MÁJOVÁ VYJÍŽĎKA 2022

Odpovědět
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

MÁJOVÁ VYJÍŽĎKA 2022

Příspěvek od miri1 »

Tentokrát je tu 1.máj co nevidět, tak jako každý rok bude dobré když jej oslavíme tradiční vyjížďkou :) . Musíme věřit, že počasí nám to nepokazí a že to vyjde ! Jako už tradičně bychom se " srazili" na benzínce Shell v Bílovci v 11:00 hod . Mám předběžně domluven oběd v Zámecké restauraci ve Štáblovicích a zároveň kdo bude mít zájem, tak mám předjednanou komentovanou prohlídku zámeckého parku. Jelikož bude krátce po Velikonocích, tak bude na této prohlídce i něco z historie velikonoc.
Tak dejte vědět kdo bude mít chuť se projet a trochu pokecat, když už to jaro začalo 🏍️💐
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MÁJOVÁ VYJÍŽĎKA 2022

Příspěvek od Alois »

Já se hlásím, ale nevím, co na to řekne můj organizátor času. Zdali budu mít čas, či ne.
FidostaBMW
Příspěvky: 6
Registrován: 14 úno 2020, 12:14

Re: MÁJOVÁ VYJÍŽĎKA 2022

Příspěvek od FidostaBMW »

Ahoj, já se hlásím ale bohužel budu sám. Radka bude zase v Rakousku.
Truny
Příspěvky: 19
Registrován: 19 říj 2019, 19:12

Re: MÁJOVÁ VYJÍŽĎKA 2022

Příspěvek od Truny »

Taky se hlásíme a už se těšíme. Truny
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MÁJOVÁ VYJÍŽĎKA 2022

Příspěvek od Marta »

Ahoj...prý organizátor času...to mám tedy funkci...tak samozřejmě jedeme a děkujeme za pozvání. Už jsme se dlouho neviděli a Prvomájová je už tradicí...jen budu muset 30.4. popohnat Aloise z Čarodejnic, které se v Polance konají...ať jsme na vyjížďku odpočatí...jupíí...hurá...bude to opět veselé!!! Marta
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MÁJOVÁ VYJÍŽĎKA 2022

Příspěvek od Marta »

Byl pozdní večer...1 Máj...dnešní Májová byla komorní a velmi milá. Na srazu v Bilovci nás přijeli autem pozdravit Hanka s Vaškem a Olga a Zdeněk a psík. Povidalo se a pak hurá na stroje. Téměř hodinu jsme jeli malebnou krajinou. Oběd na nás čekal v obci Štáblovice v zámecké restauraci. Poté byla téměř hodinová prohlídka zámku, který byl otevřen po 20 leté rekonstrukci loni v létě. Jak zámek tak zahrady jsou překrásné. Po prohlídce sladká tečka v cukrárně a tradá zpět k domovům. Milan to měl opravdu krásně připravené a dobrou náladu si každý odváží domů...ahoj za týden...a ještě jednou velký dík za dnešní nádhernou vyjížďku..
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MÁJOVÁ VYJÍŽĎKA 2022

Příspěvek od Alois »

Pravda, pravda. Po dlouhé době zase na koních. Vyjížďkové tempo bylo opravdu kochací, žádná divočina a spěch. Dodržovaly se předpisy a jelo se opravdu v koloně. Už mi to chybělo.
Akorát jsem ve Štáblovicích nikdy nebyl a málem bych netrefil domů. Prdel světa, ale pěkná. Na prohlídku jsem nešel, bo..... Zajedeme si tam někdy jindy. Čekal jsem je v restauraci, dobré, pěkné, čisté. Smažená zmrzlina předčila mé očekávání.

No, jelo nás méně než jindy. Proč? Stárneme a někteří už na motorce nechcou či nemohou. Joooo, věk se nedá odrbat. Taky jednou už nebudu moci. Kéž by až v 90!
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MÁJOVÁ VYJÍŽĎKA 2022

Příspěvek od miri1 »

Jsem rád že se vyjížďka líbila a všichni účastníci byli spokojeni. - což je jen a jen dobře 😄🏍️. Kdo jste fotili zkuste zde dát nějakou fotku, aby ostatní věděli o co přišli. Na zámku žádné strašidlo nebylo, tak alespoň ....👻🎃💀. Ta pečená zmrzlina by taky byla 🍧. Tak májová zase za rok.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MÁJOVÁ VYJÍŽĎKA 2022

Příspěvek od Alois »

Tak jen pár fotek.
Doufám, že Truny s Romanou dojeli dobře, bo to měli nejdále. A zapomněl jsem, že i májový deštík jsme zažili.

Víc fotek nemám.
Přílohy
IMG_9788W.JPG
IMG_9790W.JPG
IMG_9792W.JPG
IMG_9793W.JPG
Odpovědět