dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Milí oslavující,
dnes jsem znovu kontrolně oslovila vedení Slezského Dvora, jestli máme opravdu termín 30.12.2011 zamluvený. Jestli vše klape
a zcela náhodou nás třeba díky lukrativnější nabídce nevyšoupli. Nevyšoupli. Předsilvestrovský termín je náš, vzhůru tedy do víru oslav. :lol: Zamluvila jsem horní patro s 26 místy. Pokud by se do vánoc i další zájemci probrali, stále ještě můžeme okupovat i přízemí. ;)

Momentálně se chystají slavit:
Jimy v závěsu s Tinou , Čmelda ,,konečně volno", Bogdan ,,spokojen", Chosé s partnerkou, Láďa s vaťákem, Rosťa s věrným druhem Haarstem, Charlie a Ladin, ,,bo" Alois s hurá Berrýkem, možná Kaštan s kožíškem :)
akce.gif
akce.gif (53.12 KiB) Zobrazeno 15157 x
Naposledy upravil(a) svagrova dne 05 pro 2011, 12:50, celkem upraveno 1 x.
Lada

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Lada »

Doufám že vaťák nebudu potřebovat bo asi zatopí, ale mohl bych ho přibalit do čemadanu kdyby náhodou bylo třeba kempovat pod šírákem. Čusky Láďa :P :P :ugeek: :ugeek: :ugeek:
P.S. Ski už mám nachystané, teď už jen to bílé nadělení a jedem !!!!!!! SKOL :roll: :roll: :roll:
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Josef »

Ahoj Tino.Konečně se dostávám ke čtení na foru.Dokončujem uklid po výměně oken.Musím Ti poděkovat za hezký dárek k Mikuláši
Dik za číslo 0737. Doufámže to 30.12. řádně oslavíme. :D ;) Chose
.
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Josef »

Ahoj Tino.Děkuji za dobrou zprávu a samozřejmě za dárek k Mikuláši. Až se setkáme tak máš u mne velkou pusu.
Jsi prostě nejlepší. Chose.
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Díky Chose, za pochvalu a velkou pusu, jsem sice dobrá :P , ale ne zase tak. To číslo není tak úplně moje zásluha, rozhodli a taky napsali úplně jinde a jiní. Já jen zorganizovala a předala. Ale Mikuláš taky asi nedělá nic jiného, že? :lol:
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Lada píše:Doufám že vaťák nebudu potřebovat bo asi zatopí, ale mohl bych ho přibalit do čemadanu kdyby náhodou bylo třeba kempovat pod šírákem. Čusky Láďa :P :P :ugeek: :ugeek: :ugeek:
P.S. Ski už mám nachystané, teď už jen to bílé nadělení a jedem !!!!!!! SKOL :roll: :roll: :roll:
Taky doufám, že nebudu potřebovat vaťák, či péřovku, i když kožíšek by se mi hodil. ;) Neplánuji skončit ani pod širákem, ani s Jimym pod stolem, ale poveselit se se správnou bandou se sklenkou vína. Nepojedu ani po dvou, ani po čtyřech kolech, tak po dvou vlastních to snad zvládnu :mrgreen: ( i když i o tom jistě takový Alois pochybuje) :lol:

P.S. Láďo, i já už stojím na startu, boty už nahřívám a lyže leštím. :lol: Jen co ten nahoře konečně roztrhne tu peřinu, jsem na vrcholu! :mrgreen: Kopce!
TINA
Boba

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Boba »

Zdravím Vespolek! Konečně po lenošení v Luhačlázních se Tino také hlásíme s Vandou na předsilvestrovký ZCUK, Už se těšíme!
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Super, bomba, mám radost! A Jimy určitě taky :) , ten to začal a já jsem za to ráda, když zimním spánkem spí nám Rada :lol: Pokecáme, poveselíme se, vypadnem od cukroví, od Tv a prožijem večer s těmi, se kterými je nám příjemně ;) . Jen ten Libor s Šárkou mě fakt mrzí. Příště budou mít privilegium výběru data. :P
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Josef »

Ahoj Tino.Při čtení odpovědí na foru mi nějak ušlo v kolik hodin se sejdeme toho 30.12.2011. Moc amoc se těším, já bych tam byl už o rána
a netrpělivě na všechny čekal, mám dovolenou.Děkuji Ti za povzbuzující zprávy ohledně přihlášení do EU.
Prosím zveřejni čas setkání. Chose :D :) ;)
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

No kdyby bylo na mne, můžeme tam být od rána, já si ten čas také udělám :D
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Josef »

Ahoj Tino . Stále nevím čas setkání? Chose
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Josef »

Ahoj Tino. Stále nevím čas setkání 30.12.2011. Chose
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Josef »

Ahoj Tino. Stále nevím čas setkání 30.12.2011. Chose
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

No teda, ty jsi ale urpuťák. :lol: Včera na mejdlu jsme se s Jimym dohodli na 17,00hod. Myslím, že to bude vyhovující. Všichni tak zvládnou oběd, domácí siestu,přípravu i dopravu. A můžou jet juchat. :lol:

P.S. Nášivku SREU pro Tebe mám :)
Maarty

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Maarty »

a kalendář pro Chosého máš? Mám pocit, že jsem Ti ho pro něj nedával, taky jsem si to v tu chvíli neuvědomil... :(
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Slíbila jsem pro přespolní kouknout na ubytování, aby mohli přespat a juchat tak bez zábran. :) Tady jsou návrhy. http://www.ostrava.cz/cs/turista/sluzby/ubytovani
Hledejte ubytování Ostrava - Radvanice, nebo Slezská Ostrava, to není od Slezského Dvora daleko. Podívám se taky ještě na něco konkrétního, ale třeba se zájemcům zadaří rychleji. :)
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Maarty píše:a kalendář pro Chosého máš? Mám pocit, že jsem Ti ho pro něj nedával, taky jsem si to v tu chvíli neuvědomil... :(
Maarty, asi ne, netuším. Dal si mi jen jeden, ale další jsem si kupovala od Lajbra, který mi k tomu dal ještě jeden navíc od klubu. Byla jsem z nich , tedy z kalendářů docela zmatená. Klidně Chosému jeden dám, nebudu vás tak mít všechny alespoň ve i své ložnici :lol:
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Pro zájemce o ubytování. Tyhle koleje nejsou od Radvanic zase tak daleko.
http://www.ostrava.cz/cs/turista/sluzby/ubytovani
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Josef »

Ahoj Tino. Dik za upřesňjící informaci v 17.00 hod. jsem ve Slezkém dvoře.Chose :D :) ;)
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Prosím pište, rozmýšlejte se , hlašte se. Termín se blíží a potřebuji vědět počet oslavujících starrideraků a popřipadně jejich ledvinek a ledviňáků. Počet je omezen a podle toho zvolím prostory. Vzhledem k omezené kapacitě zařízení, bude akce přístupná jen pro členy SRCZ a jejich rodinné příslušníky, abychom nikoho z našich řad tentokrát nezklamali. :P
charlieFM

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od charlieFM »

Tino na toho 30.12. objednávám ještě 1 místo.
Jinak nechceš jít s náma na ten moto-ples v Krmelíně? Když tak napiš. Krásné Vánoce všem Charlie
charlieFM

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od charlieFM »

Krásné Vánoce a hodně štěstí do Nového roku přejí všem Charlie a Ladin
Boba

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Boba »

Zdravím Všechny! Tak na zítra putovní liquere připraveno,odvoz taktéž a jde se na To! :lol: Boba
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Ahoj všem.Super Bobo, tak to se těším.Tombola nachystána, prezentaci dodělávám, jedna noc to spraví a kroniku dotvořím zítra.Uff.Teď už jen dobrou náladu a bude z toho príma večer. :lol:

Tina
G170290.gif
G170290.gif (23.97 KiB) Zobrazeno 15058 x
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Zdravím všechny zúčastněné i nezúčastněné předsilvestrovského klání! Snad dostatečně splilo nejen Bobovo očekávání. Byli jste skvělí, náramná parta, atmosféra nad očekávání, o překvapení nebyla nouze ;) Kdo nedorazil určitě prohloupil, mohl tak vstupovat s dobrou náladou do Nového roku. Tady je jen pár střípků s veselého večera, zbytek dodám na Rajčeti, za rozbřesku. :mrgreen:
A PŘEJI VŠEM, VŠE NEJ DO NOVÉHO ROKU 2012 TINA předsilvestr.jpg
předsilvestr.jpg
předsilvestr.jpg (172.84 KiB) Zobrazeno 15052 x
Přílohy
uvítání.jpg
uvítání.jpg (142.83 KiB) Zobrazeno 15052 x
Naposledy upravil(a) svagrova dne 31 pro 2011, 11:52, celkem upraveno 1 x.
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

A PŘEJI VŠEM, VŠE NEJ DO NOVÉHO ROKU 2012!
TINA
Berruška.jpg
Berruška.jpg (168.34 KiB) Zobrazeno 15052 x
promítání.jpg
promítání.jpg (166.29 KiB) Zobrazeno 15052 x
Naposledy upravil(a) svagrova dne 31 pro 2011, 11:53, celkem upraveno 1 x.
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

No myslím, že to byl zdárný konec zakončení roku, Tina dokázala, že je nejen zdatná pisatelka, ale organizátorka, no prostě Hakuna se nám ukázala v pravém svétle :D
Berry

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Berry »

VELKÉ DÍKY patří organizátorům Tině a Jimymu, bylo to SUPER SUPER SUPER ! Jsme skvělí lidi a přejme si, ať takoví zůstaneme i nadále...Lojzyku posli mi ty fotecky...z te pameťovky...děkuji....Berrynka
Boba

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Boba »

;) Velké díky Tině i Jimimu za SUPER předsilvestr! Na nejbližším setkání to musím urovnat.Tady něco na příjemnou vzpomínku závěru sezony 2011: bobachaos.rajce.idnes.cz :D
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Alois »

Musím se připojit k děkovačce organizátorské čtveřici Jimy, Hakuna, Švagrová a Tina. Opravdu se jim to povedlo. Nemělo to chybu. Ti, co se nezúčastnili a mohli, udělali chybu. Přišli o zakončení roku ve Star Riders CZ, které mělo vysokou úroveň.
Nejsem si jist kdo, jestli Švagrová nebo Tina připravila prezentaci s hudbou, která velmi vtipně a trefně rekapitulovala celoroční působení SRCZ až po mikulášskou. K dispozici byla i finální verze kroniky, jejíž poslední stránky kompletovala odpoledne a já je za tepla přivezl vytíštěné na akci, aby mohlo být Hakunino dílo dokonáno. Losování o cca 50 velmi hodnotných cen v tombole bylo kvitováno s dětinským očekáváním výhry nás všech. Sponzoři tomboly se hodně prohli např. cena sušička prádla vyrazila všem dech. Myčka nádobí byla spíš ze sortimentu nižší cenové kategorie, ale klíče od auta, poukázka na večeři ve dvou, čajová souprava pro 2, lovecká souprava apod. byly ceny, které udělaly všem radost.
Kromě nás členů SRCZ nám byla představena příjemná Chosého žena Ivana, která brzy bude posilou naší dámské motoskupinky. Je pravda, že mi to přemlouvání moc času nedalo, myslím, že Ivana již přišla odhodlaná i na tuto sólo alternativu.
Z hostů jsme přivítali naši známou Marthu, která slavila toho dne zakoupení motky Virago 535. Pozdravit náš klub přišla i Malá Lucy.
Zakončení jsme provedli důstojně ve stoje, někteří se sklenkou "šampusu" a každý měl možnost říct něco nám všem v několika větách. Většinou zdravice k novému roku. Bohužel, hlavní organizátorka nebyla tomuto krásnému závěru v tu chvíli přítomna, takže si nemohla vychutnat záverečný potlesk, který ji právem patřil.

A tak jsme zakončili první kalendářní rok Star Riders Czech Republic s bezvadným dárečkem - svíčka v podobě šampusu a logem SRCZ!

P.S. Komentář k fotce, jak mě Berry odstrkuje loktem: Všichni jsme dobře pojedli. I Berry. Švagrová, jako správná matka asi 5-6 dětí (sama to neví přesně) nechala kus žvance pro děcka, ať alespoň v tento sváteční týden mají kousek jídla v žaludku. Jenže Berry, po vzoru nádražních bufeťáků, obcházela stoly a koukala, kde by něco zbylo. Při pohledu na plný talíř vedle mě se na něj vrhla a cpala se jak o dušu. Bylo mi líto Tyniných děcek, tak jsem, se slzou v oku při pomyšlení na hladovějící děcka, začal talíř bránit - slovně. Reakci vidíte sami!

Neupravené fotky si můžete stáhnout na:
http://www.ulozto.cz/12130506/berry-zip
http://www.ulozto.cz/12130504/alois-zip
Přílohy
DSC02017W.jpg
DSC02017W.jpg (65.28 KiB) Zobrazeno 15034 x
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Milé Hvězdy,
vítám vás v novém roce 2012 a přeji hodně zdraví, jen samé radosti, žádné starosti. Kromě Lajbrů, neboť Elenka prozradila, že žádné starosti nemají, pak jim jen tiše závidím a přeji, aby jim to tak vydrželo napořád!
Veřejné díky všem zúčastněným i ,,fýrerovi“ za slova chvály. Vážím si toho o to víc, že ostatních 364 dní v roce dostávám od něj jen patřičný výtěr! Jsem ráda, že celoroční přehled všech vyjížděk a akcí pořádaných SRCZ v podobě ,,prezentace“ se líbil, pobavil a měl takový úspěch. Slibuji, že to dotáhnu do konce a nabídnu to buď na klubových stránkách, nebo zvlášť na CD i s nějakou třešničkou.
Kroniku jsem na poslední chvíli doplnila( Alois nekecá, náhodou nebyl v rauši a byl při tom), aby byla při bilancování k dispozici a potěšila nejen Olinku, které jsem to slíbila, ale i Kaštana, který se ji od Rakvic domáhal a dalo se tušit, že se třeba opět zjeví, neboť bývá teď tam a teď zase tady. ;)
Jak už tedy pochopili s radostí v oku i Ti méně vnímaví, kteří tady nechodí tak často, veřejně obzvlášť ke spokojenosti některých individualit přiznávám, Tina, Švagrová i Hakuna :lol: jsou jedna a tatáž i přesto, že každá měla v daný okamžik svou vlastní roli. Služebně nejstarší Hakuna ,která tady byla v pozadí už u prvních nejistých krůčků SRCZ, by se tedy ráda odebrala na odpočinek a pokud se i Nejvyšší zbaví závislosti na Švagrové , ráda by v novém roce zůstala jen Tina, která podědila všechny skvělé vlastnosti , ale i neduhy všech třech.
Prezentace měla být přehledem činnosti SRCZ, kronika pokladnicí vzpomínek, veselá tombola pro zdravou soutěživost(fakt se všichni bavili jak malé děti) a pobavení před Silvestrem. Malý šampusek pak jako upomínka na naší předsilvestrovskou sešlost a k oslavě ročního výročí SRCZ. Zjevně to splnilo svůj účel a se slzou v oku konstatuji, že mě moc mrzí, že jsem nebyla u posledního potlesku, který by jistě mému uchu po probdělých nocích zněl jako rajská hudba. Omlouvám se za nepřítomnost, nebyl to můj rozmar, či ignorace, ale telefonické volání SOS mé nedospělé dcery se nedalo odmítnout. Tímto uvedu na pravou míru i počet mých dětí. Protože matka , na rozdíl od otce je jistá, obzvlášť u Aloise a jeho neustále se rozrůstajícího harému, zodpovědně prohlašuji, že dítě mám jen jedno( a není prezidentovo), nikoli 5-6 jak nám Alois podsouvá. Já na rozdíl od Lojzyka, s krátkým a tvrdým, jak říká Kaštan , v tom mám jasno! Tímto se chci Berryka zastat, večeře ji byla mnou zcela dobrovolně a upřímně nabídnuta. Z Aloise číší zřejmě bledá závist a fakt, že vymrštěný Berryn loket jistě sloužil k jiným výchovným účelům! Tak dlouho nás chtěl Alois sjednotit, až stvořil obrovskou palebnou sílu,,Black end White :mrgreen:
DSC01943.JPG
DSC01943.JPG (187.98 KiB) Zobrazeno 15022 x
Protože mě samotnou otravuje stahování fotek z Ulož to, dávám k dispozici fotky Aloise, Berry i mé, ucelené, zmenšené na Rajčeti, kde už můžete jen prohlížet a stahovat. Bohužel pánové lačni mého dekoltu, musí na Ulož to, protože na Rajčeti ho nenajdete!

Tina

http://tina-svagrova.rajce.idnes.cz/Predsilvestr_2011
ohňostroj.gif
ohňostroj.gif (22.42 KiB) Zobrazeno 15032 x
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

Tino, člověk, který trochu pozoroval dění v SRCZ, tvojí komunikaci s Aloisem (pod rouškou Hakuny), tak musel pochopit, že Hakuna, Švagrová a Tina je jedna osoba. Jen na jednu věc jsem se musel zeptat, jestli nejsi švagrová Aloise. :D
bogdant9

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od bogdant9 »

Jimy píše:Tino, člověk, který trochu pozoroval dění v SRCZ, tvojí komunikaci s Aloisem (pod rouškou Hakuny), tak musel pochopit, že Hakuna, Švagrová a Tina je jedna osoba. Jen na jednu věc jsem se musel zeptat, jestli nejsi švagrová Aloise. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Jimy píše:Tino, člověk, který trochu pozoroval dění v SRCZ, tvojí komunikaci s Aloisem (pod rouškou Hakuny), tak musel pochopit, že Hakuna, Švagrová a Tina je jedna osoba. Jen na jednu věc jsem se musel zeptat, jestli nejsi švagrová Aloise. :D
Jimy,...a budeš se divit...a ne. Nepropadej panice, ani nevím, že ses na to ptal. Ptalo se mě na Hakunu nejmíň 10 lidí (a co teprve Aloise za celého 3/4 roku).Hakuna byla s váma od Dešné, přes Alpy, až po Odzemok, tam všude se řešila. Někdo na to přišel před pár měsíci, někdo před pár dny, takový Pedro na to zřejmě přišel v Polsku u kachny :D . A Berruška , téměř s policejní průpravou se s odhalení raduje týden. :)
A ne jen ty a Berry by rádi použili slova Pepina :,,Kerápak vy ste osoba,nejste švagrová?"
Zodpověďně prohlašuji:,, Proboha ne!!!" My dva přeci nemůžeme být příbuzní, že Bogdane? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Už jenom ten dekolt máme třeba každý jiný :lol:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Alois »

Jimy, prosím Tě, neříkej to nahlas, ještě mi někdo vytkne, že do SRCZ tahám rodinné příslušníky. Domníval jsem se, že si lidi budou myslet, že je to jen přezdívka - Švagrová. Domluvili jsme se, že to budem tajit a zatloukat, tak už ani muk.

P.P.S. Zapomněl jsem jednu důležitou informaci z předsilvestrovského posezení. Musím zde vysoko vyzvednout Boba, který nás chlapy i holky zcela zahanbil. Asi jste si všimli na fotkách, že se věšíme po trámech. Vyhlásil jsem soutěž, o nejvíce přítažení se k trámu do úrovně výšky hlavy. Měl jsem pocit, že to musí každý chlap alespoň 5x v pohodě udělat. Bohužel, byli jsme všichni zahanbeni. Boba nás vysoko přečůral 7x oproti mě 3x. Někteří soutěžící se nepřitáhli vůbec. Dokonce i Vanda měla jeden pokus.
Toto byl pro mě námět k přemýšlení, že s tím břichem bych měl něco dělat, bo, jak bylo vidět, ho už ani neunesu.
VIVAT BOBA!
Berry

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Berry »

...no - když shrnu večer z mého hlediska, tak mám jednu negativní zprávu - jak jsem šla hned v úvodu večera - kolem těch trámů co byly od stropu proklatě nízko (u stromečku), tak jsem se tak "jebla" (omlouvám se za ten výraz, ale jiné slovo to prosím nevystihne) do ramene, že mě bolí ještě dnes a už dokonce i celá ruka. Pak musím říct, že nejsem žádný bufeťák - děkuji Tinuško zlatíčko za podporu. Von taky Alois každému závidí i ten kus žvance, protože jak správně řekl, on se na něj chystal a já byla rychlejší. Jojo, Lojzyku - kdo zaváhá - nežere. No a pak musím říct, že jsem si na začátku večera přála vyhrát erotický večer, což se také stalo - a teď k této hře s kostkama sháním spoluhráče. Jo a to rameno mě fakt bolí. A hustě. Jo a ještě mě fakt mrzí, že už nejsem jediná baba - šoférka, protože si mě chlapci hýčkali a mě se to líbilo. Teď už budou mít tolik bab na hýčkání, že nebudou vědět, kterou dřív, nastane chaos - jak by řekl Boba - a voni ti chaosnici pak třeba na některou zapomenou .. a to my se budeme zlobit, že jo děvčata. Iva od Chosého bude fajná fešná motorkářka, už se těším ;) no a vzhledem k tomu, že jsme ještě s Jimym zapařili na opavské diskotéce a já šla spát ve tři ráno a na Silvestra šla spát dnes v pět ráno, tak už tady pro dnešek končím a jdu spát. Protože jsem spala jen tři hodiny a zítra jdu do práce na brzo. Dobrou noc. A přeji krásný šťastný veselý zdravý příjemný vzrušující nový rok 2012 všem všem všem hvězdám a hvězdičkám !
Filo

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
taky se připojuji s děkovačkou i přesto , že jsem se zdržel jen chvíli .
charlieFM

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj , díky všem za setkání, Tině za organizaci. Přeji šťastný Nový rok. Charlie
Přílohy
IMG_8625.JPG
IMG_8625.JPG (122.97 KiB) Zobrazeno 14989 x
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Kastan »

Ahojte ve spolek. Nejprve vše nej, nej do toho Nového roku. K té velmi podařené akci se s pochavalama organizátorům samozřejmě přidávám. Myslím, že ani nemá smysl se tady snažit vymyslet něco originálního k pochvale, protože už tady nejspíš padlo úúúplně všechno. I když jsem přišel později (to je u mě ale normální), přesto jsem mohl díky Tině, která se mě nejspíš za soucitu ujala, shlédnout prezentaci, kterou už jste měli za sebou, za což ji moc a moc děkuji. Stejně jako za možnost shlédnutí kroniky (v Rakvicích jsme se s kronikou nejspíš minuli), které jsem se opravdu již delší dobu dožadoval a teď jsem to měl navíc i s komentářem, což bylo o to příjemnější. Opět děkuji. Jimy i když jsem študoval kroniku, tak muziku jsem vnímal a přesto, že jsi musel vyměnit cedlo za něco víc použitelné k tanci, tak mě se to líbilo. Když, tak Hendrixe, Santanu a podobnou muziku si poslechneme jindy.
Sotva jsem dojel kroniku, přašla na řadu úžasná tombola, ze které jsem si snad poprvé v životě taky odvezl skvělé ceny (já nikdy nic v tombole nevyhrál, štěstěna je mi nejspíš nakloněna v jiných záležitostech ;) ). No abych to zhrnul, než jsem se vzpamatoval, tak v duchu starého dobrého " o co později jsem přišel, o to dříve zase odejdu" jsem se s Vámi musel rozloučit, protože jsem ráno brzy vstával a jel si zastřílet na rozlučkové závody do Oder. Takže teď si uvědomuji, že jsem si vlastně ani nepokecal. Ale však neumíráme a věřím, že ještě příležitosti bude dost.
Cituji:- Já na rozdíl od Lojzyka, s krátkým a tvrdým, jak říká Kaštan , v tom mám jasno! . Tak, takhle vznikají fámy :D . To náhodou psala Berry a já pouze poznamenal, že Lojzík je s měkkým a dlouhým. Ale já tomu vlastně nerozumím, tak se nehádám.
Tak se mějte všichni moc hezky a ahoj Kaštan
Lada

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Lada »

Obrovské poděkování za velmi podařený závěr roku patří Jimimu od kterého vyšla myšlenka na uskutečnění této akce a především Tíně za zajištění restaurace, nepřekonatelné prezentace o celoročním dění v klubu, dodělání kroniky a "spáchání" velmi překvapivé tomboly.
Díky Vám oběma jakožto i ostatním přítomným za velmi příjemné a uvolněné odpoledne.
Ostatním členům STAR RIDERS jakož i kamarádům ze Slovenska a Polska přeji v novém roce 2012 mnoho zdraví, štěstí, stovky krásných zážitků v sedle a tisíce kilometrů bez jakýchkoliv potíží jak technického nebo fyzického charakteru.
Star zdar,slunce v duši,vítr ve vlasech a hvězdy nad hlavou. Ahoj Láďa
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
Zamčeno