SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Skrina
Příspěvky: 45
Registrován: 26 čer 2011, 08:07

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Skrina »

Pedro, Terlicko je nezabudnutelne... Tesim sa na vas vsetkych... :-)
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný večer vespolek ,
pražáci jedni , už aby to bylo :-) Mimochodem Mirku , dojedeš autem , nebo jako ledvinka od Jirky ? :-)
Doufám , že jsi totálně v pohodě ....
Jirko , dávej na něho pozor :-)
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Alois »

Chlapci, je dobře, že se zase uvidíme! Raději už vyjeďte, dnes byla celý den!! D1 zasekaná, tak jsem jel do Prahy a z Prahy na Hradec Králové. Dávejte pozor na cestě a dobře dojeďte.
lajbr

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od lajbr »

Zdarec, osobně se těšíme na všechny,protože někoho ještě neznáme, někoho jsme letos potkali jen jednou a Vás vy kluci stověžatí letos uvidíme poprvé. Takže to vidím na velkou štamprli jen co se uvidíme.
Ohledně odjezdu se nikdo na nás nevažte,protože Vlastík (Korec) a Jánoš dorazí teprve dnes večer z Chorvatska a vyjedeme určitě pozdě. Lajbr
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Alois »

ZMĚNA ODJEZDU Z OSTRAVY

Benzínováí pumpa za Klimkovickým tunelem po pravé straně v 15.00 v pátek 9.9.2011

Další jistá zastávka u benzínové pumpy OMV v Olomouci na kopečku, před sjezdem na Brno.
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

já jedu samostatně, takže mne v pátek odpoledne u pumpy nečekejte.
Lada

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Lada »

Pokud se nic nezmění pojedu dříve. Čau Láďa :ugeek: :ugeek: :ugeek:
gaston70

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od gaston70 »

Já pojedu taky dřív , tak mezi jednou a druhou hodinou . Doufám že se tam všichni v pořádku sjedeme , těšíme se na vás Gaston Martina
Berry

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Berry »

Ja jedu z Opavy s krnovskou a polskou vetvi. Berry. Sraz mame ve 13.00 v patek na Shell u OBI.
Boba

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Boba »

;) Zdravím Všechny! Zítra se k někomu připojím dle počasí-sběr švestek :P Benzinka za tunelem v 15h dle návrhu asi platí?!
cmelda

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od cmelda »

to Boba: Benzinka v Klimkovicích za tunelem v 15,00 platí. :roll:
pro ostatní: Já s Filem vyjíždíme v 7,30 jako předvoj a Maarty chvíli po nás :lol:
Hakuna

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Hakuna »

Zdravím všechny ,,Hvězdné jezdce a jezdkyně“, protože já na této velkolepé klubové akci bohužel nebudu, myslím, že ani v utajení, držím palce, ať vám všem tento náramný víkend splní vlastní představy. Mariášek, štamprlička, dobrá bašta, krásné vstřícné ženy, pozorní zábavní muži, příjemná zábava, přátelská atmosféra, hezké počasí, nádherná vyjížďka, předpisové ustrojení, či čarovný zvuk motorek. I já snad k vaší zábavě přispívám troškou do mlýna. Dnes ve tři ráno, ulepená od lepidla, zvolala jsem:,, Heuréka!“ Po týdnech hledání, třídění, vyřezávání, úprav, vymýšlení, psaní, zpracovávaní, posílám konečně vzácné dílo, plné klubové historie. Plním tímto svůj daný slib Pedrovi a předávám pokladnici, vašich prožitků. Od vašeho posledního listování v Dešné, přibylo do ,, análu“ necelých 80 stran, momentek, zážitků , zábavných i zcela seriózních chvilek, okořeněných mými postřehy a nápady. Slabším povahám se tedy již dopředu omlouvám, pokud jsem se někoho neúmyslně nějak svým dotvořením,či komentářem dotkla. Tvořila jsem nejen pro budoucí generace, ale i pro vaši momentální zábavu a pevně věřím,že se dílo zdařilo. Některé náročnější stránky vznikaly i 4 hodiny a vnímavý pozorovatel zaregistruje, nejen SR znaky na plavkách, tělech, žraločí ploutvi, mořskou pannu, kopulující hmyz, jed v rukou Maartyho, Aloise s Pedrem v pomyslném bazénu, Renku na fotce,kam nepatří, Aloise spícího nadobro, či zmiňované ovce, tam kde měly být. :D Všechno tam má své místo, svůj smysl, myšlenku, význam. I pánové na Syrákově, mají svá křidélka, neboť přilétli jako vosy na med! Přeji tedy příjemnou zábavu, skvělý víkend s přáteli, na cestu suchou stopu, dobrou náladu a spoustu nových zážitků. Rosťovi jeho bystré oko a rychlou spoušť, ať mohu skvělou 1. sezónu SRCZ v ,,análu“uzavřít, bezva akcí se spoustou báječných záběrů. Neboť už teď s mými asi 250 hodinami práce, Aloisovým materiálovým sponzoringem a vašimi hodnotnými fotografiemi, vznikla ,,červená kniha“ nebývalé hodnoty a těší se na akci nejvyšší ,,Setkání hvězd 2011“ v Rakvicích!!! :lol:
G470180.gif
G470180.gif (12.37 KiB) Zobrazeno 12954 x
Naposledy upravil(a) Hakuna dne 08 zář 2011, 22:50, celkem upraveno 1 x.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Kastan »

Ahoj vespolek.Děkuji Filovi za vyčerpávající informace. Nějak mi uteklo, že se to dá otevřít ještě tady-celou dobu jsem koukal pouze na vyjížďky :o . Na radu Aloise tedy udělám vše pro to, ať odpoledne dorazím. Vzhledem k tomu, že mám ještě povinnosti v jiném klubu, vyrazím až v sobotu po poledni. Pro dobrou věc je opustím jak jen to půjde-uklízení a pořádek nechám jiným :D . Rád bych se tedy přidal na vyjížďce (jako před nedávnem) :), jinak se uvidíme až na místě. Zdar Kaštan
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Kremil »

Nazdar hvězdci,
jak rádi bychom se zúčastnili s manželkou této akce, bohužel mám práci, co se mi neustále míchá do veškerých vyjížděk, žiju nějak naopak nebo co, asi půjdu k dráze, budu mít deputátní uhlí atd. :roll: :roll: :roll: , (samozřejmě pár desítek let zpět).
Tož si dejte aj za nás, já ráno frčím do Warszawy rozveselit jakousi "PL" partičku na nějaký stadion či co, tak snad to někdy vyjde.
Už nám chybíte partio na stejné vlně.
čus bus a Staru zdar hvězdoletci!!! ( a Triumphu též) :lol: :lol: :lol:
Křemil
BlasterXXL
Příspěvky: 37
Registrován: 25 kvě 2011, 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od BlasterXXL »

"Pohoda nie je nahoda"

zdravim, tak som uz doma plny prijemnej nalady, dakujem za perfetnu akciu, velke diki oraganizatorom, aj celemu SRCZ. Ako pisem motto, pohoda nie je nahoda, vela prijemnych ludi, dobra atmosfera a vyborne zvolene miesto aj vyjazd postavili tuto akcie velmi vysoko. Par lahodok odo mna kym nie je spracovane oficial video, youtube troska znizil kvalitu, ale je to este vyborne, nezabudnite si napeckovat repraky, nech aj susedia sa potesia ;)
http://www.youtube.com/watch?v=eYjw1bD26NQ
a este
http://www.youtube.com/watch?v=HADmNariv0E
Like a true nature's child, We were born, born to be wild,
We can climb so high, I never wanna die!

Born to be wild
Country
Příspěvky: 8
Registrován: 09 kvě 2011, 22:19

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Country »

Hlásim príchod domov aj ja.Tiež sa pripájam k poďakovaniu organizátorom aj všetkým zúčastnením za príjemnú atmosféru.
S východnou vetvou som sa rozlúčil vo Vrútkach odkiaľ pokračovali domov.
Lokis

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Lokis »

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wspaniała zabawę w tak zacnym gronie. Było super !!! Wszyscy Jankesi bezpiecznie już w domu. Do następnego razu.
gaston70

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od gaston70 »

Ahoj , jsme v pořádku doma i s malou odbočkou po jižní moravě . Všem, kteří se podíleli na organizaci setkání hvězd velké díky ! Filo, to co jsem ti řekl do očí, budu tvrdit i tobě za zády ;) , super akce se super lidma . Blaster3XL- dík za rychlost a zvuk si sousedi už užili , několikrát po sobě :lol: Gaston Martina 8-)
BobyShrekOLD
Příspěvky: 87
Registrován: 24 kvě 2011, 16:26
Bydliště: Komárno - Slovensko

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od BobyShrekOLD »

Poslušne hlásím - Komárňania všetci doma . Paráda, smekáme a děkujeme.
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

Blaster, díky za rychlé zveřejnění, pokud jsem se nespletl, tak vyjíždělo 53 motorek plus Ty, takže celkem 54 kousků...
Skrina
Příspěvky: 45
Registrován: 26 čer 2011, 08:07

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Skrina »

Hlasim uspesny navrat domov... Sice unaveni, ale stastni... Super akcia, dakujeme vsetkym... Toto stretnutie bude etalonom pre vsetky ostatne... To hovori za vsetko... :D Akurat stahujem foto do pocitaca, pridam sem aj ja zopar zaberov...
charlieFM

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj všem - hlásím - domů jsem dojela v pořádku, Ladin a 3 kolegové mne zdravili v pozoru u garáže. Za chvilku dodám foto z rajce. Zdraví Charlie z Frýdku-Místku.
Lada

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Lada »

Dojezd v pořádku, už jsme to stačili i lehce oslavit.
Poděkování všem organizátorům za bezchybné zajištění celé akce,řečníků za slova které se dají tesat do mramoru a všem spolustarriderum a spolustarriderkám za super atmosféru. Už teď se těším na další setkání s Vámi se všemi. Ahoj, Star-zdar,hvězdy v srdci a suchou stopu. Láďa
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
BlasterXXL
Příspěvky: 37
Registrován: 25 kvě 2011, 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od BlasterXXL »

Maarty píše:Blaster, díky za rychlé zveřejnění, pokud jsem se nespletl, tak vyjíždělo 53 motorek plus Ty, takže celkem 54 kousků...
Maarty 55. krasnych okruhlych 55 kuskov vyrazalo
Like a true nature's child, We were born, born to be wild,
We can climb so high, I never wanna die!

Born to be wild
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od ShrekDaniels »

perfektná akcia ... niet čo dodať ... snáď vás poteší zopár fotiek:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
Skrina
Příspěvky: 45
Registrován: 26 čer 2011, 08:07

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Skrina »

Shreku - nesklamal si... Zase raz genialne fotky... Este sa musim vela ucit... :D
Hakuna

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Hakuna »

Těší mě, že akce se vydařila na 100%, všichni máte bezva záběry a jistě plno zážitků. Už se v těch stovkách snímků prohrabávám. 55 motorek, nádhera, až se dech tají. Milé, že mé diplomy splnily svůj účel, získaly své majitele a snad rozveselily. Vědět, že jeden poputuje k Vendulce, vytvořila bych nějaký speciální! ;) Tak snad příště.
Majo
Příspěvky: 29
Registrován: 02 čer 2011, 18:46

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Majo »

Dakujeme za uzasnu akciu priatelia ;) Majo a Žužu +1
Born to be wild!
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
musím se zmínit o neskutečném vrcholu ,
který byl pro mě v podobě vystoupení HARSSTA .
Chlape , jsi kapacita !!!!!
charlieFM

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od charlieFM »

http://charlie01.rajce.idnes.cz/Setkani ... 11.9.2011/

ahoj všem, včera jsem zde dávala odkaz na foto, ale je to někde jinde, tak znovu.

Díky všem organizátorům za perfektní akci . Zdraví Charlie a Ladin z Frýdku-Místku
Vendi, Zuzi - mrkněte se na www.motoholky.eu do fotogalerie.
charlieFM

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od charlieFM »

Ještě foto z Rakvic, kde jsme byli u toho pána, který má zajímavé výrobky ze slámy , vinný sklípek, venkovní posezení. Využijeme příště.
Přílohy
IMG_7405.JPG
IMG_7405.JPG (105.82 KiB) Zobrazeno 12891 x
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
Charlie , na té fotografii máš velice zvláštní , těžce popsatelný
výraz v obličeji :-) :P
A Berry taky kouká zcela jinam , než-li do objektivu :roll:
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

A nějaké fotky už máme i v galerii na našem webu http://star-riders.cz/fotogalerie/setka ... 1-rakvice/
Filo

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
Maarty , SUPER . Jako celek je to bomba , ty popisky a výběr fotek , jo ? :-)
gaston70

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od gaston70 »

Maarty, velice dobrej výběr a velice kvalitní popisky :lol:
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Kastan »

Ahoj vespolek, díky za super akci. Pro nás bohužel až od soboty z Mikulova. Museli jste si na tom máknout. A zvládli jste to super. Klobouk dolů, vím co to je organizovat nějakou akci a mít obavu ať vše proběhne bez problémů. A ještě tolik lidí - uff. U Vás ovšem obavy byly zbytečné, vše bylo supeeer! Gratuluji pořadatelům a děkuji všem účastníkům za pohodu a fajn atmosféru. Akorát mě mrzí, že jsem se nedostal ke kronice, ale snad bude ještě někde k náhlednutí. Domů jsme to vzali bočními cestami jižní Moravy a na dálnici najeli až za Vyškovem. Pohoda. Všechny zdravím a těším se na další setkání. Čau Kaštan
Hakuna

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Hakuna »

Kaštane,nezoufej Pedro mi kroniku i nadále vkládá do mých rukou. :lol: (rád se toho vzdá) Pracně tedy doplním, na tak slavné akci SRCZ si dám záležet. Pak ji vrhnu do prostoru akcí SRCZ. Na prosbu Nejvyššího, jsme už dřív jednali s Liborem, dát ji na stránky v elektonické podobě, aby byla přístupna vám všem v širokém, vzdáleném okolí. Už jsem na tom začala pracovat, tak snad se nám to s Liborem společnými silami povede, splní to svůj účel,pobaví a časem budete moc u ni nostalgicky vzpomínat. :mrgreen:
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Kastan »

No, tak to je fajn Hakuno. Hned se mi bude lépe usínat. A na to nostalgicé vzpomínání už se těším - jako bych se viděl - pantofle, pemprsky,lupy na očích a v ruce kapesník abych vysušil slzu u oka. No prostě budoucnost je zajištěna. Dík za dobrou zprávu.
Hakuna

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Hakuna »

Těší mě, že jsem Tě nezklamala, a hned je Ti líp. :D
71.gif
71.gif (25.74 KiB) Zobrazeno 12851 x
Maarty

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Maarty »

Poděkování patří samozřejmě taky Aloisovi, který má na svědomí vznik StarRiders CZ a jeho dosavadní pestrou činnost! Bez StarRiders CZ by nebylo tohle setkání...
Berry

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Berry »

...NELZE NEPOSLAT... jak se dělají holubičky - znáte z Pretty women :-) Marty - řekla bych - příště dostaneš diplom Skokan roku !
http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal ... 14db850309
Berry

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Berry »

http://boruvka7.rajce.idnes.cz/Rakvice% ... 11.9.2011/

posilam par fotek.....a chtela bych rict, ze Lojzyka nedrzim na fotce co je na strankach u reportu za ruku, nybrz za zadek :-)
Jimy

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Jimy »

ahojte ve spolek,
ke srazu jsem se vyjádřil v jiné části fóra, tak ještě jednou smekám před perfektním průběhem celého srazu a výkonu celého organizačního výboru. Bylo to nádherné, povedené, perfektní relax, lidi, atmosféra, prostředí, počasí, prostě nám to někdo přál. Omlouvám se případně všem, se kterými jsem se nerozloučíl. Věřím, že opět se sejdeme min. v takovém počtu. Myslím si, že se potvrdila myšlenka klubu a všech jejich přátel a možná některým z nás už se honí myšlenka, kdy, kde se opět sejdeme.
Jimy
.
Boba

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Boba »

;) Zdar Všem! Ještě dodatečné dííííky org. týmu i všem zůčastněným za perfektní akci a super prostředí! Něco ode mě
http://bobachaos.rajce.idnes.cz/Star-setkani_2011_Boba
Berry

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Berry »

Boba - dej mi prosím odkaz na ten polský obchod s koženým zbožím..děkuji...Berry
Boba

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od Boba »

Berry píše:Boba - dej mi prosím odkaz na ten polský obchod s koženým zbožím..děkuji...Berry
ˇAhoj Berry! Zkus: www.kmdrp.pl, www.dudziaki.pl, www.centrumskorzane.pl, www.ramoneska.pl, Boba- 737 674 060
charlieFM

Re: SETKÁNÍ HVĚZD 2011

Příspěvek od charlieFM »

Filo píše:Pěkný den vespolek ,
Charlie , na té fotografii máš velice zvláštní , těžce popsatelný
výraz v obličeji :-) :P
A Berry taky kouká zcela jinam , než-li do objektivu :roll:
Filo, ha, no že by, ale vždyť je jen to kus dřeva.
Zamčeno