SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Alois »

Vážení, vzhledem k tomu, že plánovaná trasa na Ecce Homo Sapiensus Erectus Starriderus měla kolem 180 km, navrhuji sraz v 11.30 u VŠB v Porubě a pojedem směr Hlučín, Opava , Sádrák-hopoda-Jimy, Hradec n. Mor., Vrchy, Fulnek, Bílovec, Motobar U Hanky. Nejedeme za deště ani v mokru ani v mrazu. Kdo má zájem, ať se přihlásí, změna trasy a odjezdu se může operativně změnit.
Dle http://new.meteo.pl/php/meteorogram_map ... 83&lang=pl
by mělo být v pátek kolem 14 stupňů, nepršet a být skorojasno. Mohlo by to vyjít a možná i na ecce homo by bylo počasí. Kdo ví?
Jimy

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Jimy »

tak se dívám, že ten zítřek bude sázka do loterie a to jak počtu tak i počasí. Každopádně když bude slušněji, připojím se na Sádráku v Opavě v té hospospodě, kde bychom mohli posedět a kdo bude mít hlad, tak může i něco sníst.
Jimy
charlieFM

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj hoši, tak kdo vlastně jede, je vás zde nějak malinko. Jinak v pátek tj. 28.10. ať to máme přesně v 11.30 u VŠB OV. Pokud to vyjde, pojedu. Těch 180 km tj. celkem, nebo jedna trasa? Kdyby jste někdo byl dnes tj. čtvrtek 27.10. kolem 18.00 hod. v Ostravě, přijďte se k nám podívat, máme sraz v restauraci Brodway v OV /je to myslím Hrabůvka/.
bogdant9

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj
pokud nebude chcát tak jedu.
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Josef »

Bude-li takové počasí jako dnes, neváhám a jedu. tak 11.30 u VŠB. Chose
Lada

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Lada »

Pokud mi to zdraví dovolí budu po 12-té na Sádráku v Opě. Čusky Láďa :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Jimy

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Jimy »

Tak to se mi líbí, přeci jen nepojedeme s Aloisem sami :D
Boba

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Boba »

Zdravím Všechny! Počasí OK, takže: Boba,Bogdan,Miro+1 se hlásí! :!:
Lada

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Lada »

!!! UPOZORNĚNÍ !!!!!!
Přes celé Kravaře je vyfrézovaná cesta !!!! Je možnost odbočit na prvním kruháči na Štítinu - 3-ti exit, tam je normální cesta. Ahoj Láďa
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
charlieFM

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj , dnes pojede s vama kousek Ladin, můj zdravotní stav je horší ,kašlu jak tuberák, tak to nemohu riskovat /malou vnučku odvezla dcera do nemocnice se zápalem plic, tak to možná mám od ní/. Včera jsme ještě měly schůzi - babinec v Ostravě, celkem dobrá restaurace Brodway, vhodné i na schůzky, mám pár fotek na www.motoholky.eu - akce. Přeji suchou stopu a šťastný návrat. Charlie
charlieFM

Foto : SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od charlieFM »

http://charlie01.rajce.idnes.cz/Vyjizdk ... _28.10.11/
Ahoj všem, posílám foto, co nafotil Ladin, není toho moc, tak pošlete odkaz, kdo jste máte další.
Lada

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Lada »

http://www.ulozto.cz/10796531/vyjizdka-star-riders-rar
Pár fotek z dnešního dne. Čau Láďa
svagrova

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od svagrova »

Před 3 týdny Jimy , zřejmě se slzou v oku, navrhl,,Poslední pomazání“, rozloučení se sezónou ,,Královskou vyjížďku“. Přes všechny původní návrhy, nenávrhy a nakonec obrovskou stagnaci, prohlašuji, že vyjížďka nakonec byla , ke všeobecnému překvapení , a ,,královská“ ! Do plánovaného cíle na Sádrák u Stříbrného jezera v Opavě dorazilo s podivem, tuším 14 motorek (jen doufám, že jsem to špatně tentokrát nespočítala, když už mi jde gramatika :lol: ). I počasí, jako by nám chtělo ukázat svou příjemnou tvář, dostalo rozum. Laškovný pán s plnovousem na nebeských obláčcích, se dnes lehce rozšoupnul, přiložil do podzimního kotle a donutil nás k patřičné termoregulaci. Člověk je tvor nevděčný a musím tedy říct, že po chladných proježděných dnech , jsem nakonec paradoxně dostala rýmu z tepla. :D Cesta byla jinak naprostá paráda! Plánovaně jsme se sešli u VŠB, Ládin zastupoval ochořelou Charlie, Rosťa oželel avízované hroby, Boba jel nabrat kyslík po bouřlivé oslavě šedesátin, poeta Haarst se svým mobilním kámošem přilepeným k uchu, a šťastným úsměvem kolem celé hlavy, vyrazil do přírody nabrat materiál, vyrovnaný, usměvavý Chosé a rozvážný Bogdan si jeli užít jízdu, natěšený( rozhodně z jízdy) Jimi , zakuklený Pope, zateplený Láďa ve svém vaťáku a Kaštan ve svém čarovném kožíšku (předpokládám se svým synem, byl totiž jako by ho vy…no,byl jako přes kopírák), a v neposlední řadě ubrblaný Alois, byli opět skvělou motoarmádou elévce Tíně ( Švagrovou , už mi asi nikdo neodpáře).
Můj přítel Vigo, nebyl dnes zjevně v kondici, a než jsem dojela 20 km na schůzku s Hvězdami, 3x bez uzardění…chcípnul. :cry: Připomínám to proto,že armáda zkušených Hvězd, byla ke mně a mé jízdě , do puntíku ohromně tolerantní a 100% nápomocna. Gentlemany se to jen hemžilo, faktem je, že nejsem jejich ,, vlastní“, ale do štíhlé , svižné, pohledné dvacítku, už mám taky daleko. :P , pánové, nehodlám to zlehčovat , byli jste skvělí! Díky. Můj Vigo někdy nechtěl zabrat vůbec (přeci jen, je to chlap :-D) a chvílemi byl naprosto k nezastavení. Hošan byl v otáčkách , i přesto, že jsem se ho téměř nedotkla. :o Ono se to někdy stává, ale u motorky, to nebylo dobrou volbou, a párkrát to vypadalo, že mi vyjede z pod pr…..Cestu jsem přežila, bez ztráty kytičky(až na tu zatáčku v listí, viď Rosťo, tak jsem měla namále :shock: ), s tím, že se mu co nevidět MotoJarda koukne na zoubek.I přesto jsem ho něžně pohladila, tedy Viga, protože ač je mi přítelem teprve od 5.10.(to jsem osušila řidičák), dokončil dnes se mnou první tisícovku kilometrů! (musíme se pochválit :P , že by skokani roku? :mrgreen: )
Cesta na Sádrák byla v poho, jídlo bylo na rozdíl od minulého týdne skvělé. A pohled do zrcátka , mít za prdelí 12 motorek , byl fantastický! Chyběla mi jen další ruka, abych ten pohled mohla vyfotit a uchovat ho tak pro dlouhé období zimy. …Alois by to jistě komentoval slovy, že u mě něco navíc by byla naprostá tragédie, neboť hubu mám jen jednu a ta úplně stačí :lol: Po minulé výtce pánové ,,prostatici“, zřejmě zakoupili tolik nabízený Prostenal, a čůrací zastávky byly téměř minimální. Zastavili jsme se až na Velikém sedle za přehradou, kde jsme si dali teplé nápoje , či kofolu, ani ne tak od sličné , jako prsaté výčepní a zjihle vyslechli podzimní Haarstovu kulturní vložku, provázenou i 3D efekty. :P ,,HAARSTE, KOUKEJ TADY NAPSAT TU BÁSNIČKU, AŤ MOHOU SLZET VŠICHNI!“ :lol: Byl jsi báječný! Závěr patřil růžovému domečku, česnečce, teplým nápojům, milým loučením….a horké čokoládě! Pro mě a Jimiho, chutné hořké, pro ,,fýrera“ zvrhle sladké, zakusované opraženým chlebem z česnečky. Pravda, i tak se dá vykolejit z všednosti! :o Mimochodem, horká čokoláda U Hanky,je naprosto excelentní, mohu jen doporučit, tedy bez chleba! :mrgreen:
Mám – li tedy bilancovat, začali jste sezónu Sádrákem a Sádrákem jsme ji taky ukončili. Bylo to báječných pár měsíců, pro lidi, kterým benzín voní víc,než jakýkoli jiný parfém! Díky 9 nadšencům, kteří byli odhodlaní,nadšení , patrioti , s velkým srdcem plným touhy po prostoru, poznání, volnosti, kamarádství, legraci, radosti, veselí i recesi. S láskou k motorkám typu CCC a odhodláním SRCZ někam dotáhnout. Každý z nich na tom má svůj díl. Nejen webmaster Libor, který vše nádherně zviditelňuje, nejen spolehlivý Alois , který to zodpovědně a spravedlivě zaštiťuje , ale i jeden, každý, který přiložil ruku k dílu a nezapomněl, proč jsme všichni tady!
Bylo to jistě nádherných pár měsíců, spousta zážitků, hromada vyjížděk, poznání, kamarádství , kterými se může pyšnit málokterý klub.
Ráda zakončím Hakuniným ,,HVĚZDA JE CESTA I SMĚR….“
a budu se těšit na další sezónu, s vámi všemi.
svagrova

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od svagrova »

kolektiv.jpg
kolektiv.jpg (164.39 KiB) Zobrazeno 10136 x
kolektiv1.jpg
kolektiv1.jpg (122.02 KiB) Zobrazeno 10136 x
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Josef »

Diky "Švagrová" lepší loučení se by nikdo nenapsal. Skláním před Tebou svoji šedivou hlavu. Ještě jednou dík.
Těším se na rok 2012 a na všechny dobé motorkáře, Chose.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Alois »

Nojo, tak nám Švagrová ukončila sezónu. Škoda, ještě jsem chtěl jezdit, když byl včera takový zájem. Ale napsala to pěkně. Já při počítání měl za to, že nás na jezero dojelo 15 (tolik nás bylo na čůrpauze) a tam se přidal Láďa, takže 16. Ale je to jedno, bylo nás hodně na tak pozdní roční období. Na Sádráku byl skvělý oběd a my s Jimym trošku hodnotili a vzpomínali, že se odsud vlastně známe. Ani nás nenapadlo, že to byla první vyjižďka SRCZ. Hodnotili jsme i jízdu Švagrové a chca nechca jsme ji chválili, že za ty 3 týdny nebo 4, co má řidičák, jezdí fakt dobře. A když měla problémy s plynem, tak jsem se opravdu divil, že to někam nenapálila. Bylo to velmi nebezpečné, že nešly otáčky snížit.Když jsem u MB U Hanky viděl jejího učitele autoškoly, tak bych řekl, že on ji mohl učit úplně jiné věci než jízdu na motorce. Ale třeba zdání klame a ten její učitel byl fakt dobrý.

Taky jsme si vzpomněli na Hakunu. Dlouho do nikoho nerýpla, tak ji musím zavolat, jestli ještě žije a ať dá naše postřehy do svého análu.

Zkrátka, vyjížďka to byla pěkná, celková délka od VŠB k MBuH (Motobar U Hanky) byla 122 km. Nejvíc najel Jimy a Bogdan. Myslím, že pokud nám počasí bude přát, tak se ještě uvidíme na nějaké kolemkomínovce, takže ještě nezimujte, dobijte baterky a třeba ještě vyrazíme. Nejsme přece nějaké ořezávátka.
Jimy

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Jimy »

Ahojte ve spolek,
švagrová se nám nějak rozepsala, ale napsala to moc krásně a řekla tam prakticky všechno. Jsem strašně moc rád, že jsem se mohl stát členem tohoto klubu, bylo to krásných 7 měsíců na cestách, setkání se zapálenými lidmi, poznal jsem perfektní lidi, získal nové kamarády a také díky tomu srovnal trochu pocuchané nervy. Ať vzpomínám sebevíc, nemohu si vzpomenout, že by se něco nevyvedlo. Zásluhu na tom ale mají nejen členové klubu, ale i jejich ledvinky, které k setkáním neodmyslitelně už patří a pomáhají vytvářet perfektní atmosféru. Věřím, že min. v takovém duchu proběhne i další rok, už teď se moc těším.
Jimy.
svagrova

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od svagrova »

Ó díky za slova chvály. Pan učitel z autoškoly byl opravdu nejen velmi přitažlivý mladý muž ( před 10lety by mě to možná ještě donutilo do fitcentra) ale i skvělý učitel motorkář. Se svým kolegou tvořili naprosto nesourodý tým, a předali mi spoustu zkušeností z praxe. Jeden byl za hodného, druhý ten zlý, ale oba byli skvělými, trpělivými učiteli. Když se k tomu přidá má technická zdatnost, nespoutaná energie ,vůle když něco dělat, tak pořádně , k tomu všemu trpělivost, čas a rady kamaráda, je z toho dokonalé spojení. A když vám něco jde, tak vás to baví, když vás to baví, tak to děláte, když to děláte, jde vám to líp a líp…a pak vás to baví. :lol:

Švagrová Tina neukončila sezónu, ta končí sama. Již brzy bude klepat na dveře Martin , celý v bílém. I já bych ještě ráda vyjela na svém černém oři Vigovi, než ho vyměním za stejně milované ski. Nastanou krátké dny a dlouhé večery, blíží se advent, svíčky, dárky, cukroví i kila navíc, něžné vločky i hromady bílých sraček. A my se tak v patřičné depresi budeme těšit na sluncem provoněné jaro, volnost, prostor a čerstvě zelenou přírodu. Než ale všichni ještě zalezeme k topení a do peří, ještě se s radostí nahmatáme u bílého vousatého a satanáše s rohama. :evil:

Přikládám ještě slíbenou cestu ke vzpomínkovým fotografiím posledních vyjížděk.
http://tina-svagrova.rajce.idnes.cz/Vyj ... 011_Kunin/
http://tina-svagrova.rajce.idnes.cz/Vyj ... rak_Opava/
G430128.gif
G430128.gif (8.01 KiB) Zobrazeno 10051 x
Maarty

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Maarty »

Alois píše:Nojo, tak nám Švagrová ukončila sezónu. Škoda, ještě jsem chtěl jezdit, ...
Konečně aspoň víme, kdo to tady vede... :( Když chceš, Aloisi, jezdit, tak nemluv a jezdi!
Maarty

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Maarty »

Alois píše:Taky jsme si vzpomněli na Hakunu. Dlouho do nikoho nerýpla, tak ji musím zavolat, jestli ještě žije a ať dá naše postřehy do svého análu.
Jen aby se ty postřehy moc neumazaly...
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Alois »

------ Jimy,věř tomu, že i já budu rád, když příští sezóna proběhne v tak skvělém přátelském duchu a budu se snažit, aby to tak bylo a nebo bylo ještě lepší. Je to vždycky jen o lidech a pokud mají snahu něco vytvořit, tak to musí dobře dopadnout! Je nás už dost na to, abychom čelili i negativním vlivům, které nás mohou v budoucnu potkat. Ale budeme li všichni táhnout za jeden provaz tím správným směrem, tak všechno špatné převálcujeme.

------ Švagrová, pěkně jsi ty své a Rosťovy fotky zpracovala. Ta vyjížďka byla opravdu super a foto ji dobře dokumentuje. Zkrátka Rosťa je Rosťa.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Kastan »

Téda Alois jak ty to děláš, že už píšeš zítra? Jsi rychlejší než svůj vlastní stín. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Uprav si čas.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Kastan »

No supéér i já to píšu až za hodinu!!!!!
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011

Příspěvek od Kastan »

Ale jinak samozřejmě souhlasím s předchozími glosy Jimmiho i Aloise a při dojemných řádcích Švagrové jsem i slzu zatlačil. Mějte se všichni super a třeba se ještě letos uvidíme na svých ořích.
Zamčeno