dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Jimy

dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

ahojte ve spolek,
když přemýšlím nad blížícím se koncem roku a celou zimou, tak si říkám, že možná si budeme chybět a někteří přivítají, když se uvidíme a jen trochu posedíme, zavzpomínáme na uplynulou sezónu, když by někdo měl i techniku, je možné třeba si plošně promítnout fotografie z našich akci... Na jaře jsme se sešli v Radvanicích, nyní už ale nevím, jak se to tam jmenovalo. Myslím si, že by nebylo špatné opět využít tohoto místa. Co vy na to?
Jimy
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

Reaguji tímto i na to,že vlastně na tom Mikulášském posezení je to omezeno a tím se sejdeme ti, co měli štěstí a včas se přihlásili.
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Jimy, skvělý nápad. Překvapil si mě. Rozhodně ode mě palec nahoru!!! :P Pokud myslíš Ostravu - Radvanice, je to Slezský dvůr. Já se na Mikuláše sice zcela náhodou dostala, vyšlo mi to, jinak taky většinou nechávám nějaké zamluvení na poslední chvíli. Nápad sejít se jen SRCZ, bez omezení , pokecat, posedět, když to na poslední vyjížďku u krbu nevyšlo, mi připadá bezva a myslím, že se k nám určitě někdo ještě přidá. Já se Jimy hlásím radši už teď, kdyby chybělo místo ;)
Tina
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Co nějaký předsilvestrovský termín? Bude po vánocích, pečení, dárečcích, úklidu, jolce, dětičkách, po stresu... Lajbr, už bude možná mít kalendáře, Hakuna kroniku, to se hodí, posedět ,poveselit se, zavzpomínat , pobavit se a oslavit nejen Nový rok ,ale i roční výročí vzniku SRCZ! :)
Co rovnou konkrétní termín 30.12.2011? Je to pátek, před Silvestrem,to už bude mít každý volno, není to hned po tom Mikulášském posezení a je to po vánocích. Všichni už budou mít plná břicha, budou celí zlenivělí z gauče u TV, tak se trochu před Silvoušem rozproudí! :mrgreen: Přidá se k nám někdo???
TINA
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

Myslím, že by si to zasloužilo oslavit konec roku a tak nějak dát jednoznačně najevo projevit radost z úspěšného roku 2011 a trošku si zafantazírovat nad novými aktivitami, vyřídit různé dluhy - nášivky, kalendáře, DVD Rakvice atd. Aspoň vytáhneme zadek od televize a trošku sebou pohneme :D
cmelda

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od cmelda »

Já jsem pro.Toho 30.12.v pátek mám náhodou volno a 31.12.taky,tož to možu i něco vypít. :lol:
Do práce jdu jak na sviňu 1.ledna na 3.hod.ráno,takže Silvestr bude po suchu. :roll:
bogdant9

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od bogdant9 »

Kuwa výborný nápad!
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Super, pište tady, nebo na mail, zjistím jestli je ve Slezském Dvoře volný termín pro pár motonadšenců,kteří se chtějí poveselit. Přeci jen to Jimy má na zjišťování trošku z ruky :lol:
TINA
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Josef »

Zdravím všechny vespolek.
Sejit se na konec roku je od Jimiho vyborný nápad,jak si zpestřit konec roku.
Jestli se setkání uskuteční, tak se hlásím. Abych pravdu řek je ni po Vás smutno.
Chose. :( :lol: :)
Lada

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Lada »

Jsem zásadně PRO, lokalita i termín mi vyhovuje, hlásím se a těším. Láďa.
P.S. Počítá se případně s účastí "ledvinek" a "ledviňáků" ????? Kapacita je myslím dost omezená, pokud tam ovšem není větší místnost než ta v které jsme byli na jaře. A je nás už podstatně více !!!!
:lol: :lol: :P :P :ugeek: :ugeek:
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

ahoj Tino,
díky za iniciativu, budu rád, když se na to pozeptáš, bral bych určitě v potaz počet míst. Je fakt, že jak jsme byli minule, moc velké to nebylo a je nás přeci jen hodně. Myslím si, že by si ten večer zasloužily i ledvinky a případně ledviňáci. Když tedy bychom to udělali toho 30.12., prosím napište všichni, zda máte zájem, abychom sehnali případnou potřebnou kapacitu.
Diky
Jimy
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Jimy,ahoj všichni, :)
v první řadě musím předeslat, kdyby to nějakého nenechavce napadlo, není to zatím žádné oficiální setkání SRCZ a už vůbec ne klubu Motoholek, ale obyčejné setkání lidí, kteří spolu rádi vyrazili a mají si co říct i po motosezóně. ;)
Mě se Jimův nápad zdál skvělý, Jimy to má z ruky, ráda mu tedy pomůžu. Termín jsem jako ženská volila s přihlédnutím k mnoha vánočním, či rodinným okolnostem a zatím to klape. Briskně jsem tedy kontaktovala
Slezský dvůr, protože jak známo , na konci roku se hospody akcemi plní rychlostí blesku, není tedy na co čekat.
Výsledek zní: :P
Radujte se, termín 30.12.2011 je překvapivě volný a máme ho přislíbený. :lol:
Láďovi nedokážu odpovědět, zda s ledvinkami a ledviňáky, či bez. Vzhledem k tomu, že to nebude ničím okleštěná oficiální akce, kdo se přihlásí, aby si měl na co sednout, tak tam bude. Jestli dorazí s ženou vlastní, či nevlastní,
s kamarádem, či přítelem (to by jste koukali, jaký má dnešní mladá generace problém tohle označení rozlišit) :mrgreen: bude myslím každému úplně fuk. Maximálně si budou sedět na klíně. Salonek v prvním patře totiž pojme jen
26 konzumentů.Nic není však ztraceno, při větším zájmu jsou ochotni nám dát k dispozici přízemí,
kde se vleze 40 -50 lidí.Pak tedy přemýšlejte ,pište, ať to můžeme nějak improvizovaně vyřešit, abychom se vlezli všichni případní zájemci a nikdo nezůstal stranou. :D
TINA
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Josef »

:) Ahoj Tino.
Musím konstatovat,že jsi fakt dobrá. tak rychle reagovat na připomínky. projistotu si zamlouvám dvě židle, pro klid u rodiného krbu..
Chtěl bych se Tě zeptat,jak dopadlo přihlášení do EU,mi zatím nic nepřišlo,žádný email.
Chose. ;)
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

no tedy Tino, ty zasloužíš doopravdy absolutorium. Je to super. Ty Radvanice se mi zdají pro všechny přijatelné z hlediska vzdálenosti, mne to nedělá problém přijet. Tak uvidíme, jak budou reagovat ostatní. Máš už dopředu ode mne frťana nebo kamarádskou pusu, můžeš si vybrat :D
Jimy
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od ShrekDaniels »

neviem kto z motorkárov má vzťah aj k lyžovaniu, ale minimálne svagrova tu spomínala lyžovačku na Bílé .. ak by sa to vymyslelo ako akcia - toš by sme to mohli dať v motovestách na snehu - ja by som sa určite pridal aj s Vendulkou ;)
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Josef píše::) Ahoj Tino.
Musím konstatovat,že jsi fakt dobrá. tak rychle reagovat na připomínky. projistotu si zamlouvám dvě židle, pro klid u rodiného krbu..
Chtěl bych se Tě zeptat,jak dopadlo přihlášení do EU,mi zatím nic nepřišlo,žádný email.
Chose. ;)

Ahoj Chose, dík.
Píšu tedy 2 židle pro klid u toho vašeho krbu :) U ostatních zatím jen jednu,nevím co Čmelda a ostatní. Z přihlášení do EU se zatím neděs, taky ještě nic nemám, ale někdy to trvá dýl. Neboj, do další sezony to zvládnem i s nášivkama. ;)
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Jimy píše:no tedy Tino, ty zasloužíš doopravdy absolutorium. Je to super. Ty Radvanice se mi zdají pro všechny přijatelné z hlediska vzdálenosti, mne to nedělá problém přijet. Tak uvidíme, jak budou reagovat ostatní. Máš už dopředu ode mne frťana nebo kamarádskou pusu, můžeš si vybrat :D
Jimy
Ó díky Jimy. :P
Frťan i ta pusa zní lákavě :lol: , tak Ti nevím. Budu o tom uvažovat, tentokrát řídit nebudu, tak by to šlo, ale já jsem vínopijec, tak jsem v pasti. Pak zbývá ta kamarádská pusa. :lol:
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

ShrekDaniels píše:neviem kto z motorkárov má vzťah aj k lyžovaniu, ale minimálne svagrova tu spomínala lyžovačku na Bílé .. ak by sa to vymyslelo ako akcia - toš by sme to mohli dať v motovestách na snehu - ja by som sa určite pridal aj s Vendulkou ;)
Ahoj Shreku,
no propána! Chcete mě uhnat? :lol: Ještě není vyřešená jedna akce a už mě ženeš do další? :mrgreen: Lyžovačka???? Na to já ale vážně slyším! Na to mě dostanete, to já můžu! Už počítám vločky, které jsem už dnes viděla spadnout. Až to bude aktuální, kopce nám zasněží , tak to vidím jako skvělý nápad! Já se svou Vendulkou, tam budu určitě každý možný víkend. Můžem se pak společně rozšoupnout. Lyžařů je tady víc . Pedro s Renkou, Alois určitě už voskují , Kašťa vyžene myši z bot a jen co se ostatní přiznají , vidím to na pořádné mejdlo na kopci! :mrgreen:
libor

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od libor »

Zdar lidi,je to dobry nápad,ale třeba tento termín je trochu blby,my co jedeme na silvestra na hory máme smůlu,rad bych se zúčastnil,když už nebudu na Mikulašské,kde jsem se nevlezl,navrhuji nejaky termin jestě před vánocemi,myslim že přes vánoce máme všichni fofry,Dík Libor
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Kastan »

Ahoj bando, sleduji, sleduji z povzdáli a čumím, čumím. Téda to jsou ale fofry. Tino takhle rychle domlouváš všechno?? A ještě na vše hned reaguješ. No určitě bych se rád zůčastnil, ale zatím fakticky nevím jak to bude časově. Myslím, že pokud bych se tam dostal, tak se tam snad vlezu i bez dopředného přihlášení. Jsem malinký a chuďoučký, tak někde v rožku vyplním když, tak kousek místa. Je to fajn nápad, líbí se mi, ale zatím nemůžu potvrdit. Mějte se všichni moc hezky a zatím ahoj.
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

no Shreku, možná i já bych našel nějaké 50 let staré prkenice.
Jimy
Lada

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Lada »

I já musím přiznat cca 40-ti letou zkušenost v jízdě na ďábelských prkýnkách. Lyžo-sraz Star-Riders by nemusel být špatný. Čauky Láďa. :lol: :lol: :ugeek: :ugeek:
cmelda

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od cmelda »

Na lyže si taky občas vyjedu,tož može sa
Country
Příspěvky: 8
Registrován: 09 kvě 2011, 22:19

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Country »

Lyže a chata sa u mňa vždy spája s vareným vínom, :-) čiže rád sa pridám
Lada

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Lada »

Vím že je ještě dost času,ale jak pokračuje příprava závěru roku 30.12.2011?
Prozatím potvrzuji jedno místo a už se těším !!!
Čauky Láďa
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
P.S. Hvězdy se uložily k zimnímu spánku že se nikdo neprojevuje na fóru ????????????????????????? :?: :?: :?:
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

ahoj Láďo, no nijak jsme nepokročili, Tina zajednala sál, zatím ale moc lidí to nepotvrdilo, odmlčel se i sám prezident, že by doháněl, co v létě zameškal? :D
Jimy
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Alois »

Nazdar vespolek,
Jimy máš pravdu. Doháním to, co jsem zanedbal v létě. A je toho dost. Nicméně vidím, že i ostatní nekomunikují a věnují se jiným věcem. Nemyslím, že je to špatně. Předpokládám, že se všichni připravují na novou sezónu duševně i technicky. Co se týká setkání 30.12. tak nechci nic slibovat, ale pokud to půjde tak přijedu.
Tak mě napadá, že Švagrová ještě ani zápisné nedala, jak bývá slušným zvykem. Co kdyby nás všechny místo toho přivezla i odvezla, ať můžeme dát pár piv. Ona stejně asi nepije, řídit umí, bo s autem na zem nespadne a přes Štramberk se nepojede, tož co. Neodhlasujeme to?
Lada

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Lada »

Velice dobrý nápad, má to ovšem malý háček - Tíně - Švagrové - Hakuně se to zřejmě nebude moc líbit.
Takže případnou dopravu si budeme muset asi zajistit sami. Ahoj Láďa
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Alois píše:Nazdar vespolek,
Jimy máš pravdu. Doháním to, co jsem zanedbal v létě. A je toho dost. Nicméně vidím, že i ostatní nekomunikují a věnují se jiným věcem. Nemyslím, že je to špatně. Předpokládám, že se všichni připravují na novou sezónu duševně i technicky. Co se týká setkání 30.12. tak nechci nic slibovat, ale pokud to půjde tak přijedu.
Tak mě napadá, že Švagrová ještě ani zápisné nedala, jak bývá slušným zvykem. Co kdyby nás všechny místo toho přivezla i odvezla, ať můžeme dát pár piv. Ona stejně asi nepije, řídit umí, bo s autem na zem nespadne a přes Štramberk se nepojede, tož co. Neodhlasujeme to?
Tak hele, ty ,,bo Alois“, vypadá to, že jsi se nejen konečně probral v noci z blbého křesla od Tv a neměl si do čeho píchnout, ale i z celkového kómatu a všiml sis, že se tady něco děje. :o Máš štígro, že jsi mě předběhnul, chtěla jsem už včera odepsat Láďovi a Jimymu, a dát nějaké slovo k dobru, ale nestíhám, měla jsem teď daleko důležitější a příjemnější psaní. ;)
A taky mám pocit, že všichni jen nanejvýš čtou a já si tu píšu někdy snad sama se sebou. Dřív alespoň s Hakunou, teď už ani s tou ne. :D Pánové, samozřejmě vše klape, místnost je zamluvena, jen vyčkávám , jestli i zbytek vedoucího osazenstva procitne, vzpomene slavného ročního výročí SRCZ. Pak můžeme bouchnout šampáňo nejen na Nový rok, ale i plodný rok klubového batolete, a já ho pak ráda postavím! :P
9 odhodlanců, milovníků benzínu, motorek, svobody, volnosti a přátelství si řekli 12.12.2010 své ANO. Udělali kus obrovské práce a umožnili dalším stejně ,,postiženým“ své mimino nechat růst, vychovávat, a předávat své zkušenosti. Věřím, že i nadále srdce celé Rady bijí pro stejnou věc, společně vychytají všechny dětské nemoci, abychom i my řádoví členové hrdě nosili nášivky SRCZ , těšili se na každou společnou vyjížďku i akci. :P
Pokud by se nás 30.12. sešla pořádná banda, můžeme šampusů bouchnout víc, vytvořit i nějaký program, ať je na závěr roku a roční výročí pořádná veselice. Ruka už se pomalu hojí, skleničku už zvednu, pak tedy volím radši to zápisné místo rozvozu ,,bo“ šampus mám ráda. Myslím Alois, že ty bys ale mohl, když bereš ty prášky na prostatu, tlak, ledviny, klouby, cholesterol, sklerózu, nervy, zažívání a kdo ví co ještě, to asi nebudeš moct požívat alkohol ne? Víš, jak je to už nebezpečné v takovém věku! :mrgreen:
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

Podívej se Tino, když jich přijede málo, jejich smůla, o to více zbyde na nás a přespat můžeme pod stolem. :D a stihneme i toho Silvestra.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od rosta »

Jen tak dál.Dobře se to čte.Já i Harsst se dostavíme také. Čus R. ;)
cmelda

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od cmelda »

(( Myslím Alois, že ty bys ale mohl, když bereš ty prášky na prostatu, tlak, ledviny, klouby, cholesterol, sklerózu, nervy, zažívání a kdo ví co ještě, to asi nebudeš moct požívat alkohol ne? Víš, jak je to už nebezpečné v takovém věku! :roll: ))

Když bere tolik medicíny,može eště vůbec jezdit s autem? A co teprv z motorku. :lol: :lol: (chichichi)
Já mám volno,tož tež přijedu.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Kastan »

Pěkně, pěkně, jen do sebe!!! Konečně to tu trošku ožilo, už jsem se bál, že jsme ve spolků mědvědů, kteří na zimu usnuli. Hned je to veselejší a tohle škádlení se dobře čte. Já zatím klasicky nevím zda se mi podaří dorazit, rád bych, ale jak mě život neustále poučuje - nemůžu mít vše co bych rád. Uvidíme. Jinak se mějte všichni fajn a zatím hoj.
A přiznejte se, kdo ještě jezdí???? Já měl ještě v nedělí úplně nádhernou vyjížďku i s poznávaním přírody...
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Alois »

Hele, Švagrová, já zatím žádné prášky neberu, ale Ty bys měla začít brát nějaký ty anti něco, bo jestli přijedu autem, tak místo šampusu (z)bouchnu tak leda Tebe!

A ty Čmeldo jí moc nepodkuřuj, bo zatím jenom mele pusou a na motce umí brzdit jedině ramenem o zem. A Ty vlastně taky.

Kaštane, život hrozně rychle utíká, tak bys už konečně měl začít sklízet úrodu a na práci se vybodnout. Nebo Ti snad stojí v cestě něco jiného?

Láďo, švagrové se to vůbec líbit nemusí, ale odvézt nás může.

A teď mě napadlo, když je ten náš Čmelda tak v ráži, co kdyby si na černo půjčil ze šichty autobus a odvezl ty naše ožralé ksichty v noci domů jako mimořádnou jízdu? Číslo linky mu tam na čumák Švagrová uštrykuje a já budu hlásit zastávky.
charlieFM

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj děcka, Slezský dvůr to je ten, kde jsme byli na poslední vyjížďce /Veřovice, nebo jak se to jmenovalo/. Není něco blíže OV ? Charlie
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od rosta »

Charlie to snad né.To je v Radvanicích za velkým kruháčem.Hned první odbočka vlevo.R. :!:
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Kastan »

Tý vóle, Alois Tys to teda rozbalil!!!! :lol: Jasněěě, a jak se říkalo na vojně "zdupat a povýšit!". Já se bavím!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Už se Těším na odpověď od naší usměvavé Švagrové a něco mi říká, že bude smeřována nejspíš Tobě. Snad do té doby ještě nebude Tebou oplodněna :oops:
Charlie, ve Veřovicích se to jmenuje "Dolní dvůr" , Ti říkám - nehul furt ty sračky... :P
Aloisi v rozletu mne brzdí opravdu převážně práce. Bohužel nemám žádné otroky a tudíž vykořisťuji pouze sám sebe a coby zaměstnanec jsem velice svědomitý, takže i dodržuju pracovní dobu. Pak jsou tu ještě i maličko jiné důvody, ale ty rozebírat nebudu. Ale třeba to vyjde a otrávím Vás svou přítomností.
Berry

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Berry »

ahojte vespolek, měla jsi výborný nápad švagrová Sice nevím, jak se tam dostanu, kdyby někdo jel přes Opavu vozem - tak se prosím hlásím - Těším se...
charlieFM

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od charlieFM »

Rostíku díky za odpověď. Já to neznám, tak můžete někdo napsat přesnou adresu, ať si to vyhledáme v mapách ? Díky Charlie a Ladin
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Ahoj všichni, zatím jen informativně nejen pro Charlie, na Aloise se teprve nadechuji. Jsem mimo domov v ,,matičce zaslíbené" tak až se vrátím tak se nadechnu! :mrgreen:
Berry, fajn, že ses ukázala, budu se těšit, že dorazíš, ať nejsem zase za baby Starrideračky sama! :P
Charlie i všichni ostatní http://www.restaurace-radvanice.cz/
charlieFM

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od charlieFM »

Tino díky za odpověď, tak si piš do účasti Charlie a Ladin. Hezkou neděli všem.
charlieFM

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od charlieFM »

svagrova píše:Ahoj všichni, zatím jen informativně nejen pro Charlie, na Aloise se teprve nadechuji. Jsem mimo domov v ,,matičce zaslíbené" tak až se vrátím tak se nadechnu! :mrgreen:
Berry, fajn, že ses ukázala, budu se těšit, že dorazíš, ať nejsem zase za baby Starrideračky sama! :P
Charlie i všichni ostatní http://www.restaurace-radvanice.cz/

Tino, vypadá to dobře..
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Fajn Charlie, píšu si. To mě a jistě i Jimyho samozřejmě moc těší, že už jste se konečně všichni rozhýbali a konec roku i roční výročí, si bezva užijem nejen sami s Jimym pod stolem. :lol:
Že nemůže přijet Libor s Šárkou, mě opravdu moc mrzí, vlastně jsem tohle podpořila hlavně kvůli tomu, že na tu Mikulášskou se všichni nevejdeme. Ale po vánočním shonu, alespoň mě jako opravdu vytížené ženské, se mi to zdálo nejvhodnější. Těžko se dá s termínem vyhovět všem. Omlouvám se, určitě to ale nebude setkání poslední. Když to bude fajn, tak zase něco vymyslíme.
A jen co nasněží, tak se chystáme na ten kopec, co říkáte? :lol: :o :lol:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Alois »

No jestli tam budeš Ty, tak nevím,jestli to bude zas tak moooc fajn............Ale bude tam Berrýk, hurá!!!!!
Jimy

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Jimy »

Berry, neboj se, já se tam také musím dostat, takže tě naberu v tvém brlohu.
Jimy
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Alois píše:No jestli tam budeš Ty, tak nevím,jestli to bude zas tak moooc fajn............Ale bude tam Berrýk, hurá!!!!!
no comment .....,,bo Alois"
propadliště.gif
propadliště.gif (133.55 KiB) Zobrazeno 19258 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Alois »

No, Švagrová, jsem rád, žes to vzala s humorem. Už jsem měl obavy. Já si z Tebe dělal srandu a Ty mě chceš hodit do propadliště dějin? To víš bobku, že bych si to s Tebou nerad rozházel.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od Kastan »

Ale, co to, co to?????
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Kruci, lítalo snad práškovací letadlo s feromony? :shock: Co si najít nějaký jiný objekt a místo, kde můžete popustit uzdu svých vášní. :lol: Nebo nějaký jiný terč na střelbu! :lol:
duch.gif
duch.gif (91.23 KiB) Zobrazeno 19238 x
svagrova

Re: dokážeme se sejit i jinak než jen na dvou kolech?

Příspěvek od svagrova »

Něco mimo tuhle veselici....Chosé, vypadá to, že nečteš maily, neozval ses mi. Psala jsem Ti, že už máme čísla ve SREU. Dočkal ses. Tvoje číslo je 0737 prý jako Boeing 737. Moje o jedno níž, myslím,že to Jumbo mělo spíš připadnout mě. :lol: Ale i tak se to bude dobře pamatovat. A pokud si to ještě nečetl, tak to máš alespoň zítra k Mikuláši. ;)
Tina
Zamčeno