Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Alois »

Ahoj,
ráda bych Vás pozvala na tradiční ukončení sezóny - akci pořádanou partou nadšenců a příznivců jedné stopy CANNONEERS. Přes den proběhnou soutěže, menší masáž mozků snad s PČR, vyjížďka, adrenalinový paintball - teamy, večer nebude chybět pořádný rockový nářez, "kulturní vystoupení" atd. Na webu aukokempu je možnost objednání ubytování v chatkách, budou zajištěny grilované speciality i dostatek tekutin k dodržení kvalitního stravovacího i pitného režimu. :-) ... Ada, Zkáza, Tučňák, Kafík, Martin, Maňas, Stuchla, Lexa, Pepe...www.cannoneers.cz (http://icmn.cz/clanky/kalendar-akci/pos ... l-vi_18605)
Ada - CANNONEERS


Kdy: 23. - 25. září
Začátek: 23.9.2011 18:00
Kategorie: sraz
Frýdek-Místek, autokemp Lučina
Kraj: moravskoslezský

Pokud počasí a pánbůh dá, mohli bychom se jako celek zůčastnit. Loni to měli pěkné.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Kastan »

Ahoj všichni. Asi mě picne! Opět jsem se těšil na tuto vyjížďku a opět to padá, protože musím na závody. Už jsem byl domluvený s kámošem, který má také Wildstara, že pojede s námi. Ať vidí tu sílu, když to začne dunět ve formaci. Nejspíš bude na mě nasraný, ale pojedu reprezentovat Moravu někam k Liberci proti Čechám a Slovensku. Bohužel nejde být na dvou místech současně. Tak s Vámi budu jen v myšlenkách. Přeji Vám krásné počasí a ještě krásnější atmosféru a pohodu. Jo a budete vyjíždět taky v neděli?? Odpoledne už budu mít čas a určitě velkou chuť.
P.S. Jimymu gratuluji k novému stroji a přeji spousty spokojených kilometrů. Kaštan
Lada

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Lada »

Tak pojedeme když bude slušné počasí - nebude pršet ???
Aspoň jeden den bychom mohli, nejvhodnější by byla sobota.
Čau Láďa.
P.S. Čekám na nějaké reakce !!!!
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
lajbr

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od lajbr »

Ahoj, my se pojedeme kouknout v sobotu dopoledne. Na jejich akcích jsem byl už asi 3x , beru to jako oplacení jejich návštěvy na naší akci v Rakvicích a hlavně zase potkám pár lidí od nás. Takže v sobotu čus.
Maarty

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Maarty »

Bohužel se nezúčastním, mám jiný program, který nemohu přesunout... Užijte si to, kdo pojede!
Filo

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
nezúčastním se , mrzí mě to , ale mám povinnosti .
Přeji pěkné počasí .
Boba

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Boba »

;) Zdravím šechny! Zajedu už v pátek, když už je to VIP, v sobotu bych přibral i návštěvu "Dny NATO"+Motobar Hanku :!:
charlieFM

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od charlieFM »

ahoj všem , tak my pojedeme určitě, máme to za humnama. Sejdem se tam, nebo kdy vyjedete? Co třeba sraz ve 12.00 hod. /nebo dříve/ na benzínce Shell ve Frýdku u Intersparu. Oni pak mají spanilou jízdu někdy odpoledne, nevím, zda kolem 13 hod. nebo 14 hod. Jinak jsme tam už také kdysi byli, je to dobrá akce.
Pište návrhy. ahoj Charlie a Ladin.
charlieFM

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od charlieFM »

Aloisi ještě připomínka, nedáš to i do vyjížděk, původně jsem to hledala tam.
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od pedro »

Ahoj všem,
jenom pro ujasnění toho co zde, nepříliš přesně, píše Charlie.....udivuje mě to, protože jistě mnozí z Vás dostali od Martina v Rakvicích pozvánku na jejich akci. Tedy na akci našich přátel a kamarádů Cannoneers z F-M. Nebudu zde psát kdy a kde se tato tradiční akce nazvaná "Poslední výstřel" koná, to je všem snad jasné! Ale společnou vyjížďku mají naplánovanou na sobotu ve 12,00. Chcete-li se účastnit i této jízdy, pak je jistě pozdě setkat se, jak navrhuje Charlie, ve 12,00 u pumpy ve FM. Pravděpodobně by bylo vhodnější setkat se na místě v kempu Lučina u Žermanické přehrady. Upozorňuji, že do areálu mají zavedeno vlezné....
v sobotu 150.- Kč /osoba
Program sobota: 18:00 Cross of the Darkness, 20:00 Horkou jí slízej, 22:00 Nagauč + Faith no More rev.
Mimo tohoto programu budou v areálu probíhat ještě i různé další soutěže.
charlieFM

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od charlieFM »

Pedro dobře že to upřesňuješ, já jsem se ptala Martina, tak to také říkal jenom orientačně. Takže sraz před 12.00 hod. přímo v Kempu , obec Lučina, měla by být u cesty nějaká cedule. Ahoj Charlie
Berry

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Berry »

Já se určitě přijedu podívat v sobotu, přemlouvám kámošku, že bych ji svezla, ale má strach. Tak přijedu asi sama. Hodinu nevím, uričtě budu bloudit, jak se znám....ale nějak dorazím.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Alois »

Kdo hodlá jet na Kanonýrskou vyjížďku ve 12 hodin, tak sraz bude v 10.30 u VŠB, v 11.00 ve Vratimově u benzinky nebo ve 12.00 na místě.
Berry

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Berry »

Tak vážení, mám několik postřehů. Krom toho, že nás kapitán Lojzyk vedl po cestách a necestách a skoro štěrkové polní cestě, hledal Bogdana ve Vratimově - ale ten se i s Láďou připojil k nám už v Porubě - měl tento výlet i svá pozitiva. Poznala jsem Gabču - super baba - mě se líbila na první pohled, Aloisovi na druhý, ale o to více :-) Ještě že máme ty nášivky, neboť mě Gabča lehce a rychle identifikovala. Harst mi nabídl roli - karimatku a Rostík dodal - píchlou - budeš dělat ssssssssssssssssss....a bude to mít i zvukový efekt... :-) myslím, že ti dva naši hošani byli doteď čisté lilie, po noci strávené ve studeném stanu - nevím nevím - kluci napište, kdo koho zahříval. Rosťovi se omlouvám, a všem hlásám, že náš Rosťa má 51 let. A je to čupr chlap. No a musím tady dát foto našeho prezidenta, jak makal a převracel auta. Samozřejmě i s Harstem. Protože Rosťa mezitím oblboval místní děvy. A perla nakonec, Charlie mi říká - budu ti říkat Beruško, a já říkám - ty můžeš Charlie, už jsi se mnou spala, tak nejsem žádná Berryna....na to říká Lojza - holky - kdo se se mnou vyspí, může mi pak říkat - Tygře - no Hakunoooo - to musíš dát do kroniky :D
charlieFM

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj všem, vydrželi jsme do 21 hod., někteří i déle, nevím, zda kluci Rosťa a Harst nejsou zamrzlí v tom stanu. Už peču koláč a jdu je zvát na kafe k nám. Opět vydařená akce. Fotogalerie viz níže.

http://charlie01.rajce.idnes.cz/Motoakc ... 24.9.2011/
Přílohy
IMG_7486.JPG
IMG_7486.JPG (178.58 KiB) Zobrazeno 9512 x
IMG_7521.JPG
IMG_7521.JPG (135.98 KiB) Zobrazeno 9512 x
IMG_7570.JPG
IMG_7570.JPG (160.65 KiB) Zobrazeno 9512 x
Berry

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Berry »

tak ty dva zmrzliky pozdravuj a dobrou chuť !
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Alois »

Teda Berrýku, tos mi to pěkně zavařila. Myslíš, že ostatní čtoucí pochopí, že to byla sranda? Nerad bych, aby mě pak všechny holky, nejen z našeho klubu, oslovovaly Tygře. To si o mě žádná slušná děva ani motorku neopře a Ty mi budeš muset za trest do smrti prát, žehlit a vařit. Maarty to pak dá naschvál na své Divko a já abych snad založil nový klub "Vyjetých olejů" nebo co, který bude ryze pánský a bez motorek. Tož zvaž, jestli to byla dobrá volba. Hakuna už se třese na to, aby mě historicky znemožnila. Její invektivy jsem měl dnes na snídani-Skypem. Proto tak hubnu. A nezapomeň, že dohry tohoto fóra bývají až na mezinárodním poli. Tak to laskavě zvaž, bývalá kamarádko Berry.
Naposledy upravil(a) Alois dne 25 zář 2011, 22:06, celkem upraveno 1 x.
Hakuna

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Hakuna »

Kruci, předběhls mě , Tygře!!!.....Berry, jinak dost dobrý, už tady bylo docela mrtvo a tlustá červená kniha chřadla. :mrgreen: Zjevně vám všem Rakvice pomohly, začalo to tady daleko víc ožívat. Charlii, děkuji za naprosto bleskový příděl fotografií z každé akce. Konečně tady nemusím týdny žebrat. ;) o vydařené záběry.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Alois »

A kurňa, ty si tu taky?
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od ruzenalickova »

Je to tak, následky můžou být i na poli sousedském...ani to kolo by se už neopřelo...musí se více šetřit slovy...ru :o
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Kastan »

Hakuna píše:Kruci, předběhls mě , Tygře!!!.....Berry, jinak dost dobrý, už tady bylo docela mrtvo a tlustá červená kniha chřadla. :mrgreen: Zjevně vám všem Rakvice pomohly, začalo to tady daleko víc ožívat. Charlii, děkuji za naprosto bleskový příděl fotografií z každé akce. Konečně tady nemusím týdny žebrat. ;) o vydařené záběry.
A chšadla a chšadla, až úplně uchšadla... jak praví klasik Hogo Fogo
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od ruzenalickova »

Jen sleduji z dálky, co se u klubu děje...(už si nemůžu dovolit se k Vám připojit,věk, zdraví)...mám ale připomínku. Tento super chlap Alojz je pro nás vždy příkladem, pomáhá všude, kde mu to síly a čas dovolí. Tak už ani s tou legrací...to, doufám, nebudeme přehánět. V nejlepším se prý má přestat...ru
charlieFM

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od charlieFM »

ahoj všem, tak teď teprve v klidu čtu příspěvky z víkendu. Beruško opět boduješ, jasný a výstižný popis sobotních událostí. Ale prosím tě, můžeš z toho napsat malý článek, dáme to klidně na web - samozřejmě hlavní redaktorka Beruška SRCZ. Aloisi ten název se mi líbí, asi ti tak budeme říkat, co ty na to ?
Hakuno díky za info, jasně mám plno fotek vždy na rajče.net, takže klidně stahuj.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Alois »

Charlie, teď jsi něco ostatním prozradila. Já to nechtěl říkat naplno, ale když už je to venku, tak mi tak klidně říkej.
Maarty

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Maarty »

a mně můžete říkat velký vezíre :roll:
Hakuna

Re: Poslední výstřel VI.- 23. - 25. září

Příspěvek od Hakuna »

:D No poslední dobou, jak Tě tady čtu, nazvala bych to oslovením, šitým na míru ;) Velký vezíre! :mrgreen:
Zamčeno