Závěrečná II

Zamčeno
Lada

Závěrečná II

Příspěvek od Lada »

Byla vyjížďka 6.11.2011 opravdu závěrečná ???????? :?: :?: :?:
svagrova

Re: Závěrečná II

Příspěvek od svagrova »

Proč? Už Tě svrbí zadek? Mě ruka. :lol: To víš, že ne. Poslední byla už 28.10. Závěrečná byla 6.11. Tak ještě příjde třeba ,,Zakončená" :P Když se udrží teplota, určitě ještě pár otrlých vyrazí, nezoufej. ;) TINA
Jimy

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Jimy »

No Láďo, taky to tak vidím, že tento víkend by to ještě šlo. Původně jsem myslel, že budu mimo, ale situace se změnila, tak jestli bude slušně, můžeme něco podniknout.
Jimy.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Kastan »

Ahojky. No v sekci Klubové záležitosti - Nášivky už se to snad i rýsuje. Vypadá to, že Jimy má chuť vypsat výjižďku. Takže pokud bude vlhko jen v Aloisových půjčených kalhotkách a ne na cestě, mohlo by to vyjít.
Naposledy upravil(a) Kastan dne 08 lis 2011, 22:19, celkem upraveno 1 x.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Kastan »

Aháááá, tak Jimy mě předběhl. To je tak, když u toho ještě čučím na telku :D :D :D
Jimy

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Jimy »

no Kaštane, neboj, jestli máš nějaky dobrý nápad, ven s ním. Je dobré, že ještě je tu pár nadšenců, co se nemůžou smířit s přicházející zimou. :D
Jimy

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Jimy »

a kvyli Tině si budeme muset pořídit zimní obutí a vyhřívané oblečení :D
svagrova

Re: Závěrečná II

Příspěvek od svagrova »

Jasně, že jo.Kaštan už svůj kožíšek má. Jen teď to už na obrovské teplo nevypadá. Hlásí 6 stupňů. A moje ruka na veliké a dlouhé vrtění plynem asi ještě nebude.Nohy mám , ale v pořádku, tak jedině, že bych za váma utíkala. :mrgreen:
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Kastan »

Jo, jo, kožíšek mám, akorát nevím zda budu mít motorku. Předběžně by mohla být u dvorního mechanika, teda pokud se ozve, že má místo a čas. Uvidím. Když, tak to zvládnu na Alpíkovi - je to pořád lepší než za Vámi utíkat jako Tina. I když ve dvou by se líp běželo. :) Ale lepší je se blbě vézt, než dobře běžet.
lajbr

Re: Závěrečná II

Příspěvek od lajbr »

Dávám tímto ve známost,že pro mě sezóna už skončila. Včera 10.11. jsem si vyjel letos naposled. Byl jsem na motce od 12:30 - 16:00 , najeto 140km, stupňů 14-15. Zima mi teda nebyla,ale už je poznat studená silnice. Ve dvou místech v zatáčce jsem jasně pocítil , jak zadní kolo už klouže a musel jsem jet pomaleji a s menším náklonem. No a to už není pro mě o pohodě a vychutnávání si jízdy, když musím tu jízdu hodně omezovat. Byl jsem v Polsku (směr Bialsko), a tam už v místech kde sluníčko díky stromům nesvítí, jsem viděl takový ten nepříjemný třpyt na silnici, který pěkně klouže. Letos jsem si to užil s krásným podzimem a něco málo přes 13000 km mi musí stačit.
Děkuji všem za společnost na silnici a za kvantum pohodových zážitků. :P
A drsňákům co ještě vyjedou přeju pohodový a bezproblémový závěr. ;) Ahóój.
Jimy

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Jimy »

tak jsem se díval na předpověď počasí, ty teploty nám padají a jak se zdá, nebude lépe jak dnes. To je počasí fakt už jen na objetí komína někde u Vás ve Vítkovicích, ale jen pro Vás, ze mne by za těch 70 km byl asi jenom rampouch. :D
Jimy
Maarty

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Maarty »

Takže bando, najde-li se mezi váma někdo letos dostatečně nevyježděný, může se přidat ke mně a ke Gastonovi. Sraz mám v poledne v Hranicích, odkud to vezmeme podél Bečvy do Lipníka (pokud cykostezka dovolí :) ), pak přes chmelnicové vesnice k Olomouci.
Vyjíždím samozřejmě z Ostravy a pak se do Ostravy i vracím. Kdo by se chtěl přidat, nechť se ozve, ať se domluvíme, kde se sejdeme.
Jimy

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Jimy »

ahoj Láďo, nedáme zítra my nějakou komínovku někde poblíž? S Martym se mi dnes nechtělo, bylo to už na tyto teploty moc daleko, co ty na to?
Jimy
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Kastan »

Ahoj, no já bych i docela rád ještě zítra vyrazil. Původně jsem tak trochu počítal se společnou vyjížďkou a že bych si případně převzal od Maartyho nášivky a DVD, ale jak tak koukám, tak se to docela roztrhalo. Navíc dopoledne jsem v práci a počítám, že vyrazím asi tak v 13:00 a to už budete všichni pryč. Tak se projedu asi sám jak mě napadne. Pokud by někdo chtěl trošku prochladnout v okolí Bílovce, Kopřivnice, F-M, či Ostravy, písněte. Ahoj
Lada

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Lada »

Jimy píše:ahoj Láďo, nedáme zítra my nějakou komínovku někde poblíž? S Martym se mi dnes nechtělo, bylo to už na tyto teploty moc daleko, co ty na to?
Jimy
Letos už asi nepojedu, momentálně se o mě pokouší nějaký moc škaredý virus, asi ho budu muset vyhnat, použiji zřejmě Slivovici s medíkem. Čauky Láďa :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Maarty

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Maarty »

koukám, že jsem neuvedl tu nejpodstatnější informaci, a to, že jedeme v neděli...
Jimy

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Jimy »

ahoj Marty, no Láďa už dojezdil, nepřemluvil jsem ho na komínovku, uvídím, jak bude zítra, pro mne to je fakt dlouhá cesta, kdyby, tak se ti ozvu.
Jimy
charlieFM

Re: Závěrečná II

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj všem, dnes jsme měli asi definitivně poslední jízdu - tedy Rozloučení s motosezónou , formou focení na kalendář. Tak se mrkněte na www.motoholky.eu je to v akcích a pak ve fotogalerii. Další profi-fotky , tak ty až na kalendáři.

Nebo
http://charlie01.rajce.idnes.cz/Rozlouc ... 3.11.2011/
gaston70

Re: Závěrečná II

Příspěvek od gaston70 »

Ahoj hvězdy , dík tomu že drak ještě není zazimovaný ,mohl sem příjmout Maartyho nabídku na dnešní vyjížďku . Musím konstatovat že kapitánem roku byl zvolený víc než oprávněně , naplánoval trasu v mém vlastním kraji po cestách o kterých sem do dnešního dne neměl tušení že existují. Byl to výlet přírodou a když říkám přírodou tak tím myslím opravdovou divočinu bez civilizace :lol: . Ten kdo tvrdí že CCC se hodí jen na upravené asfaltky žije v omylu , potenciál těchhle motorek je daleko větší :D . Možná to byl letos můj poslední výjezd, ale stál za to a užil sem si každý jeho kilometr . Těm kteří ještě letos plánují vyjet, přeju suchou stopu , maximum slunce a hlavně bezpečný návrat . Gaston
Maarty

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Maarty »

Gastone, ty bejku! Jsem rád, že se Ti moje trasa líbila a nemáš chuť dát si inzerát, že prodáš dračenu :D Díky za společnost, bylo to fajne
Není nad podzimní přírodu a naplno si ji užít :)
(pravda, dneska jsem trochu vyměknul, když jsem si vzal zimní lyžařskou bundu a rukavice, ale nakonec se hodila - zpáteční cesta přes Šternberk byla přeci jen delší a pomalejší a do garáže jsem dojel až v pět hodin)
Přílohy
mlýn bez lopatek_M.jpg
mlýn bez lopatek_M.jpg (79.12 KiB) Zobrazeno 10422 x
cestou necestou_M.jpg
cestou necestou_M.jpg (157.49 KiB) Zobrazeno 10422 x
to není sníh ale jenom jinovatka_M.jpg
to není sníh ale jenom jinovatka_M.jpg (124.88 KiB) Zobrazeno 10422 x
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Kastan »

Ahoj hvězdy. Tak koukám, že jste si ještě užívali suché silnice. Vyjížďka Maartyho s Gastonem musela být super, ale já mohl až odpoledne, takže jsem si to užíval sám samotinký. A ještě k tomu jsem nenastartoval Wildu a to mám baterku od února. Ale spíš potřebuje seřídit. Protože už jsem byl navlečený, tak jsem se přesunul do druhé garáže, kde mi věrný Alpík chytl na první brnk. Tak jsem vyrazil na něm a taky to bylo moc fajn. Akorát nebylo s kým skecnout,tak jsem jen jezdil. Teda až na super pokec v Motobaru u Hanky ;) . Jsem zvědav zda se ještě letos sejdeme. Moc to už nevidím. Tak se zatím mějte fajn a ahoj
gaston70

Re: Závěrečná II

Příspěvek od gaston70 »

nic se prodávat nebude maarty :twisted: , spíš bych ( pokud tyhle trasy zařadíš na příští rok do standardu ) potřeboval kontakt na firmu která mi obuje dračenu do drapáků 8-) , ještě 2x možná 3x takový trénink a budu se cítit na 1000 drsných , shrek se bude muset hodně snažit aby tě něčím překvapil . užij si to ;) Kastane škoda žes nedorazil , tak příště 8-)
svagrova

Re: Závěrečná II

Příspěvek od svagrova »

Teda pánové, jste dobří. Maarty, ty jsi nezmar. :lol: Taky jsme dnes plánovali alespoň kolemkomínovku, od rána jsme nakukovali na teploměr, ale když se to ani v 10,30h.z nuly nechtělo hnout, tak jsem to vzdala.Nerada bych si rozbila znovu hubu a antibiotika jsem dobrala minulý týden. Netuším co ostatní, ale takový Kaštan v kožíšku předpokládám,kousek vyrazil, možná nakonec i Jimy :-)
Jak jsem ale koukala na fotky Charlie z dnešního focení, tak to vypadalo, že bylo dnes tak 20 stupňů, asi jsem to nakonec zbaběle prošvihla :mrgreen:

Než jsem to dopsala, tak čtu, že Kaštan opravdu neohroženě vyrazil taky. Jste frajeři :P
Maarty

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Maarty »

na co drapáky, Gastone? Přece nebudeš vozit na zádech náhradní gumy, abys na takové vložky přezouval :) O Shrekova překvapení se nebojím a už se na ně těším. Trénink na Drsných 1000 není vše, základem účasti je odolat Shrekovu rozmlouvání a hlavně pak i poznámkám a vzpomínkám zkušených účastníků :)
Majo
Příspěvky: 29
Registrován: 02 čer 2011, 18:46

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Majo »

Popravde Shrekove "intenzivne" zazitky stoja vazne za to :mrgreen: a tisic drsnych odporucam aspon raz absolvovat kazdemu co sa na to citi ;) ja som uz absolvoval /a nielen shrekovych tisic drsnych ale aj mnoho ostatnych shrekotras/ a vela mi to dalo /a veru aj pozitivneho aj ked to tak mnohokrat pri mojich vyjadreniach nevyzera/. Je pravda ze sam od seba ma takato trasa napadne malokedy /aj ked uz som parkrat taku trasu vymyslel aj sam - a ten napad nasledne niekedy aj olutoval/, ale zas na druhej strane clovek vyskusa co ta masina vazne dokaze /a hlavne, co na nej dokaze on sam/.. a na tisic drsnych je najlepsie to ze tam nie je sam, aj pri nejakych problemoch sa to vzdy vyriesi ;) a vzdy su tam ostatni ktori pomozu..

ja som tie kilometre absolvoval ako uplny zelenac a prezil som ich, co je dokazom ze sa daju prejst a skusenejsi jazdci si ich naozaj aj uziju.. a neskusenejsi sa naucia :D je naozaj super "skola zivota" a mnohokrat "tenkrat poprve" :mrgreen:

zdar suchej /a niekedy mokrej, strkovej, primrznutej alebo aj blatovej/ stope a vela stastnych kilometrov 8-) a nedajte sa odradit ;)

a ked ma clovek pochybnosti, treba sa drzat motta: "bud si ninja, alebo si buzerant" a vsetko sa da ;)

PS: Maarty, ta fotka s tym listim vazne stoji za to, uz som si ju supol na pozadie na monitor.. pri nej by som si to motto asi musel casto opakovat :mrgreen:
Born to be wild!
Jimy

Re: Závěrečná II

Příspěvek od Jimy »

No vidím, že tak drsný nejsem. Stejně jako Tina jsem nikam nevyrazil, odradil mě chlad a představa jízdy po zmrzlé cestě někde v lesních úsecích mne vůbec nelákala, takže jsem dal přednost domácím povinnostem a ničil si tělo opět na zahradních pracech - někdy se dvouměsíční skluz musím dohnat. :lol: Připadal jsem si, jako by mne někdo v zimě vyhnal natrhat jahody, no já jsem ty jahody netrhal, ale sázel. :D
Pořád ale věřím, že na chvilku vyrazím, dnešní ráno mne příjemně naladilo, krásně svítilo sluníčko, no stačilo dojet do Krnova a moje předsevzetí je nahlodáno.
No ty vaše terenní vložky bych asi těžko absolvoval s Rajkou, asi byste mne museli každou chvíli sbírat ze země. :lol:
Jimy
Zamčeno