Neděle 30.10.2011

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Neděle 30.10.2011

Příspěvek od Alois »

Vážení a zítra budeme sedět doma na zadku, když bude pěkné počasí? A co takhle okruh: MBuH v 11.00, Hukvaldy - Pajzl u Námořníka, Kopřivnice, projet náměstím Štramberka s pořádným kraválem, Příbor a pak se uvidí. Přihlaste se, třeba nepojedu. Ještě uvidím.
svagrova

Re: Neděle 30.10.2011

Příspěvek od svagrova »

Srdce mi krvácí, oko vlhne, ale dnes to neklapne. Vigo zůstane v pelechu. Dnes nade mnou vítězí nejen povinnosti, ale i bacil pomalu získává vládu nad mou tělesnou schránkou. Na Janáčka budu vzpomínat na hřbitově, či v posteli a pohlazení ocasu si taky nechám na jindy. :o :lol: TINA
bogdant9

Re: Neděle 30.10.2011

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj,dnes se jedu projet jenom kolem komína,takže asi s Váma nepojedu.
Lada

Re: Neděle 30.10.2011

Příspěvek od Lada »

Mám určité "dušičkové" povinnosti takže dneska NE, ale pro ty kteří by náhodou vyjeli - Suchou stopu a pár stupňů navíc. Čauky Láďa! :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Jimy

Re: Neděle 30.10.2011

Příspěvek od Jimy »

ahojte ve spolek,
mne to nedalo a včera jsem napsal Martymu, jestli přeci jen nedáme dnes ten Šternberk, Marty souhlasil a tak jsme se vydali. Já jsem ho jel pouze jednou kdysi a tak jsem se rád vrátil. Musím říci, že se jsme udělali dobře. Myslím si, že stoují za to si to projet, je to silnice prakticky bez provozu, krásný asfalt a ani to listí nás nerozhodilo. Projeli jsme si to 2x, mne osobně zase pomohlo získat další jistotu na Venturce.Jsem nyní rozhodnut, že to bude moje první jarní cesta, protože to je fakt výborná možnost získat jistotu v zatáčkách a po zimě se to rozhodně bude hodit. Ani Marťa nezmrzla. Pro mne to bylo příjemných 160 km. :D Nevím Láďo, zda to vyšlo tobě a zda se někdo přidal, no snad vám počasí přálo jako nám.
Jimy
Lada

Re: Neděle 30.10.2011

Příspěvek od Lada »

Tak jsem to taky nevydržel a vyrazil jsem na krátkou odpolední kolemkomínovku - Albrechtice - nově otevřena (4.10.2011) rozhledna.
Zde přikládám pár fotek.
ČAUKY LÁĎA :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Přílohy
P1030123.JPG
P1030123.JPG (163.31 KiB) Zobrazeno 4733 x
P1030125.JPG
P1030125.JPG (118.66 KiB) Zobrazeno 4733 x
P1030129.JPG
P1030129.JPG (158.43 KiB) Zobrazeno 4733 x
Maarty

Re: Neděle 30.10.2011

Příspěvek od Maarty »

Doplnil bych Jimyho zprávu o dnešní vyjížďce, která byla parádní, o informaci o dost dobré hospodě, kde Jimy navrhnul se srazit - je to hospoda ve vesnici Dolany, když se jede od Olomouce, je to hned za cedulí začátek obce na levé straně (když pojedete od Šternberku, tak je to na konci Dolan po pravé straně). Jimyho dobrou zkušenost s touhle hospodou mohu potvrdit a když se tam rozhodnete zastavit a bude plno, tak se nebojte počkat, až se nějaký stůl uvolní. Fronta na volný stůl tam dneska byla po celou dobu, co jsme obědvali.
Zamčeno