Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Zamčeno
Gabca

Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od Gabca »

Zdravím všechny na dvou kolech a milovníky Viraga zvlášť. Já a můj mazlík (Virago 535) hledáme přiměřené parťáky na projížďky, nejlépe z OV a okolí. Najde se někdo, kdo může vyrazit i ve všední dny dopoledne? Nebo jsem sama, kdo maká odpoledne a motku protahuje dopoledne? Gabča
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od Alois »

Nazdar Gabčo, něco na těch dopoledních vyjížďkách je. Občas se stává, že dopoledne a ještě po obědě je pěkné počasí a když přijdu domů, tak začne pršet nebo se počasí pokazí. A pak jsem odkázán jen na víkendy. Opravdu si někdy říkám dopoledne vyrazit a odpoledne pracovat. Párkrát jsem to udělal a bylo fajn.
charlieFM

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj Gabčo, která ty jsi? mám v Ov kamarádku, která také občas jezdí, tak nám napiš kontakt, nebo se přidej k motobabám na www.motoholky.eu

ahoj Charlie
Gabca

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od Gabca »

Ahoj Charlie, díky za tip. Která já jsem? Asi se neznáme, pokud jsme se teda náhodou neviděli někde na trase nebo "U Hanky". V pondělí se dopoledne chystám vyrazit, doufám, že počásko bude OK, tak kdyby jste se někdo chtěl přidat, písněte třeba na mailík. Jinak jezdím s klukama z OP, ale ti můžou většinou jen odpoledne. Páček shledáček všem. Gabča
Jimy

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od Jimy »

ahoj Gabčo,
no někdy bych mohl vyrazit s tebou na dopolední vyjížďku, nedělá mi to problém, když smetu všechny povinnosti. V pondělí zrovna nemohu, jedu si pro jiného chopříka, tak snad jindy.
Jimy
cmelda

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od cmelda »

Jimy Ty jsi samé překvápko.Jak ho budeš mít doma,tak ho hnedle hoď do fóra ať pokukáme na krasavce. :roll:
Jimy

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od Jimy »

No Čmeldo neboj, klidně ti foto pošlu osobně a pošlu i Liborovi, aby změnil moje foto choppera, vlastně to bude cruiser. Royal starka.

Jimy
Berry

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od Berry »

Gabčo - odkud jsi? Já mám bohužel jen ranní, takže nemůžu, snad jen když mám dovču :-(, škoda...

Jimmymu přeji šťastný výběr a nákup motky a přijeď se pochlubit :-))
Gabca

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od Gabca »

Ahoj všichni, tak jsem se dívala na SkyFly na počásko a zítřek vypadá marný. No jo, no. Tak se mějte fajn, budu číhat na pěkné dopoledne a dám vědět. Doufám, že nás ještě babí léto nehodlá opustit, ať si taky Jimy ještě užije novou krásku (chopríka). Tak Jimy, ať moc nezmoknete. Jinak jsem ze Staré Vsi n.O. (teda parkuji tam mazlíka). Prima týden všem. Gabča
charlieFM

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj Gabčo, jsem z FM, jezdím na Drakovi tj. Yamaha 650 XVS. Teď asi 2 dny bude zataženo, takže od středy snad sluníčko. Jinak přijeď se ukázat v sobotu na akci Poslední výstřel na Lučinu. Kluci odsud také jedou, hoši napište kdy a kde je sraz. Ahoj Charlie
Gabca

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od Gabca »

Ahoj Charlie, jo jó, to by bylo super! Napište, kdo víte, kdy a kde je sraz. I bych poslala fotečku mazlíka, ale jsem absolutní počítačový antitalent, tj. uživatel typu zmáčknout knoflík a dost, tak nevím jak na to a taky mi nejdou úplně prohlídnout stránky, prý můj noťas nepodporuje nějaké "sušenky" (čti cookies). Gabča
Jimy

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od Jimy »

Ahoj Gabčo,
díky za přání hezké cesty, ať se zdálo, že počasí je příššerný a že nemohu dojet domů po 300 km se suchou nitkou, tak opak je pravda, celou cestu tam pršelo, zpět prakticky přede mnou schla silnice, takže kromě provozu se jelo celkem dobře. Také věřím, že nějaký ten km ještě na novém chopříku ujedu, třeba nám vyjde i společná dopolední vyjížďka.
tak zatím.

Jimy
charlieFM

Re: Vyjížďky ve všední dny dopoledne?

Příspěvek od charlieFM »

Gabčo pošli mi svoje tel. číslo, ať ti mohu zavolat, kdybych přes týden vyjížděla. Moje tel. č. 608949999 nebo mail: motocharlie01@seznam.cz ahoj
Zamčeno