CHCETE O TROŠKU RYCHLEJŠÍ MOTORKU?

Odpovědět
Radek7777

CHCETE O TROŠKU RYCHLEJŠÍ MOTORKU?

Příspěvek od Radek7777 »

Fungl nový kousek 2021. Už by to nebylo takové pohodlí, jako na choperu nebo GW, ale zato byste byli rychleji na "druhém břehu" - 200 kobylek / 299km/hod. :o ;) :lol: ...a to se vyplatí !!! - vždyť závody se pořádají na každé okresce. :lol:

https://www.garaz.cz/clanek/suzuki-haya ... .seznam.cz

29-origin-6811776.jpg

Alois

Re: CHCETE O TROŠKU RYCHLEJŠÍ MOTORKU?

Příspěvek od Alois »

Pěkné motorky v odkazu. A ta na snímku je výkonově podobná V-Maxu od Yamahy. Bohužel se už neprodává. Byl to můj favorit.

miri1

Příspěvek od miri1 »

jo jo ikonická, kdysi nejrychlejší sériová motorka na světě se vrací zpět v plné parádě - jen ten design čelních partií je trochu od Suzuki dle mého názoru "nic moc" - jsou určitě pěknější motorky. Zadní hrb - ten jaksi k tomu patří. Když jsem se o Hayabuse bavil i se zarytými zastánci značky Suzuki, tak ten design z tzv. front pohledu je skoro děsil ( tak už to Suzuki spatlalo na GSX 1000 R).
... ale jak se říká, co jeden haní tak druhý vychvaluje.... tak to bylo a tak to bude u všeho.

Alois

Příspěvek od Alois »

No a tady je o trochu rychlejší Jawa. Co k tomu dodat? Sází na retro, protože nic nového nemá?

https://www.garaz.cz/clanek/jawa-pricha ... .seznam.cz

miri1

Příspěvek od miri1 »

jak je uvedeno - JAWA sází pouze na retro - nic vlastního nevyrábí už dlouhé roky :shock: . Skoro vše se vyrábí v Indii nebo v PRC a kdysi slavná JAWA už jen něco dostrojí, event. upraví aby prošlo homologací pro zdejší trh. Kdysi a kdesi jsem četl, myslím že Indové mají vlastnická práva na používání názvu na tamních trzích. Tak jsme dopadli jako kdysi světová velmoc ve výrobě motocyklů !! a jak je v článku uvedeno - po typu JAWA 1200, což měl být hrdý návrat na motocyklový trh s vlastním vyvinutým motocyklem - se slehla zem ....... tak uvidíme zda to byl jen plán, nebo k tomu ještě někdy v budoucnu dojde.

Odpovědět