Setkání hvězd Striebornica SK 2012

Zamčeno
Filo

Setkání hvězd Striebornica SK 2012

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
v pátek 03.08.2012 jsme Alois , Čmelda , Maarty a já
navštívili Setkání hvězd Star Riders Slovakia , které se konalo v okrese
Bánovce nad Bebravou , Striebornica . Nakonec dorazili i Bogdan , Boba a Emil s klukama od Jankesů ,
sice dojeli jen "na otočku" , ale jejich přítomnost byla velmi kladně hodnocena .
Páteční cesta na místo srazu byla pohodová , počasí přálo a na místo jsme dojeli
nejdříve Čmelda a já , následně dorazili Alois s Maartym .
Přivítání od slovenských kluků bylo srdečné a měli jsme radost , že je opět můžeme vidět .
Na místě byla i početná skupina zahraničních členů rodiny SREU , tzn. byla možnost se s nimi
po delší době vidět naživo a třeba si vyměnit zkušenosti a postřehy od zahraničních "stárů" :-)
Takže za mě díky všem , kteří takovouhle akci zorganizovali a díky za pozvání .
A pevně věřím , že se brzy znovu uvidíme ;)
bogdant9

Re: Setkání hvězd Striebornica SK 2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj
Taky děkuji za vřelé uvítání a super atmosféru,která panovala na Setkání Hvězd vStriebornici kterou pořádal klub Star-Riders Slovakia.Byl jsem rád,že jsem viděl známé tváře po dvou letech.Škoda,že jsem nemohl zůstat dýl,snad příště.Guláš byl perfektní!Ještě jednou dík i za klub Jankes z polska.
Maarty

Re: Setkání hvězd Striebornica SK 2012

Příspěvek od Maarty »

fajně bylo, živá kapela, diskotéka, jack a pivo tekly proudem, i na ohňostroj došlo! Děkuji Star-Riders Slovakia za parádní víkend :)
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Setkání hvězd Striebornica SK 2012

Příspěvek od Alois »

Musím potvrdit slova předchozích přispěvatelů. Bylo fajn se po dlouhé době opět setkat s bezva lidmi. Je pravdou, že jsem si mnoho tváří musel připomenout, ale připadal jsem si, že jsme se naposled viděli nedávno. Pečeno-uzený pstruh byl kulinářskou specialitou stejně tak jako Kotlův Kotlový guláš. Těším se, že se alespoň s některými na našem Setkání Hvězd opět uvidím.
Zamčeno