MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Příspěvek od Alois »

Jedna z posledních odpovědí Mirka na můj dotaz, zdali poprvé naplánoval on vyjížďku do restaurace U Jelena byla, že ano. "Ale nezrealizoval jsem ju"... mi odpověděl. Proč, už jsem se nedozvěděl. Už neměl sil.

Myslím, že bychom si mohli připomenout naše společné aktivity s Mirkem na vyjížďce v neděli dne 19.6.2022 v 10.00 u Shellu v Bílovci. Trasu ještě neznám, ale určitě se zastavíme v restauraci U Jelena v Nové Pláni.

Vyberu raději pěkné cesty, ať zase nenadává, že po ďurach kura jezdit nebude a že musí jet furt na 3 a 4. Tak chvílema pošviháme.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Příspěvek od miri1 »

Dobrý nápad, takže pokud nebudou padat trakaře, tak v neděli na značkách na Shellce 🏍️
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Příspěvek od petmil0717 »

Tak to,že se nemůžeme Mirkové vyjížďky zůčastnit nás opravdu moc mrzí.Máme tu děcka s nimiž budeme víkend trávit na fesťáku- Holešovské Regatě.Celou sobotu i neděli jsme jezdili po Beskydech a Slovácku a kochali se tou naší krásnou krajinou.Mirek už jezdí na svém nebeském obláčku.Budeme myšlenkami s Vámi , kdo se zůčastníte a samozřejmě i s Mirkem.M+P
Zdenda
Příspěvky: 15
Registrován: 13 kvě 2020, 16:23

Re: MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Příspěvek od Zdenda »

Čao parto.
Rádi s Vámi vyrazíme. Má být až moc krásně horko :D . Doufám, že benzínku najdu, když Petmil nejede (píše to adresu: Shell, Velké Albrechtice 260, 742 91).
Z+S
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Příspěvek od Alois »

Zde je mapa včetně GPS souřadnic. Je to na hlavní cestě z Bravantic do Bílovce.


SHELL.png
Lojza
Příspěvky: 28
Registrován: 25 čer 2019, 16:40

Re: MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Příspěvek od Lojza »

Bohužel jsem na narozkách u jihočechů
Martin
Příspěvky: 46
Registrován: 30 kvě 2013, 18:25

Re: MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Příspěvek od Martin »

Ahoj všem. Moc nás mrzí, ale této vyjížďky se bohužell kvůli nemoci nezúčastníme .
Snad to bude už za týden lepší a uvidíme se na mezinárodním setkání. M+P
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Příspěvek od ladislavek »

Omlouváme se z vyjížďky za Mirka a těšíme se na všechny v pátek . Čau L,M.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Příspěvek od Marta »

Ahoj všem. Termín vyjížďky za Mirka se kryje s oslavou jubilea v naší rodině a proto nemůžu přijet. Na Mirka vzpomínám stále a s jeho manželkou pojedu zapálit svíčku na jeho hrob. Počasí budete mít horké, tak se chladte. Těším se na všechny v pátek. Ahooj
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MIRKOVA VYJÍŽĎKA

Příspěvek od Alois »

Možná se stane tato vyjížďka pravidlem - uvidíme.

Sešli jsme se u číňanů a Lida nám pustila prezentaci s fotkami Mirka, která běžela při obřadu. Bez komentáře.

Foto všech zúčastněných před bývalou Mirkovou motorkou - Varanem - jak říkal. Pak jsme vyrazili v hrozném větru - byla to zábava a kromě Zdeňka jsme jeli všichni sólo. i Dušan přijel. Ve Vítkově jsem Zdeňkovi udělal prohlídku města - určitě nezapomenutelnou a jistě si všiml spousta cigánů na ulicích. Holt blbec a GPS se spárovali. Pletu se tam vždycky i bez GPS.
Pak vydrb v Dvorcích, uzávěrka a jediná možnost byla přes Křišťanovice. Této cestě jsem se snažil vyhnout. Ale místní člověk nám sdělil, že je tam silnice opravená. Hovno. Dodrbaná jako v minulosti a vypadalo to, že se golďasi rozsypou. Jiná možnost nebyla.

U Jelena uzavřeno, ale obsluha nám vyšla ve všem vstříc. Pustila nás do kaple a tak jsme zapálili svíčky a minutou ticha uctili Mirka.

Pokecali jsme, poobědvali a uháněli k domovu v pořádném větřisku a ve 32 stupních.
Ještě musím vzpomenout fotku na plexi od Radka. Dobrý nápad.
Přílohy
IMG_9798W.jpg
IMG_9799W.jpg
IMG_9799W.jpg (277.01 KiB) Zobrazeno 1567 x
IMG_9801W.jpg
IMG_9801W.jpg (245.25 KiB) Zobrazeno 1567 x
Odpovědět