Vyjížďka Orava 3.11.2011

Zamčeno
Lada

Vyjížďka Orava 3.11.2011

Příspěvek od Lada »

Taky jsem vyjel možná na poslední letošní vyjížďku.
Cíl - Oravská přehrada.
Start - 10.00 - Koběřice
Trasa - Ostrava, F-M, okolo Šance, Turzovka, Čadca, Námestovo, Oravská přehrada, Oravská Polhora, Žywiec, Szczyrk,
Wisla, Karviná, Ostrava, Kobeřice.
Délka trasy - 380 km.
Návrat - 19.00
Počasí - azur, slunečno, horské panoramata

Doporučuji tuto trasu zajet příští rok v létě kdy bude déle světlo a teplota stabilní - Super výlet, zatáčky, lesy, malý provoz.
ČAUKY LÁĎA
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
Přílohy
71.JPG
71.JPG (233.96 KiB) Zobrazeno 5088 x
72.JPG
72.JPG (218.01 KiB) Zobrazeno 5088 x
91.JPG
91.JPG (219.62 KiB) Zobrazeno 5088 x
cmelda

Re: Vyjížďka Orava 3.11.2011

Příspěvek od cmelda »

Čauki všici,
To vypadá Láďo velmi pěkně.Příští rok to určitě dáme.
Majo
Příspěvky: 29
Registrován: 02 čer 2011, 18:46

Re: Vyjížďka Orava 3.11.2011

Příspěvek od Majo »

Na orave krasne na orave... ako sa spieva v pesnicke.. jazdim tam casto je to nadherne.. odporucam cestu medzi Oravskou lesnou a Novou Bystricou.. siroka cesta, kvalitna, prekrasny vyhlad na hory, minule som tam bol pozerat zapad slnka nad horami.. krasne ;)
Born to be wild!
Maarty

Re: Vyjížďka Orava 3.11.2011

Příspěvek od Maarty »

kurňa, to jsou fakt už za měsíc a půl vánoce? :)
Jimy

Re: Vyjížďka Orava 3.11.2011

Příspěvek od Jimy »

ahoj Láďo,
nevím, zda si děláš srandu a jestli nemáš objednané počasí, trasa krásná, nechal bych se zlákat a klidně i 3.11. jel, fakt to mysllíš vážně? Jako poslední vyjíždka letošního roku by to nebylo špatné. :D
Jimy
Jimy

Re: Vyjížďka Orava 3.11.2011

Příspěvek od Jimy »

ahoj Láďo,
nevím, zda si děláš srandu a jestli nemáš objednané počasí, trasa krásná, nechal bych se zlákat a klidně i 3.11. jel, fakt to mysllíš vážně? Jako poslední vyjíždka letošního roku by to nebylo špatné. ale asi ses o měsíc spletl :D
Jimy
Lada

Re: Vyjížďka Orava 3.11.2011

Příspěvek od Lada »

To byla zkouška ostražitosti a navíc mě zmátla Charlie. Bylo by ale super kdyby i v tom datu bylo takové počasí!!!!! Star - zdar Láďa. :ugeek: :ugeek: :ugeek:
charlieFM

Re: Vyjížďka Orava 3.11.2011

Příspěvek od charlieFM »

Tak hoši to beru, Láďo super. No co víte, možná se to otočí a bude ještě hezky, anebo ...metr sněhu. Mám výhodu, motorka je jenom v garáži za dveřma, takže vemu hadéérek a alespoň ji vyleštím. No a do práce nosím černé triko, na řetízku velký kříž. Tak a je mi to jedno, že je předepsaný nějaký formální obleček. Kdyby se vyčasilo, tak rychle pište, kde se jede , ahoj všem. Charlie
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Vyjížďka Orava 3.11.2011

Příspěvek od Kastan »

Ahoj Laďo, byl jsem tam 30.10 - 2.11. i když autem. Máš pravdu, je tam moc hezky, a super cesty s malý provozem. To by fakticky stálo za výlet. Pokud by to bylo ve volném termínu, rád bych se přidal.
Zamčeno