NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

S4303944upr.jpg
S4303944upr.jpg (158.36 KiB) Zobrazeno 9003 x
Lada

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Lada »

Musím reagovat na Tinin vyčerpávající popis nemilé události z akce "Závěrečná vyjížďka"
I mě se poštěstilo letos předvést kaskadérské salto do "pangéjtu" ale na rozdíl od Tebe na nemotorovém dvoustopém vozidle. Následky byly poněkud fatálnější - fraktura a 5-ti týdenní sádra, tudíž se plně ztotožnuji s problémy mobility a vykonáváním základních každodenních potřeb. TÍNO jsem s Tebou a rychlou rekonvalescenci. Čauky Láďa
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
Jimy

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Jimy »

ahoj Tino, z bouračky si nic nedělej, myslím si, že si to musí prodělat každý motorkář, musí poznat, že silnice není vůbec měká. Než na jaře vyrazíš, rameno bude dobré. :D
Jimy
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Alois »

Vážení spolubydlící v tomto státě či městě a jezdící se SRCZ.
Slovo závěrečná v podtitulku nedělní vyjížďky opravdu neznamená, že už nebudeme do jara jezdit!!! Vítám každou aktivitu v oblasti obohacení našich vyjížděk ještě v letošním roce. Jezdit budeme dokud to půjde a doufám, že s tímto názorem všichni souhlasíte.
charlieFM

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od charlieFM »

Pro TINU : Tino pár dnů jsem nebyla na netu, ovšem pořád jsem tě viděla před očima jak jedeš na Aloise, auto zezdola a ty padáš /naštěstí vedle auta, které projelo a ty ses v klidu? zastavila/. Jelikož jsem také spíše začátečník, i když jezdím už delší dobu, ale pořád si myslím, že mám málo zkušeností, tak jsem se pro jistotu ani nehla od motorky, která mezitím chcípla a chudák Alois to zase musel řešit, navíc mi to pak postavil zpět nahoru na křižovatku a já nevěděla, zda držet motorku, nebo se jít podívat na Tebe. Takže huráá, dobře to dopadlo, pokud nemůžeš hnout rukou, rozmasírujeme, hoši určitě pomohou. Ještě jednou chci zde poděkovat všem kamarádům a kamarádkám ze Star Riders, že to s náma vydrželi a snad vydrží dále. Na poctu Star Riders prohlašuji, že už sundávám z vesty znak SCRC a přešívám na druhou stranu SRCZ, akorát mi hoši ještě předělejte členství tj. z přátel do členů. Přízeň zachovejte i všem motoholkám, které občas s náma pojedou.
A také tímto srdečně zvu zástupce za SRCZ na Podzimní párty na valachách u Marty, které se koná dne 19.11. Jste srdečně zváni. Kdo má zájem, napište mi prosím na motocharlie01@seznam.cz , ať připravíme občerstvení.
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Charlie.
Jojo, tak to bylo, jen si potvrdila mé veřejné doznání. :? Už jsem ve věku, že nemusím svalovat vinu na někoho,vymýšlet si naivní skazky, co vše bylo příčinou , že já za to nemůžu, ale dokážu si ji přiznat sama. Byla to jen má nedůvěra, nepozornost. :( Jen mě mrzí, že jsem tak ohrozila nejen fýrera, ale i Lucy a blízké okolí. :o Už si budu dávat majzla.Tentokrát , zcela výjimečně jsem Aloise přejet nechtěla. :mrgreen: Naštěstí to dobře dopadlo….Viděla jsem jak v kopci s motorkou zápasíš, tak jsem tam chlapy posílala, ať Ti jdou pomoct, protože sama vím, jak s rozjezdy v kopci bojuji a uprostřed tak nešťastné křižovatky to vypadalo, že pokud to nepřevrátíš taky, tak Tě někdo určitě sejme.
Ruka už je lepší, obzvlášť přes den s kamarádem Brufenem, večer už je hodně unavená( přeci jen nemám služku, řidiče, zahradníka, kuchařku atd.) a bolí. S tím rozmasírováním je to horší, nemám nejen služku, ale ani maséra. :P
TINA

A dnes Tě chlapi dřív uškrtí, než pomohou :mrgreen:
oblékání rosťa zmenš.jpg
oblékání rosťa zmenš.jpg (167.33 KiB) Zobrazeno 8980 x
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

oblékání1 rosťa zmenš.jpg
oblékání1 rosťa zmenš.jpg (98.12 KiB) Zobrazeno 8980 x
gaston70

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od gaston70 »

Ahoj hvězdy , od Rakvického srazu jsem se nezůčastnil žádné vyjižďky , když tady čtu vaše zážitky a koukám na fotky nezbývá mi než zdravě po česku závidět. :( Dračenu sem sice ještě nezazimoval ale už je to pro mě jen kolem komína , jet 70 km na místo setkání, vyjížďka a potom to samé domů to je spíš pro SM . mimochodem trička sou dobrej nápad (sem pro potisk) ;) mějte se , Gaston Martina
Maarty

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Maarty »

gaston70 píše:Dračenu sem sice ještě nezazimoval ale už je to pro mě jen kolem komína
A co takhle dát si scuka v Hranicích, vzít to přes nějaké kotěhůlky směrem na Bystřici p. H., Přerov a zpátky k Tobě dom?
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kastan »

"Ahoj Kašťo,
doufám,že tyhle pikantnosti budou stačit. :mrgreen: "


Ahoj Tinuš, no jak tak koukám na ten čas kdy to píšeš, byť je tam o hoďku víc, tak i tak to vypadá, že nemáš po nocích co dělat. Popsala jsi to výstižně a všeříkajíc. To bylo počteníčko. Je to fajn porovnat pohled Tvůj a zároveň také pěkně napsaný pohled Aloisův. No chvíle tam byly veselé, ale taky přímo hrůzostrašné a já přitom tvrdnul někde doma a jen tiše záviděl. No, ještě že to dopadlo, jak to dopadlo a následky nebyly daleko horší. Aspoň už se neřadíš mezi ty ucha motorkáře které to ještě čeká :) . Nás co už to máme za sebou je stejně většina. A co packa? Zlepšuje se? Doufám, že ano. Tak se koukej uzdravit, ať zase můžeš otočit plynem a vyrazit vzhůru k novým zážitkům.
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Kašťo,
koukám , že sdílíme, že jsi zrovna tady. :mrgreen: Jsem ráda, že alespoň, někomu se to líbí a čte to se zájmem. Píšeme to pro info, i pro zábavu. Příznám se, že ruka už vypadala lépe, ale dnes jsem měla náročný, ale moc hezký ,slavnostní den a dala jsem ji zabrat. :lol: Teď tady hekám u každého písmenka... Přišel si samozřejmě o hodně, že si nejel. ;) Přitom co je , ale venku to opravdu vypadá, že teď to byla závěrečná nadobro a já jdu s radostí chystat lyže. Pak se většina uvidíme až na plánované Mikulášské, nebo na kopci na Bílé. :lol:
Jimy

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Jimy »

ahoj Tino, přeji ti k tvým dnešním narozenínám mnoho dalších krásných km, vždy úsměv na tváří, jen ty krásné chvíle a prožitky, aby ti packa co nejrychleji zase normálně sloužila. Doufám, že to tu přečteš, nevím, jak jinak bych ti to mohl doručit.
JImy.
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Jimy píše:ahoj Tino, přeji ti k tvým dnešním narozenínám mnoho dalších krásných km, vždy úsměv na tváří, jen ty krásné chvíle a prožitky, aby ti packa co nejrychleji zase normálně sloužila. Doufám, že to tu přečteš, nevím, jak jinak bych ti to mohl doručit.
JImy.
Tak hele ty Sherlocku, to jsem mohla dát rovnou do novin :mrgreen: V době fcb, kde jsem byla v přímé palbě, to zase ale takovým tajemstvím není.Je to od Tebe moc hezké, díky. Měla jsem je , už včera, byly moc krásné, ale hezké dozvuky jsou ještě i dnes. A náramně si to užívám, i když jsem počet roků radši zapomněla. Ruka bolí, dala jsem ji včera zabrat, motorku jedním pádem určitě nevzdám, kilometry zmáknu a úsměv, ten mi doufám vydrží. Ve všem hledám pozitiva. Někdy to jde ztuha, ale pracuji na tom. :lol:

Mimochodem dostala jsem hodinky na Viga, z kterých jsem měla obrovskou radost a ledviňák!!!! Teď už snad jen pořádný kožíšek co má Kaštan , botky s vyhříváním a můžem dělat tu ,,závěrečnou" i na Silvestra. :mrgreen:
TINA
Jimy

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Jimy »

Ale Tino, chtěl jsem ti udělat radost, že na tebe někdo myslí ;) a ty mě vynadáš. No ještě bys potřebovala k té výbavě i zimní pneu, vyhláška platí i pro moto :D . Tento víkend vidím dost špatně, začíná mrznout a jak psal Lajbr, ty cesty jsou vachrlaté a naše pneu přeci jenou v tom chladu jsou příliš tvrdé. Každopádně abych jel jen do Ostravy a zpět, tak je to na zmrznutí, to by pak doopravdy chtělo si pořídit kožich jako má Kaštan a k tomu ještě vyhřívané komplet oblečení.
No snad se ještě letos uvidíme, min. na Mikulášském setání.
Jimy.
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Jimy,smajlíci,jsou emoce....pak jsem se tedy smála. Nevynadala jsem Ti.A psala jsem:,,Je to od Tebe moc hezké, díky"Je to málo? Opravdu mě to upřímně potěšilo :P opravdu, opravdu, opravdu......omlouvám se za svůj ženský mozek, reaguje jinak než mužský. :D Mám s tím celý život problémy. :lol:...Mrzne až praští, pak se tedy těším na toho ,Mikuláše. ;)
Lada

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Lada »

For Švagrová - Tina
Připojuji se k ostatním gratulantům u příležitosti Tvých -cátin s přáním pevného zdraví, nekonečného pramene energie, tisíců bezproblémových kilometrů, stovek nezapomenutelných zážitků v sedle svého Viga a dalších dlouhých let v naší pestrobarevné ale smysluplné společnosti. To vše přeje Láďa.
P.S. Jsem opravdu rád že Tě ten správný vítr zavál právě do STAR - RIDERS.
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
Jimy

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Jimy »

Tino, to bylo vše bráno s humorem, nic vážného, jen jsem ti to musel trochu vrátit :D . Jsem rád, že ses dala do našeho klubu, jsi určitě dalším sluníčkem našeho společenstíví.
JImy
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Alois »

Ještě zde připojím jeden zážitek ze závěrečné. Asi to opravdu měla být závěrečná i pro mě. Chtěl jsem sice vyjet následující neděli, ale bylo kolem 5 stupňů, tak jsem dělal okolo baráku, jak už vzpomínal Jimy. Půlroční flákání musím dohnat v zimě.
A tak jsem namazal štosovací vozík, otočil zrcátko, nastříkal vše silikonem a motku převezl z dílny do garáže. Při odchodu jsem jen tak náhodou mrknul na kufr a napadlo mě se do něj kouknout. Když jsem odepínal přesky, byl nějaký volný. Myslel jsem, že se mi zase celý nosič povolil. Ale bohužel nebylo nic volného. Totálně ulomené rameno nosiče! Kufr bambelal jen na tom druhém. Když jsem ho oddělal, zjistil jsem, že prasklina je i na druhém rameni nosiče GIVI. Nevěřil jsem očím, jak taková 3 plech ne-li 4 praskla. Uvědomil jsem si, že kdyby jel někdo za mnou a kufr spadl na zem, bylo by to hodně nebezpečné. Brrrr. Buďme rádi, že nám sezóna dopadla bez nehody a spíš se radujme. Najeli jsme spousty km a kromě drobností Čmeldy a Švagrové se nic nestalo. Modleme se za příští sezónu a přispějme víc na kostel!
Zamčeno