1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Zamčeno
charlieFM

1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj , kdo máte námět na vyjížďku? Je akce v Milíkově, přikládám leták .
Přílohy
sraz mustangu.gif
sraz mustangu.gif (210.89 KiB) Zobrazeno 8176 x
bogdant9

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od bogdant9 »

Zdarec.
Mám to kousek tak se tam zajedu podívat. ;)
Jimy

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od Jimy »

a nespojíme to ještě s nějakou vyjížďkou, když to je až od 15. hod?
charlieFM

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od charlieFM »

Jimy v pátek 30.9. je to od 15.00 hod., ale v sobotu 1.10. od 10.00 hod. Předpokládám, že kdo zná lépe trasu než já /jezdila jsem to celé okolí za klientama, ale autem/ takže třeba Bogdan , by mohl připravit nějakou trasu na vyjížďku . Třeba H. a D. Lomná, nebo co kousek na Slovensko? Kdo bude chtít tak jede, kdo ne, tak sedí na akci. Je to námět.
bogdant9

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od bogdant9 »

charlieFM píše:Jimy v pátek 30.9. je to od 15.00 hod., ale v sobotu 1.10. od 10.00 hod. Předpokládám, že kdo zná lépe trasu než já /jezdila jsem to celé okolí za klientama, ale autem/ takže třeba Bogdan , by mohl připravit nějakou trasu na vyjížďku . Třeba H. a D. Lomná, nebo co kousek na Slovensko? Kdo bude chtít tak jede, kdo ne, tak sedí na akci. Je to námět.
Ahoj charlieFM takovou vyjíždku jsme absolvovali někdy v létě.Vlomné je jarmark tak múžeme sjet i tam.
lajbr

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od lajbr »

Ahoj Bogdane, díval jsem se v kolik píšeš... ty trpíš nespavostí a nebo jsi taková pilná včelka ? Možná se tam po obědě kouknu.
Jimy

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od Jimy »

no mne se ten víkend zkomplikoval a ozvala se máma, že bych se tam mohl ukázat, když měla narozeniny, takže ta sobota padá pro mne.
charlieFM

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od charlieFM »

OK hoši, tak se sejdeme nějak nezávazně, dle toho jak se potkáme. Jedu i s Ladinkem.
bogdant9

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj Lajbře
Pojedu taky nějak kolem poledne,ale není na sto procent-mám službu tak se mi plány múžou zhatit.
Ted´ v kolik píšu-v tu dobu snídám a pak valím do rachoty,bohužel.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od Kremil »

Ahoj kucí a holčata,
kdyby náhodou někdo zítra jel, jak tady čtu, třeba Lajbr po obědě s plným gágorem knedlíků nebo noků nebo maminčiných typických Vídeňských bramborových knedlících, krotit mustangy, tak bychom se asi s Pepínem z Krnova přidali a bude nás víc na ty Vlk a nice, (čti vlkanice odvozeno od "bude nás víc"). jdeme si dát pár kousků na schůzi, proberem to a až příjdu, chci nalézti odpověď.
Hraje tam od 14.30 hod můj kamarád z branže " LEVIS PRESLEY", tak abychom tam již v tuto dobu třeba zevlovali.
:roll: :roll: :roll:
Křemil
charlieFM

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od charlieFM »

http://charlie01.rajce.idnes.cz/Moto_-_ ... 1.10.2011/

Čau děvčata a hoši, zde máte odkaz na foto. Hakuno, můžeš to zpracovat, papa, jdeme si dát šampáňo. Zítra asi pojedu z partyjou z SCRC do Zlatých Hor, ale uvidíme ráno. Chce se někdo přidat? Mohou i z jiných klubů, akorát párky či maso na grilování sebou. Sraz v 10.00 hod. za Novým Jičínem /myslím je to Šenov/ u Jurina. Kdyby se někdo odhodlal, zavolejte mi.
Naposledy upravil(a) charlieFM dne 01 říj 2011, 19:35, celkem upraveno 1 x.
charlieFM

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od charlieFM »

ještě foto
Přílohy
IMG_7784.JPG
IMG_7784.JPG (129.54 KiB) Zobrazeno 8069 x
IMG_7777.JPG
IMG_7777.JPG (138.42 KiB) Zobrazeno 8069 x
IMG_7789.JPG
IMG_7789.JPG (143.56 KiB) Zobrazeno 8069 x
charlieFM

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od charlieFM »

sraz u Brixů ve FM.
Přílohy
IMG_7759.JPG
IMG_7759.JPG (163.66 KiB) Zobrazeno 8068 x
Hakuna

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od Hakuna »

Díky Charlie, to já byla, jen co by doplivnul, fandit na ,,závodech furmanů" a držet palce Lupenovi. :) Poslouchala jsem, kdy zaslechnu bublavý zvuk motek, a uvidím přiléhavou kůži, ale SRCZ, se tady jen šmrnclo. :D
Dolní Lomná.jpg
Dolní Lomná.jpg (107.94 KiB) Zobrazeno 8057 x
Dolní Lomná1.jpg
Dolní Lomná1.jpg (115.79 KiB) Zobrazeno 8057 x
charlieFM

Re: 1.10. Sraz mustangů - Milíkov

Příspěvek od charlieFM »

No tedy, měla jsi se ozvat, plánovali jsme Lomnou, ale nakonec zůstali v Milíkově a pak domů.
Zamčeno