K1400 Bukvice

Zamčeno
Maarty

K1400 Bukvice

Příspěvek od Maarty »

Pokud někdo má pocit, že má letos málo najeto, může se ke mně přidat a zúčastnit se "Bukvic" pořádaných Generálem z K1400: http://www.k1400.cz/images/akce/2012/bu ... zvanka.php .
V pozvánce je původní datum, ale o právě uplynulém víkendu to neproběhlo pro nepříznivé počasí, zato teď, o víkendu 2. až 4. listopadu, to vypadá nadějně. Tam i zpět pojedu mimo dálnici, v pátek to vezmu cestou na sever od Brna, v neděli pak asi Rakouskem.
Filo

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
Maarty , já dozajista nejedu :-)
Manny

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od Manny »

Teda já bych jel hned, ale přiznám, že jsem srab. Akce vypadá velmi dobře, ale při představě, že jsem nabalenej jak pumpa, že se pomalu nemůžu hnout, spaní možná v zimně ... no jsem zfajnovělej, přiznávám. :oops: O to větší obdiv Maartymu, to je PAN jezdec :!:
Maarty

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od Maarty »

Nepřeháněj, Manny, s tím hodnocením (zejména v závěru Tvého příspěvku :) ). Vždyť zítra bude kolem deseti stupňů nad nulou a v neděli to vypadá ještě o pět stupňů lépe, takže jízda Rakouskem podél Dunaje, i skrz Vídeň, až do Komárna bude luxusní zážitek! :)
A rada na závěr: nenabaluj se jak pumpa a budeš se moct hejbat :) - stačí jenom slušné rukavice (klidně i lyžařské), případně teplé boty se taky hodí, se zbytkem si mozek (a možná i tělo) poradí...

*** zima je jenom stav mysli ***
Boba

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od Boba »

Maarty! I have tomorrow fifty five takže oslavy a jízda by byla nepřípůstná :lol:
Maarty

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od Maarty »

hepy bérfsday, Bobo! :)
Manny

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od Manny »

Maarty píše:Nepřeháněj, ... *** zima je jenom stav mysli ***
Popřemýšlím o tom a vezmu si tvé rady k srdci :D
Maarty

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od Maarty »

tak jsem zpátky, bylo to parádní, zimní sezonu považuji za zahájenou! :)
Boba

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od Boba »

Blahopřejí :!: Maarty je Maarty!!!
Maarty

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od Maarty »

kdybych nezapomněl včera doma telefon, Bobo, tak jsme Tě navštívili - jel jsem doprovodit Ivana a Shreka a vzali jsme to přes Třinec do Koniakowa na oběd, pak přes Oščadnicu dolů, u Bytče jsem uhnul na Makov a pak už Shrek valil dolů na jih sám.
Filo

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
ještě jednou , smekám pánové :-)
A sorry Shreku a Ivane , že jsem doma neměl více oplatků :-)
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: K1400 Bukvice

Příspěvek od vahon »

Maarty, všechna čest tobě i ostatním ůčastníkum zajezdu a palec nahoru. :ugeek: ;)
Zamčeno