DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od Alois »

DL2012XY.jpg
DL2012XY.jpg (242 KiB) Zobrazeno 9804 x
Přikládám plagát na akci, které jsme se loni zúčastnili.
Maarty

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od Maarty »

rozhodnu se až operativně, jestli pojedu...
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od Alois »

Já nemohu, jsem na jiné akci.
lajbr

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od lajbr »

Ahoj, je mi líto,ale termín už mám obsazený.
svagrova

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od svagrova »

Protože jsem už zaznamenala dotazy jak s Dobešovem? Kde se sejdeme atd.Odpovím veřejně pro všechny kteří se k nám chtějí přidat a příjemně a vesele strávit sobotu. :lol:
Navrhuji setkat se v 10,30 hod. u Motobaru v Bravanticích.Dobešov je na fulneckou stranu, tak to bude výhodné pro všechny odevšad.
Kdo nás povede se zcela jistě dohodneme tam, jako jindy při jiných vyjížďkách. :D
Zatím jsme se domlouvali s Láďou a Majkou, Čmeldou, Berry, Jimy se chystá ,Karvinská garda se jistě teprve domlouvá :lol: Tak jen dejte vědět ,ať někomu neujedeme. Ani to , ale nevidím tragicky, kdo chtěl ,tak nás vždy našel ;) a na Dobešově se určitě zdržíme.
Tina :P
Maarty

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od Maarty »

u mne zůstává "operativní stav", buď přijedu nebo nepřijedu :)
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od Josef »

Dobré ráno. Konečně jsem se dověděl to nejpodstatnější, ato kde je sraz na vyjíždˇku Dobešov.
Díky Tino za informaci a hlásím se. 7.7.2012 budu u MBH. Chose. :D :D :D :D
Lada

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od Lada »

Zdravím všechny suchozemce, myslím že pro mne je zbytečné jet do MBH, počkám ve Fulneku na benzince, stejně se pak pokračuje směrem na Jakubčovice.
Čau Láďa
Jimy

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od Jimy »

Hezký večer, já se domluvím s Berry a buď dojedeme do motobaru nebo jako Láda dorazíme na benzinku ve Fulneku, dám ještě vědět.
Jimy
svagrova

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od svagrova »

SikinR píše:zdar a sílu.....netušim ani kde je Dobešov ani kde Bravantice----ale jako zdatnej tychnickej cyp,jsem zapojil mapu a našel to!
Čili (nikoliv koření) jestli se jedná o vyjiždku jen od někud někam pokec a zpět....aj bych jel!Bohužel pokud je to rozsahlejší akce nemám ani časove ani rodinné prostředky na jízdu!...Přesnou učast upřesním zítra do večera!Pokud to nekomu bude na obtíž-nečekej te na mně! :arrow:
Koukám jak si šikovný i Dobešov a Bravantice si našel. Na začátek dobrý :lol: Gratulace. Jedná se o vyjížďku od někud někam, bez stanu, pyžámka a chrápání :lol: Nikomu z nás určitě na obtíž nic nebude, ty, ani Tvé omezené časové,či finanční možnosti. Pokud pojedeš ,rádi počkáme. :)
Tina :P
svagrova

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od svagrova »

Jojo, myslela jsem totéž, jízda z bodu A do bodu B a zpět, bez noclehu :lol:
Jinak pardón, já chudák jiné prostředky než finanční poslední dobou už ani neznám. :D
A nakonec, přišel si pozdě, tohle místo už je obsazené. :lol:
Fajn ozvi se,už je vlastně dnes. :D

Tina :P
Lada

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od Lada »

Takže zítra v 11.00 na konci Fulneku na benzince. Čau Láďa
svagrova

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od svagrova »

Je to tak výborně! :lol:
Tak jo Siki,budeme tam,kdyby se něco změnilo, můžeš dorazit, jak jsme se domluvili.
Láďa, s Berry a Jimym budou ve Fulneku.Já s Chosem a předpokládám Karv.gardou v Bravanticích. Upozorňuji,že kolem Ostravy -Radvanic je to zavřené, jsou tam závody.
Tina :P
Jimy

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od Jimy »

Ahojte ve spolek,
doufám, že i vy jste dojeli domů v pořádku. Přes velké vedro - stejně jako vloni se podle mne vyjížďka velice povedla a děkuji vám všem za perfektní společnost.
Jimy
svagrova

Re: DOBEŠOVSKÉ LÉTO 7.7.12

Příspěvek od svagrova »

Super bylo! ...Rostíku, o Tvém kapitánování a vrtění na oři až v kronice. :lol:
Tina :P

Snad je to dostatečně stručné. :lol:
kolektiv.jpg
kolektiv.jpg (177.53 KiB) Zobrazeno 9492 x
Zamčeno