Star Riders a Motoholky 19.11.2011

Zamčeno
charlieFM

Star Riders a Motoholky 19.11.2011

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj všem , díky delegaci SRCZ za návštěvu na naší akci 19.11. Podzimní párty u Marty, přidávám odkaz na foto.
Jinak Marta Vás všechny pozdravuje a už se těší na jaro, na první vyjížďky a srazy Star Riders. Ahoj Charlie

http://charlie01.rajce.idnes.cz/2_.Podz ... 0.11.2011/
Přílohy
IMG_8225.JPG
IMG_8225.JPG (95.26 KiB) Zobrazeno 3534 x
IMG_8167.JPG
IMG_8167.JPG (107.5 KiB) Zobrazeno 3534 x
IMG_8208.JPG
IMG_8208.JPG (81.55 KiB) Zobrazeno 3534 x
cmelda

Re: Star Riders a Motoholky 19.11.2011

Příspěvek od cmelda »

Ahoj Charlie,
Koukám,že to byla opět vydařená akce.Škoda,že jsem se nemohl zůčastnit.Podle fotek soudím,že Haarst měl
zase divadelní představení.Je fakt dobrý,až lepší.Uvidíme se na Mikulášské. :lol:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Star Riders a Motoholky 19.11.2011

Příspěvek od Alois »

Na základě oficiálního pozvání Charlie na akci Motoholek - viz forum - jsme se této akce zůčastnili ve složení Rosťa a Harsst.
Sešlost se konala ve Valmezu Podlesí na chalupě u Marty. Nádherné prostředí, chalupa vyšperkovaná starožitnostmi snad až z doby husitské, zkrátka na první pohled bylo vidět, že obyvatelé jsou vášníví sběratelé všeho starého. Okolí s bazénem, posezením a to vše daleko od lidí se přímo nabízí na letní přepadovku.
Přivítala nás Charlie a posléze i Marta se svým mužem. Dobrá dvojka. Po prohlídce přízemí nás zavedla do podkroví, kde už bylo celkem příjemně hlučno a my střízliví jsme jen těžko zapadali do rozjeté společnosti. Masivní stůl se prohýbal pod jídlem, pitím a všeho dobrého. Seznamovací akt proběhl dle protokolu etiky a my se ocitli ve víru diskuze. Marta slavila čerstvý řidičák na motku-autem má už ujeto 900tis. km. Takže to bude dobrá řidička. Nicméně pro případné návštěvníky nedoporučuji si sedat do její blízkosti. Má celkem pádnou ruku a při povídání jí mlátí dost silně kolem sebe až jsem musel protestovat.
Samozřejmě, že jsem trochu počítal s Harsstovým vystoupením. Naštěstí jsem mu nemusel ani říkat a už mi v Bílovci do auta házel rekvizity. Jeho Jiří Wolker byl opět dokonalý a společnost byla velmi překvapena Harsstovým skvělým projevem, který do víru děje zamontoval jako herečku i Martu. Uvedl jsem ho tím, že my ve Star-Riders se umíme bavit nejen motorkama, ale i poetickým způsobem. Na závěr sklidil obrovský aplaus. Vzájemné sympatie Harssta a Marty postupně nabíraly obrátek, když M recitovala úryvky básní snad ze všeho možného. Vrcholem jejich oboustranné extáze bylo rozplývání se nad prokletými básníky.
Tož jsme poseděli, popili a celkem brzo se rozloučili. Společnost byla dobrá, i motorkáři se tam našli. Hostitelka byla nejen od rány, ale i od řeči a velmi příjemná. Škoda jen, že těch Motoholek bylo jen pár mezi většinou Martiných přátel.
Zamčeno