SVÁTEK 28.9.2011

Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Alois »

Vážení, má někdo nějaký nápad?

Dasha z Motorestu R11 nás zve na svá žebra. Z minulosti víme, že má dobré nejenom žebra. Láďa jede s ženou na Helfštýn. Navrhuji Helfštýn a na zpáteční cestě Dasha.
Kdo si to vezme na povel?
Maarty

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Maarty »

Počasí by mělo být příznivé, bohužel mám nějaké povinnosti :(
Berry

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Berry »

Lojzyku, na povel si to musis vzit ty, jinak sedime doma a oslavujeme svatek sv. Václava. Helfštýn je krásná věc, maji tam rozhlednu, z trosek dýchá minulost, občas na tebe nácne nějaký duch, a umělečtí kováři tam nechali spoustu své práce....
cmelda

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od cmelda »

Asi tady ty vyjížďky na foru přestanu číst,bo mě to dycki rozhodí.
Počasí skoro lepší jak v létě a vy jezdíte jak o dušu.
Já jen tiše závidím a zatlačuju prstem slzu zpátky do oka. ;) (chichichi)
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Alois »

Čmeldo, nebul. Za chvíli to budeš mít spravené. Mohu Tě vzít jako ledviňáka a třeba se budeme po cestě střídat v řízení, abys mohl vyzkoušet tu nejlepší mašinu na světě s modrýma svědýlkama a vyhřívanýma gripama. Tak se na středu připrav.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Alois »

Přeposílám pozvánku:

Dovoluji si Vás všechny pozvat na 2. svatováclavské žebrožraní do Skrochovic. Akce proběhne ve středu, ve státní svátek, 28. 9. 2011 od 12.00 hodin v motorestu R 11 ve Skrochovicích. Všichni Václavové dostanou malý milý dáreček. Můžete se těšit na Žebrožraní a´la mastná huba, dršťkovou, srnčí guláš a samozřejmě i na koláčky. Počasí mám objednané, ale vloni skoro sněžilo, takže případně dorazte auty, protože to dobré papání si můžeme dát pod střechou.
Těším se Vashe Dasha
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Josef »

Mám teď problem. Motobar U Hanky v Bravanticích pořádá 2.narozeninové disco párty a jsou zváni všichni.
Párty se koná 27.9 od 20.00. Ve svátek 28.9 plánují vyjíždˇku od 14.00 . Co si zvolit? Chose
lajbr

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od lajbr »

Zdravím Aloisi, prosím hoď tady trasu výjezdu a místo srazu. Možná ověř jak je to s dojezdem na Helfštýn, bo enduro kupuji až tak příští rok a moje pěkné matné hovado nemá polní cesty rádo :D Když bude tak,jako tyto všechny dny,tož se přidám.
charlieFM

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od charlieFM »

Čau hoši a Beruško /z bab tu vidím akorát vždy Tebe/, to je tedy dilema. V úterý jedeme k Hance na ten večer, ve středu ráno na Helfštýn? Napište jak to bude s výjezdem a kudy- tudy jedete, ať se někde napojíme u FM. Ale ještě budeme pak volat třeba Aloisovi, zda opravdu jedeme.
Berry

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Berry »

Na Helfštýn se může jet po dálnici směr Fulnek, Lipník nad Bečvou. Na 298 km se odbočuje na Lipník, směr Týn nad Bečvou, z Lipníku je to cca 5 km. Dojezd pod hrad je pořád po asfaltové cestě až na parkoviště (myslím, že nehlídané). K samotnému hradu je vjezd zakázán, pěšky je to cca 5 min. Z Ostravy-Poruby na Helfštýn cca 65 km. Přímo na Helfštýně je dobrá restaurace. Ovšem nevím jak sladit "tři akce v jednom". Tak hlasujte.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Alois »

Díky Berry z vysvětlení. Takže trasa bude od VŠB v 10.00 přes Bílovec, Fulnek, Odry, v Luboměři doleva na Hranice - kdysi tam byla cesta- z Hranic po R38 na Lipník, z Lipníku nás povede Berry na hrad Helfštýn - průzkumník vyjede nahoru a zjistí, zda mohou i ostatní - oběd. Zpět se vydáme přes Potštát, Jakubčovice, Vítkov, Kružberk - hráz, Hořejší Kunčice na hlavní tah na OP, Škrochovice. žebra u Dashi - volná zábava - odjezd do OVY zadem přes Kravaře, Hlučín, OV. Odhaduju to na cca 190km.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Kastan »

Ahoj ve spolek, jak psala Berry, je tam pěkná cesta až na hrad. Už jsem tam na nádvoří viděl motky, ale nevím jak je to s povolením a kde se to dá domluvit. Snad mají stránky a s telefonem. Myslím, že bychom pěkně zatraktivnili nádvoří . Jako výlet je to super. Akorát zvažuji kde se připojit. Počítám, že pojedete přes Bravantice, anebo ve Fulneku by to šlo. Kde se přidává Charlie?? V kolik to vidíte ve Fulneku? Nebude vadit pokud by se přidal syn? Ale jel by "jen" na enduru. Ale jinak je normální :-). Učí se a poučím ho o jízdě ve formaci, případně za formací. Je do ježdění žhavý a pod dozorem nemůže blbnout. Pokud bych se přidal ve Fulneku, kde mám počkat. Parkoviště u Penny, nebo náměstí? Na náměstí by se to krásně rozléhalo :-). V kolik asi???
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Alois »

Kaštane, obvykle stojíme u pumpy ve Fulneku. Ale to náměstí.......není tak blbej nápad. Možná by se náměstí prosvětlilo leskem našeho chromu. Takže zastávka u pumpy, pak se otočíme a prohlédneme si náměstí dokola a fičíme dál.

Jasně, že kluk může jet. Sice máme zásadu, že jen CCC, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Někde ho dáme.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Kastan »

Fajn, počkal bych tedy na náměstí, jen ještě písni v kolik asi. Tomu náměstí krása, lesk a zvuk našich strojů určitě jen prospěje. Bohužel už je tak málo času - jinak bych tam nahnal pionýry s mávátkama :). Takhle nevím jestli tam nebudou čučet jen cigáni. Ale ne, neboj - to je sranda. Škoda, že kamarád už nedělá správce zámku, zámecká zahrada byla moc hezká na pokoukání a posezení. A zásady bych nerad porušoval, myslím, že kluk bude spokojenej i když pojede za náma. Žádná křeč. Ještě to vlastně ani neví a nevím zda bude mít čas (osobně myslím, že si ho rád udělá, na rozdíl od kopání vody na zahradě :? ). Ale děkuji za pochopení.
Gabca

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Gabca »

Ahoj všichni!
Tak jsem se od soboty konečně dostala ke psaní. Ani nevím, kam vlastně tohle zařadit, bo se mi ta témata nějak překrývají.
Tak v pořadí:
1. Poslední výstřel - konečně jsem se s některýma z vás potkala, díky Berušce, která je nepřehlédnutelná. Berry, díky za sympatie..jsou vzájemné :D !
A vůbec všechny Star, co jsem zatím poznala jsou super lidičky.
2. Včera jsme s Lajbrem a Popim absolvovali projížďku na Vsacký Cáb. Je to cesta přes hory, serpentiny na trase Rožnov p.R.- Valašská Bystřice-Malá Bystřice-Vsetín a byla to paráda :D , díky, kluci! Hlavně cesta lesem po hřebeni s výhledy do údolí.. no prostě kochačka jak má být. Navíc na horském hotelu Vsacký Cáb skvěle vaří. Takovou kyselicu jsem už dlouho nejedla! Takže vřele doporučuji. A teď k podzimu, jak budou lesy vybarvené to bude nádhera.
3. Do zítřka ani nedospím.. móóóóc se těším. Jestli pojedete na Bílovec, kde bude nějaké sběrné místo? Bravantice, Bílovec? Prosím, dejte vědět kde a cca v kolik hodin mám být nastoupená. Díky.
Tak a já se fičím živit. Sluníčkový den všem. Gabča
Jimy

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Jimy »

ahojte ve spolek,
jak napsal Cmelda, jste hrozní provokatéři, strastrašně rád bych jel, ale nevím, jak zvládnu práci (jako vždy nestihám), rozhodnu se aktuálně.
Jimy
Berry

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Berry »

Jak už jsem hlásala na Lučině - dnes jdu na oslavu narozenin. Nejsem si jistá, zda budu schopná být v 10.00 u VŠB. V každém případě:
(1) Cesta na hrad z Lipníka je dobře značená hnědými značkami, na nichž je napsáno Helfštýn (nelze přehlédnout).
(2) Až k hradu je skutečně možno vjet pouze s povolením - kde se získává nevím.
(3) Přidám se někde - někdy - nebo pojedu sólo - neboť nevím, jak dopadne oslava.
(4) Také jsem chtěla poprosit, kdo by mi vzal dceru jako ledvinku - ale to už moc komplikuju....
lajbr

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od lajbr »

Zdarec hvězdy, nechci nám brát iluze, ale podle meteopresu má být středa pro naše hobby dnem vcelku nevhodným :x . Dej bůh ať se ty rosničky opět pletou, ale podle mé zkušenosti jsou tam předpovědi, které se většinou shodují s realitou. Rozhodnu se tedy ráno a podám hlášení prezidentovi.
Kaštane vůbec nemám problém s členem tvojí rodiny na enduru....jenom dotázek...dcerku,dcerku nemáš ? :lol:
Samozřejmě žertuji :D . Čus.
Maarty

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Maarty »

polská předpověď je docela příznivá, pršet by nemělo: http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_ ... 92&lang=pl
A mraky nebo vítr nejsou nepřekonatelnou překážkou... :)
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Alois »

V tomto věřím Maartymu, jeho předpověď vždy sedí.

Kaštane, zapomněl jsem - v cca 10.50 u pumpy ve Fulneku - připojí se asi Jarda a Charlie - s odbočením doleva na náměstí může být problém, pokud nás bude hodně. Ale uvidím, možná projedem náměstím hned.

Gabčo, snad se připojí i Rosťa - v Bílovci nikde po pravé straně zastavit nemůžeme a tam dál taky ne. Takže zastávka bude u Motobaru Hanka v cca 10.25 - pokud Lajbr nebude chtít zastavit na pumpě na jídlo.
Lada

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Lada »

Taky se zítra napojím ve Fulneku na benzínce v danou dobu. ČAUKY LÁĎA+1 :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Kastan »

Fajn, tak na pumpě. Vypadá to, že nás tam bude víc. Kaštan
Jimy

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Jimy »

začíná ve mne převládat názor, že také pojedu i kdyby to byla potom nocovka. Berry, jestli pojedu, tak se ti ozvu, můžu se u tebe stavit a můžeme jet společně třeba i s dcerou. Večer ti pošlu SMS, zda pojedu.
Jimy
Jimy

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Jimy »

jo a spíše vidím, že bychom jeli přímo do Fulneku a připojili se na benzince.
Jimy
charlieFM

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj všem, už jsme dnes mluvili s tím novým Jardou, zrovna Ladin za ním odjel. Jinak a co to Žebrožraní, údajně je to také skvělá akce. No zase dilema, kam jet dříve. Domluvíme se večer v baru, jinak moje dcera pojede za náma autem se svými dětmi, když už jsme tak velká rodina. Malému se zalíbilo mezi motorkářema, prohlásil, že až bude velký už nechce být policajtem, ale motorkářem, cha. Tak více večer, ahoj Charlie
charlieFM

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od charlieFM »

Jinak připojíme se buď Bravantice nebo Fulnek.
bogdant9

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od bogdant9 »

Bohužel tentokrát nepojedu.Přeji suchou stopu.
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Josef »

Ahoj.Rozhod jsem se azítra v10.00 budu u VŠB: Pepa nejede.Chose. :)
zdenek

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od zdenek »

Ahoj, tak Krnováci se připojí taky ve Fulneku. Budeme v 10:50 na benzince.

Zdenek
Boba

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Boba »

Nevím jestli stihnu Hanku v těch 10,25, když ne tak se ozvu! Boba
Jimy

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Jimy »

Ještě jednou ahojte ve spolek,
já tedy zítra jedu, s Berry jsem domluven, budeme spolu vyjíždět a pojedeme na Fulnek. Gabčo, jestli chceš, můžeš jet s námi, ale musela bys mi dát zprávu, zda pojedeš, tel. 777752445. Mohli bychom se sejít na Benzince na pří výjezdu z Opavy na Hradec na M. a to kolem 10.15, možná trochu déle, Berry má většinou zpoždění :lol:
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Kremil »

budeme se snažit tam být taky a pojedeme spolem. Myslím v Opavě na benzině. O.K?
Křemil
charlieFM

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj všem, zde je odkaz na dnešní foto, po Kružberk, pak jsme se nějak rozprskli, každý spěchal domů. Tak příště asi kratší trasu.
http://charlie01.rajce.idnes.cz/Moto_-_ ... ar_Riders/

Zde je foto ze včerejška tj. Narozeninová párty u Hanky.
http://charlie01.rajce.idnes.cz/Moto_-_ ... u_u_Hanky/
Hakuna

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Hakuna »

No Charlie, to koukám! Tomu říkám rychlost, fotky z dnešní vyjížďky? Už? To snad někteří nedorazili ještě ani domů? :lol: Super.
potlesk.gif
potlesk.gif (3.95 KiB) Zobrazeno 15213 x
svagrova

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od svagrova »

Berry, omlouvám se,nestihly jsme se rozloučit, ale nějak jsme sjely z cesty. :lol: Mám , ale za to pozvánku, na sobotní výlet od kamarádky koňařky, obzvlášť pro Tebe , milovnici koní.
http://dolnilomna.eu/index.php?option=c ... a&Itemid=1
Trhy 1.10.2011.jpg
Trhy 1.10.2011.jpg (236.41 KiB) Zobrazeno 15206 x
Boba

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Boba »

Díky za super vyjížd´ku i s pozdním obědem + příjemné posezení v Moravici! Akorát ten propočet Aloizi nebyl 190km ale 303 :D Boba
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Kastan »

Nazdáár, bylo to supr čupr, po cestě jsme se ještě stavili v Tošovicích a se západem slunce jsme taky zapadli domů. Počasí fajn, lidi fajn, motorky fajn, atmosféra fajn....prostě celé fajn.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Alois »

Dnešní vyjížďky se zúčastnilo 21!!! slovy dvacetjedna motorek. Na to, že sezónu už někteří uzvřeli, tato účast mě dost překvapila. Přidaly se k nám motoholky a kamarádi našich členů. Jen pro zajímavost. Nejmenší kubatura motorky byla 125 ccm Lucky a největší 2300 ccm Křemila. Byli mezi námi jezdci, kterým už motorka k zadku skoro přirostla a jezdkyně, které měly řidičák několik měsíců a Gabča snad jen měsíce dva! Jimy přijel na své krásné nové motce a jako baťoh měl Berrýkovic dcerku, která si tam hověla jako v kočáře.

Formaci jsme museli rozdělit na 2 skupiny, druhou vedl Lajbr a jeli na dostřel první skupiny "začátečníků". Podařilo se mi udyndat kastelána Helfštýna, že můžeme parkovat na louce u vstupu do hradu. No, povolení bylo předpokládáno pro max 12 motek. Dokonce náš přijela na hrad podpořit Švagrová s dcerkou.

Prohlídka hradu byla poučná, ale trošku dlouhá, tak jsme se zdrželi s odjezdem na Dashiny žebra. Zpáteční jízda byla pro některé rychlá, pro některé akorát a část by mohla jet rychleji. V takové sestavě se mi opravdu těžko hledala optimální rychlost a i přes snahu jsem nemohl vyhovět všem. Při zastávce u kružberské přehrady jsme se dozvěděli, že Dasha už žebra nemá, tak jsme se rozdělili na 2 skupiny a vydali se postupně k domovu.

Našich 9 motorek strávilo cca 1,5 h v restauraci Holubice, kde jsme zhodnotili vyjížďku a celkem slušně se najedli. Návrat domů byl za nádherného západu slunce, který se málokdy vidí.

Dle předpovědi počasí bude snad pěkně ještě asi 14 dnů, tak zatím motorku ještě nezazimujte, třeba se podaří něco vymyslet.

Pokud vezmu za start i konec trasy centrum Ostravy, tak dle itineráře jsme skutečně ujeli 194km. Boba do Vendryně ještě o 100km více.
Maarty

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Maarty »

koukám, že schizofrenii se pořád daří...
Gabca

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Gabca »

Ahoj hvězdy!

Já se dostávám ke psaní až teď.. Jimy, tvůj vzkaz jsem si přečetla taky až po vyjížďce, tak sorry, že jsem se neozvala. Ale alespoň mám na tebe kontakt. :) Když jsem si četla před vyjížďkou diskuzi o jízdě ve formaci a začala mi naskakovat husí kůže, řekla jsem si, no co, zkusit se má všechno a když to nepůjde, tak se odpojím. Snažila jsem se býti odvážná školačka a když mně Alois ujistil, že to bude kochačka, tam jsem si řekla, že to si nemůžu nechat ujít.. A jsem móóóóc ráda, že jsem jela. Takovou formaci jsem v životě ani neviděla, natož, že bych v nějaké podobné jela. Největší "formace", ve které jsem kdy jela byly 3 motky (a nesmějte se :) ). První část byla fakt kochačka, jelo se mi krásně i když jsem asi některé přiváděla k šílenství svými výjezdy z křižovatek..tak soráč. Druhá část byla pro mně fakt na hraně a tak mi pud sebezáchovy na Kružberku zavelil zatroubit k ústupu. Křemil nás cestou zpátky šetřil daleko více (díky Kamile), takže jsem se i přestala klepat. Takže vše dobře dopadlo a já jsem plna dojmů. Charlie, ty se mi zdáš!!! To je rychlost s těma fotečkama! Paráda. A prosím, prosím, pověste je i ostatní. Jo Beruško, tak ty jsi milovnice koní? Tak kdyby sis chtěla někdy zajezdit v jiném sedle než na motce (čti na koni), tak brnkni, něco se u nás najde (platí i pro ostatní - a to mně napadlo, co to třeba někdy pro zájemce spojit s projížďkou?) Jsme totiž koňácká rodinka a já se teď s motkou trochu trhla, jelikož jsem prohlásila, že při mém pracovním nasazení je lepší, když svého "koně" můžu odložit do garáže třeba i na 2 týdny :lol: ..
Tak se všichni mějte krásně a zase někdy ahoj.
Gabča
Filo

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
jen se musím zeptat na jednu věc :-)
Jak může být jízda ve formaci kochačka ???
Maarty

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Maarty »

Pokud někdo bere jízdu ve formaci jako kochačku, tak je na dobré cestě se vysekat. A pamatujte si, že, co se v koloně stane vám, stane se i jezdci za vámi... A i padesátikilometrá rychlost je k...a nebezpečná!
cmelda

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od cmelda »

Jo jo..vím o čem Maarty hovoří. :roll:
Berry

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Berry »

Gabčo milá - moc děkuji za nabídku, beru tě za slovo, co se týče jiného sedla....švagrová taky děkuju za pozvánku - škoda, že jsi tam nedojela....tak příště....a kochačka ve formaci - už jste někdy viděli prezidenta jak jede ve formaci....hlavu k nebesům.... ruce roztaženy k loukám..? Ne? Tak já tedy ano - a kdybych měla pistol - tak ho zezadu střelím. Lojzýku fakt - za tebou jedou takové poklady ženského světa ......a vy se kocháte pane doktore...ještě, že to po tobě nezopakovaly.
Filo

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
nezlobte mě s tou "kochačkou" , jestli je tím slovem míněna pomalá rychlost jízdy - O.K. , ale jestli tím myslíte to , co si pod pojmem kochačka představuji já , tzn. koukat se okolo , tak potěš koště :-(
Cilka75
Příspěvky: 5
Registrován: 21 čer 2011, 23:51

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Cilka75 »

I když zde skoro nepíšu, musím přece jen všem poděkovat za fajn den a krásnou vyjížďku. Zvláštní "poděkování" patří Jimymu, kterého bych nejraději přejmenovala na Johnyho. V práci při dnešní zkoušce jsem neustále oslovovala jednu postavu na místo Johny, Jimy. Když už to bylo potřetí :roll: , režisér to nevydržel a podával mi scénař, ať prý se znovu doučím jména obsazených rolí :idea: . Ale chápu, že to bylo včera jeho krásnou novou motorkou a neustálým posloucháním: "Jimy sem, Jimy tam... " :lol:
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Alois »

A není to ta Cilka nějaká héééérečka? Tož to se musíš děuča doučit i jiná jména: Alois, Filo, Maarty, Čmelda, atd. víš?
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Kastan »

lajbr píše:Zdarec hvězdy, nechci nám brát iluze, ale podle meteopresu má být středa pro naše hobby dnem vcelku nevhodným :x . Dej bůh ať se ty rosničky opět pletou, ale podle mé zkušenosti jsou tam předpovědi, které se většinou shodují s realitou. Rozhodnu se tedy ráno a podám hlášení prezidentovi.
Kaštane vůbec nemám problém s členem tvojí rodiny na enduru....jenom dotázek...dcerku,dcerku nemáš ? :lol:
Samozřejmě žertuji :D . Čus.
Zdarec. Lajbře děkuji za pochopení pro mladého na endurku, ale nakonec se musel učit, tek nemohl. I tak díky za pochopení, oceňuji to. Jinak dcerku, dcerku mám a dokonce moc šikovnou. Jenže místo ježdění hraje na kytaru v kapele. Ale ruku na srdce, stejně je to pro tebe moc mladé - z toho bys měl sračku :D :D :D .
http://bandzone.cz/thecrooty#!/thecroot ... &ii=735559
Tak to blonďaté co drží tu Ibanezku, to je to moje sluníčko. Ahoj, ahoj, ahoj.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Kremil »

ČÉČE, TA CILKA BUDE ASI FAKT NĚJAKÁ HÉREČKA. A JÁ FURT, KDE JSEM JI UŽ ZAHLÉDL :twisted: :twisted: :twisted:
Křemil
Cilka75
Příspěvky: 5
Registrován: 21 čer 2011, 23:51

Re: SVÁTEK 28.9.2011

Příspěvek od Cilka75 »

Křemile viděli jsme se zřejmě na plese v Třinci 15.1. Bohužel si tě nepamatuji. Každý z nás tam měl svůj kšeft. Ale jinak máme určitě spoustu společných muzikantských kamarádů. ;)
Zamčeno