PŘEDSILVESTROVSKÁ VYJÍŽĎKA

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PŘEDSILVESTROVSKÁ VYJÍŽĎKA

Příspěvek od Alois »

První a poslední letošní vyjížďka se vydařila. Netušil jsem, že den před silvestrem si najde skupina lidí čas na vyjížďku do Maria skály.
Sraz byl u Motobaru Bravantice. Přijel jsem dříve a už tam 2 motorky stály. Na to, jak bylo relativně pěkně, nic moc. Ve středu svítilo slunko a u motobaru ani kolo. Prázdno. Motobar byl zavřený tak, jako dnes.
Dal jsem s klukama řeč - kdysi jsme se tu potkali. Jak jste se dozvěděli o vyjížďce, když jsem ji naplánoval dnes kolem 9.30? Nijak. Jsme tu náhodou.

Postupně přijížděly motorky a když zavolali kominíci, že jsou na cestě, tak nás bylo 8. Super parta. Postupně jsme se seznámili a vyrazili k Maria skále. Pěkná kolona, všichni drželi stopu, jak se sluší a patří. Jako z učebnice. Žádná divočina, místy byl ještě štěrk na krajnici, předpisově a piánko k pumpě ve Fulneku.

První gruppenfoto, dokonce i slunko zasvítilo, teplota kolem 11 st. Je fakt, že v Klimkovicích trošku zapršelo, ale kromě pár kapek nám počasí vyšlo.

V Maria skále pokec, další fotky, voda a vzpomínka na poslední návštěvu, kdy jsme tam uctili památku Milana.



Jirka s Martinem se rozloučili a my se přes Vítkov vraceli zpět. Předtím nám sdělili, že směrem k přehradě Kružberk je radar, který měří obě strany. Platili tam i zpět á 600,-Kč. Tak pozor.

Přes Vrchy, někde u pumpy v Březové je velká díra v silnici. Tak opět pozor.

Do Bítova jsme jeli svižně a tam byla rozlučková. David s Karlou spěchali a tak jsme si s ostatními popřáli k novému roku a jeli domů.

Všem moc děkuji za fajn společnost a snad někdy příště.

Ti, kdo nejeli, mohou jen tiše závidět. A tak i jim přeji pěkného Silvestra a hodně zdraví, štěstí a spoustu kilometrů do dalších let.
Přílohy
IMG_5121W.JPG
IMG_5125W.JPG
IMG_5133W.JPG
IMG_5135W.JPG
IMG_5139W.JPG
Odpovědět