začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Zamčeno
bogdant9

začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj všem.
Květen 25-27 .2012
Chtěl bych se podívat na tento sraz pořádaný klubem WRS OG Polsko.Sice je to až v květnu přesto by jsme se jako klub začleněný pod SREU mohli zúčastnit. Největší plus to má,že neí to pro nás až tak daleko a polsko je pro nás po finanční stránce dost přijatelné(doufám,že to tak zústane čím jak nejdýl).přidávám i odkaz na upoutávku.Takže kdo by se chtěl přidat dejte vědět.
Konec přihlášek do konce února!!!

Platba za ubytování na místě!!!

http://www.youtube.com/watch?v=oaxOjHVn ... JZnNhNaeI2

Seznam účastníků:


1.Bogdan +Bohuška (od pátku do neděle-jeden dvoulužák)
2.Boba + Wanda (od pátku do neděle-jeden dvoulužák)
3.Tina (od pátku do neděle-jeden jednolužák)
4.Pedro + 1 ( od pátku do neděle -jeden dvoulužák)
5.Libor + Emil (od pátku do neděle - jeden dvoulužák)
6.Miroš + Mirka (od pátku do neděle - jeden dvoulužák)
7.Vena + 1 (od patku do nedele - jeden dvouluzák)
8.Láďa+1 (od pátku do neděle - jeden dvojlůžák)
9.Lajbr + Ellen (od soboty do neděle- jeden dvojlůžák)
10.Brut+1 (od soboty do neděle- jeden dvojlůžák)
11.Zdeněk+Iva(od pátku do neděle - jeden dvojlůžák)
12.Pepino+Dáša(od pátku do neděle - jeden dvojlůžák)
13.Korec (od soboty do neděle)
Naposledy upravil(a) bogdant9 dne 16 dub 2012, 17:52, celkem upraveno 10 x.
Filo

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Filo »

Ahoj Bogdane ,
vypadá to moc hezky :-)
Bohužel , v tom termínu jedu jinou akci , tudíž se nezúčastním :-(
cmelda

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od cmelda »

ČAuki,
Bohužel,taky se nezůčastním,Jak píše Filo tato akce se překrývá s Holandskem,
na kterou už jsem přihlášený.
Boba

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Boba »

Zdar Bogdane! Tak samozřejmě za potok s Vandou jedeme.Naučíme se trochu polsky :lol:
Maarty

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Maarty »

Tak téhle akce se nebudu moct zúčastnit... :(
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od JARDA »

Ahoj,vypadá to lákavě. Chce to ale více informací.Rád bych se tam kouk.

Jarda
svagrova

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Bogdane,
jak to sleduji, tak velká část Rady nejvyšších se chystá reprezentovat do Holanska. Protože nemám jejich kvality (řidičské :) ) a ještě se občas válím po křižovatkách, Holansko nebude má parketa. Polské setkání se mi ale líbí a jela bych. Je to sice pro mě hodně vzdálené datum, ale pokud to výjde, mohu se k vám připojit? Předpokládám, že vyrazí celá ,, Gorolská klika" a možná třeba i Pedro s Renkou, který je poslední dobou v ilegalitě a má k polským přátelům blízko. Pokud nebudu někde sama v prostoru (teda ne , že bych byla tak nenápadná a díky totalitní TV i polsky většinou rozumím, ale přeci jen) ráda vyrazím, strávím příjemný víkend na Vigovi, mezi kamarády a hrdě ponesu na své hrudi znak SRCZ. :lol:
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj Všem.
Včera jsem psal Wilkovi z klubu WRS OG - jaké jsou ještě možnosti v Węgierskiej Górce s ubytováním,ale samozřejmě ještě jsem nemohl potvrdit počet osob.Dnes mi přišla odpověd,že mě bude v nejbližší době kontaktovat prezident klubu WRS OG a odpoví mi na moje dotazy.O všem budu informovat jak se mě dostanou odpovědi.
Ted bych měl na vás všechny prosbu,kdo by měl vážný zájem zůčastnit se této akce at se přihlásí,abychom mohli upřesnit organizatorum počet osob,už i kvúli vyjíždky a ubytka!!!!!!!!
To ubytování neslibuji,jelikož je i tam omezený počet lůžek.Upozornuji,že kdyby ubytko padlo,uděláme z toho vyjíždku na jeden den s návštěvou WRS OG.
Prosím at píši jenom Ti co mají zájem at je to přehledné!!!
Naposledy upravil(a) bogdant9 dne 20 led 2012, 14:52, celkem upraveno 12 x.
Jimy

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Jimy »

ahoj Bogdane,
mrzí mne, že termín se kryje s Holandskem. Je to velice lákavé, musím přiznat, že Polsko znám velice málo a rád bych ho tímto způsobem poznal. To Holandsko mne více láká, protože to je celkem jedinečná příležitost se tam dostat, rád poznám Holanďany, vím, že rádi cestují a na motorkách jsou jako doma. Doufám, že budu mít příležitost s vámi vyrazit na jinou akci, určitě jich bude v Polsku více.
Jimy
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj
Dnes jsem dostal ohledně ubytování.Kempování není možné.Poslední termín rezervování je do konce února.Pokoje ještě asi jsou,takže čím dřív budeme znát počet osob tím mínproblému pro organizátory.
Pište i počet dnů jestli pátek,sobota i neděle nebo jenom pátek a sobota a nebo sobota a neděle.

zde jsou stránky:

http://yamaha-roadstar.pl/index.php/pl/ ... 5&id=42037

http://www.azalia.beskidy.info.pl/
miros

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od miros »

Ahoj Bogdane,
Do dneška jsem pořád zvažoval které akce se zůčastnit,zda Holandsko nebo Polsko Wegierska Gorka.
Jedu s vámi do Polska.
Rezervuji si ubytko od pátku do neděle Miroš + 1 (Mirka) jeden dvojlůžkový pokoj.
Kdyby s ubytováním byly problémy a nebyli jsme ubytováni,tak jedu na 1.denní vyjížďku jak jsi uvedl.
Již se těším. Miroš
Emil

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Emil »

Jsem také jít do Wegierska Górka.
Jsem rád, že vidím vás všechny.
Lada

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Lada »

Čusík Bogdane,
Tak jsem dnes dořešil priority a závěr zní: JEDU S VÁMI do Polska - Wegierska Gorka.
Rezervuji si ubytko od pátku do neděle: Láďa+1 - jeden dvojlůžkový pokoj.
Kdyby se něco změnilo nebo nebylo ubytování dej včas vědět abych se mohl zařídit podle aktuální situace.
Zdravím a těším se. Láďa
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
P.S. Nenašel jsem cenu ubytování a co je v něm zahrnuto. Ví to někdo ?????
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj Ládiku.
Je to na těhletěch stránkách(jsou na konci této zprávy) a cena imprezy (události) je 195 zlotých na osobu.
V ceně je podle plakátu noclehy s jídlem(pátek - večeře/sobota - snídaně a obědovečeře/neděle snídaně).
Samozřejmě hudba a překvapení. ;)

http://www.yamaha-roadstar.pl/
charlieFM

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj Bogdane, hodila jsem akci na holky, tedy jen chopperky, uvidíme, zda bude někdo chętny. Teď v sobotu to probereme na plese v Krmelíně. Ahoj Charlie-Ania
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

charlieFM píše:Ahoj Bogdane, hodila jsem akci na holky, tedy jen chopperky, uvidíme, zda bude někdo chętny. Teď v sobotu to probereme na plese v Krmelíně. Ahoj Charlie-Ania
Ahoj Charlie
Dnes mi došel email od prezidenta WRS OG ohledně ještě volné kapacity ubytování(prozatím je nahlášeno 75 osob z polska + 15 z SRCZ).Rovněž ví,že Váš klub Motoholky se chce tohoto srazu zůčastnit.Jelikož se tento víkend setkáte tak to proberte kolik Vás BAB pojede abych to mohl nahlásit,popřípadě si to múžete nahlásit sami.Adresu bych Ti poslal nebo ji i najdeš,ale nemám s tím problém klidně Vás nahlásím.
Přeji krásný pohodový ples. :D
charlieFM

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj Bogdane, díky za zprávu. Sama ještě nevím, jak to bude. Týden před tím je Freedom párty v Rožnově, ale super, už to začíná. Lenošení bez motorek už bylo dost, no ale ještě si počkáme. Zítra probereme a uvidíme. Baby šetří, tak nevím. Když tak se pak třeba vypravíme aspoň na tu sobotu na vyjížďu. Měj se ahoj. Charlie
bogdant9 píše:
charlieFM píše:Ahoj Bogdane, hodila jsem akci na holky, tedy jen chopperky, uvidíme, zda bude někdo chętny. Teď v sobotu to probereme na plese v Krmelíně. Ahoj Charlie-Ania
Ahoj Charlie
Dnes mi došel email od prezidenta WRS OG ohledně ještě volné kapacity ubytování(prozatím je nahlášeno 75 osob z polska + 15 z SRCZ).Rovněž ví,že Váš klub Motoholky se chce tohoto srazu zůčastnit.Jelikož se tento víkend setkáte tak to proberte kolik Vás BAB pojede abych to mohl nahlásit,popřípadě si to múžete nahlásit sami.Adresu bych Ti poslal nebo ji i najdeš,ale nemám s tím problém klidně Vás nahlásím.
Přeji krásný pohodový ples. :D
lajbr

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od lajbr »

Zdar Bogdane, to moje platí na sobotu a neděli. Přijedu za Vámi sám,tak jak jsme domluveni. Lajbr
zdenek

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od zdenek »

Ahoj Bogdane, jedeme taky, prosím o rezervaci dvojlůžkového pokoje.

Díky, Zdenek a Iva.
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

bogdant9 píše:Ahoj všem.
Květen 25-27 .2012
Chtěl bych se podívat na tento sraz pořádaný klubem WRS OG Polsko.Sice je to až v květnu přesto by jsme se jako klub začleněný pod SREU mohli zúčastnit. Největší plus to má,že neí to pro nás až tak daleko a polsko je pro nás po finanční stránce dost přijatelné(doufám,že to tak zústane čím jak nejdýl).přidávám i odkaz na upoutávku.Takže kdo by se chtěl přidat dejte vědět.
Konec přihlášek do konce února!!!
Platba za ubytování na místě!!!

http://www.youtube.com/watch?v=oaxOjHVn ... JZnNhNaeI2

Seznam účastníků:


1.Bogdan +Bohuška (od pátku do neděle-jeden dvoulužák)
2.Boba + Wanda (od pátku do neděle-jeden dvoulužák)
3.Tina (od pátku do neděle-jeden jednolužák)
4.Pedro + 1 ( od pátku do neděle -jeden dvoulužák)
5.Libor + Šárka (od pátku do neděle - jeden dvoulužák)
6.Miroš + Mirka (od pátku do neděle - jeden dvoulužák)
7.Vena + 1 (od patku do nedele - jeden dvouluzák)
8.Láďa+1 (od pátku do neděle - jeden dvojlůžák)
9.Lajbr + Ellen (od soboty do neděle- jeden dvojlůžák)
10.Brut+1 (od soboty do neděle- jeden dvojlůžák)
11.Zdeněk+Iva(od pátku do neděle - jeden dvojlůžák)
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj
Všem co jedou na Záhájení do WĘGIERSKA GÓRKA podávám nové info.
Platba za akci 195 zlotých na osobu se platí po příjezdu na místě .
Nezapomente si vyměnit kačky na zloté at máme i na nějaké to pivko i wódke ;)
Ahoj
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj všem .
Končím termín přihlášek :Začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012!
Zítra hlásím počet účastníků do Polska na sraz.

Seznam účastníků:


1.Bogdan +Bohuška (od pátku do neděle-jeden dvoulužák)
2.Boba + Wanda (od pátku do neděle-jeden dvoulužák)
3.Tina (od pátku do neděle-jeden jednolužák)
4.Pedro + 1 ( od pátku do neděle -jeden dvoulužák)
5.Libor + Šárka (od pátku do neděle - jeden dvoulužák)
6.Miroš + Mirka (od pátku do neděle - jeden dvoulužák)
7.Vena + 1 (od patku do nedele - jeden dvouluzák)
8.Láďa+1 (od pátku do neděle - jeden dvojlůžák)
9.Lajbr + Ellen (od soboty do neděle- jeden dvojlůžák)
10.Brut+1 (od soboty do neděle- jeden dvojlůžák)
11.Zdeněk+Iva(od pátku do neděle - jeden dvojlůžák)

Mějte se hezky a už ted se na Vás všechny těším!
Přílohy
imhvth.jpg
imhvth.jpg (205.5 KiB) Zobrazeno 32664 x
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Pozor,Pozor!!!!!!!!

Ahoj všem účastníkům srazu.
Včera jsem nahlásil počet osob prezidentovi WRS OG a dnes mi přišla odpověd.Bohužel musíme zaplatit zálohu50 zlotých za osobu do 15 března.Takové podmínky si stanovila obsluha hotelu.Prosím sledujte toto vlákno hodím sem číslo toho konta jak mi příjde.Prosím informujte jeden druhého pokud máte na sebe kontakty.





Siema,czesc.
Podjelismy decyzje o koniecznosci wplaty zaliczki do 15 marca w wysokosci 50 zl od osoby.Reszte zaplacicie na zlocie przy wjezdzie.Takie wymogi postawila nam obsluga hotelu i musimy im wplacic pieniadze.Przelwew mozecie zrobic jeden zbiorowy na konto do Wilka.
Pozdrawiam i dozobaczyska.
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj účastníkúm srazu.
Záloha 50 zlotých na osobu zaplacena(23 osob) ve středisku Azalia - Węgierska Górka.

směnný kurz k 13.3.2012 ve směnárně v Třinci byl:

1zlotý -- 6,08 kč

Ahoj 23.3 na Březnovém setkání v Motobaru u Hanky.
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Zdarvím všechny jezdce SRCZ kteří se účastní Srazu Węgierska Górka -2012
Dnešním dnem jsem potvrdil STO PROCENTNí účast co do počtu osob,kteří se přihlásili.
Taktéž jsem poslal jmenný seznam účastníku a které dny se účastní srazu.

Byl jsem požádán sekretářem klubu WRS OG abychom vybrali peníze ihned po příjezdu v pátek do Węgierskiej Górki a zaplatili i za účastniky,kteří přijedou až v sobotu.(účastniky,kteří dojedou až v sobotu budu kontaktovat ohledně výběru penízků)
Tož zdar a už se moc těším.
Emil

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Emil »

Budu tam s vámi. Děkuji Liborowi. Jsem velmi potěšen. :D :D
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj Emil.
Bardzo nas cieszy,że będziesz z nami.
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj
Sraz účastníků je 25.5 na OMV v Návsí v 17:00.

Ti kdo jedou až 26.5 na jednu noc dám vědět Lajbrovi kde se připojíte k vyjíždce.

http://g.co/maps/x758f
Jimy

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Jimy »

Ahojte ve spolek,
zítra vyráží naše skupinka směr Holandsko. Většinu čeká pěkný víkend, když né s námi v Holandsku, tak v Polsku nebo v Orlických Horách. Tak Vám všem přeji je ty nejkrásnější zážitky, zábavu, bezproblémové km.
Jimy.
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj
Bohužel nastaly komplikace na cestě do Jablunkova na avízovanou OMV,takže náhradní bod kde se setkáme pro společný výjezd do Węgierskiej Górki bude na stanici Shell v Třinci u kruháče směr Žilina v 17/00.Odtamtud objedem inkriminovaný úsek a napojíme se v Mostech u Jablunkova a budem pokračovat směr Zwardon.Sice jsem Vás všechny obvolal,ale pro připomenutí dávám i mapu kde je stanice Shell v Třinci.bod A na mapě.
http://g.co/maps/gcpg8

A tady je celá trasa páteční cesty z Třince - Shell Závist až Węgierska Górka,délka trasy je kolem 70 km a časově kolem 1,5hodiny.

http://g.co/maps/ztz8c

Přípomínám ještě vyměnte si koruny na zloté,než dojedem na sraz můžou být směnárny uzavřené.Platíme zbylou část ihned po příjezdu!!!!
svagrova

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od svagrova »

Bogi, jsi k nezaplacení, staráš se o nás jako o vlastní. :D Zloté jsem si vyměnila, Viga nachystala, místo setkání ujasnila. :P

S Pedrem jsme se domluvili, že Karvinská Garda a Orlováci vyjíždí spolu z Karviné na Těšín. Navrhuji tedy druhé půlce tj.Zdenda s Ivčou, Pepíno s Dáškou , ti zřejmě vyrážejí spolu z Krnova, jak mi bylo řečeno a Láďa s Majkou ti vyjíždějí z Kobeřic, že se potkáme 16,1o hod. ve FM u Lidlu před vjezdem na dálnici na Č.Těšín.
Tina :P
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Kastan »

Hoj vespolek, Bogdane v kolik hodin v sobotu bude ta vyjížďka z Gorky??? Tuším, že jedete do Wisly. Možná bych Vás sjel pozdravit ;) . Rád bych věděl v kolik vyjíždíte ať se dle toho případně zařídím. Dík a čau.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od rosta »

Přátelé,kdo nejede do Polska,tak může navštívit IX. ročník MOTOSRAZ SKŘÍPOV na raketové základně na Požáze v areálu minipivovaru Slezan!! 8hod.-12hod.sjezd účastníků,14hod. vyjížďka,v 17hod.návrat na základnu,20hod.losování tomboly.V19hod.vybuchne na raketové základně rocková kapela URAN!! Jsou dobří.Požaha je kousek od Bílovce.Čusík Rosťa. :o
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Kastan píše:Hoj vespolek, Bogdane v kolik hodin v sobotu bude ta vyjížďka z Gorky??? Tuším, že jedete do Wisly. Možná bych Vás sjel pozdravit ;) . Rád bych věděl v kolik vyjíždíte ať se dle toho případně zařídím. Dík a čau.
Ahoj
V centru Wisly budeme kolem 12 hodin.
lajbr

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od lajbr »

Ahoj Kaštane, pokud chceš,tak 10:20 jsme Brut,Korec a já na pumpě Slovnaft na začátku Č. Těšína /je to příjezdová cesta od Karviné/. Je to za odbočkou na Chotěbuz asi po 300m. My se k nim připojujeme až na Wisle a jedeme jenom na jednu noc.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Kastan »

Ahoj, Lajbře beru v potaz. Ráno se rozhodnu co a jak. Jestli vůbec pojedu, pokud jo, tak bych celkem rád spíš o něco dřív a stihl tam vyjížďku a podívat se jak to tam vypadá.Ale s tím jaké jsem ranní ptáče budu možná rád, když stihnu Vás. Nevázejte se na mě, buď tam budu, nebo ne. Jinak ale díky za info. Třeba se zítra uvidíme. Zatím ahoj Kaštan.
bogdant9

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj
Děkuji všem účastníkům srazu WRS OG BROTHERHOOD za fajn atmosferu.Opět jsme se zúčastnili super srazu.
Emil

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Emil »

Ja dziękuję również, że mogłem być z Wami.

Do zobaczenia na następnym wyjeździe.
svagrova

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od svagrova »

Byl to naprosto báječný víkend. Díky Bogdane!! ;) Všichni se bavili se všema,skvělá organizace, legrace, soutěže, tanečky, zábava ,nádherné prostředí, luxusní ubytování,výborná bašta, vyjížďka nádherných 80 motorek...... Předpokládám,že ticho je tady jen proto, že nás to všechny příjemně unavilo a hned po příjezdu jste
zalezli do postýlek.:lol: Fotky zpracovávám, budou na Rajčeti a snad co nejdřív i ve fotogalerii.
Pro vzpomínku jednu kolektivní.

Tina :P
kolektivní znak1.jpg
kolektivní znak1.jpg (137.93 KiB) Zobrazeno 32057 x
svagrova

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od svagrova »

Slíbené záběry,příjemné atmosféry.

http://tina-svagrova.rajce.idnes.cz/Weg ... .2012_SRCZ

Tina :P
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od pedro »

Děkuji Bogdane, děkuji přátelé za intenzivní zážitky při setkání ve Wegierské Górce.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Kastan »

Ahoj kamarádi, zážitků jsem určitě neměl tolik jako Vy, ale přesto byly intenzívní a krásné ;) . Byla to super sobota, nicméně v neděli mne opět čekal pracovní proces :( , tudíž jsem se hned zase odpoledne rozloučil a minuly mne všechny ty tanečky a zábava :o . Snad někdy příště. Aspoň mne ráno nebolela hlava :lol: !!Ale bylo to fajn a jsem rád, že jsem Vás viděl. Přikládám pár mých fotopostřehů. Ahoj Kaštan :)
http://rkastan.rajce.idnes.cz/26.5.2012 ... ska_Gorka/
Lada

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Lada »

O srazu se dá mluvit v SUPERLATIVECH - organizace, prostředí, počasí, ubytování,atmosféra a na prvním místě účastníci.
Díky Bogdanovi, díky polským organizátorům, díky všem Star-riderum a Star-riderkám - maximální spokojenost !!!!!
Kdykoliv si to rád zopakuji s Vámi všemi !!! Hvězdy v srdcí a slunce v duši. Láďa
:lol: :lol: :lol: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
lajbr

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od lajbr »

Ahoj všem účastníkům, velmi pěkná kolektivní fotka ;) a v příjemném prostředí !! Bylo to fajn a počasí akorát na jízdu. Díky a brzy naviděnou.
zdenek

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od zdenek »

Ahoj všem, také děkujeme za velmi příjemně strávený víkend. Organizace, lidi, počasí, ubytování a vše ostatní bylo naprosto skvělé!!

Zdenek + Iva
libor

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od libor »

Taky děkují za super víkend,hlavně děkují Bogdanovi že se s nimi skontaktoval a mohli jsme přijet,doufam že se budeme setkávat na vice takových akcích,bylo to SUPER
svagrova

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od svagrova »

Liborku ,,Velký ptáku", i Emilovi se to líbilo, tak doufám, že společný víkend jste si užili. :lol: V sobotu ses sice vznášel i vzduchem, padni už na zem a dodělej digikroniku rok 2011. Začnu Tě zásobovat letošními akcemi. :mrgreen: Vím co Ti kdo může, pak mi 2x. Prosím.... Já za chvíli nebudu mít už vůbec čas, tak ať to doděláme.
Tina :P

P.S.Kdo ještě nezveřejnil fotky z posledních akcí, Charbuláku, Liptova, Gorky,aj....... ať tak učiní,nebo mi je zašle, ať je můžu vybrat do fotogalerie.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Kastan »

Souhlasím s Lajbrem. Tinuš ta společná fotka se Ti opravdu velmi podařila ;) !! Dík :lol:
Jimy

Re: začátek sezony WRS OG Węgierska Górka -2012

Příspěvek od Jimy »

tak vidím, že jste se krásně bavili, měli jste to super, snad bude čas a budeme mít čas se podělit o zážítky vzájemně.
Jimy
Zamčeno