NEDĚLNÍ NEPLÁNOVANÁ GL VYJÍŽĎKA

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

NEDĚLNÍ NEPLÁNOVANÁ GL VYJÍŽĎKA

Příspěvek od Alois »

Díky Pavlovi a Petrovi, kteří obvolali pár lidí s GL 2018 a výše (GL SC79) jsme se sešli u motobaru, v počtu, který nikdo předem ani netušil. Bylo pěkně a tak se chtěl asi každý projet. Na kecání u bublinkové vody nebyla nálada a tak jsme se přivítali, seznámili, pořešili nějaké akutní věci a vyrazili.

Setkání volně navázalo na podzimní "minisraz", který byl velmi zajímavý a v počtu nových informací poučný. Bohužel, od Hondy se toho moc nedozvíme, jejich laxní předávání informací směrem k servisům a ke klientům osobně znám už od roku 2015. Typický můj případ, který se nikdy nevyřešil, je mimořádně velká vůle kardan - převodovka, která je až v některých situacích nebezpečná nebo "volnoběh" mezi 4 a 5 taky nikoho z Hondy nezajímal. Tím nechci říci, že servisy nic pro to neudělaly. Myslím, že Honda nemá zájem řešit problémy jako např. mapy pro navigaci a pod. Je možné, že někdy jsou v tom servisy nevinně.

Asi si někteří návštěvníci motobaru mysleli, že tam máme sraz goldwingů. Kluci to svolali na poslední chvíli a já nepočítal, že se nás tam s Pavlem sejde víc než dva. Někteří se vraceli z Čech a projet se pochopitelně už nechtěli. Sedm motorek v řadě vypadalo dost zajímavě a hlavně pěkně - viz foto. Existuje i fotka, jak stojíme všichni u motorek, ale neuveřejním ji zde - bo kokoti z EU parlamentu vymysleli GPDR.

Narychlo jsem naplánoval trasu s ohledem na opravu silnice Fulnek - Odry a z Mariaskály přes objížďky na Pohoř, NJ a na Motopauzu.

Motopauza je nové místo setkávání motokářů na staré pumpě nedaleko od NJ, které jsem "objevil" před pár dny. Je tam dobrá atmosféra a prostředí působí zajímavě. Snad se to majiteli podaří rozjet.

Rozlučka a každý po svých. Bylo to pěkné nedělní odpoledne a asi všichni měli zájem v setkávání pokračovat.
IMG_5613W.jpg
IMG_5619W.jpg
IMG_5620W.jpg
Odpovědět