Víkend 11-12 června

Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

Vážení, má někdo nějaký nápad na tento víkend? Na jeden den by mohla být trasa z minulé neděle.
Filo

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
tento víkend by byla možná akce v kempu Dešná , díky Pedrovi , který předběžně zajistil ubytko . Jednalo by se o pobyt od pátku 10.06. do neděle 12.06.11 . Doma je naloženo nějaké maso na gril , klobáska se taky nějaká najde a pivo na místě :-)
Odjezd je naplánován na pátek 10.06.11 v 16.00 hodin od Penny Marketu Petřvald .

Zdar a sílu .
Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

Filo, to není špatný nápad! Já bych jel tak v so odpoledne, asi. Ale ještě nevím.
Filo

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Filo »

Ahoj Aloisi ,
dojeď , ale dej vědět kdy , abych sežral všechno maso :-)
Co se počasí týče , ač skeptik , tak věřím , že to snad vyjde .

Zdar a sílu
gaston70

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od gaston70 »

ahoj všem , přijedu i s ledvinkou, ale až v sobotu dopoledne v pátek dělám dlouho a tak to určitě nestihnu , kdyby jel někdo taky v sobotu ráno dejte vědět ať nejedeme solo 8-) , gaston
Lada

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Lada »

Vážení přátele jsem velmi rád že nemusím jet s Vámi neboť pojídání masa a požívání alkoholických nápojů v nezměrné míře způsobuje vážné poškozování zdraví !!!!!! Zdar Láďa
Filo

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Filo »

Ahoj Gastone ,
rád tě uvidím a dovez , kromě ledvinky , i spousty masa a
alkoholických nápojů , ať si vážně poškodíme zdraví ,
jak píše Láďa :D

Zdar a sílu
gaston70

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od gaston70 »

čau , není problém , jen je potřeba trošku to upřesnit , mám přijet na praseti a odrážet se bečkama nebo bude stačit nějaká balená flákota a láhev ostré ? :lol: gaston
Filo

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Filo »

Gastone ,
ty budeš moje krevní skupina :D Bral bych tu první možnost : prasátko a soudky :-)

Zdar a sílu.
gaston70

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od gaston70 »

Čau Filo , mě by se taky víc líbila varianta jedna, ale kdyby se někam v sobotu jelo, sežrali bysme můj dopravní prostředek a já nerad běhám v koloně :D , vezmu něco do krabice a piva snad budou mít v kempu dost 8-) (doufám )
Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

Láďo, závistivče, Ty sis sám poškodil zdraví a bez chlastu a dobrého žrádla. My Tě v tom nechceme nechat samotného, víš? V tom sebepoškozování.Tak ze solidarity s Tebou jsme si vybrali tento způsob...............Láďo, pojedu asi v so odpo. Pokud bys chtěl, můžu Tě vzít jako ledvinku. Ale nesměl by ses zezadu na mě tlačit narozdíl od ledvinek - ty musí..
Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

Gastone, aktivuj si e-mailovou adresu gaston@star-riders.cz - pokud ji ještě nemáš.
gaston70

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od gaston70 »

ahoj , mail sem si aktivoval ale dnes se mi tam nedaří přihlásit :?: , gaston
Maarty

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Maarty »

Ahoj vy masožrouti! Pojedu-li, tak v sobotu.
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

Milí Hvězdní jezdci a jezdkyně, protože nemám dvě kola, ani svého oře, mohu vám jen popřát v Dešné příjemnou zábavu, zdařilé sebepoškozování a tiše závidět. Abych však alespoň troškou k té vaší zábavě přispěla do mlýna, aktualizovala jsem kroniku a věřím,že při podrobném prohlížení, vás jistě pobaví. Každý obrázek tam má význam a je smysluplným doplňkem k různě získané fotografii. Stačí se jen pozorně dívat a vesele se bavit. Maarty a Filo měli slíbeno... do kroniky, pak tedy doufám, že je nezklamu. Dala jsem si obzvlášť záležet. :lol:
Filo

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
ano Aloisi , správně jsi to Láďovi popsal :-) Ale zase si cením toho , že Láďa má zájem o zdraví svých kolegů :-)
Gastone , nevím , jak to dopadne , ale já bych raději jen seděl a baštil ....něco malého :-) Tak doval , jak chceš , hlavně doval , chlape :-)
Hakuno , osobo tajuplná , docela se na kroniku těším , tímto ti veřejně uděluji "R" na použití veškerých snímků s mojí osobou :D

Zdar a sílu.
Lada

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Lada »

Upřímné poděkování Aloisovi za jeho návrh ale:
1. už mám na tento víkend jiný program.
2. při jízdě na tandemu vyluzuji tak zběsilé zvuky že řidiči nepomůže ani přilba.
3. a nemám ani "pampersky" takové velikosti abych jízdu přežil bez znečištění oděvu.

Tak že musím z poděkováním odmítnout a počkat až budu sám schopen usednout za řídítka.
Užijte si i za mně, přeji slunečný víkend a hvězdy v duši. Láďa
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

Filo, už jsem se lekla, že to byly ty Tvé chudinky husy :D , ale naštěstí, jen jejich kanadské příbuzné. ;)
http://www.novinky.cz/koktejl/235851-sk ... korta.html
Maarty

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Maarty »

Hakuno, evidentně Tě doposud míjí moje pověst, že je mi těžko se zavděčit a že jen tak nepochválím, když nejenže slibuješ, ale pak to ještě zdůrazňuješ a připomínáš... :) :)
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

:D Evidentně ano. Ale i přesto doufám, že i tentokrát při pohledu na svůj nestrojený vyfotografovaný údiv Tě dojmu. ;)
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

Filo píše: Hakuno , osobo tajuplná , docela se na kroniku těším , tímto ti veřejně uděluji "R" na použití veškerých snímků s mojí osobou :D

Zdar a sílu.
Ač jsem osoba ne úplně pod průměrem vzdělaná, netuším, cože se skrývá pod Tvým uděleným mystickým,,R“? Nabízí se nejen schválení jako ratifikace, ale i použití rozumné, účelné, tudíž racionální, nebo jsem získala slevu, čili rabat? Taktéž, mohu- li fotografie použít nekompromisně a extrémně, bude to radikálně, rafinovaně, realisticky, recenzurovaně, zpětně – regresivně, relevantně, či represivně, jako z donucení. Může to být i restrikce v podobě omezení, rezerva, jako prostor pro mou realizaci, nebo ,,R“jako regulovat, že se mám usměrnit. Možná je to označení pro mě samotnou, jako pro hrdinského reka,buřiče rebela nebo snad otravného rejpala? Co teď s tím? Povoleno, či zakázáno? Miroslavova země, či Půlnoční království? :lol: :idea:
cmelda

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od cmelda »

Ahoj Hakuno.
A co tak ,,R,, ochranná známka.
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

Dík Čmeldo, já vím. A co říkáš ,,c" ? ;)
Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

Vážení "účastníci zájezdu" do Deštné,

myslím si, že to byl opět povedený víkend. Pokud všichni dojeli v prořádku, tak náš společný výlet splnil očekávání. I to počasí mělo rozum. Zajímavý byl nečekaný příjezd Rosťě a Popiho, kteří přijeli jen na skok, ale po první štamprli vínovice, prohlásili, že teda zůstanou. Náš výlet ve 4 do Vizovic nám odkryl nádherné panorama vizovických a hostýnských vrchů, Baťovy železnice a Maartyho tajnou GPS schránku, ve které Pedro zanechal čínskou minci v nominální hodnotě 1 juanu (čti CHUJANU). Večer byl bezvadný, schůzka rady všech přítomných chlapů v hospodě, konstatovala, že ve SRCZ je vše v naprostém pořádku a že nás už je 40, tedy více než v SRS. Opět zapůsobila aktualizovaná Hakunina kronika.Večerní kytarová produkce majitele campu trvala do 2 hodin, tak jsme si s Gastonem a dalšími i trochu zabékali.Martina byla mile překvapena zpěvem Gastona, který před tím nikdy neslyšela.Ranní probuzení s Hakunou v naší chatce, kde nás spalo 7, nám osvětlilo, kdo ta Hakuna vlastně je.Konečně nám byla Pedrem představena ve své plné kráse. Dost na mě zapůsobilo Pedrovo kožené pyžamo, když jsem ho uviděl ráno po 5hodině v něm spokojeně spát téměř v objetí s Rosťou. I Popi měl pohodlnou noc na zemi v kuchyňce. Kdo a jak spal v ostatních chatkách mi není známo. Zapomněli jsme s viceprezidentem a sekretářem provést kontrolu. Snad příště. A také, co se dělo v campu v pátek večer a v sobotu do 17 hodiny, mi je také záhadou. Snad to zde někdo osvětlí.

Děkuji všem účastníkům za vytvoření bezvadné pohody.

P.S. Pedro, ta vínovice byla výborná! Celý litr se mi po cestě domů vylil do tašky se všema věcma.Celkem drahá aviváž, ale s příjemnou vůní!
Filo

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
myslím si , že to byl pobytově - relaxační víkend a posloužil nám všem k načerpání nových sil :D Co se týče pátečního až sobotního programu , vše se odehrálo v intencích našeho Kodexu s důrazem na aktivní využití všech možností , které byly kempem nabízeny , hlavně bych vyzvedl účinkování těžce zařaditelné hudební skupiny "Arytmická Svině" , jejíž produkce nás uchvátila a dále půlnoční , či spíše popůlnoční loudění Květáka ( Romana ) o alespoň malou půlku skvělé Vlastíkové hruškovice . Jeho naléhání bylo nakonec vyslyšeno a mohlo se jít v klidu spát :) Doufám , že Gastonovic Martina se přemůže a pojede s Gastonem k "mořu" a ne k "moři" :D Myslím si , že nikomu nebude vadit , že Květák nemá maturitu , ale má autoritu ? :-)
Bylo fajn se s vámi všemi vidět .

P.S. Aloisi , nechtěl by si kapku doplnit Kodex ? V odst. 2 , písm. a) se píše : "Našim krédem je přátelství a volné setkávání se s lidmi, kterým „benzín voní víc, než jakýkoliv jiný parfém“.
Když si u toho parfému ...nedoplníme tam tu tvoji "aviváž" ? :D

Zdar a sílu .
Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

No, Filo, je fakt, že mi k nádrži nikdo za celou dobu co máme SRCZ nečichal. Ani nikdo pulku benzínu nenalil. Ale pokud se někde objevila láhev nějakého moku, tak najednou všichni byli čichači. Nutno říct, že mi ta avivážní vínovice na gaťach vůbec nevadí, ale myslíš, že by ta změna mohla být: např::......kterým „vínovice voní víc, než jakýkoliv jiný parfém? Je fakt, že ten benzín v našem kodexu není příliš ekologický. Aby nás ještě nenazvali "feťáky organických rozpouštědel". Tož, zvážíme to.
gaston70

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od gaston70 »

Ahoj všem , v předešlých komentářích bylo řečeno téměř vše o uplynulém víkendu, přesto musím zareagovat a doplnit hluchá místa . :lol:
Myslím že na vině je vrozená Filova skromnost , v součinosti s kempovou uklízečkou pro mě a pro Květáka zorganizoval nádhernou enduro vložku kterou pracovně nazval ,,CESTA NA OBĚD '' terén, za který by se nemuseli stydět ani profíci na šestidení,jsme zvládli bez ztráty kytičky . Radost ze zážitku nám snad jen trochu kalily Květákovy protesty ohledně pořadí , po obědě zasedala jury (Filo,Já, Pája,Martina) a jednohlasně potvrdila dubl do poháru konstruktérů , zkrátka všechny body si rozdělili STARS a Honda jako většinou vyšla naprázdno :lol: ( Romane promiň) ;)
Nedělní cesta domu byla vylepšená malou vyjížďkou, kterou vedl Maarty , a musím konstatovat že byla sice krátká ale moc příjemná .Po obědě v Rožnově , kde Maarty přesvědčil servírku že krást se nemá , sme se rozdělily a v klidu vyrazily domů , věrný letošní tradici sem si s Martinou užil ještě liják na trase Lipník- Olomouc . Mluvím za nás za oba, když řeknu že to byl super víkend a že SRCZ je přesně ta skupina lidí kterou sem už dlouho postrádal.
Gaston
Maarty

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Maarty »

cmelda píše:Ahoj Hakuno.
A co tak ,,R,, ochranná známka.
Hakuna píše:Dík Čmeldo, já vím. A co říkáš ,,c" ? ;)
žeby R jako Registered? jakožto registrovaná známka?
žeby C jako Copyright? jakožto "autorská práva"?

(C) mi přijde jako vhodnější pro použití u fotek...
Maarty

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Maarty »

Koukám, že nejsem jediný, kdo se snaží dodržovat tradici a po cestě aspoň jednou zmoknout. Protože jsme to na zpáteční cestě vzali do ostravy oklikama a přijížděli k večeru, zastihla nás první přeháňka...
Jo, a Martina si ještě teď pochvaluje noc strávenou s tolika chlapy! :D
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

Maarty, díky, není to však podstatné, byl to vtip, jak od Fila, tak ode mne. Já ho pochopila, proto taková odpověď. Aby byla zábava. Každopádně šlo o jeho foto,tudíž, mám za to, že ,,c" , ale mohu se mýlit . ;) Četla jsem i slyšela, že kronika zaujala, to mě těší. A skvěle jste se bavili na můj účet. Budiž vám přáno. Snad jsem Tě i tentokrát dojala a Fila husama pobavila. S Marťou jste prý náramně při odtajnění excelovali. Díky. :) ;)
Naposledy upravil(a) Hakuna dne 14 čer 2011, 01:02, celkem upraveno 1 x.
Maarty

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Maarty »

Ta Tvoje odpověď, Hakuno, byla velmi vydařená, skoro jako bych ji vymýšlel a psal já sám :) Proto jsem zvolil následně vážnou a rádoby seriozní reakci :)
Kronika se mi dostala do rukou ve chvíli, kdy jsem viděl už trochu rozmazaně, takže tentokrát bez emocí, sorry.
A pokud jde o odtajnění, tak jsem byl nejdříve pasivní a nijak nereagoval na různé úvahy, ale pak v sobotou jsem přidal nějakou tu informaci, vždy pravdivou, což zmátlo i Pedra, který si do té chvíle myslel, že je mu vše jasné :D
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

Šlo vám to prý s Marťou dokonale :D Budeme - li tuhle veselici provozovat ještě chvíli, začnu zřejmě sama tápat ,kdo vlastně jsem a prohlížet se v zrcadle komu se víc podobám. Casperovi, Leontýnce, nebo snad Hakuně s neukázněným písmenkem navíc? :roll: :D
Maarty

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Maarty »

Nakonec se z Tebe vyklube kronikář(ka), jakou svět neviděl! :)
A pokud jde o přebytečná písmenka, tak o tom já nic nevím.
Filo

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
dávám k dispozici fota z Dešné 10.-12.06.11
http://www.ulozto.cz/9372231/desna-10-12-06-11-rar

Zdar a sílu
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

Maarty, už nevyklube. :( Situace se všeobecně překvapivě změnila :o , kroniku má Pedro, bude -li potřeba v tomto mu ráda podám pomocnou ruku. ;)
gaston70

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od gaston70 »

ahoj všem , taky pár fotek z dešné
http://www.uloz.to/9374765/desna2-rar
Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

Vážení, posílejte prosím fotky z akcí hlavně Berry, naší dokundamentaristce. Ona je vybere, upraví a předá Liborovi do fotogalerie Je fajn, že to je i na fóru, ale mejlem také posílejte na: berry@star-riders.cz.. Děkuji.
Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

Vážení, zde jsou fotky od Rostě. Je toho zazipováno 680MB, tak mějte trpělivost. Ale stojí to zato vidět např. Pedrovo kožené pyžamo, Popiho postel s baldachýnem, naše resp. jejich kočky v plné kráse, nás všechny po ránu, motorky apod.

http://www.ulozto.cz/9415927/desna-zip
Maarty

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Maarty »

Aloisi, však se to dá ty fotky zmenšit před odesláním, jak to hezky dělá Berry...
Rosťo (a Filo), trocha autorské cenzury by neškodila... :)
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

Ahoj Maarty, souhlasím. Ale před chvílí jsem dorazila docela utahaná ze sjíždění Moravice, a musím říct, že pohled na vaše vypracovaná, větrem ošlehaná, mužná těla, nejen postelové, bronzchytající, či jiné akční polohy , mě vyloženě pobavil a dodal chybějící energii. :D Začínám litovat, že jsem kroniku předala Pedrovi, neboť i tentokrát bych si to náramně užila. :lol: Moc vám to tam , ale všem sluší, to ze mě mluví jen a jen bledá závit, že jsem nebyla přitom. ;)
Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

Maarty, je to technický problém, který všichni nezvládají. Ale ta autocenzura by opravdu měla být. Mluvil jsem s Berry, tak na tom začíná makat.
Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

Hakuno, pokud jsi utahaná ze sjíždění Moravice, tak by mě zajímalo, co jsi vlastně sjížděla. Spíš to vypadá, že jsi šla pěšky po dně a snad ještě proti proudu.
Maarty

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Maarty »

Hakuno, děkuji za lichotivé hodnocení našich těl. Jakto, že jsi u toho nebyla? Já slyšel, že jsi tam byla, jen Tě někteří asi a prý neviděli... :)
Aloisi, třeba se Hakuno na té Moravice jenom "sjela" ... :))
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od pedro »

Hezký den všem,
omlouvám se Vám, že jsem neglosoval vtipná a upřímná slova příspěvků zde na fóru. Jak jsem do smsky Hakuně napsal "pro neodkladné záležitosti" a Aloisovi do telefonu sdělil také, navíc s poznámkou o zdravotních důvodech, jsem o5 zde. Malinko posmutnělý, protože nemám zatím všechny výsledky různých testů, které na mém těle provádějí. Nicméně jsem tu, abych požádal Hakunu o pomoc...jak sama také v jedné z předchozích zpráv Maartymu napsala:

"Maarty, už nevyklube. :( Situace se všeobecně překvapivě změnila :o , kroniku má Pedro, bude -li potřeba v tomto mu ráda podám pomocnou ruku. ;)"

Tedy prosím tímto Hakunu o pokračování vedení zápisků do análu našeho týmu...tedy do kroniky, :roll: ať si to někdo nespojuje s jiným, podstatně odlišným významem, který je pod tímto názvem znám také. :lol: Zde však anál značí letopis, kroniku...z latinského annus/rok .

cituji dále slova Hakuny z jednoho dalšího příspěvku :

"Začínám litovat, že jsem kroniku předala Pedrovi, neboť i tentokrát bych si to náramně užila."

Hakuno, nelituj...kronika se vrátí do Tvých rukou, do rukou, jež tak citlivě a pravdivě dokázaly popsat prožité chvíle našeho týmu. ;)
A já se vždy budu těšit na listování v této tlusté knize, vždy budu hltat nová sdělení i prohlížet vložené snímky.

Do mailu jsi mi napsala, že Tě mohu požádat o pomoc, bude-li to třeba. Ano, právě dnes tímto posílám své SOS....a zcela veřejně!
Nebojte se, nechystám se odpočívat v "dřevěném spacáku" :) ..ale pro výše popsané důvody nemám příležitost pracovat s naší knihou!
S úctou Váš Pedro
Filo

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
Pedro , ať už se děje cokoliv , přeji ti jen samé negativní
výsledky všech testů , prostě přeji zdraví , chlape jeden .

Zdar a sílu
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Kremil »

Z Krnova přejeme Pedrovi rovněž všechno špatné,
ať se mu vyhne sviňským obloukem.

Drž se chlape
. ;)
Křemil
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

Maarty píše:Hakuno, děkuji za lichotivé hodnocení našich těl. Jakto, že jsi u toho nebyla? Já slyšel, že jsi tam byla, jen Tě někteří asi a prý neviděli... :)
Aloisi, třeba se Hakuno na té Moravice jenom "sjela" ... :))
Náááhodou, pádlovala jsem jak divá. Jsem zvyklá ze života. ;) Být ,,Sjestá " jsem proto pro tentokrát nestihla, jinak jsem samozřejmě v rauši běžně, jak jinak chceš dnes přežít? :lol:
Máš pravdu, to, že mě někde nevidíte, neznamená, že tam nejsem. :lol: Něco jako Popelka.
,, V zimním Slezském dvoře, před SRCZ shromážděním , v černobílém oblečení, však servírka to inu není.
Vozík, zboží, modré oblečení, však prodavačka to taky není.
Černá přilba, kůže, rifle prošívané, motorkářka to však není Jasný pane" :lol:
A teď si s tím poraď. :mrgreen: :idea:
Filo

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Filo »

..tak to bude Paroubek :-)
Hakuna

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Hakuna »

Netrefil, netrefil, ale jen těsně vedle. Prý je Hakuna něco mezi Filem a Maartym. Ale budeme si s Pedrem předávat kroniku, on vám to pak chudák , už z vás celý zmatený, určitě barvitě vylíčí. Konečně přestane tápat. Ale jinak ty 3 hádanky od Popelky, to je čistá pravda, tam všude už Hakunu někteří viděli. :D I celá Rada zakladatelů. :o :lol:
Alois
Příspěvky: 1876
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Víkend 11-12 června

Příspěvek od Alois »

Jo, to je asi pravda. Já tu ženskou ani neznám, ale už jsem v životě viděl dost, tak snad i tu Hakunu jsem někde spatřil. Možná fakt na té radě.Ale Pedro si s ní dopisuje, tak nám to snad už konečně řekne.A když si budou předávat ty informace, možná časem i genetické, tak by ji měl vidět, ne?
Zamčeno