Mikulášské posezení

Jimy

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Jimy »

Nevím, co na to vše dodat, když jste všechno řekli. Jediné, co mi trochu chybělo, že opět jsem si nemohl dát kapku alkoholu. Toho 30. počítám, že přespím a budu moci aspoň tam si něco dát třeba s Tinou, které to pořád slibuji. Ji děkuji i za rychlou reakci co se týče ubytování, ti kteří to budou chtít využít, buď ať si to zabezpečí každý sám na uvedených net adresách nebo to můžeme dle zájmu udělat hromadně.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Alois »

Zapomněl jsem do příspěvku uvést, že zásluhou Lajbra máme náš první klubový kalendář, který představil na Mikulášské!!!!! Hurá!!! Na základě rozhodnutí Rady zakladatelů dostane každý člen kalendář zdarma.
Pokud si však někdo všimne, že na úvodní stránce kalendáře klubu Star-Riders Czech Republic je foto motorky Suzuki Intruder s naším znakem místo SPZ, tak každý jistě ocení povedenou recesi nejen na úvodní stránce, ale i na některých fotkách uvnitř.

Ať Vám celý rok kalendář připomíná naše společné akce.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od rosta »

Tino.Proč zrovna já.Vždyť jsem Ti nic neudělal :!: ;)
svagrova

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od svagrova »

:o Rostíku, netuším co máš na mysli?? :) Nemyslíš snad nakonec, že jsi mi nic neudělal , protože mám jiné zájmy a tak si prohlásil, že s takovou nemůžu být ,,zdravá"? :lol: :lol: :lol:

Tina (i pro Aloise)
lajbr

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od lajbr »

Zdravím všechny Hvězdy. Móóc děkuji za slova chvály, bylo to povedené setkání a byl jsem se všemi rád. Berrynko pěkně děkuji za krásnou básničku. Ta se Ti opravdu vyvedla ;) . VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE . Lajbr + Elča.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Kastan »

Ahoj ve spolek. Tak jsem se náležitě pokochal fotkami a vidím, že jsem přišel o hodně. Koukám, že jste si to náležitě užili a tak je to správné a tak to má být.
Rosťo - kam to čumíš??? :o A co ta slina??? (nebo to není slina?? :D ). I když v daném případě, je asi problém koukat jen do očí :oops: ;) ;) ;) .
I když jsem nebyl přítomen, jsem rád, že se Vám akce vydařila a náležitě jste se bavili - aspoň z fotek to tak vypadá (to jsem se bavil i já). Do Vánoc už se neuvidíme, tak přeji všem krásné Vánoce, kdo byl hodný, tak bohatého Ježíška a příjemné celé svátky. Mějte se fajn a brzy na viděnou. Kaštan
Boba

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Boba »

:D Zdravím dodatečně Všechny chaosniky a zvláštˇ díky Lajbrovi i Elence! Super Akce i s kamarády s K1400. Už se těším na 30tého, co vymyslí Tina :!: :D , Pár momentek na: www.bobachaos.rajce.idnes.cz
svagrova

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od svagrova »

Teda, domluvili jsme se nejdřív s Jimym, že jen posedíme, pokecáme, ale to zní jako výzva! Doufám , že Tě nezklamu. Už jsem dnes pracně sehnala dataprojektor, vymýšleli, hledali, sháněli všichni, i mí nejbližší ;) a povedlo se. Nejedna myšlenka se už zrodila. I DJ Jimy už se chystá. Když je to před tím Silvestrem? :lol:
Zamčeno