POJISTKA

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

POJISTKA

Příspěvek od Alois »

Otevřel jsem nové téma kvůli jedné 20 A pojistce.
Tuto pojistku jsme našli s p. R. Pokorou v pojistkové skřínce na goldwingu od Marty, která jistila ventilátory. Ne Marta - pojistka.
Kdo tuto prasárnu mohl vyrobit je mi velkou záhadou. Takové hovado by nemělo vůbec sahat na motorku. Pana Pokoru jsem vyloučil, poněvadž zatím nebyl důvod se na této motorce chlazením zabývat.
Po hlubší analýze ji tam teoreticky mohl dát původní majitel - má autoservis a prý opravuje motorky. Pak ten, kdo motorku Martě prodal. I když mám k tomuto člověku jisté výhrady, snad takový dobytek to není. A poslední možnost je jeden známý slovenský "opravář" goldwingů z dálného východu, který Martě motorku dost dokurvil a vše se po něm muselo předělávat.

Bohužel, otisky jsme nesejmuli a tak se můžeme jen dohadovat, kdože je ten zázračný opravář pojistek.
POJISTKA.jpg
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: POJISTKA

Příspěvek od petmil0717 »

Tohle by si zasloužilo, dát na stránky Motorkáři.cz do rubriky fórum - "Dobrý servis" :D .přikláněl bych se k variantě východńár. :( :cry:
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: POJISTKA

Příspěvek od Radek7777 »

Pánové, tohle je zajisté "prasárna" :evil: ...ale dělat závěry, TOHLE směrovat na někoho a "kopat" do něho, když nemám důkazy, mohl to udělat kdokoliv za historii motorky...sorry jako, tohle jste přehnali.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: POJISTKA

Příspěvek od miri1 »

Jelikož uvedené lidičky neznám kromě R.Pokory a ten je z této problematiky vyloučen, tak se nemohu vyjádřit kdo to mohl či nemohl udělat. Spíše mne překvapuje to, že alespoň trochu technicky a zručné vzdělaný člověk foto nemohl udělat !!! :shock: .Na druhou stranu pokud to odlehčíme, tak tato pojistka toho proudově snese opravdu hodně a za druhé je tam úplně zbytečná - stačil jen ten drát. :lol:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: POJISTKA

Příspěvek od Alois »

Petrmil - ta samá sedmička má pravdu. Nemůžeme kopat do někoho, když jsme otisky nesejmuli a nevíme, kdo to byl. Ale aby to bylo spravedlivé, můžeme nakopat do řiti všechny tři, jejichž rukopis na motorce zůstal dodnes.
Co ty nato, sorry jako?
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: POJISTKA

Příspěvek od petmil0717 »

Nikoho jsem nechtěl vinit :!: ,ale napadl mě východňár, jen proto, že provedl nejdůkladnější, nejkomplexnější prohlídku -( což je podle jeho slov u něj samozřejmostí) .
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: POJISTKA

Příspěvek od Radek7777 »

Petmil - jo a určitě taky neprohlídnul vnitřky ventilků a vlákna v žárovkách. :lol: :lol: Ber to jako fór. ;) :D
Víc už se o tom nebudu bavit.
Čus bus GW.
R.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: POJISTKA

Příspěvek od Radek7777 »

...a jen tak na okraj: toto téma vejde slavnostně do klubových dějin... bylo totiž založeno jako číslo 500!!! Takže autorovi náleží patřičná prémie od zakladetele webu....Takže si Alois nalej panáka a poklepej si na rameno před rozvinutou zástavou! ;) :lol:
Mně to uniklo o fous, moje č.499. :twisted:
R.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: POJISTKA

Příspěvek od Alois »

"RADY", já to beru od začátku jako fór, ale zdá se mi, že Petrmil trochu znejistěl. Stojím si za svým. Nakopat všem! Ono to mělo ještě dohru, ale nebudu o tom psát, bo nepřítel poslouchá a je to celkem fuk. Hlavně, že je snad vše OK. Ventilátory už jedou.

K tomu 500 stému článku, kdes na to přišel?
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: POJISTKA

Příspěvek od Radek7777 »

Alois, když si otvevřeš Star Riders a pod seznamem témat klikneš na "Vrátit se na Obsah fóra", tak dole je Statistika - počet příspěvků a počet témat. ;) :D
Že bych byl lepší než autor a ředitel????? To snad néééééééé!!! :o :lol: :lol:
Odpovědět