SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Filo

SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Hezký den vespolek ,
dovoluji si zde umístit naše historicky první Setkání hvězd pod hlavičkou SRCZ
Zda a sílu
Přílohy
1.png.jpg
1.png.jpg (18.13 KiB) Zobrazeno 16047 x
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

samozřejmě, že JEDU! :P
ubytování jsem si už rezervoval
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od ShrekDaniels »

Vendulka - talisman sa už teší ... :P
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný podvečer vespolek ,
tak na Vendulku se těšíme , moc !!!! :-) Pozdravuj jí Shreku - šamane :-)
cmelda

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od cmelda »

Taky ubytování zabukováno.(už pěkně dlouho) Čauki
gaston70

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od gaston70 »

na třetí pokus ubytování zamluveno 8-) , ahoj Gaston
BlasterXXL
Příspěvky: 37
Registrován: 25 kvě 2011, 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od BlasterXXL »

pocujte, kedze ide o oficialnu akciu SRCZ, aj vzhladom na SREU, nebudete mat problem ze pozyvate aj ludi z CCC24? zas aby nebola z toho nejaka treskavina.....zvazte ci je nasa ucast vitana aj politicky, zas pochopime ak radsej nie ;) stretneme sa aj mimo oficialnych akcii...netreba nasilu...
Like a true nature's child, We were born, born to be wild,
We can climb so high, I never wanna die!

Born to be wild
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Alois »

Blaster, můj názor je, že si můžeme pozvat kamarády odkuď chceme a nikomu po tom nic nemůže být. A Vy naši kamarádi jste. Problém vidím v tom, že je to Setkání Hvězd. Nicméně svolám naši Radu a ta zaujme definitivní stanovisko.
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

Připojuji se k Aloisovu názoru. Pominuli. že nevidím problém v tom pozvat si kohokoliv, pak jednak vás většina je přáteli nebo členy SRCZ a druhak těch pár zbylých stejně jsou "Hvězdní jezdci".
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

Kurňa, chlapi (Libore a Filo), domluvte se, která pozvánka na Rakvice zůstane na motorkářích: http://www.motorkari.cz/detail-akce/?aid=4765 nebo http://www.motorkari.cz/detail-akce/?aid=4139 . Já osobně preferuji Filův text.
Trocha více koordinace a trocha méně individualismu by se hodila... :)
A taky by se mi líbilo, kdyby nás tam bylo mnohem více přihlášených, ať to nevypadá jako nějaký zoufalý výkřik ze tmy!
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
on to tam Libor asi dal dřív , než já ...co nadělám :-)
Hakuna

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Hakuna »

Pánové, máte tam, ale velký rozpor. Buď zvete všechny, nebo je to uzavřená akce. Tohle je jádro. Musíte se rozhodnout. ;)
bogdant9

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od bogdant9 »

taky se připojuji k názoru Maartyho. ;)
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

to my víme, Hakuno, proto jsem taky, sice ne na plnou hubu, řekl, že preferuji Filovu verzi. Ono taky proč dávat někde veřejně na vědomí, že se koná nějaká uzavřená akce...
Hakuna

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Hakuna »

Fajn, vidíme to stejně. Taky jsem nechtěla říct , na plnou hubu :D , že je to úplná kravina. Buď zvete každého kolemjdoucího na motorce CCC, což se mi nezdá ideál, nebo je to uzavřená akce pro členy,přátele a přátelepřátele a ty není třeba veřejně zvát. Pak by to nemělo být formou pozvánky, ale oznámení, ať všichni vidí, o co přicházejí, když nejsou členy, v tak bezvadném a schopném klubu SRCZ. :P
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Alois »

Ano, je to nutné změnit. Mělo by to být v intencích- viz první věta našich stránek: Star-Riders Czech Republic je klub majitelů motocyklů Yamaha* Star a všech přátel motorek typu CCC.
Návrh opravy:
První sraz Star-Riders Czech Republic s mezinárodní účastí - setkání majitelů motocyklů Yamaha "Star" a našich přátel motorek typu CCC.
libor

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od libor »

ja jsem smazal akci,je tam jenom od Fila.Libor
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od vahon »

Ahoj klucíííí, jakej bude program na akci v Rakvicích ? Vyjížďka,grilovačka,muzika atd.Je něco zajištěno? Z plagátu není nic zřejmé,proto je nás tam třeba tak málo přihlášeno.Zatím ahoj Laďa a Dana ;) :geek: :lol:
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

já bych řekl, že program je jasný: příjezd v pátek, chlastání, spánek, střízlivění, vyjížďka, chlastání, spaní, střízlivění, odjezd :)
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Kremil »

to je dobrý program :roll: :roll: :roll:
Křemil
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Alois »

Nevím, nevím. Moc monotóní program. Stejně jako fotky, myslím Borbeta, z jejich setkání. Někde uveřejnil link. Je na nich vidět jen ožralé ksichty a nic víc! Takhle náš sraz snad prezentovat nebudeme, jako oni. Musel bych se stydět.
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

však Ty se, Aloisi, stydět nemusíš, když to neorganizuješ... :)
Hakuna

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Hakuna »

:o :cry: :roll:
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
nevím , zda-li tento příspěvek byl namístě .... :oops:
Hakuna

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Hakuna »

Ten můj? Jsou to jen pocity...bez komentáře. :|
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek , nikoliv tvůj Hakuno . Měl jsem na mysli Aloisův příspěvek ....nevím , zda-li
se povedl ....
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Alois píše:Nevím, nevím. Moc monotóní program. Stejně jako fotky, myslím Borbeta, z jejich setkání. Někde uveřejnil link. Je na nich vidět jen ožralé ksichty a nic víc! Takhle náš sraz snad prezentovat nebudeme, jako oni. Musel bych se stydět.

Pěkný den vespolek ,
nevím , zda-li tento příspěvek byl namístě ....
Hakuna

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Hakuna »

No, mě překvapilo naopak úplně něco jiného, jiný význam má pro mě slovo zařizovat a jiný organizovat, ale nepřísluší mi to dál komentovat. Písemná forma,bez intonace hlasu a mimiky, je vždy zapeklitá a tím to lze uzavřít. Klub SRCZ je fajn, s bezva lidma , tak stydět se nikdo jistě za nic nebude a nikdy nemusí.:shock:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Alois »

Filo, můj příspěvek na místě byl, ale ty jsi ho nepochopil. Pokusím se to Tobě a ostatním vysvětlit.
Vahon se 21.8. ptal na program. Maarty mu odpověděl ve srandě. Křemil taky ve srandě příspěvek okomentoval. A doufám, že všichni onen program pochopili ve srandě taky. Já jsem napsal, že je monotóní. A dodal jsem..., stejně jako fotky .....Proč jsem napsal to oné?
Dostal jsem mejlem odkaz na fotky z nějakého srazu, myslím, že to bylo z Holandska nebo Německa-nevím. Rozkliknul jsem si link a prohlížel jsem fotky. Čekal jsem motorky, vyjížďku, hromadnou fotku apod. Jenže tam byly jen fotky z večerní zábavy a to výhradně detaily xichtů, které vykazovaly známky notného pití alkoholu a bujarého veselí. Proč ne? Ale styděl bych se poslat takové fotky jako prezentaci jakéhokoliv srazu nota bene našeho prvního.
Jenže z našeho srazu nebyla zhotovena zatím žádná fotka a sraz ani ještě neproběhl. Proto můj komentář měl vyznít jako "řečnická otázka" tj. otázka nebo připomínka na kterou se nečeká odpověď či nějaká reakce. Spíš jsem chtěl upozornit na možnou negativní stránku prezentace fotek našich přátel.

Maartyho bezprostřední poznámka mě pak rozesmála - je ji třeba chápat s trochou nadsázky.

Tolik na vysvětlenou.
Skrina
Příspěvky: 45
Registrován: 26 čer 2011, 08:07

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Skrina »

Alois: Nemyslim si, ze by Setakni hvezd dopadlo nejak podobne ako ta fotodokumentacia o ktorej pises... Toho sa bat nemusis... Pisem podla toho, co som zazil pri podobnych akciach na Slovensku aj v Cechach v starych dobrych casoch. Nikde nebol program a vzdy sa luida super zabavali... Staci tlupa super ludi a nebude ziadny problem. A myslim si, ze super ludia tam urcite budu... :D :D :D
Tesim sa...
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Alois »

Jasně, že jo. Myslím si totéž.
Majo
Příspěvky: 29
Registrován: 02 čer 2011, 18:46

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Majo »

podla mna program super, Maarty iba nedefinoval pojem "chlastani" ...a popritom super pokec a zabava medzi priatelmi ;) uz sa na Vas vsetkych so Žužu tesime ;)
Born to be wild!
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od ShrekDaniels »

Ak bude do programu zaradený aj mariášek, tak prosím o reservaci místa u karetního stolku ... :mrgreen:
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
Lada

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Lada »

Počítá se ze skupinovým odjezdem na sraz do Rakvic příští pátek nebo každý na vlastní triko ???????? Čau Láďa :ugeek: :ugeek:
Přílohy
bike stavba1.jpg
bike stavba1.jpg (164.31 KiB) Zobrazeno 15440 x
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

ShrekDaniels píše:Ak bude do programu zaradený aj mariášek, tak prosím o reservaci místa u karetního stolku ... :mrgreen:
mariášek móže byť - zkusím nezapomenout přibalit karty
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

Koukám Láďo, že se chystáš vzít s sebou i ženu, to je dobře :)

Pokud jde o odjezd, tak domluvu nechávám na ostatních (předpokládám, že stejně tak i Filo a Čmelda, kteří jedou nezávisle coby organizátoři)
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
Shreku , co se karet týče se mnou nepočítej , já nesvedu ani Pexeso :-)
A odjezd je tak , jak již uvedl Maarty ....
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
kurec Laďo , motka i baba bez chyby , ale co je to ten
tlakový hrnec vlevo v popředí ? To vypadá , jak chromovaný
hasičák :-)
Lada

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Lada »

To není hasičák ale destilační přístroj zpracování "švestiček z vlastní zahrádky". Čusik Láďa :lol: :lol: :lol:
Berry

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Berry »

zdravím Krnovskou větev - v kolik se jede v pátek ?? Jo a mám tip - navštívit soukromé muzeum slaměné sbírky - v Rakvicích. Mám telefon na majitele - zkusím domluvit na sobotu dopo nebo odpo....měl by někdo zájem? Já teda půjdu určitě, říkal kolega, že to je nezapomenutelný zážitek - prý to fakt stojí za to. Podle fotky co mi poslal tak se asi budou kochat pouze ženy http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal ... 1200edb309
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

Nejvyšší čas asi trochu seriozně odpovědět na otázku ohledně programu: VYJÍŽĎKA začíná ve 12:00 hodin, odhadovaný příjezd do Mikulova na oběd ve 14:00 hodin, předpokládaný návrat k Šutráku mezi 17. a 18. hodinou (vbude záviset od času stráveného na obědě).
Drobné upozornění: v pátek odpoledne bude na cestách dost hustý provoz a pravděpodobně až do Rakvic, dnes odpoledne jsem si ho užil :(
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Alois »

Maarty, ten Tvůj původní program byl serióznější. Jen bych vypustil to střízlivění - je to dost náročné i finančně.

A abychom to mohli táhnout někonečně dlouho, tak bychom si měli říct, jaké palivo zvolíme pro tento výjimečný víkend. Motorkám dáme do nádrží Natural BA 95, ať se nehádají a mají všechny stejnou značku. Podobně bychom se měli zachovat i k našim motorům. Kdysi jsme se na nějaké akci domluvili na čemkoliv čistém páleném, tož bych řekl, že to nebyla špatná volba.
Naposledy upravil(a) Alois dne 05 zář 2011, 21:51, celkem upraveno 1 x.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011 - ODJEZD

Příspěvek od Alois »

ODJEZD SMĚR RAKVICE

Pátek ve 14.00 hodin sraz u benzínové pumpy za Klimkovickým tunelem na dálnici D1.

Jak se tam dostat? V Ostravě kdekoliv se napojit na dálnici směr BRNO a za prvním tunelem (délka 1,3km) první benzinka po pravé straně. Na tu doleva nejeďte. Je v protisměru.
Z Poruby směr Klimkovice - Bílovec a po cca 1km za poslední světelnou křižovatkou nájezd na dálnici směr BRNO.

Přesun: Pojedeme po dálnici celou cestu až do Hustopeč. Přečtěte si pravidla jízdy ve formaci i ty na fóru. Bude dost hustý provoz, tak ať jedem s maximální bezpečností. Poslední by měl mít vestu.

Prosím, přihlaste se , kdo pojede v tuto dobu. A kdo bude coo-kapitán.

Další zastávky budou v OL, posl. pumpa před sjezdem na Brno na kopečku - OMV myslím. Další za Vyškovem.
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od pedro »

Ahoj všem,
dovoluji si připsat jednu malou technickou poznámku....nedalo by se trošičku posunout hodinu srazu na pumpě za tunelem?....cca o hoďku ?.....je sice pátek, ale mnoho z Vás...z nás....bude finišovat z práce, aby to stihal....nemluvě o tom, že to stejně nevyjde tak, abychom se tam setkali skoro všichni na smluvený čas. Provedl jsem "místní šetření" zde v naší "beskydsko-karvinsko-orlovské" skupině a zjistil jsem, že většina může až podstatně později....skoro až kolem 15-16 hod. Nicméně, já a Popi bychom mohli být v Klimkovicích na cca 15tou hodinu.....a o kus dále.....na první pumpě za nájezdem na dálnici v Bělotíně.....oni pojedou z Bystřice směr N. Jičín....... by se s námi spojili Libor se Šárkou.....jak už jsem napsal, další část....Lajbr, Roman, Vlastík a Janík....mohou vyjet až mezi 15-16 hodinou teprve z Orlové.
Bogdan s Bohuškou vyjíždí z Třince jako první...kolem 11 hodiny.....nejedou ale dálnicí.
Prosím tedy o Vaše komentáře a návrhy. Těšíme se na společné setkání se všemi přáteli a kamarády.
P
Lada

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Lada »

Maarty píše:já bych řekl, že program je jasný: příjezd v pátek, chlastání, spánek, střízlivění, vyjížďka, chlastání, spaní, střízlivění, odjezd :)
Mám dotázeček jestli výše uvedený program zůstává v platnosti nebo snad se mezi tyto body vklíní nějaká další jiná taktéž zajímavá činnost ????????? Ahoj Láďa :lol: :P :lol: :P :ugeek:
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

NE, na nic jiného už nebude čas. Takže má-li někdo v plánu vyvíjet ještě nějaké aktivity, tak doporučuji buď vynechat spánek nebo střízlivění! :D :twisted:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Alois »

No a sme u toho. Dyť jsem to říkal, že to střízlivění je dobré vynechat.
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

A teď zase něco k věci: info o vyjížďce viz přiložený leták. A jak psal v jiném vlákně Shrek, měla by to být spanilá jízda, tudíž elegance a krása na pohled - pojedeme poměrně dost "civilizací", takže dost lidí bude mít možnost se podívat, tak ať je na co
Přílohy
Setkání Hvězd - vyjížďka.jpg
Setkání Hvězd - vyjížďka.jpg (205.13 KiB) Zobrazeno 15179 x
Mirek

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Mirek »

Tak pánové,doufám,že se těšíte taky na"Pražáky".
My se na Vás teda těšíme.
Mirek :ugeek: a Jirka :twisted:
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od pedro »

Mirku a Jirko.....teda kluci :o ...ani nevíte, jakou jste mi udělali radost :lol: .....bude to jako kdysi...když jste tenkrát přijeli do Těrlicka na přehradu a překvapili nás...bylo to super!!! moc se na Vás těšíme!!!
P+R
Zamčeno