Žehnání motorkářům 8.5.11

Zamčeno
Filo

Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek přeji , asi už je na to trošku pozdě , přesto : Spojíme Žehnání motorkářům 8.5.11 s vyjížďkou na PUSTEVNY na chatu ŠUMNÁ na baštu borůvkových knedlíků ???
Ptám se z důvodu počasí ....
libor

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od libor »

Zdar,ja se bohužel nemůžu účastnit,mám motorku v servisu a bude až příští týden,rad bych jel,Moc mě to mrzí
Filo

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Filo »

Ahoj Libore , držím palce , ať je motka brzy v pořádku !!!
Alois
Příspěvky: 1874
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Alois »

Cokoliv. Ale kde je sraz v neděli?
Maarty

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Maarty »

Alois píše:Cokoliv. Ale kde je sraz v neděli?
Předpokládám, že se ptáš na sraz odjezdu nás ostraváků z ostravy, takže já bych navrhoval třeba parkoviště před obecním úřadem ostrava jih s odjezdem v 8:30 (k TIR baru je to cca půl hodiny, takže odjezd v 9:20 bychom měli stihnout v pohodě)
Filo

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Filo »

Ahoj kluci , v 8.30 jsem u obecního úřadu Ova -Jih . Po Žehnání vyjó na borůvky na Pustevny , vše je tam domluveno :-)
bogdant9

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj
počasí na prt,nejedu. :(
Filo

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Filo »

Teď jsem koukal na TV na "panoramu" , počasí na Pustevnách těžce na hovno , lije tam , jako z konve a 2 stupně :-(
Maarty

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Maarty »

taky jsem to vzdal...
Lada

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Lada »

U mě po dešti ale 10°C, kosa, zůstanu doma, počkám až se oteplí. Jinak bych určitě jel. Zdravím všechny skalní kteří přesto vyrazili. Láďa :oops: :oops:
Jimy

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Jimy »

Ahojte kluci,
no tady v Bruntále je zataženo, jemně mží, 8 stupňů, když by se náhodou vyčasilo, můžeme třeba odpoledne aspoň někam vyrazit, ne? Dám na Vás, jak bude na Ostravsku. Já už jsem byl oblečený a nachystaný vyrazit, věříl jsem, že se aspoň trochu oteplí. V poslední době mne totiž připadá, že u Vás padají trakače a u nás svítí sluníčko :lol:
Jimy
Filo

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Filo »

Otrava : po dešti , cesty mokré , 10 stupňů :-( Co se týče odpoledního plánu , jsem pro borůfki , a jsem na příjmu ...
Jimy

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Jimy »

já rád dorazím a dám si také ty borůvky, jsou jako magnet, určitě na nás čekají, jsem též na příjmu, zde i v mailu či telefonu. Jen v případě plánu počítejte s tím, že dříve jak za hodinu nejsem v Ostravě.
Jimy
Filo

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Filo »

Ostrava 14.15 hodin před VŠB , ostatní v 15.00 hodin v Místku u posledního kruháče směr na Frýdlant .
Filo

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Filo »

Pustevny , osobní vzkaz : pěkné , slunečné počasí , mírný vítr , cca 14 stupňů ....
Filo

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Filo »

Ahoj vespolek , příjezd v pořádku , bylo to moc fajn :-) Díky .
Lada

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Lada »

Dotaz na Fila a Čmeldu - odkud mají Vaše partnerky černé trIčka s nápisem "Choppers" ve předu, dají se někde koupit nebo je to na zakázku. Dík za info. Láďa
Filo

Re: Žehnání motorkářům 8.5.11

Příspěvek od Filo »

Ähoj Láďo , je to od Lajbra : http://www.motobrasny.cz/motobrasny/index.php.
Najsem si ale jistý , jestli je má v nabídce , kdyžtak mu zavolej .
Zamčeno