Mikulášské posezení

lajbr

Mikulášské posezení

Příspěvek od lajbr »

Ahoj bikeři, nechci navozovat nikomu deprese tímto tématem,ale obrátila se na mě majitelka motorestu TIR s žádostí o případný termín akce. Loni jme měli malé setkání vánoční v motorestu TIR pro motorkáře z Orlové a kamarády. Akce to byla vcelku vydařená a volal mi Lišák (mnozí ho znají), že by rádi akci zopakovali. Tož kdyby byl zájem, tak to můžu pod hlavičkou SRCZ zorganizovat . Byla by to oficiální akce SRCZ a přátel. Určitě se této akce zúčastní lonští aktéři jako Nodzi,Karči,Lišák,Bronsky,Vlčák,Ozzy a další motorkáři z Orlové. Pokud je tedy zájem, tak dejte vědět. Ať žije babí léto. ;)
cmelda

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od cmelda »

Ahoj Lajbře.
O tom žádná.,,MOŽE SA,, Už se těším,jen potřebuji vědět termín co nejdříve. :P
Maarty

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Maarty »

Supr, počítej se mnou i s Marťou!
Kdo loni nebyl, tak věř, že to bylo velmi příjemné a fajné...
charlieFM

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od charlieFM »

Hoši máte nějaké fotky z toho loňska? Zdraví Charlie
Maarty

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Maarty »

fotky z loňska nejsou vhodné k veřejné publikaci :)
bogdant9

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od bogdant9 »

Zdar Lajbře.
Sqěla zpráva,po krátké konverzaci s manželkou jdem taky. Počítej s náma!
lajbr

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od lajbr »

Zdarec bando, termín jsem už musel potvrdit, protože v prosinci je to už hodně obsazené. Vyšel na nás pátek 16.12. Čas a další podrobnosti zveřejním později. NEZAPOMENOUT - 16.12. - PÁTEK.
PS. Libore dej to na stránky jako oficiální akci . :o
Filo

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Filo »

Pěkný podvečer vespolek ,
Lajbře , už teď se těšíme !!! :-)
Takže Pája + Filo .
Díky moc .
libor

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od libor »

Zdar,pro koho ta akce je?co tam mám napsat na pozvánku?
cmelda

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od cmelda »

Tak to je příjemná zpráva.Už se s Olčou těšíme
zdenek

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od zdenek »

Ahoj, my určitě s Ivou dorazíme.

Zd.
charlieFM

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od charlieFM »

Maarty píše:fotky z loňska nejsou vhodné k veřejné publikaci :)
cha Maarty, tak mi něco poši na mail: motocharlie01@seznam.cz anebo mají nějaké webovky?
Maarty

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Maarty »

Milá Charlie, v tomto případě i Ty jsi veřejnost...
charlieFM

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od charlieFM »

Maarty píše:Milá Charlie, v tomto případě i Ty jsi veřejnost...
no jo, tak to mám smůlu .....
Boba

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Boba »

Zdravím Lajbře! Už se s Vandou těšíme, to už nebude doufám krank? Rád potkám mé známé Orlováky! :lol:
charlieFM

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj Lajbře, pokud bude vše ok, tak dorazíme s Ladinem, akorát dejte na web nějaké bližší info. Čau Charlie
lajbr

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od lajbr »

Nazdárek bando, info o akci bude na stránkách koncem příštího týdne.
lajbr

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od lajbr »

Zdravím všechny, inormační plakát o Mikulášském posezení je na úvodní straně v akcích. Platit se bude na místě. Tak kdo má zájem,ať to prosím nenechá na poslední chvíli. Kapacita je do 40-ti osob a 12 lidí už svou účast potvrdilo. Budu se na Vás těšit. ;)
cmelda

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od cmelda »

Ahojki,
Počítej Libore s mou účastí i s Olčou.
Jimy

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Jimy »

ahojte ve spolek,
semnou určitě také počítej.
Jimy
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Alois »

Taky se zúčastním, pokud dožiju.
svagrova

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od svagrova »

Lajbře, oficielně jen potvrzuji naší dnešní osobní domluvu.Rozhodně toho Mikuláše chci vidět taky. :mrgreen:
TINA
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od rosta »

Lajbře ahoj.Já a Harsst se také hlásíme.Čus Rosťa.
lajbr

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od lajbr »

ZDRAVÍM VŠECHNY HVĚZDY, kapacita na Mikulášskou akci je naplněna. Tímto přihlášky uzavírám. :(. Případným dalším zájemcům se omlouvám , můžou mi případně zavolat a kdyby se místo uvolnilo,tak je budu informovat. Rosťo s tebou a Harsstem počítám. Zatím se mějte fajn. :P
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Kremil »

Takže se hlásím jako náhradník + 1, jsem to nějak podcenil nebo co...
Křemil
lajbr

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od lajbr »

Ahoj Kamile, vedu to v patrnosti. A to jsem ještě volal Zdenkovi jestli se s tebou o tom nebavil, když on s Ivou jedou. Já na tebe pamatoval, ale nic nevěděl.Určitě Ti dám vědět.Zatím čus. ;)
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Kremil »

Ahoj Lajbříčku, to jsi hodný. Kdyby tak pamatoval každý :lol: . Nic ve zlém nikomu, budu čekati na kouřové signály. Dík :roll:
Křemil
libor

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od libor »

Ahojky,trochu me to sere že to je už uzavřene,chtěl jsem jít,ale mělo se hned napsat nebo říct že je omezena kapacita a nepsat na plakat že rezervace do 9.12.2011.Ale to už je pase.Čus
Jimy

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Jimy »

ahoj Lajbře, pomalu se blíží termín Mikulášského srazu, chtělo by to už pomalu upřesnění - v kolik a kde to přesně je, vůbec neznám Orlovou.
diky Jimy
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Kremil »

Jimi, to je u Vodičků do prava a tam se už poptáš místních pejsků na návsi :roll: :roll: :roll:
Křemil
Filo

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek , Jimy , nečteš , nevíš :-)

http://star-riders.cz/akce/akce/
Jimy

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Jimy »

ahoj Filo,
já čtu, ale asi né ty správné stránky, věděl jsem, že jsem to někde viděl, ale nenapadlo se mi podívat na akce. Díky za info a těším se na setkání.
Jimy
Berry

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Berry »

Jimy, zlato moje, jedeš přes Opavu? Bude tam jedna malá Berrynka.... :twisted: takový diablík - ne diblík, ďáblík :-) kdybys mě nabral ? co? děkuji in advance...
Jimy

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Jimy »

Berry, no to víš, že se tam v autě najde místo pro tebe. Domluvíme se mobilem co a jak.
Jimy
lajbr

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od lajbr »

Nazdárek HVĚZDY, v pátek na Mikulášské budou k dispozici kalendáře. Kdo jde na akci a má objednané kalendáře ,tak pesseta sebou. Prosím o dochvilnost, páč večeře se podává již o půl sedmé. Bude to velké a bude to pěkné :P Čus.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Kastan »

lajbr píše:Nazdárek HVĚZDY, v pátek na Mikulášské budou k dispozici kalendáře. Kdo jde na akci a má objednané kalendáře ,tak pesseta sebou. Prosím o dochvilnost, páč večeře se podává již o půl sedmé. Bude to velké a bude to pěkné :P Čus.
Ahoj Lajbře, vem sebou na Mikulášskou těch kalendářů víc, to uvezeš a je možné, že pokud bych měl cestu, tak bych se pro něj stavil. Hoj Kaštan
svagrova

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od svagrova »

Ahoj všem,
díky Lajbrákům za příjemný večer. Liborovi za organizaci, disdžokeje a baviče v jednom. Jeho Elence za její neustálý úsměv a pozitivní náladu, kterou šířila do prostoru. Nebyl to promarněný čas a s Haastovou páteční chvilkou poezie, to byl pro mě téměř dokonalý Mikuláš. ;)
Díky ,,akci" mám nadílkou nakonec tři super kalendáře a tak mi ,,banda " SRCZ bude dělat milou společnost snad na každém kroku. :P Lajbr se zřejmě opravdu vybavil , vzal kalendářů, co uvezl, v představě , že Kaštan i dnes dostojí svému slovu
a předvede své umění ,,nečekaně se objevit i zmizet" jak nám ho popsal Láďa :lol: ;) .
Myslím, že jsme se všichni náramně bavili, popovídali si i vytančili. Rosťa se v úžasu proplouží do další akce, zatím co Haarst se bude muset do příštích tanečních kreací z hluboka nadechnout. Bylo příjemné vidět spokojené tváře ( dokonce i prezidentovi se občas na tváři mihnul vzácný úsměv) v rytmu nenásilné zábavy a už teď se těším, jak se setkáme a společně bouchneme ten ,,novoroční šampus" :P

Pár záběrů pro ty kdo nebyli a pár vzpomínek, pro ty kdo byli. :P
http://tina-svagrova.rajce.idnes.cz/Mik ... 16.12.2011

TINA

PC160103.JPG
PC160103.JPG (238.99 KiB) Zobrazeno 16844 x
PC160110.JPG
PC160110.JPG (218.12 KiB) Zobrazeno 16844 x
Naposledy upravil(a) svagrova dne 17 pro 2011, 04:35, celkem upraveno 3 x.
svagrova

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od svagrova »

PC160084.JPG
PC160084.JPG (187.25 KiB) Zobrazeno 16844 x
PC160092.JPG
PC160092.JPG (221.55 KiB) Zobrazeno 16844 x
charlieFM

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj všem, děkujeme organizátorům za pozvání a milou společnost, jinak Marta vzkazuje, že Vás zve v létě na chalupu.
Zde je odkaz na další foto, zdraví Charlie a Ladin

http://charlie01.rajce.idnes.cz/Mikulas ... oholky.eu/
Naposledy upravil(a) charlieFM dne 02 led 2012, 12:17, celkem upraveno 2 x.
Berry

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Berry »

Byl to úžasný večer ! S Jimym děkujeme organizátorům - povedlo se a strašně rádi jsme vás všechny viděli. Berry. P.S. Z Tiny jsem i já nemohla spustit oči - krásná práce.
Přílohy
SL278629.JPG
SL278629.JPG (120.46 KiB) Zobrazeno 16822 x
Berry

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Berry »

Milý Lajbře -
já před Tebou klekám, klobouk svůj já smekám.
Díky za Tvé představení, které nám všem život změní :D
I když se to vůbec nezdá - zrodila se nová hvězda!
Je to pravda odvěká - šaty dělaj člověka.
Potkat já Tě ve městě, dám Ti drobný - i dvě stě !
Mužíček jak z jiné doby, nekoupíš jej ani v OBI.
Ale Tvoje pravá tvář - ta je přece motorkář.
Kůže, Honda, rohy, kérka...otočí sa každá cérka.
Tahle báseň - vánek svěží - do Petřvaldu k Tobě běží !
Přílohy
SL278655.JPG
SL278655.JPG (96.41 KiB) Zobrazeno 16819 x
Berry

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Berry »

Jimy - děkuji za odvoz a přívoz ;)
Přílohy
SL278683.JPG
SL278683.JPG (103.2 KiB) Zobrazeno 16819 x
Berry

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Berry »

I muži mají své dny....ale když je nemaj .... tak to pořádně rozjedou :D
Přílohy
SL278694.JPG
SL278694.JPG (101.43 KiB) Zobrazeno 16819 x
BobyShrekOLD
Příspěvky: 87
Registrován: 24 kvě 2011, 16:26
Bydliště: Komárno - Slovensko

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od BobyShrekOLD »

Tak jsem si to chvilku s váma užil - Díky fotoreportéři. Zdraví Boby.
svagrova

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od svagrova »

SUPER!!! Berruška se nám konečně rozjela! Probrala se ze zimního spánku. Konečně nějaký zábavný příspěvek, už jsme tady s Aloisem ze sebe začínali mít ,,ponorku". Občas nás podpořil Jimy, Láďa či Kaštan, který se najednou objeví nebo taky neobjeví ;) Ale jinak všichni jen čtou a mají co zkritizovat :lol:
Rosťa si to vysvětluje, ze strachu před kontrolou gramatiky :lol: Nebo přišel s návrhem, co tu napsat něco vulgárního, či perverzního, pak by se prý někteří možná chytili. A Rosťa,....ten ví o čem mluví, jak jsem se včera večer ne jen já přesvědčila! :lol: :lol: :lol:
Berry

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Berry »

Díky za pochvalu Tino Švagrová Kaštánku - máš tam dokonce i mejlík a já už jdu něco dělat. Všem přeji krásný fíkent a posledního adventa zítra a 30tého to rozjedem - na plný pecky - zpívat a tancovat - prošoupem kecky....
svagrova

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od svagrova »

Berry píše:Díky za pochvalu Tino Švagrová Kaštánku - máš tam dokonce i mejlík a já už jdu něco dělat. Všem přeji krásný fíkent a posledního adventa zítra a 30tého to rozjedem - na plný pecky - zpívat a tancovat - prošoupem kecky....

Kruci Berruše :lol: :lol: , neprovokuj ještě ty!!!! To Ti nedaruji, ty Borůvko! :lol: Švagrovou si vymyslel Alois a nechce se toho vzdát!!!!!A já vyšito na zádech ,,švagrová " nosit odmítám! :lol: Mail Kastanka mám nejmíň 10 let!!!!!!!!! Ale nemůžu být Kaštanka, když se tady zjevuje a mizí Kaštan :lol: Ještě by to vypadalo, že jsem nejen čísi švagrová , ale i žena ,,Kaštanova" ;) :lol:

Jinak dík za poklonu, jsem ráda, že jsem Tě zaujala ,,lesní plode" :lol:

TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA TINA
bogdant9

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj Všem co byli i nebyli.
Konečně po vichřici zapli štróm,tak můžu napsat díky Lajbře! Byl to supr večer,díky že,je Star-Riders a přeji všem co včera nebyli:Krásné prožití vánočních svátků a do Nového roku vše nej!
Bogdan a Bohuška
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Alois »

….......tak a další povedená akce za námi. Vivat Lajbr!!! Bezva!!!...No, jednu připomínku bych měl. Příště to musíme udělat alespoň na 2 dny. Několik věcí jsem zapomněl „vyřídit“ a nejen já, ale i Maarty prý toho měl více a nestihl. Málo času. Řekl bych – hrozně rychle to uteklo“.

Při dobré zábavě a s fajn lidmi čas utíká jinak. Ale to už nám kdysi naznačil nějaký Einstein, že prý ten čas je divný, prý relativní a oni – fyzikové světa - mu pořád nemohou tu speciální teorii relativity ani dokázat ani vyvrátit. A my jsme ji včera zcela jednoznačně dokázali. Myslím, že bych ji mohl po těch cca 60 letech nadefinovat znovu: „Čím rychleji se člověk ve víru tance otáčí, tím více se celková doba zábavy zkracuje“.

Díky našim skvělým drahám by se naši kolegové Harssssst a Rosťa na tuto akci vůbec nedostali. Zpoždění. Proto jsem je musel zachránit na nádraží v Bohumíně, a tak jsme se ocitli už v nastartované zábavě pozdě. Nové tváře nám přivezla Charlie v podobě Marthy a své krásné dcery Lenky. Maretku jsme znali, už s námi byla na vyjížďce. Martha, co by novopečená držitelka ŘP MOTO a budoucí choppristka se velmi těšila na setkání s námi a svůj příchod mi avízovala několik dnů dopředu. Je to skvělá společnice a bude i jistě skvělá motorkářka.

Chlapy motorkáře z Orlové jsem neznal, ale Nodzi mě seznámil a měli jsme i pár minut na vzájemné informace z oblasti našeho i jejich klubu. Někteří jsou MC čekatelé a tak si budují své zázemí.

SRCZ byl v plné polní. Super nálada i bez alkoholu a odhodlanost se dobře bavit za každou cenu byla vidět téměř na všech. Holkám to velmi slušelo, byly krásně upravené, připravené a tvořily ozdobu Mikulášského setkání.

Jako kulturní vložka bylo uvedeno vystoupení nějakého pána, který nám předvedl polytématickou báseň s dostatečnou gestikulací i s pěveckým doprovodem. Bezvadné číslo, které skvěle pobavilo a dalo mi námět k zamyšlení: Na tomto pánovi mě zaujalo to, že kdyby si pokypal nohavice večeří, rozepnul poklopec a trošku přibarvil gatě na zadní části těla, viděl bych v něm podobiznu Lajbra za cca 15 až 20 let! A s trochou fantazie i sebe a spoustu dalších.

Přednes F. Vilona v provedení našeho světoznámého poéta Harsssssta nemělo chybu. Přišouravší se dědek s hůlkou v ruce a dlouhými vlasy vypadal, jako že si onen týpek spletl dveře na WC. Leć maskovaný umělec spustil 20 minutový monolog, který zakončil – jako vždy – ohňostrojem. Harsste, bylo to super!

Bezva odvaz udělala Švagrová se svým načančaným dvouválcem a odhaduji jej na čtyřtakt až možná i pětitakt, který byl velmi spoře okapotován a myslím, že neunikl pohledu žádnému přítomnému motorkáři. Ostatně viz foto 1 – Rosťa v příspěvku Švagrové. Musím zde ale vyzdvihnout velmi propracovaný doplněk - nehet se znakem SRCZ. Nevěřil jsem vlastním očím a musím konstatovat, že to byla pecka nejen v nápadu, ale i v provedení. Za tento detail si zaslouží pochvalu.

Hudbu nám dodal místní DJ Lajbr. Z malé bedničky spoustu kraválu v podobě skladeb mých mladých let. Měl jsem možnost snad poprvé, co se známe "potěšit svým šlapáním“ na nohy většinu přítomných dam. Asi jsem se jim za to ani neomluvil. Pardoooon.

Zapomněl jsem vyřídit telefonické pozdravy od Cilky, která se díky pracovním povinnostem nemohla zúčastnit.

Opravdu to uteklo. Přišel čas loučení a já slyšel jen chválu na náš klub a naše členy. Konstatovali jsme, že i když bylo alkoholu dostatek, za celý večer jsme neviděli žádné „ožralé ksichty“, jak bývá při podobných zábavách, setkáních a neklubových srazech zvykem. Možná se pořád opakuji, ale jsme opravdu dobrý klub dobrých lidí a skvělých přátel. Držme si ho a važme si ho!



P.S. Rozdělil jsem to po max 4 větách, bo Křemil prý víc než 4 věty najednou nepřečte.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Mikulášské posezení

Příspěvek od Kremil »

Dnes jsem přečetl 4,5 věty, ale takto mi to vyhovuje, dík :roll: :roll: :roll:
Křemil
Zamčeno