Valašská lašovačka 8.-10.6

Zamčeno
lajbr

Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od lajbr »

Valašská lašovačka 8.-10.6. Akci pořádá Nodzi s přáteli z K1400. Jsme srdečně zváni a byl jsem požádán,abych si vzal z naší strany případnou účast na starost. Ještě není udělaný plakát na tento ročník, ale vše zůstává jako v loňském roce a změna je poze v termínu. Přihlásit se můžete zprávou sms na tel.čísle 602772509. Přihlášení postačí v 21 týdnu / 21.5-27.5 / http://k1400.cz/images/akce/2011/lasovacka/slezska.php
Filo

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Filo »

Ahoj Lajbře ,
této akce se nezúčastním . Ale Nodziho zdravím :-)
Maarty

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Maarty »

Rád se zúčastním! Mohlo by to klapnout...
Jimy

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Jimy »

ahoj Lajbře,
může to být perfektní, ale je to po Holandsku, tak to se asi neurvu, max. se podívat na jeden den.
Jimy
Maarty

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Maarty »

Jimy, nejen prací živ je člověk, vždyť už budeš z Holandska zpátky 14 dní...
cmelda

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od cmelda »

Udělám vše,abych se zůčastnil,ale je pravda,že je to po rybářské dovolené a po Holandsku a před Chorvatskem.Bude to náročné.(myslím finančně) :roll: Asi půjdu navštívit banku.(myslím,až budou mít po pracovní době) :lol:
Berry

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Berry »

Já ne...já jednu do Orlických hor na sraz Honda Shadow. Musím tam jet, protože ty šedivky ještě neviděly Hondu, co tankuje naftu. Tak musím ji přece ukázat, no ni?
Boba

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Boba »

Zdravím všechny! Jede někdo na Lašovačku na ceké 3dny nebo jen na výjiždku v 10h? http://k1400.cz/images/akce/2012/lasovacka/valasska.php Boba.
lajbr

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od lajbr »

Ahoj, na Lašovačku jsem přihlášený s Brutem + partnerky. Vím,že se hlásí i Čmelda. Údaje k přihlášení jsou na odkazu,který vložil Boba.
Maarty

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Maarty »

na lašovačku jedu, jedu už v pátek, jedu sám
BobyShrekOLD
Příspěvky: 87
Registrován: 24 kvě 2011, 16:26
Bydliště: Komárno - Slovensko

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od BobyShrekOLD »

Rád sa zúčastním. Od piatka do nedele. Hľadám spolunocľažníka. Poplatok by som rád zaplatil až na mieste. Kto mi to môže schváliť ?
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Kastan »

Akce se nezůčastním, v sobotu 9. pořádáme závody a coby pořadatel a velitel střelnice tam nemůžu chybět :shock: . Tak pro změnu budu řídit něco jiného než Wildu. Ale aspoň si zastřílím. Přeji dobrou zábavu Kaštan :P
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Alois »

Rosťa mě upozornil, že Hostýn je ve stejném termínu jako Lašovačka. Omlouvám se za paralelní akci, nicméně mohlo by se to spojit tak, že účastníci Lašovačky by se mohli v neděli ve VM přidat a pokračovat na Hostýn. Ale mám jen omezený počet povolenek vjezdu. Tak kdo dřív přijde, ten dřív mele.
lajbr

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od lajbr »

Ahoj všem. Pokud je mi známo,tak na akci jsou nahlášeni Boba,Brut,Filo,Old Shrek,Rosťa,Harst a já. Pokud někdo další jede a nestíhá poslat peníze na účet uvedený na odkazu / plakát akce/ od Boba,tak se může nahlásit do středy dopoledne u mě.
lajbr

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od lajbr »

Omluva -zapoměl jsem na Maartyho :D
Maarty

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Maarty »

jen malé upřesnění - když jsem psal, že jedu sám, měl jsem tím na mysli, že jedu bez Maarťanky. Jinak samozřejmě rád pojedu z Ostravy (či odjinud) s dalšími jezdci. V pátek mohu vyjet kdykoliv
Filo

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
po pokecu s Lajbrem a Květákem jedu taky , s Pájou :-)
lajbr

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od lajbr »

Ahoj, nahlášený je taky Gaston + Martina , přijedou v sobotu ráno.
Maarty

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Maarty »

slušná sestava, už se těším!
lajbr

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od lajbr »

Zdarec,posledním nahlášeným je Popi+Olinka. Takže od nás jede 10 motorek a všem přihlášeným díky,bo se sluší oplatit návštěvu kamarádům ;) .
svagrova

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od svagrova »

Všem na Lašovačce přeji příjemnou zábavu. Uvažovala jsem , že se přidám k dnešním jezdcům a přijedu vás pozdravit. Počasí je dnes jen pro ty otrlejší, a protože jsem motorkářský zbabělec vyjíždím jinam a autem. :D Proto dokumentujte,zaznamenávejte, ať vám pak můžeme závidět. :lol:
Tina :P
Filo

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
Lašovačka byla zmáknutá do posledního detailu ,
díky za super akci !!!
Maarty

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Maarty »

jj, bylo to epes rádes! díkes
lajbr

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od lajbr »

Poděkování všem účastníkům ;) . Gurmáni si přišli na své ...domácí jitrnice,uzené,tlačenka,škvarky,klobásky,grilované ryby,pečené žebra a valašské frgály. Byly to jedny velké slavnosti jídla. Na své si přišli i vyznavači vysokoobsahových strojů při jízdě zručnosti na motocyklu značky Babeta. Se ctí jsme reprazentoval náši klub /já dokonce 2x,protože za průjezd cílem byla štemprle/ v kategorii mužů i žen a speciální ocenění obdržela za svůj výkon Iva /Brutova žena/. Takže naše mise byla úspěšná a kamarádi z MC Vikings akci zorganizovali velmi dobře. Za rok opět naviděnou ;) .
svagrova

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od svagrova »

Lajbře, to mě moc těší. Měli jsme v plánu za vámi přijet, ale počasí nás odradilo. Buď prosím Tě tak hodný, napiš mi ještě pár řádek o průběhu a pošli mi fotky, ať to mohu dát do kroniky. Dost s tím spěchám, mám i jiné akivity a tlačí mě čas. I Libor, je doma u PC jen omezeně a snažíme se to nějak společně dotáhnout. Díky.
Tina :P
gaston70

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od gaston70 »

Ahoj všem.
Přijel sem s Martinou sice až v sobotu ráno , ale můžu potvrdit hodnocení ostatních účastníků , velmi vyvedená akce kterou nemohlo pokazit ani počasí .
Mám pár fotek , ale musím se tím probrat . Když to stihnu, večer tu bude link .
Mějte se ,Gaston a Martina
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od rosta »

Já bych to přeložil tak,že lašovačka je po našem velká přežíračka.I váha to poznala. :!:
gaston70

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od gaston70 »

ahoj všem , omlouvám se že mi to tak dlouho trvalo , ale mám něco s účtem na ulož to , a nemohl sem tam dostat fotky z lašovačky . Tak aspoň rajče 8-) http://tony70.rajce.idnes.cz/lasovacka_vyber
Gaston
Maarty

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Maarty »

Některé fotky jsou parádní až excelentní, ale na druhou stranu některé jsou podle mne nepublikovatelné... :)
Každopádně díky, Gastone!
svagrova

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od svagrova »

Díky Gastone, fotky jsou fajn,něco z toho vyberu. Netuším, které jsou nepublikovatelné, zřejmě už jste to probrali a prošlo to cenzůrou. :lol:
Tina :P
cmelda

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od cmelda »

Foty jsou parádní,musel to být super víkend.Vůbec netušíte jak mě to štve,že jsem nebyl. :cry:
gaston70

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od gaston70 »

Ahoj , Tino fotky sou tak ,jak sem je tam původně dal , nic není smazáno a možná je některá na hraně . :D Chtěl jsem je dát na ulož to , ale protože proběhlo 25 neuspěšných pokusů , použil sem rajče. 8-) Těch asi 100 , opravdu nepublikovatelných(rozmazané,opakující se ,pro většinu nezajímavé ,atp.) , sem nechal v soukromém archivu .
Gaston Martina
svagrova

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Gastone, reagovala jsem na Maartyho. :D Volba Rajčete je fajn, je to pohodlnější a rychlejší, pokud ne pro vkládající, určitě pro prohlížející.Po opětovném prohlížení jsem žádné snímky nepublikovatelné, či na hraně nenašla. Ovšem pokud Lajbr s Filem a Brutem nejezdili na Babetě s trojkou v žíle , ty jsi v krabičce od Startek neměl jointa a ve skupince jste nedomlouvali loupež století. :lol: :lol: To, že jste se veřejně testovali na alkohol, je naopak příkladný a zodpovědný tah, hodný zveřejnění. :lol:
Tina :P
Maarty

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Maarty »

jak na hraně?! za hranou jsou ty fotky pořízené poránu (někteří rejpalové budou říkat, že to bylo dopoledne), ať už v sobotu či v neděli! :)
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6

Příspěvek od Kremil »

už se perou, už se perou :lol: :lol: :lol:
Křemil
Zamčeno