VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Alois »

Vážení, má někdo nějaký nápad na kolemkomínovku? Spíš bych volil neděli, v sobotu jsem mimo Ovu.

Rosťo, vymysli něco, prosím.
Naposledy upravil(a) Alois dne 18 říj 2011, 23:36, celkem upraveno 1 x.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011

Příspěvek od rosta »

V sobotu nemůžu.V neděli podle počasí.Ozvu se v pátek.Nezapomeň v pátek na toho Šímu u Hanky. Čus Rosťa.
Lada

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011

Příspěvek od Lada »

V kolik hodin to v pátek začíná ??? Čusik Láďa
Jimy

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011

Příspěvek od Jimy »

ahojte ve spolek, no tento víkend pro mne nepřipadá v úvahu, mám moc práce a k tomu jsem se nedoléčil a nedělní výlet mi vůbec neprospěl, takže se musím znovu dávat dohromady, užijte si ale určitě posledních možností.
Jimy
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011

Příspěvek od Alois »

POZVÁNKA

21.října 2011 od 18.00 hodin v Motobaru u Hanky na besedu s promítáním na téma

Rekordní cesta na BMW F800GS do Vladivostoku a zpět.

Dobrodruh, novinář a cestovatel Jaroslav Šíma a jeho sibiřské dobrodružství, které trvalo 63 dní na cestě dlouhé 25200 km.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Alois »

Rosťo, já v pátek a sobotu jsem pracovně mimo Ovu, pošli mi prosím návrh trasy na neděli.
Lada

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Lada »

Zdravím všechny potencionální účastníky besedy. Pokud bude někdo rezervovat místa na tuto akci prosím pro mně dva místa. Dejte potom vědět jestli jsou rezervována. Předem Děkuji. Láďa
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od rosta »

Když bude trochu slušně,tak v11hod.u Hanky.Trasu bych volil po slunku.Studénka,Pustějov,Vražné,Bělotín,Hranice,Valašské Meziříčí,Nový Jičín,Rybí,Kopřivnice,Štramberk a potom se můžeme domluvit. Zastávka na jídlo buď za Valašským na levé straně u tý udírny,nebo před Kopřivnicí na ranči.To není podmínkou.Možná někdo navrhne něco jiného.Láďo.Mám zamluvených 8 míst.Tak můžeš dojet. Rosťa.
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Josef »

Napad na vyjížďku je to dobrý. Já můžu jen v neděli. chose
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Kastan »

Ahoj všichni. Rosťo, pokud bys chtěl zamluvit na tom ranči v Kopřivnici nějaká místa, ať se nejí na etapy, můžu se tam stavit. Předpokládám, že myslíš Bubla ranč. A sobotu 22.10, nebo neděli 23.10?? Jen by bylo dobré vědět od kolika a kolik asi. Když, tak dej vědět. Hoj Kaštan
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

Pánové, budu vám v patách, taky radši v neděli. Nebo spíš vy mě :D Trénuju jako pilná včelka, včera 100km, dnes 60km. :roll: Doufám,že bude slunečno, vezmu si pak o šátek míň, ať můžu tentokrát otáčet hlavou a alespoň zlehoučka se kochat :mrgreen: , jak káže fýrer! :shock:
charlieFM

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od charlieFM »

ahoj partyjo, tak kdy se tedy jede v neděli? Napište kdy nebo kde sraz. Ovšem pojedem dle počasí. Jinak chystáme se na 3.12. na akci do Havířova Bar a club Arena, info na webu www.motoholky.eu
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Alois »

---- Rosťo, šikovnej. Pěkná trasa. Budeš tomu velet, ano kapitáne? Takže v NEDĚLI v 11.00 u Motobaru U Hanky. V pátek v motobaru si to vezmi, prosím, na starost také, ano?

-----Švagrová, Ty jsi nezmar!!! To chceš do jara tu motorku zavařit? No, děláš dobře, je třeba využít každé chvilky a myslím, že těmi ujetými kilometry nás do nové sezóny doženeš. Držím palce, ať máš co nejvíc km a málo pádů. S tím kocháním to nepřeháněj, pro začátek bych se na Tvém místě kochal upřeným pohledem do asfaltu před předním kolem.
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

Tak teď nevím, jsem zase v pasti. :o V neděli jsem dostala výtěr, že se nekochám, dnes , že se zase kochat chci. :lol: Mám jezdit, ale nezavařit motorku. No, nemusíme přeci všechno pochopit, stačí to příjmout,ne? Jak řekl pan Trojan v Medvídkovi :lol:...Kruci, ještě pravopis jsem zapomněla zkontrolovat! :mrgreen: Uff, snad je to v pořádku. :shock:
Lada

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Lada »

Neděli beru na vědomí a pokud nebude pršet,sněžit nebo super "kosa" jedu !!!!! Kdyby se něco změnilo ještě napíšu!!
Čauky Láďa
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od rosta »

Ahoj Kaštan.Jedná se o neděli.Co je jejich specialitka.Minule nás bylo 11strojů.Mohli by jsme tam dorazit tak ve 13hod.Tak to omrkni a vědět.Čus Rosťa.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od rosta »

Oprava pro Kaštan.Dej vědět.R.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Kastan »

Ahoj Rosťo, spíš než kolik Vás bylo minule jsem potřeboval vědět kolik máš domluvených lidí teď. Že bych třeba reservoval stůl. I když si myslím,že plno tam asi nebude. Aspoň přibližně. Jaké mají speciality netuším, nechodím tam. Hoj Kaštan
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

,,Odvolávám co jsem slíbil", zítra pojedu, ale o šátek míň si neberu! :P Právě jsem přijela, nebyla to nijak dlouhá trasa, 80km, ale k pozdnímu odpoledni už mě profouklo a cítila jsem celé tělo. :mrgreen: Za oknem sluníčko vypadalo fajn, ale myslím, že na zítřek přidám asi ještě tričenko. Kaštanovi budu pak tiše závidět kožíšek a Láďovi jeho moderní vaťák! Škoda Berry, že nejedeš, těšila jsem se. Tak si to s dcerou fajn užij. ;)
Lada

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Lada »

Dnes se ze zdravotních důvodů nezúčastním. Užijte si to. Ahoj Láďa :ugeek: :ugeek: :ugeek:
charlieFM

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj všem, Rostíku jak jsem říkala, ještě čekám, kdy se u nás zvedne ta bílá potvora od země a vykoukne sluníčko. Takže uvidíme, jinak si to ještě pořádně užijte. Ahoj Charlie a Ladin /ten ještě užívá teplíčka v lůžečku/
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Kastan »

Ahoj jezdci a jezdkyně. Ještě jste někam z Kunína jeli? V kolik jste dorazili domů? Já to vzal ještě přes Hodslavice, Val.Mez. V Rožnově krásně svítilo sluníčko, pak přes Pindulu, Frenštát a v jednu jsem byl v garáži. Doufám, že jste si to taky užili. Je už sice trošku chladněji (ráno když jsem jel pro motorku, bylo -0,5 stupňů), ale až na to ranní startování to bylo moc fajn. Tak snad zase brzy na viděnou. Ahoj
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Kaštane, jeli a jestli neusnu, tak Ti to popíšu, ať má fýrer co opravovat. :mrgreen: Nemá čas, zaměstnávají ho důležitější věci. :lol:
Naposledy upravil(a) svagrova dne 23 říj 2011, 23:15, celkem upraveno 1 x.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Kastan »

Juj, cože ho zaměstnává? Ale, ale, vypadá to, že už jsi usnula. Snad nemáš hlavu na stole, nebo noťas pod hlavou. Tak tedy dobrou noc a pokračování příště.
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

Neusnula, ale zpracovávala jsem fotky. Jsem nějaká vymrzlá, nějak mi to nejde. Asi to zvládnu až zítra. :P
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Alois »

Ahoj blázni - byl pozdrav dalším 5 skalním členům SRCZ na srazu u motobaru. Myslel jsem si, že v té zimě, mlze a tmě tam budeme s Rosťou sami. A ejhle, Chosé, Harsssst, Kaštan a najednou se odněkud vzala i Švagrová. Po několika Rosťových fotkách jsme se vydali do Kunína na zámek. Byly tam oslavy Huberta, pasování střelce na zvěř, průvod koní, psů i kočky byly mezi nimi. Zběžná prohlídka zámku, několika stánků s kloboukama, koženými výrobky, noži atd. nás zavedly k výchozímu místu - dančímu guláši. Vzpomněl jsem si na Dashu, jak mi řekla: A proč jsi tu přejetou kočku nedonesl sebou, udělala bych Vám z ní skvělý srnčí guláš. Ale daněk byl daněk, alespoň podle té ceny určitě. Vystoupení myslivců, církevního hodnostáře, starostky a dalšího mluvčího jsme celkem vyslechli se zájmem, pasování bylo zajímavé, atmosféra studená, ale přátelská.
Další zastávka na ranči v Kopřivnici. Kromě zimy a polévky, která prý byla česneková a dokonce letošní nic moc. Těsně před námi na parkovišti parkovaly koně, tak jsme se museli vyhýbat jejich exkrementům a stejně jsem si kus na botě přinesl.
Konečná byla U Hanky. A konečně začlo svítit slunko a zima nás po cestě přešla. Fičeli jsme po dálnici a tamní teploměr ukazoval 9stupňů. Po čaji na zahrátí a kladném zhodnocení jsme se rozloučili a jeli, jak kdo, ale já domů. Byla tom zajímavá vyjížďka myslím na spodní hranici teplotní snesitelnosti.V každém případě díky kapitánovi Rosťovi, dobře to připravil a skvěle vedl.
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

za 1. Motobar je název s velkým ,,M“. Pasování střelce na zvěř, je název té tradice, nikoli jen pasování hejhuly. Nepíše se s kloboukama,
ale klobouky.Přímá řeč má být v uvozovkách. ,,Vám“ je mále ,,v“ jednalo se o vás všechny,nikoli o vykání a oslovení v ofic.psaní.
Nepíše se začlo, ale začalo,slunko, ale slunce, zahrátí, ale zahřátí. A chybí tady nejmíň deset čárek ve větách.
Je fajn, že každý je omylný a do příště Tě Lojzku, snad ta výuka pravopisu , cos tady se mnou nacičoval minulý týden, přejde! :mrgreen:

za 2. Vyjížďka byla moc fajn,i když nás viditelně od minulého týdne ubylo. Přeci jen ryska na teplotním sloupci klesá citelně dolů. Švagrová se od nikud nevzala, Švagrová už dávno dorazila s Chosém, zatím co Alois přemlouval Draka a dýchal na baterii, aby vůbec vyrazil. Na zámku v Kuníně opravdu byly oslavy Huberta, s průvodem, přehlídkou, stánky i dančím gulášem. Kaštan nás opustil, s vidinou lepší krmě, na rodinné trachtě a přišel tak o veselé zážitky s ostatním mužským osazenstvem. Alois byl u stánků naprosto v ráži (ještě, že jich tam bylo tak málo, protože jinak tam stojíme doteď) naprosto se vymykal rčení, že nakupují jen ženské. Byl typickým příkladem známého: ,,Blbí mají peníze, kramáři mají rej!“ :lol: Obdivoval pásky, klobouky, nože, židličky,netušil sice k čemu by to potřeboval, ale bylo to pro něj úžasné a chystal se to koupit. Až jsme ho podezřívali, že žije někde v naprosté izolaci. Obdivoval a divil se úplně všemu, od zboží až po zakrytí očí dravců. Nakonec přeci jen došel cíle a koupil si kožený pásek, čemuž se zase naopak upřímně divil Rosťa, neboť usoudil, že jeden už na sobě Alois má, proč tedy potřebuje ještě další? Překvapený Prezident ho ujistil, že není něco jako ,,kožený mužíček“ ,má i jiné kalhoty a občas chodí i v civilu, že ho tedy opravdu nezakoupil ke svým vytahaným plavkám! :lol: Haarst si užíval svých přehlídek a profi focení se stativem. Rostík focení všeho a všech bez stativu, Chose, příjemného veselého odpoledne a já jejich upřímné až dětské radosti, ze všeho. Guláš byl opravdu z daňka,měl pachuť skopového, a za cenu 139,- Kč, být musel, i kdyby nechtěl! Měli jsme ale všichni hlad a zvědavost okusit zvláštní krmi, nás ke koupi přiměla. Bylo chladno, vlhko a sluníčko opravdu ze svých obláčkových duchen ne a ne vylézt. I přesto jsme ještě vyrazili dál , kde další občerstvovací a zahřívací zastávkou byl Ranč v Kopřivnici. Těšili jsme se , ale návštěva pro nás byla jen velkým zklamáním. Temný krb, nás přesvědčil, že teplo vypadá jinak ,a venkovní teplota se náramně blíží té vnitřní. Avizovaná hustá česneková polévka byla opravdu hustá, jelikož při neděli to byl zcela jistě známý ,,Přehled týdne“ Rozhodně byla nejen hustá, ale i patřičně barevná a lehce splývající napůl zelené párky na hladině, hovořily za vše. :o Ohřátí se tedy nekonalo, to nás čekalo až v Motobaru, u cukrem nasycených čajů a skvělé horké čokolády. Snad ze šťastného návratu, snad z tepla, pánové už byli v ráži, a už jen pojem,,štěrbina“ v nich vzbuzoval obrovskou nenaplněnou fantazii. Takovou z toho měli hoši radost! Byla to opět příjemná vyjížďka v příjemné společnosti a hezky prožitý podzimní den. Díky pánové!
S4303595.JPG
S4303595.JPG (237.41 KiB) Zobrazeno 11933 x
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

Haarstovy přehlídky
IMG_3301.JPG
IMG_3301.JPG (254.41 KiB) Zobrazeno 11933 x
Choseho spokojenost
IMG_3305.JPG
IMG_3305.JPG (219.89 KiB) Zobrazeno 11933 x
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

Aloisovo nakupování
S4303604upr.jpg
S4303604upr.jpg (169.08 KiB) Zobrazeno 11933 x
S4303609upr.jpg
S4303609upr.jpg (142.14 KiB) Zobrazeno 11933 x
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

Rosťa a Kožený mužíček
S4303599upr.jpg
S4303599upr.jpg (160.63 KiB) Zobrazeno 11933 x
S4303616upr.jpg
S4303616upr.jpg (174 KiB) Zobrazeno 11933 x
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

Dančí guláš
S4303620upr.jpg
S4303620upr.jpg (165.2 KiB) Zobrazeno 11933 x
Zábavná štěrbina
IMG_3351.JPG
IMG_3351.JPG (147.68 KiB) Zobrazeno 11933 x
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od Kastan »

Tédá, švagrová co ti to ten Alois provedl, že mu dáváš takové kapky? :o Jak vidím, tak jsem vážně přišel o spoustu zážitků (mohl jsem mít klobouk, nebo pásek), ale slíbil jsem, že budu doma včas a tak se i stalo. Rosťa se mě ptal co je na ranči specialitou, no myslím, že teď už to víte a taky už víte proč tam nechodím. Docela mě to štve, protože to mohlo být aspoň jedno místo v mém bydlišti, kde jsme mohli občas zaparkovat své naleštěné stroje. Ale, že bych si musel domů odvážet kobylince-to zase ne. Určitě to bylo příjemnější u Hanky. I když taková témata (štěrbiny) jsem zatím nezaregistrovat. Třeba se poučím příště. Myslím, že všichni tady děkujeme za rychlou ukázku fotek, teda aspoň já. Tak zatím se mějte fajn a ahoj
svagrova

Re: VÍKEND 22.-23.10.2011+beseda v pátek

Příspěvek od svagrova »

Já kapky? No, vůbec! :mrgreen: Mám jen v živé paměti tu jeho recenzi minulý týden. :mrgreen: To víš, každý je jednou nahoře, jednou dole. No, česnečka byla opravdu zážitkem, ale na ohřátí rukou, dobrý! To ty jsi jistě měl mastnou pusu od ucha k uchu a boule za ušima. :lol: Já si kobylinců nevšimla, ale někdo se trefí i do jediného. :lol: U Hanky bylo bezva, čisto, teplo, milo a veselo, ani se nám do čerstva venku, nechtělo. A neboj, o ,,štěrbiny " nepříjdeš, nebudou ,,štěrbiny" budou to jiné blbiny, které vymyslíme. I když nevím jestli to ještě letos stihnem. Zatím se sice řeší kam o svátku ,kam? Ale spíš, myslím, že nakonec všichni skončíme na ,,hřbitově" ...k oslavě Dušiček, protože předpověď rosniček káže ,,déšť". Fotky nebyly brzo, spíš brzo ráno.Zbytek dám na Rajče a tady přidám odkaz.Zkusím se vybičovat co nejdřív, dokud je to aktuální. :P :o
G260120.gif
G260120.gif (28.63 KiB) Zobrazeno 11904 x
Zamčeno