Tak už nám to začalo....

Zamčeno
svagrova

Tak už nám to začalo....

Příspěvek od svagrova »

Tak už nám to začalo… :P
dnes jsem chtěla vyrazit sama na svém Vigovi. Jela jsem obhlídnout camp v Rožnově na zajištění jedné akce. Shodou náhod se naskytl doprovod čtyř černých rytířů , který jsem s radostí přivítala a z úkolu jsem si tak udělala príma vyjížďku. Slunce pralo jak sedlák cepem, pipiny řvaly jak o dušu a naše černá pětka, Pedro, Popi, Vena, Vlado a já, vyrazila do prostoru. Kapitán Pedro k vedení přistoupil se zodpovědností jemu vlastní , vzal mě pod křídlo, zatím co další tři rytíři mi chránili zadnici. :P Vigo byl naleštěný, s ježiškovským kuférkem na náhradní oblečky,s narozeninovými hodinkami, abych pamatovala na návrat, baterka nabitá, nádrž plná a volný prostor před námi. V Rožnově nás čekaly Josefovské oslavy. Popiho očka zářila při myšlence na do zlatova ugrilovanou kančí klobásku a hnán svým apetitem, byl zklamán, neboť kanec ve střevě sice byl, ale jen ve studeném stavu. Vzal zavděk bramborákem (aby se mohl fotit, hladový prý nevypadá na foto dobře :lol: ) a onu zvěřinovou pochutinu, vezl domů jako suvenýr. Brouzdali jsme tedy oslavujícím náměstím a mezi spoře oděnými místními patřičně budili pozornost. K obveselení hrála na podiu kapela a jen střízlivost nám bránila abychom si na náměstí neskočili. Zřejmě pro nehodné děti zde prodávali lehce morbidní balonky, kterým jsem ale neodolala a jeden rázem doplnil image naší chopperské pětky. Po veselici na náměstí jsme vyrazili plnit úkol do campu a čekala nás cesta k domovu, pochopitelně s přestávkou a občerstvením. Konkurs vyhrála Zavadilka a nijak nezklamala. Výběr padl jednohlasně na Valašskou kyselicu, abychom si mohli prdíkovat společně do rytmu. :lol: Popi neodolal a občerstvení zašpuntoval smaženými tvarůžkami o které se kamarádsky rozdělil. Zpáteční cesta vedla přes hory a doly, kde naše sluncem rozpálená těla rázem nezadržitelně chladla. Na Bíle jsem se musela přiodít (ocenila jsem kuférek) a vzpomenout jak že si ta Matka příroda s námi hraje. Minulou sobotu jsem tady ještě na svých ski hoblovala kopečky, zatím co dnes jsem hnána teplotními rekordy, drtila na svém oři asfalt :P a strávila tak příjemné odpoledne se čtyřmi gentlemany. Protože jsme se při závěrečném loučení nemohli dohodnout, kdo dá motorkářskému světu vědět, že pro nás ,,už to začalo“ padla jednohlasně volba na mě, že mě rádi čtou (ve vší počestnosti) a s Popiho opět vtipnou poznámkou, že píšu krasopisně a mám už vypsanou ruku. Jsem to tedy opět já,kdo křičí za nás do světa:
,, Tak už nám to začalo, jaro je tady!“ a bylo to super! :P

http://tina-svagrova.rajce.idnes.cz/Roz ... _SRCZ_2012
Rožnov.jpg
Rožnov.jpg (222.22 KiB) Zobrazeno 3874 x
bogdant9

Re: Tak už nám to začalo....

Příspěvek od bogdant9 »

Hezký!Dobře se to čte,kluci věděli proč Ti to nechat napsat.
Taky jsem včera vyjel a proluftoval se k večeru,jenom jsem neměl tolik zážitku jak Vy. :cry:
Jimy

Re: Tak už nám to začalo....

Příspěvek od Jimy »

No těch vyjetých bylo asi více, kdoby neodolal tak krásnému počasí. Jen asi si každý chtěl užít jízdu posvém. i já jsem vyrazil, bez nějakého cíle, jen se kochat požitkem z jízdy. Potkal jsem i hodně motorkářů a na vrchu Exce homo bylo snad na 30 motorek. Když už jsem se vracel domů, dojel jsem skupinku 3 choprů, jezdci byli asi hodně nažhaveni, protože jsem ještě nikdy nejel ve skupině chopříků tak velkým tempem, asi je po zimě hodně adrenalinu v krvi. tak vám přeji hodně zážitků z jízdy a co nejméně problémů
Jimy
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Tak už nám to začalo....

Příspěvek od Kastan »

Ahoj ve spolek,tak to jste si to tedy náramně užili. Úplně Vám to závidím ;). Počasí bylo opravdu nádherné a tak přesto, že jsem musel makat na účetnicví :cry: BRRRR to opravdu nemám rád!!!, syn se mi ozval zda nechci jít na motku a bylo vymalováno. Zaklapl jsem noťas, šup do hadrů a protože Wildíka mám ještě u Slávka, tak jsme před čtvrtou vyrazili jsme na Alpíkovi. Je fakt, že na velké bych toho za tu chvilku tolik neobjel. Nejprve jsme koukli do MBUH. Parkoviště plné a motek jak naprděných - paráda. Tam jsme ale zjistili, že nebudeme ztrácet drahocený čas a užijeme si ho raději jízdou. Tak přes Bílovec, Skřípov-bacha je tam ještě štěrk, Fulnek, Odry, pak na Oderské Alpy jak se prý říká cestě na Dobešov. Tolik štěrku na cestě jsem ještě neviděl, to byly normálně hromady. Ale přežili jsme a přes Jakubčovice to vzali krásnou cestou na Vítkov a pak na Kružberk. Tam malá pauza na odložení nepotřebných tekutin, taky neúspěšný pokus rozbít led na hladině šutrama. Teplota už povážlivě klesala, tak hurá domů přes Fulnek, N.J. Veřovice a Štramberk. Když jsem vysadil syna, sdělil mi, že je zmrzlý jak sobolí hovno :lol: :lol: . Nojo mladí se nedaj říct a neoblečou se jak mají. Ale byla to paráda a za tu odpolední chvilku jsme dali 165km a pěkně si to užili.
Tino a ten balonek tu Vaší cestu přivázaný přežil??? To snad musel být z neopernu :lol: . Ale je super. Doufám, že už se brzy přidám a sjedu s Váma. Na to ale potřebuji mít Wildu. Už je mi po něm smutno. Tak ahoooj a v pátek na viděnou. Kaštan
Zamčeno