechce snídaně, tak se domluví přímo na místě.
Páteční program je jasný, jen nebude z finančních důvodů večer DJ.
A co se týká soboty - v plánu je návštěva státního zámku Raduň a po obědě odpoledne pojedeme směr Milostovice, kde bude prohlídka.....???....... 🤔 .
Takže za týden se uvidíme a počasí bude snad už normální 🌅⛅.
Těší se Milan
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od Alois »

Zdravím všechny, počasí dle YR vypadá velmi dobře. Tož snad to vydrží. Uvidím se s Vámi v pátek v Kopřivnici v 11.00? a pak až večer.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od miri1 »

Dokončím můj poslední příspěvek - ...kde bude prohlídka Pěchotního srubu "U trigonometru". Domluvil jsem mimořádný vstup na sobotu - včera mi potvrdili, že je návštěva možná - protože otevřeno je pouze v neděli po 14hodinė. Tento pěchotní srub OP-S 25 je součástí předválečného opevnění...... blíže nám to určitě vysvětlí na místě.
..... takže zítra ahoj.....🏍️👻
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od Alois »

Supersetkání a superputování. Já sice až od pátku, ale muzeum i s Milanovým výkladem super, oběd taky a večer už ve stáji. Myslím, že všichni byli spokojeni a nebylo co vytknout. Prý i vyjížďky byly fajn a jak jsem koukal, tak se v sobotu všichni vrátili najednou a vysmátí. Dešti ráno ujeli a v penzionu pršelo až do cca 11 hodin. Jinak krásně, pohoda, stará dobrá parta, tak nic nechybělo a bylo fakt dobře.

Ještě jednou Milane díky.
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od petmil0717 »

Jakartovice se vydařily na jednišku s hvězdičkou :lol: Byl to skvělý prodloužený víkend se super partou.Milane mockrát děkujeme bylo to super!! :D
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od miri1 »

Uběhl týden od akce a nikde žádné foto, tak se mi podařilo aspoň něco málo sehnat.
I když jsou zde jen dva ohlasy na akci - za mne mohu říci, že vše vyšlo jak bylo naplánováno a nakonec i to počasí vyšlo ke spokojenosti všech - na sobotní vyjížďku jsme zdrhali před deštěm na poslední chvíli, protože zdržet se ještě cca 5 minut, tak jsme mokří skrz na skrz.⛈️☔
Takže pár fotek:
Jakartovice 2022.jpg
Díky všem, kdo dorazil za účast.🏍️🍾
Přílohy
Jakartovice 2022-moto.jpg
čekání na prohlídku zámku Raduň.jpg
před zámkem v Raduni.jpg
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTORKÁŘSKÉ PUTOVÁNÍ MORAVOU 3

Příspěvek od Alois »

Milane, uběhlo dalších 14 dní a pořád jen dva ohlasy. Není to moc povzbuzující, když je na fotkách vidět skoro 20 účastníků.
Dle mého názoru to byla nejlepší akce sezóny, které jsem se zúčastnil.
Určitě z toho bude ponaučení pro příště.
Odpovědět