NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Alois »

Vážení členové, přátelé a příznivci SRCZ,

pokud nám v neděli vyjížďka vyjde, tak to bude už asi poslední, kterou zde letos vypisuji v rámci našich celoročních aktivit. Určitě se nebude nikdo bránit, když za pěkného počasí se v dalším období vypíše výjezd ze dne na den a výlet se uskuteční.

Nicméně touto nedělí bych oficiálně zakončil seriál vyjížděk klubu Star Riders Czech Republic a všem Vám poděkoval za celoroční aktivity, organizaci, spolupráci, náměty a účast na našich společných vyjíždkách a hodně si přeji, ať i v následujících letech proběhnou vyjížďky v semknutém přátelském duchu a hlavně bez nehod.
Lada

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Lada »

Poděkování prezidentovi za jeho hřejivá slova, taktéž i já se připojuji s přáním mnoha šťastných kilometrů, kochačky,panoramat,slunce nad hlavou,větru ve vlasech a hvězd v srdci v dalším i následujících létech.
Zároveň chci poděkovat VŠEM členům,přátelům a ostatním jezdcům s kterými jsem se během tohoto roku setkal a prožil mnoho krásných a nezapomenutelných chvil.

DĚKUJI A TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S VÁMI VŠEMI V PŘÍŠTÍM ROCE !!!!!!
Ať je nám zima lehká a krátká.
Všechny zdraví a vzpomíná LÁĎA
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
P.S. V neděli se nezůčastním - rodinné povinosti. :cry: :cry: :cry:
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kastan »

Ahoj všichni. Aloisi, u mě je to otevřené-jako téměř vždy ;) . Bylo by fajn pokud bys tu hodil trasu vyjížďky s nějakým časový rozvrhem. Musím v neděli do fachy a pokud bych vyrazil po práci, tak ať mám představu, kde na Vás narazím. Už jsem Vás takto párkrát přepadl :D . Vzhledem k datu se práci asi nevyhnu a budu si muset vydělat na tu kůrku chleba. Tak zatím zdar.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kremil »

A kaj vlastně jede se? :roll: :roll: :roll:
Křemil
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Alois »

Takže, mám v plánu kolemkomínovku cca 110 km, pěknou krajinou, vyhlídky, dobré a různé cesty od úzkých klikatic až po dálnici. Trasu jsem projel minulou neděli - MBUH, Hukvaldy, Kozlovice, Tichá, Kopřivnice, Štramberk, Příbor, Studénka, MBUH. Sraz v 11.00 u MBUH. Nevím, kde by se dalo poobědvat. Chtěl bych ve Štramberku na náměstí, ale lze tam zaparkovat? Moc míst tam není. Dalo by se U Námořníka v Hukvaldech, vyjde to tak na 12 hodinu. Je to dobrá putyka, ale sotva vyjedem a už stát? Takže Štramberk. Nebo Kaštane, je něco v Kopřivnici zajímavého k zastavení k obědu?

Pokud má někdo lepší a reálný nápad, tak se rád přizpůsobím.
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Josef »

Ahoj. Mam sice výkend dost našlapaný,ale poslední výjížďku si nenechám ujít.
Tak se těším na všechny u MBH v 11 hodin. :D
lajbr

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od lajbr »

Nazdárek , nevím jestli mi to vyjde v neděli se dostavit.Takže pro ty , kterým to v neděli taky nevychází dávám alternativu. V sobotu vyrážím s Popim na Pustevny. Jedeme na Frýdek,Frýdlant,Bílou ,Pustevny -oběd,Bečva,Rožnov a podle času a chuti to můžeme vzít klidně přes Soláň zpátky na Ostravu. Kdo se chce připojit,tak má možnost v Ostravě na silnici Frýdecká (hlavní tah na Frýdek) na benz. stanici Shell (pumpa je ještě před Makrem) v 11 hodin.
Možná v neděli pojedu taky,ale bohužel v tuto chvíli to ještě nevím.
No a tento týden jsem vyjel 2x. Úterý a čtvrtek , vždy jsem startoval 12:30 a byla to paráda. Sluníčko ,teplo a výjezdy po 120km. VIVAT LUXUSNÍ PODZIM ;)
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kremil »

Ve Štramberku bych to moc nedoporučoval už právě kvůli tomu parkování, je to jak jistě víte náměstí v pěkném kopci a manévrování s motorkama je na pováženou, letos jsem to tam málem položil na místě. Docela pakárna.
Křemil
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Alois »

Křemile, parkování je tam nahoře a v pohodě. Žádné otáčení. Pokud nás bude dost, tak neboj, tu Tvoji lokomotivu ze země dostaneme.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Alois »

Změna zastávky na oběd tak kolem 13.00 -13,30 - Dolní Dvůr - je tam velké parkoviště na očích, slušný jídelní lístek, bnudu rezervovat stůl. Pak přes Štramberk jen projedeme, uděláme kravál na náměstí a pofičíme směrem k Ostravě oklikou, ale po fajn cestě. Trasu budu operativně modifikovat podle nálady a počasí.

Těšte se, bude to pěkná závěrečná vyjížďka.
Boba

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Boba »

Zdravím Boba! Kdyby se jelo přes Kozlovice , tak je tam super pivovar i s možností parkování na malou zastávku!? A co Motoholky, už to zapíchly? :lol: _
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Co Motoholky netuším, ale já Starridersholka,pokud mi okolnosti a počasí dovolí, tak na další ,,poslední" v neděli jedu. :D I sobotní horská kochačka zní lákavě, ale to nestíhám. :( Zatím to vypadá , že poslední ,,poslední" bude možná až na Silvestra, tak si to chci užít. :)
Rosťo, doufám, že jedeš, kartu beru.

TINA
charlieFM

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj všem, teprve dnes koukám na vyjížďky, kašel už částečně povolil, tak načase ven do terénu. Naposledy jsem byla 2.10. ve Zlatých Horách, tak ať nevyjdu ze cviku. Líbí se mi i trasa od Lajbra, tak uvidím zda chytnu někoho na telefonu. Jinak neděle je taky super, přidala bych se na Hukvaldech, pokud tam chvilku počkáte. Zavolám Aloisovi. Co se týče Motoholek, sem tam ještě někdo jezdí, Malá Lucy zrovna přiveze dnes novou motorku asi Hondu , zítra chtěla jet. Dále chystáme párty na valachách u Marty - také jako závěrečnou na 19.-20.11. Kdo by se chtěl zúčastnit, tak mi napište. Zdraví Charlie a Ladin.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kremil »

Tak jo, ale vemte si na to zvedání bílé rukavičky, ať mi to neza....e :lol: :lol: :lol: . Potíž je ale v tom, že nevím, kde je MBUH :? :? :?
Křemil
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kremil »

Všiml si někdo, že na toto fórum neplatí zimní čas? :roll:
Křemil
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Alois »

HALÓ, HALÓ ! Malá vysvětlivka pro nezasvěcené a nečtoucí pravidelně naše šémhámfóráš!

MBUH=MotoBar U Hanky

A když je to závěrečná, měli bychom se na to pořádně nachystat. Navrhuji si udělat srandu z lidí i sami ze sebe. Co kdybychom se zkrášlili nějakými vousy, nosy, vlasama, vyznamenáním, stuhama nebo by si mohly holky dát na kůži kalhotky a chlapi červené trenky na kožené kalhoty? Jsme schopni se na tom vzájemně domluvit? Je to závěrečná!! Ukažme si naši sílu i v blbostech.

Dle meteo.pl má být zítra ne nádherně, ale přímo úžasně!
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kremil »

MBUH=MotoBar U Hanky

jsem tě zkoušel, jestli to víš :-)
S tou srandou to není špatný nápad, jen jestli na tu kožu cosik navleču... zkusím porozmýšlať...
Křemil
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Jdu do toho!Jsem pro každou srandu. :mrgreen:
TINA
Naposledy upravil(a) svagrova dne 05 lis 2011, 15:00, celkem upraveno 1 x.
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Tak já už jsem přichystaná, už jsem znesvětila i přilbu, tak doufám, že tam za kašpara nebudu sama. :shock: :mrgreen:TINA
G470177.gif
G470177.gif (48.78 KiB) Zobrazeno 16932 x
Naposledy upravil(a) svagrova dne 05 lis 2011, 15:01, celkem upraveno 2 x.
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Kremil píše:Všiml si někdo, že na toto fórum neplatí zimní čas? :roll:
Jojo, takový Kaštan bystré oko, hlava otevřená, hned zčerstva. :lol:

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011
od Kastan » 31 říj 2011, 00:31

No supéér i já to píšu až za hodinu!!!!!
lajbr

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od lajbr »

Vy bando zvrhlíků, zítra přijedeme a jdeme do toho. :D stejně si myslím,že jsme všichni postižení moto - fanatismem , tak nějaká úchylka navíc se ztratí. :idea: :lol: PALEC NAHORU.
Jimy

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Jimy »

Ahojte ve spolek,
já tentokrát nepojedu, nestihám a musím se přiznat, slavím kulatiny, doufám, že se v brzké době uvidíme a budu moci dát do vinku něco na zahřátí. Jinak to neslavím, říkám si, že nemám co. Takže si to zitra užijte, nevím, zda mi to ještě vyjde se s vámi vyrazit, mám nyní víkendy nabušené, holt se mi nahromadily rodinné problémy a musím i tady trochu zabrat, takže se omlouvám. Přinejhorším to snad vyjde na té Mikulášské oslavě.
Jimy.
Maarty

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Maarty »

Musím vyřešit nějaké klubové záležitosti v Opavě, což je na opačnou stranu než vyjížďka, takže maškarní průvod bude beze mne
charlieFM

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od charlieFM »

ahoj bando, námět se mi líbí. Malá Lucy zrovna dojíždí z Čech, vezou novou motorku, tak zítra by měla jet také. Chcete vědět jak skončila moje dnešní vyjížďka. Cha zase jako posledně, kdy Ladinek pro mne jel k Opavě, když mi došel benzín . Tentokrát to bylo asi 500 m od domu. Ládinek tvrdil , že páčka na rezervu musí být nahoře. Ovšem bylo to přesně naopak a dráček se opět sekl. Ládinek zasahoval, měl to u domu. Ale málo toho, jela jsem se projet do Řeky, super pohoda, kochačka. U kamarádky kafíčko atd. ale ouha, jdu k motorce na výjezd zpět a nějak se mi připletl na pneumatiku připináček. Takže kolo na ráfku a co teď, opět zásahovka Ládinek s kamarádama, ještě , že to neměl tak daleko. No a zpáteční cesta za zády se servisním vozidlem, kdy jsme to dofoukávali , také nebyla k zahození. Už mu říkám, dáš si na auto žlutého anděla a je to v pohodě. V garáži jsme si pak všichni dali slivovičku a to byl tedy pěkný výlet. Zítra musím jet na druhé motorce, tak provětrám Virago, ale ještě jsem na ni nejela. Takže Aloisi, tak legrace začala už dnes, zítra se těším na setkání s Váma, ahoj.
Přílohy
Dráček a jeho servisní vozidlo
Dráček a jeho servisní vozidlo
IMG_7912.JPG (99.06 KiB) Zobrazeno 16908 x
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Alois »

JIMY,
všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, neustálou pohodu nejen v kruhu rodinném, ale i mezi námi a ať pořád z Tebe vyzařuje ta motorkářská energie. Jsem velmi rád, že Tě máme mezi námi, jsi dobrý chlap i bez motorky! Tak ať Ti to vydrží alespoň ještě jednou tolik!

A jako důkaz klubové příslušnosti si zítra navleč trenky na oblek, ne pod oblek!
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Alois »

Charlie, je aspoň vidět, že získáváš neustále motorkářské zkušenosti a pokud tak budeš pokračovat dál, tak nás budeš brzy školit.

Pro všechny: Trenky či kalhotky na kůži - to bude základ. Ostatní dle možností a nápadu.
lajbr

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od lajbr »

Jimmy , za mě a Elenku přejeme MÓÓÓÓÓÓÓC štěstí. Když máš štěstí , tak to funguje na všechno a vlastně nic jiného v životě nepotřebujeme. Ahoj v sedle :P
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kastan »

svagrova píše:
Kremil píše:Všiml si někdo, že na toto fórum neplatí zimní čas? :roll:
Jojo, takový Kaštan bystré oko, hlava otevřená, hned zčerstva. :lol:

Re: SVÁTEK PÁTEK 28.10.2011
od Kastan » 31 říj 2011, 00:31

No supéér i já to píšu až za hodinu!!!!!
ÓÓÓh, děkuji za poklonu. Určitě je to příjemnější, než být za místního blba :D . Je to úžasné psát tak rychle. Teď mě vlastně napadá, že by si takhle šlo parádně udělat alibi. Budu nad tím muset zapřemýšlet. No asi už to potřebovat nebudu ;) . Zítra to mám celkem ohrožené, ale rád bych tu maškaru viděl. No pokusím se udělat i nemožné. Poznám Vás vůbec?????? Tak zatím ahoj.
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Jimy píše:Ahojte ve spolek,
já tentokrát nepojedu, nestihám a musím se přiznat, slavím kulatiny, doufám, že se v brzké době uvidíme a budu moci dát do vinku něco na zahřátí. Jinak to neslavím, říkám si, že nemám co. Takže si to zitra užijte, nevím, zda mi to ještě vyjde se s vámi vyrazit, mám nyní víkendy nabušené, holt se mi nahromadily rodinné problémy a musím i tady trochu zabrat, takže se omlouvám. Přinejhorším to snad vyjde na té Mikulášské oslavě.
Jimy.
Ahoj Jimy, velké gratulace i ode mě. Žádné starosti, jen samé radosti a mít pořád smysl pro co s úsměvem a nadhledem žít.
Ale zítra si mohl,.... na tu poslední veselici! Taky dnes slavím, i když ne kulatiny, radši už zapomínám co, ale ,,závěrečná" je přeci jen závěrečná! :mrgreen: Tak se sejdeme u čerta. TINA :lol:
svíčka.gif
svíčka.gif (74.58 KiB) Zobrazeno 16888 x
Filo

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek , a hlavně Jimymu :-)
Chlape , všechno NEJ ke kulatinám , ale je fakt , že bych ti tipnul
spíše 25 , než kulatých 20 :-)
Drž se .
Maarty

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Maarty »

Alois píše:Pro všechny: Trenky či kalhotky na kůži - to bude základ. Ostatní dle možností a nápadu.
Tak to bych do průvodu ani nemohl - mám problém se vlézt do trenek jen tak naholo a ne ještě až na kůži...
Lada

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Lada »

For Jimy - Manes
Taktéž vše nejlepší,zdraví,štěstí,duševní pohodu, mnoho krásných dní s těmi které máš rád, tisíce kilometrů v sedle bronzového Royala, desetitisíce "otáček" se sluncem nad hlavou a hvězdami v srdci. Do další půlky toto vše přeje Láďa :lol: :lol: :lol:
cmelda

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od cmelda »

Ahoj Jimy,
Všechno nej nej,zdraví štěstí k Tvým kulatinám a hodně pohodovových kilometrů se sluncem v zádech.
Pěkně si to užij oslav.Spolu si připijem na Mikulášské. :lol:

pro ostatní:Oprava motky jde do finiše,ale výjezd letos už asi nebude.
charlieFM

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj všem, dnešní vyjížďka byla jako vždy perfektní, moc všem ze Star Riders děkuji za to, že jsem se mohla letos trošku více naučit v jízdě na motorce a získala cenné zkušenosti, také doufám plno nových kamarádů. Díky také Aloisovi našemu prezidentovi, za vždy příkladné vedení formace. Zasílám odkazy na fotky, jinak Tino, jsi v pořádku? My jsme dojeli dobře, Boba a spol. mne doprovodili na plac, takže Vando a hoši , perfektní doprovod, pokud budete ještě jezdit, přijeďte častěji.
Zde máte fotky:
http://charlie01.rajce.idnes.cz/Zaverec ... 6.11.2011/
jinak také na www.motoholky.eu
Přílohy
IMG_7961.JPG
IMG_7961.JPG (144.84 KiB) Zobrazeno 16848 x
Naposledy upravil(a) charlieFM dne 06 lis 2011, 18:19, celkem upraveno 1 x.
charlieFM

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od charlieFM »

Ještě dodatečně JIMY - vše nejlepší ke krásným kulatinám. Charlie a Ladin
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kremil »

Krnováci už taky doma... Co Tina? Jimimu rovněž všecko nejhorší, ať se mu vyhne... :lol:
Křemil
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Díky za starost, je to milé.....ŽIJU!
G470053.gif
G470053.gif (14.31 KiB) Zobrazeno 16827 x
Ruka sice není nic moc, ale dělám zatím ,jako že nic. :mrgreen: Nevím jak dlouho mi to ještě projde. Jinak jsem bezpečně, nebezpečně dorazila na Vigovi domů a jdu se trohu zateplit.
G470069.gif
G470069.gif (30.69 KiB) Zobrazeno 16827 x
Jimy

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Jimy »

ahojte bando, díky za přání vám všem a za moc pěkná slova, od každého potěšila. Jak vidím foto a složení, tak je mi moc líto, že jsem se nezůčastnil, bylo krásně, sem tam jsem slyšel burácet motorku, ale bohužel jsem si nemohl dovolit vyrazit, nejen kvůli oslavě, ale nějak se mi vše nakumulovalo a jednoduše nestihám, už jsem si nemohl dovolit hřešit a odsouvat jiné povinnosti. Snad jsem vám moc nechyběl.
Jimy.
charlieFM

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj děcka, ještě přidávám do pléna /asi spíše pro holky/ námět na rychlou jablečnou roládu. Udělala jsem ještě dvě, jedna hned padla na oslavu návratu,druhou posílám Vám všem. Kdo bude chtít recept , tak si napište na motocharlie01@seznam.cz , je bez tuku.
Přílohy
IMG_7965.JPG
IMG_7965.JPG (80.59 KiB) Zobrazeno 16816 x
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kastan »

Ahoj přátelé. Všechny Vás moc zdravím a jak vidím, tak jste si tu ZÁVĚREČNOU náležitě užili. Když se dívám na fotky od Charlie, tak mě to přímo sere, že jsem nemohl být s Vámi. A když jsem přes den slyšel nějaké to bublání-a nebylo jich málo, tak se ve mě mísila zlost s lítostí. No co se dá dělat. A co tady čtu?? Snad jsi si Švagrová neudělala nějaké auu??? Co to tam vyvádíte? Jednou tam nejsem a už je to tady!! Fakt, jak malí. Ale teď, vážně. Doufám, že jsi v pořádku a že to nebylo nic vážného.
Dodatečně Jimmy vše nej, nej k těm Tvým kulatinám. Hlavně zdravíčko, pohodičku, ať ti to jezdí a taky splnění i těch tajných přání.
Těším se na zhlédnutí dalších fotek. Ahoj
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Kašťo, tak to vidíš, chyběls a já se rozplácla na cestě jak žába :lol: Jen je škoda, že místní paparazzi byli tak v šoku, že to nikdo nestihl ani zaznamenat pro budoucí generace :lol: ..znáš mě, humor mě neopouští ani s Brufenem a nemohoucí rukou :mrgreen:
Jo,jo, fotky chystám , jen jsem teď trošku pomalejší, ta zbývající levá, je přeci jen levá.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kastan »

Au,au,au říkáš jako žába?? A to se tam nenašel nikdo, kdo by tě políbil, aby z Tebe byla princezna? Barbaři! No hlavně, že jsi celá a funguješ(teda až na tu packu,ale to se spraví) a že Tě neopouští humor. Co bylo příčinou - listí? Jinak očekávám - asi od Aloise - nějakou ucelenou zprávu, kolik bylo strojů (tváře si spočítám na fotkách) a pak také nějaké ty pikantnosti. O jedné už tedy bohužel vím. Tak jedem, jedem bando, když už jsem tam nebyl, tak chci aspoň čučet na obrázky. Ahoj
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kastan »

Jo a marode buď ráda, že máš levou jen jednu ruku. Znám i takové co by měli úraz vždy jen na levé. ;)
Maarty

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Maarty »

Byl dneska podzim nebo jaro? Ale jo, byl podzimní den...
Přílohy
jo, podzim...
jo, podzim...
DSCF2542.jpg (60.29 KiB) Zobrazeno 16788 x
podzim nebo jaro?
podzim nebo jaro?
DSCF2520.jpg (148.28 KiB) Zobrazeno 16788 x
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kastan »

Ahoj Maarty, tak uvažuji odkud jsi ten Fulnecký zámek fotil. Je to hezké a zalívá mě to vzpomínkami. Vypadá to, že odněkud nad Jerlochovicemi směrem na Kohoutku. Ale je to dost vysoko. Už si to moc nepamatuji. Tak se svěř. Ahoj Kaštan.
Maarty

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Maarty »

Kastan píše:odněkud nad Jerlochovicemi směrem na Kohoutku.
Nevím, kudy je to směrem na Kohoutku. Ale přidej! A hodně!! Bude-li i další tip neúspěšný, přidám nápovědu :)
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Kastan píše:Au,au,au říkáš jako žába?? A to se tam nenašel nikdo, kdo by tě políbil, aby z Tebe byla princezna? Barbaři! No hlavně, že jsi celá a funguješ(teda až na tu packu,ale to se spraví) a že Tě neopouští humor. Co bylo příčinou - listí? Jinak očekávám - asi od Aloise - nějakou ucelenou zprávu, kolik bylo strojů (tváře si spočítám na fotkách) a pak také nějaké ty pikantnosti. O jedné už tedy bohužel vím. Tak jedem, jedem bando, když už jsem tam nebyl, tak chci aspoň čučet na obrázky. Ahoj
Čoveče, taky se divím, to víš už to není co bývalo. :lol: Ale svému Vigovi jsem to patřičně vystlala,aby se mi bobánek neodřel, tak jsem si lehla radši pod něj. :mrgreen: Zprávy se snad dočkáš, zatím jsme s Aloisem ve stádiu,,kdo píše a kdo dnes kritizuje?" :mrgreen: Já přidávám alespoň zábavná fota k nahlédnutí, aby Ti co nejeli mohli ještě víc závidět. :lol:

http://tina-svagrova.rajce.idnes.cz/Vyj ... Zaverecna/
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Alois »

Naše závěrečná vyjížďka měla smutný konec, který způsobil pád Švagrové na zem na Štramberské blbé křižovatce snad i nejblbější v okolí. Domů dojela naštěstí po vlastní ose. Ale co naděláme. Pokud budeme jezdit se začátečníky, musí se počítat i s nějakým pádem nebo zdržením, jako např. došlý benzín Lucy, která měla dnes poprvé novou motorku. Řekl bych, že jsou to běžné věci a pokud vše dobře dopadne, tak paltočert.

Byl jsem dneškem mile překvapen, že na mou blbinu přistoupila většina a vlastně skoro všichni účastníci dnešního zájezdu. Byli jsme pěkně nahastrošeni, každý dle své fantazie, které se meze nekladly. Mi jen ty půjčené červené kalhotky pořád vlhly a nevěděl jsem, jestli zvenčí nebo zevnitř. Asi byly zvyklé.

Musela to být zajímavá podívaná, když i Hanka z MBUH se přišla podívat a udělala nám pár pěkných fotek-viz příloha. Nečekal jsem takovou maškarádu, příště to musíme ještě vyšperkovat. U srazu se k nám přidaly cizí tři motorky – kluky jsem znal, měli namířeno někam jinam, ale když viděli dobrou partu, tak se přidali. Vyrazili jsme oklikou přes Polanku (Jistebník výlov) na Hukvaldy. Počasí bylo mimořádné a prý padaly dnes teplotní rekordy. Cesta super, příroda krásně obarvená, u brány hradu nás čekalo asi 6 motorek. Než jsme se stihli vyfotit a pozdravit, stálo okolo poměrně dost lidí, kteří se asi divili našim úborům. Ivo, dnes jsme za frajery nebyli!

Při výjezdu nám udělali špalír, z těch 18 strojů asi byl velký kravál. Vybral jsem trasu po úzkých cestičkách, ale krásnou přírodou přes Mniší, Kozlovice, Tichou, Lichnov, Vepřovice- restaurace Dolní Dvůr. Parkoviště před okny uzavřené, spoustu místa, dobré jídlo, ochotná obsluha, pěkné prostředí. Já byl spokojen. Během čekání na jídlo jsme prohodili pár slov, demaskovali jsme se, byla pohoda a snad všichni spokojeni. Švagrová dnes měla svůj den, při odjezdu jsme hledali klíče od její motky. Málem se svlíkla do naha, obsluha prohledávala lokál i WC, nakonec ležely klíče na zemi kousek od motky. Proto to zdržení!

Zpět jsme to střihli přes Ženklavu a Štramberk, kde jsme se díky nehodě rozloučili. V MBUH jsme se posilnili čokoládou, obhlídli ledkama vybarveného Goldwinga a fičeli domů Jel jsem se Švagrovou až téměř před barák a doma jsem přistál v 19h.

Závěr Závěrečné: Klub SRCZ během prvního roku působení skutečně ukázal, že se držíme zásad, které jsme si při jeho zakládání stanovili. Hodně jsme se věnovali motorkám, byly desítky vyjížděk, rozrostli jsme se na cca 48 lidí, společně ujeli tisíce km a alespoň mi se zdá, že si ani na nervy nelezeme a chováme se slušně nejenom uvnitř, ale i navenek. Nehodlám usnout na vavřínech a pokud to půjde, budeme s radou zakladatelů neustále pracovat na aktivitách, které by SRCZ obohatily ve všech oblastech našeho působení. A doufám, že ty občasné náznaky osobních nedorozumění, vznikají jen díky nedostatečnému nadhledu při řešení běžných problémů, které v kolektivu občas vznikají.

Všem Vám za účast na fungování klubu děkuji.
Přílohy
DSCN2359XY.jpg
DSCN2359XY.jpg (224.62 KiB) Zobrazeno 16765 x
DSCN2363XY.jpg
DSCN2363XY.jpg (249.39 KiB) Zobrazeno 16765 x
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od Kastan »

Maarty píše:
Kastan píše:odněkud nad Jerlochovicemi směrem na Kohoutku.
Nevím, kudy je to směrem na Kohoutku. Ale přidej! A hodně!! Bude-li i další tip neúspěšný, přidám nápovědu :)
No, tak že by někde od Vésky, Kaménky, nebo Heřmanic u Oder????????????? To je ale docela daleko a nevím zda z některých z těchto kopců je Fulnek vidět. Zkouším :) . Když, tak poprosím o nápovědu.
svagrova

Re: NEDĚLE 06.11.2011 - Závěrečná

Příspěvek od svagrova »

Kastan píše:Au,au,au říkáš jako žába?? A to se tam nenašel nikdo, kdo by tě políbil, aby z Tebe byla princezna? Barbaři! No hlavně, že jsi celá a funguješ(teda až na tu packu,ale to se spraví) a že Tě neopouští humor. Co bylo příčinou - listí? Jinak očekávám - asi od Aloise - nějakou ucelenou zprávu, kolik bylo strojů (tváře si spočítám na fotkách) a pak také nějaké ty pikantnosti. O jedné už tedy bohužel vím. Tak jedem, jedem bando, když už jsem tam nebyl, tak chci aspoň čučet na obrázky. Ahoj
Ahoj Kašťo,
doufám,že tyhle pikantnosti budou stačit. :mrgreen:

Ahoj bando, ruka už je lepší, tak třeba vyplodím pár pikantností pro Kaštana a pro ty, co s námi nebyli. A velikou omluvu ,pro ty co se mnou byli. :P
Druhá poslední vyjížďka byla opravdu skvělá , zábavná a hodna jména ,,Závěrečná“ Původně jsem se obávala, že na té veselici, já v bombarďácích a Alois v krajce ,budeme sami, ale k mému překvapení, nás šílenců byla celá hromada a na benzínce, kde jsem se do té maškary soukala, na mě nezírali zbytečně. Jediný pohled na pány v rajcovním spodním prádle :mrgreen: (ještě, že má Alois tolik fanynek, pak o krajky nebyla nouze a s kamarády se rád podělil ) , na Motokarkulky, sportovce , apartní Filovy garfieldy, Rostíkovy rozmarňáky s dračí přilbou, Haarstovu tajuplnou visage, erotiku Krnováků, veselé kštice Boba a Vandy, a ostatní maškary, budil úsměv na tváři a kolemjdoucím prozradil, že po prostu jesteśmy bardzo fajny kolektyw, jak pěje rodák Nohavica.Cílem byly Hukvaldy, bohužel ve spěchu jen mezizastávka, a tak jsem o pohlazení ocasu a procházku podzimní oborou zase přišla. V osmnácti motorkách jsme se krajinou moc nekochali, i když urputný kochalista Alois, chtěl by chtěl, nechali jsme to na komornější jízdu a příhodnější podmínky, delšího dne a suchých cest. I bez kochání jsem se postarala o bohaté zážitky, které se všem i bez kroniky vryjí hluboko do paměti. :o Po příjemném posilnění v Dolním Dvoře, a záchraně života Lajbra a Elenky před smrtí hladem, mému veselému programu nebylo konce. :roll: Filův gentlemanský přístup pomoct mi s motkou, měl nevalný závěr, v podobě absence, podstatné drobnůstky…chyběly mi klíče.Opětovná exkurze místní restaurace, záchodků i širokého okolí bez výsledku, ve mně budila přinejmenším obavy, co teď. Prošacování mých svršků, znova a znova, zavánělo panikou, kdy však bystré oko prezidentovo spočinulo na onom lehce pohozeném technickém zázraku, na chodníku, v místech, kde snad má šlápota ani nespočinula. Klíče byly na světě! A já Aloise podezřívala, že je nejspíš starší bratr Harryho Pottera, pokud to není rovnou v přestrojení, on sám. :geek: A protože jsem se ten den rozhodla, že se na závěr vám všem , postarám o zábavu, ráda jsem se posléze rozplácla uprostřed Štramberka. Léta razím filozofii, že nic nepotěší tak, jako cizí neštěstí, tak proč všechny před zimou trochu nepotěšit? :mrgreen:
Jak Charlie podotkla perfektní přístup Aloise- kapitána formace, mě přiměl,jako ,,holubovi "po jeho boku mu v tomto věřit. Vždycky mě sledoval v zrcátku, jak jsem na tom, jestli zvládám a stíhám, zatím co v druhém hlídal toho za sebou a celou kolonu. Křižovatkou neprojel, pokud si nebyl jist, že my slabší kousci projedeme bezpečně taky. Tentokrát jsem dávala přednost autu, které bylo daleko a podvědomě jsem s otočenou hlavou byla přesvědčená, že velitel, sam si sám, projel. O to větším překvapením pro mě bylo, když najednou stál vedle mě zrcátko mého Viga, tak dostalo pořádného facana od jeho Lojsky a to mě vylekalo natolik, že následoval raketový start do prostoru a ztráta stability, kopec,nekopec. :o
Byla to má nepozornost a nedůvěra, já se kaju a upřímně se omlouvám, za zmařený společný závěr bezva vyjížďky a ohrožení mého okolí. Asi to muselo zásluhou těsně projíždějícího auta vypadat hrůzostrašně, protože nejen já jsem vypadala náramně vylekaně. Chudák Lucy, byla v mé blízkosti tak vyděšená, že ona sice ještě nespadla, ale, že ji to tedy zřejmě čeká, že to jen znásobilo mé trauma z kolektivního leknutí. A jak mě podpořili Lajbr s Elenkou a napsali mi rozhřešení, motorkáři se dělí na ty co spadli a na ty co teprve spadnou, asi to Lucku vylekalo právem. Všem vám moc děkuji za starost a pocit sounáležitosti. Za péči všech přítomných gentlemanů, za porozumění místních dam. ;) Za Rosťovu, Haarstovu, Chosého ohromnou péči. Za Aloisovu oporu a technické zázemí , ale jinak mě nazpět děsně honil, zatím co Chosé cestou kontroloval snad i můj zrychlený dech a zaťaté zuby, při každé manipulaci s plynem. Díky všem za zájem, maily i soukromé telefonáty, jestli jsem dorazila do bezpečí a co má tělesná schránka? Veřejně oznamuji, že to jde. Ruka je vcelku, rameno naražené, a při výkřiku:,,Ruce vzhůru!“ by bylo po mě natotata, protože ji nad hlavu zatím nezvednu.
Příjezd do Motobaru mě, ale rozveselil natolik, že jsem snad i na bolest zapomněla a okolí jsem připadala, že se sebou náramně bavím.Pánové se na chvíli vzdálili, a já navlečená jak cibule, s přilbou na hlavě , pochopila jak vypadá zoufalství! :mrgreen: Po několika nezdařených pokusech si levou rukou sundat přilbu, jsem bezradně, zabalená , s přilbou na hlavě čekala odevzdaně v záchvatu smíchu na pomoc, než si mě někdo všimne a odstrojí mě. :lol: Závěrem jsem došla k poznatku, že mužskému osazenstvu, sundávání svršků jde náramně, zatím co s oblékáním jsou naštíru a dooblékat mě nakonec musela servírka :P Dnešní něžné,pragmatické Aloisovo podotknutí:,,A to si ani zadek neutřeš!“mě nutilo si uvědomit, jak moc mi nefunkční pravá ruka chybí. A to ještě netuší, jakým výkonem je po ránu obléct si lajbik, něco slušného si vyobrazit na obličeji a upravit rozcuchanou kštici.
Díky všem za péči a podporu, a protože jsem Štír, jen co mi ruka vyzdraví, znovu nebojácně, s pokorou, usednu na svého Viga a vyrazím se s vámi do prostoru veselit a kochat. :D
TINA
Naposledy upravil(a) svagrova dne 08 lis 2011, 05:42, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno